>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strikeforce: Diaz vs Cyborg

Status
Zamknięty.
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Krótko i na temat ,pisałbym analizy ale nie bardzo umiem a kopiować z innych nie będę ,tak jak już pisałem MMA zajmuje sie już pare ładnych lat ,skuteczność duża ,co do walk według mnie wszystkie główne 4 walki będą wchodzić jak po sznurku zacznie Gracie później Walker ,Jacare i Diaz tak samo jak na ostatniej gali Strikforce wszystkie według planu były ,kursy odpowiednio do nazwisk co podałem 1.65 Gracie ,Walker 1,30 ,Jacare 1,45 i Diaz 1,25,gram wszystkich na jednym kuponie ,bo według mnie wszyscy wygrają ,super pewniaki Walker Diaz Gracie &lt;Jacare tez wygra morze się pomęczy ale wygra pewnie przez jakieś poddanie ,Lawler nie da rady aby walczyć na pełnym dystansie 5 rund ,Jacare bardzo poprawił swoja stójkę od ostatnich walk , Lawler ładnie skomentował te starcie—- Będzie tam dwóch facetów: jeden nie chce walczyć w parterze, drugi natomiast chce skończyć to szybko, w stójce i zdobyć tytuł. To będzie niesamowity pojedynek! – powiedział Robbie “Ruthless” Lawler —- co wy na to ja zdecydowanie za Jacare,a zapomniałem dodać z kim ostatnio Gracie ćwiczył stójek -Joe Calzaghe i Georges St Piere i jeżeli dodamy czarny pas jujitsu do tego ,,,,, http://www.bloodyelbow.com/2011/1/6/1918897/gsp-joe-calzaghe-and-team-rough-house-help-prepare-roger-gracie-for
Łołłłłłłlllllllllll ale walka Diaza Gracie ✅✅,Walker ✅✅Jacare✅✅Diaz✅✅ wszystko jak po sznureczku ,4 walki na wielki plus i o to chodzi za tydzień kolejna gala i kolejne pojedynki które wejda jak po sznureczku
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
walka jest o tytuł to na bank będzie trwała 5 rund ,Cyborg ostro zbija wagę do tego pojedynku,jest to jego druga walka w tej kategorii,pierwsza się zakończyła dosyć szybko , nie widzę go kompletnie z Diazem będzie obijany a Diaz będzie zadawał 1000 ciosów na runde -)morze troche na początku walki ,ale później dominacja Diaza tak jak mówię cyborg ostro zbija wagę , im dłużej będzie trwał pojedynek tym gorzej dla niego daje mu góra 3 rundy jak go wcześniej Diaz nie wykończy ,różnica klas według mnie pozdro polecam Diaza kurs 1,25
✅✅
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza Strikeforce w wadze półśredniej
170 lbs.: Nick Diaz pokonał Evangelistę Santosa przez poddanie (balacha), 2 runda, 4:50

Główna karta:

Pojedynek o pas mistrza Strikeforce w wadze średniej
185 lbs.: Ronaldo Souza pokonał Robbiego Lawlera przez poddanie (duszenie zza pleców), 3 runda, 2:00

265 lbs.: Herschel Walker pokonał Scotta Carsona przez TKO (uderzenia w parterze), 1 runda, 3:13
205 lbs.: Roger Gracie pokonał Trevora Prangleya przez poddanie (duszenie zza pleców), 1 runda, 4:19

Pozostałe:

170 lbs.: Nate Moore pokonał Nate’a Coya przez KO (prawy krzyżowy), 2 runda, 0:25
155 lbs.: Isaiah Hill pokonał Bobby’ego Stacka przez poddanie (trójkąt), 1 runda, 1:02
180 lbs.: Ron Keslar pokonał Erica Lawsona przez poddanie (balacha), 1 runda, 1:57
145 lbs.: Germaine de Randamie pokonała Stephanie Webber przez KO (kolano), 1 runda, 4:25
170 lbs.: James Terry pokonał Lucasa Gamazę przez TKO (uderzenia w stójce), 1 runda, 3:26
120 lbs.: Jenna Castillo pokonała Charlene Gellner przez KO (kolano), 2 runda, 3:57
150 lbs.: Anthony Dariano pokonał Alana Pereza przez decyzję.
165 lbs.: Ricky Jackson pokonał Niko Jacksona przez jednogłośną decyzję.
170 lbs.: Armin Safiari pokonał Sama Bracamonte przez jednogłośną decyzję.​
Gala jak najbardziej na plus,wszystkie pojedynki z głównej karty zakończone przed czasem.Poniżej podaje linki do walk:

Herschel Walker vs Scott Carson - http://fightnext.com/video/9H3R5D8NN47M/Herschel-Walker-vs-Scott-Carson
Ronaldo Souza vs Robbie Lawler - http://fightnext.com/video/B7SXB5UBXDXD/Ronaldo-Jacare-Souza-vs-Robbie-Lawler

Roger Gracie vs Trevor Prangley
- http://mmaturf.com/forum/all-other-mma-fight-video/roger-gracie-vs-trevor-prangley-strikeforce-diaz-vs-cyborg/

Nick Diaz vs Evangelista Santos
- http://fightnext.com/video/1Y6O35GKU8M9/Nick-Diaz-vs-Evangelista-Cyborg-Santos
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Dawno nie widziałem gali, w której wszyscy faworyci wygrali swoje pojedynki. Roger Gracie naprawdę walczy mądrze i będą z niego ludzie ;) Ma świetne warunki fizyczne i wykorzystuje je. Nie wiem jak by się zaprezentował z kimś z górnej półki, ale widać, że cały czas się rozwija. Cyborg dał ciała konkretnie, widać było, że już kondycji brakowało. Miał dobry plan, bo te low kicki były naprawdę bolesne. Widać było grymas bólu na twarzy Nicka. Jeden mały błąd i po walce, a szkoda, bo mógł się mistrz zmienić. Walka Walkera w sumie bez historii, Carson tylko się bronił i nic więcej. Oby więcej było takich gal, gdzie typy by wchodziły jeden po drugim. Będziemy mieli okazję się wykazać już za tydz przy UFC 126. Tam też sami faworyci zwyciężą ? Oj nie wydaje mi się...
 
vito-corleone 256

vito-corleone

Użytkownik
Widzowie: 9059 (8817 zapłaconych)
Wpływy z bramki: 533 tys. 214 $
Zarobki łącznie: 463 tys. 500 $

Walka wieczoru:
Pojedynek o pas mistrza Strikeforce w wadze półśredniej
170 lbs.: Nick Diaz (150 tys. $) pok. Evangelistę Santosa (20 tys. $)
Główna karta:
Pojedynek o pas mistrza Strikeforce w wadze średniej
185 lbs.: Ronaldo Souza (70+15 tys. $) pok. Robbiego Lawlera (65 tys. $)
265 lbs.: Herschel Walker (5 tys. $) pok. Scotta Carsona (5 tys. $)
205 lbs.: Roger Gracie (75 tys. $) pok. Trevora Prangleya (30 tys. $)
Pozostałe:
170 lbs.: Nate Moore (2+2 tys. $) pok. Nate’a Coya (3 tys. $)
155 lbs.: Isaiah Hill (1,5+1,5 tys. $) pok. Bobby’ego Stacka (1,5 tys. $)
180 lbs.: Ron Keslar (1,5+1,5 tys. $) pok. Erica Lawsona (1,5 tys. $)
145 lbs.: Germaine de Randamie (2+1 tys. $) pok. Stephanie Webber (1 tys. $)
170 lbs.: James Terry (1,5+1,5 tys. $) pok.Lucasa Gamazę (1,5 tys. $)
120 lbs.: Jenna Castillo (1,5+1,5 tys. $) pok. Charlene Gellner (1 tys. $)
W przypadku niektórych zwycięzców zarobki w nawiasie to suma gwarantowana + bonus za wygraną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom