>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Strategia ratunkowa (2 osoby)

A 0

asanisimasa

Użytkownik
Grając w ruletkę systemem progresji po serii przegranych np. ostatnio przegrana 32 (będąc w kasynie z druga osobą, która ma tyle samo żetonów) postawić 64 np. na czarne ,a druga osoba postawiłaby tyle samo na czerwone. Chodzi o to by skrócić serię i zminimalizować ryzyko przegranej. Czy możecie mi powiedzieć jakie są wady tej strategii? Pozdrawiam
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
No bardzo to chytre;) ale nie przyszło ci do głowy, że wygrywacie swoje pieniądze, więc stoicie w miejscu, jak wypadnie 0, to jestescie w d....
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
???? jak ty i kolega postawicie na przeciwne to będziecie na zero. A jak wypadnie 0 to bedziecie w d... jak kolega wyżej napisał. Bez sensowna strategia.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
musicie wziąć trzeciego kolegę który będzie stawiał na 0 ????
a tak na poważnie to nie ma znaczenia czy weźmiesz kolegę który będzie stawiał na przeciwne czy sam obstawisz jednocześnie czarne i czerwone. Tak jak napisali koledzy wyżej, nie zwiększysz w ten sposób prawdopodobieństwa wygranej ani nie zminimalizujesz strat.
 
jiraiya245 0

jiraiya245

Użytkownik
A ja troszkę się z wami nie zgodzę.
Strategia na dwie osoby jest dobra tylko:
1. trzeba mieć dużo żetonów (np system tera-tnt ok 600 do 1000 żetonów na osobę)
2. wybrać inny system niż progresję.
Ja gram w ten sposób na kasynach online (dół/góra).
polecam przetestować za pomocą mojej strony baciallius.eu
zaznaczasz 1-18 i 19-36. odznaczasz SafeMode żeby ci nie resetowało przy dużych stratach. Polecam przetestować na free-game. Za kasę zdażają się dłuższe serie (vlsroulette.com/testing-zone/ludomeccanica-777bet-tera-tnt/msg36676/#msg36676) ale ostatecznie można coś ugrać.
Zasada jest prosta:
Jeden event wygrywa - to drugi przegrywa (ale liczy ile przegrał i tak dobiera stawkę żeby odegrać to co przegrał) - czyli pierwszy event wygrywa a drugi odrobi stratę jeżeli pierwszy event zaczyna przegrywać - koło się zamyka - tu wskazane są dłuższe serie (4 - 8 danego eventu).
Jest jeden minus !!! ILOŚĆ ŻETONÓW - jak mamy 200-300 żetonów możemy wtopić bo zła passa będzie za długa, dlatego program pokazuje ile dany event przegrał i sami decydujemy czy dalej brniemy i czekamy na zmianę serii czy kończymy grę aby nie stracić kasy - ale to już gospodarowanie funduszami
Zapraszam do testowania
 
Do góry Bottom