>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Strategia ratunkowa (2 osoby)

A 0

asanisimasa

Użytkownik
Grając w ruletkę systemem progresji po serii przegranych np. ostatnio przegrana 32 (będąc w kasynie z druga osobą, która ma tyle samo żetonów) postawić 64 np. na czarne ,a druga osoba postawiłaby tyle samo na czerwone. Chodzi o to by skrócić serię i zminimalizować ryzyko przegranej. Czy możecie mi powiedzieć jakie są wady tej strategii? Pozdrawiam
 
cajtodoro 0

cajtodoro

Użytkownik
No bardzo to chytre;) ale nie przyszło ci do głowy, że wygrywacie swoje pieniądze, więc stoicie w miejscu, jak wypadnie 0, to jestescie w d....
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
???? jak ty i kolega postawicie na przeciwne to będziecie na zero. A jak wypadnie 0 to bedziecie w d... jak kolega wyżej napisał. Bez sensowna strategia.
 
P 18

pawelz

Użytkownik
musicie wziąć trzeciego kolegę który będzie stawiał na 0 ????
a tak na poważnie to nie ma znaczenia czy weźmiesz kolegę który będzie stawiał na przeciwne czy sam obstawisz jednocześnie czarne i czerwone. Tak jak napisali koledzy wyżej, nie zwiększysz w ten sposób prawdopodobieństwa wygranej ani nie zminimalizujesz strat.
 
jiraiya245 0

jiraiya245

Użytkownik
A ja troszkę się z wami nie zgodzę.
Strategia na dwie osoby jest dobra tylko:
1. trzeba mieć dużo żetonów (np system tera-tnt ok 600 do 1000 żetonów na osobę)
2. wybrać inny system niż progresję.
Ja gram w ten sposób na kasynach online (dół/góra).
polecam przetestować za pomocą mojej strony baciallius.eu
zaznaczasz 1-18 i 19-36. odznaczasz SafeMode żeby ci nie resetowało przy dużych stratach. Polecam przetestować na free-game. Za kasę zdażają się dłuższe serie (vlsroulette.com/testing-zone/ludomeccanica-777bet-tera-tnt/msg36676/#msg36676) ale ostatecznie można coś ugrać.
Zasada jest prosta:
Jeden event wygrywa - to drugi przegrywa (ale liczy ile przegrał i tak dobiera stawkę żeby odegrać to co przegrał) - czyli pierwszy event wygrywa a drugi odrobi stratę jeżeli pierwszy event zaczyna przegrywać - koło się zamyka - tu wskazane są dłuższe serie (4 - 8 danego eventu).
Jest jeden minus !!! ILOŚĆ ŻETONÓW - jak mamy 200-300 żetonów możemy wtopić bo zła passa będzie za długa, dlatego program pokazuje ile dany event przegrał i sami decydujemy czy dalej brniemy i czekamy na zmianę serii czy kończymy grę aby nie stracić kasy - ale to już gospodarowanie funduszami
Zapraszam do testowania
 
Do góry Bottom