>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Stawianie kilku meczy na kuponie

skols13 573

skols13

Użytkownik
Jestem poczatkującym, grywam jedynie w stacjonarnych STS-ach. Więc trzeba się co nie co dowiadywać od bardziej doświadczonych, od tych &quot;lepszych&quot; ;p
Jest sens np obstawiania kilku spotkań na jednym kuponie, np 4-5 niby pewnych spotkań, po kursach od 1.20 - 1.40 ? Czy lepiej obstawiać np 2 spotkania też po podobnych kursach jak wyżej i np wychodzić na plus po te 5/10 zł? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
goly78 17

goly78

Użytkownik
Sens jest jeden ....być na plusie ,a jak ty to zrobisz to twoja sprawa . Im niej meczy na kuponie tym większa szansa ze siądzie . Ale pamietaj ze bardzo czesto włąsnie pewniaki za 1.20 nie wchodzą . Sam kiedys puszczałem taśmy (rekord 12 meczy za 20 pln 1400 wygrałem) ale teraz tylko 2 ,3 mecze na kuponie .Od czasu do czasu taśma z 4 ???? . Druga sprawa nie piszesz jaki masz budżet . Lepiej zagrac np dwa mecze z ako ok 2 za 100 pln niż walic taśme za drobiaki . Ale to tylko moje zdanie
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
skols13 573

skols13

Użytkownik
No rozumiem, gram za drobne, narazie sobie przeznaczyłem 50 zł na grę i tym obracam. Zawsze warto zapytać, każda podpowiedź jest cenna, zawsze warto poznać opinie drugiej osoby ;) No też powoli dochodzę do wniosku, że lepiej puścić z 2/3 mecze za większą sumę niż tych pewniaków kilka na kuponie, bo zawsze coś nie wejdzie ;)
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
No rozumiem, gram za drobne, narazie sobie przeznaczyłem 50 zł na grę i tym obracam. Zawsze warto zapytać, każda podpowiedź jest cenna, zawsze warto poznać opinie drugiej osoby ;) No też powoli dochodzę do wniosku, że lepiej puścić z 2/3 mecze za większą sumę niż tych pewniaków kilka na kuponie, bo zawsze coś nie wejdzie ;)
Wszystko tak naprawdę zależy od funduszy jakimi dysponujesz, bo dla jednego 50 zł to dużo, a drugi zagra 50 zł na porażkę Bayernu bo wyczuwa niespodziankę więc gra &quot;za grosze&quot; ;)
 
shayker 22

shayker

Użytkownik
Nie ma raczej sensu grać kilku pewniaków z niskimi kursami na jednym kuponie, ponieważ każdemu może powinąć się noga. Osobiście gram single i double, za większą kasę dla mnie tak jest najbezpieczniej. Wszystko zależy jaką stawką będzie grał.
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
grywam jedynie w stacjonarnych STS-ach[........]i np.wychodzić na plus po te 5/10 zł
Te 2 zdania wykluczają się - grając w STSie nie będziesz zarabiał ( z powodu ogromnej marży i podatku). Cała filozofia polega na tym żeby znać się na czymś (ewentualnie wiedzieć gdzie takie osoby się udzielają) lepiej niż bukmacherzy.
 
Do góry Bottom