>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Stawiaj na swoich na Tobet.com!

tobet.com 55

tobet.com

Użytkownik
Nowy cykl ofert dla graczy lubiących grać w duchu patriotycznym!
W Tobet.com warto stawiać na swoich!
Wsparcie dla zakładu Lech - Manchester City:
Jeśli Tshibamba strzeli pierwszą bramkę, a &quot;Kolejorz&quot; przegra mecz z Manchesterem City, zwrócimy stawki na single (do 200PLN) postawione na zwycięstwo Lecha Poznań.

Tobet &lt;---
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
w taki sposób szanse ocenia konkurencja...



lepiej, więc u konkurencji postawić 10 zł na takie cudo, niż stawiać grubiej na Lecha, a później liczyć na cud i zwrot w tobecie... taka prawda niestety.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
L 237

lookash

Użytkownik
śmieszne są tego typu promocje w Tobecie...szkoda że nie dali , Kotorowski strzeli hat-tricka a Lech wygra 8-7.. ostatnio Tobet nie powala na kolana, jak wchodzili na rynek to bardziej potrafili zadbać o klienta ;)
 
L 51

legionista880

Użytkownik
tobet to lipa bukmacher malo lig a te promocje sa tak tragiczne ze tylko smiech czlowieka ogarnia, brak bonusu od wplaty a te bonusy w kasynie kilka razy nizsze niz u innych bukow. Jedyne co maja to nizsze lige polskie, ale jak za duzo sie powygrywa to limituja.
Podsumowujac mowie tobet mysle syf
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tobet to lipa bukmacher malo lig
Napisz jakich lig Ci brakuje ? Pewnie jesteś znawcą II ligi Kongo, albo 1 ligi Mongolskiej :|.
brak bonusu od wplaty
We wrześniu był, nawet 33% od 3000 zł. Często są promocje na zakład bez ryzyka.
Zresztą u większości buków jest bonus tylko od PIERWSZEJ wpłaty.
Jedyne co maja to nizsze lige polskie, ale jak za duzo sie powygrywa to limituja.
Nawet się nie dziw, że wystawiają limity na IV ligi skoro grają tam np. strażacy, albo ludzie których piłka nożna jest po prostu hobbym więc ustawione mecze w tak niskiej lidze to formalność. Zresztą każdy buk wystawia limity jak się za dużo wygrywa, chyba nikt nie chce dokładać do biznesu :|.
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Zresztą każdy buk wystawia limity jak się za dużo wygrywa, chyba nikt nie chce dokładać do biznesu :|.
Limitowanie powinno działać chyba w 2 strony. Czy dadzą limity jak przewalisz u nich 5 cyfrową sumkę? ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Limitowanie powinno działać chyba w 2 strony. Czy dadzą limity jak przewalisz u nich 5 cyfrową sumkę? ;)
Przecież w większości buków jest taka opcja &quot;odpowiedzialna gra&quot;, albo z limitami. Sam sobie możesz nałożyć limity, a tobet posiada taką opcję.
Zresztą zadaj sobie pytanie czy jeżeli miałbyś zarabiać np. 20 tysięcy to czy zrezygnowałbyś np. z połowy z powodu czystego sumienia ???? .
Druga sprawa to bez sensu dawać limity na osobę uzależnioną bo równie dobrze może przegrać te 5 cyfrowe sumy pieniędzy w innym buku, tak po prostu z czystego teoretycznego punktu widzenia bukmachera. (Lepiej żeby przegrał u mnie niż u kogoś)
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Napisz jakich lig Ci brakuje ? Pewnie jesteś znawcą II ligi Kongo, albo 1 ligi Mongolskiej :|.

We wrześniu był, nawet 33% od 3000 zł. Często są promocje na zakład bez ryzyka.
Zresztą u większości buków jest bonus tylko od PIERWSZEJ wpłaty.

Nawet się nie dziw, że wystawiają limity na IV ligi skoro grają tam np. strażacy, albo ludzie których piłka nożna jest po prostu hobbym więc ustawione mecze w tak niskiej lidze to formalność. Zresztą każdy buk wystawia limity jak się za dużo wygrywa, chyba nikt nie chce dokładać do biznesu :|.
gdzie bylo te 33 procent do 3000? dostales cos takiego? chyba ze obrociles w poprzednim miesiacu 50 tysiecy, powiedz cos wiecej o tym czekam
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
I Tobet na tej promocji chcial kase to musi placic bo Lech wygral...jak dla ładna sumka do przodu ????
na marzach i tak buki zarabiaja swoje, nawet jak daja promocje to sa tak obliczone zeby nie byc w plecy, nie wazne czy wygrywa faworyt czy underdog, czy wszystkie masowki danego dnia wchodza czy wszystkie zawodza, bumkacherzy i tak sa zarobieni
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
dajcie spokoj promocja dla wybranych czyli obroc 15 tysiecy co miecha przez kilka miesiecy to oni dadza ci tysiac, ot tak nikomu by nie dali
I tu nie masz racji, bo tą promocję dostało bardzo dużo osób, które niekoniecznie regularnie grają w Tobecie i niekoniecznie robią obroty na jakieś olbrzymie sumy. Sam otrzymałem tą promocję, a do Tobetu wpłaciłem może 5-6 razy po maksymalnie 100 złoty ;)
 
L 51

legionista880

Użytkownik
no to mnie zadziwiles bo skoro dostalo bardzo duzo osob to dlaczego promocja przeszla bez echa? powinni napisac 3 tyg wczesniej dajemy 33 procent do 1000 jesli gracz tyle i tyle obroci wczesniej uwierz mi ze sporo nowych klientow by zgarneli w tym mnie, a tak dowiaduje sie juz po fakcie i nie zapisze sie bo na kolejny taki strzal beda potrzebowali pewnie 5 lat
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Promocja przeszła bez echa, bo warunki nie wszystkim odpowiadały najwyraźniej. Ogólnie Tobet przynajmniej mi często wysyła tego typu maile. W ostatnim tygodniu października również dostałem 33% do jak się nie mylę 250 złoty. Bukmacher najgorszy naprawdę nie jest. A takiego typu promocje ja ta w pierwszym poście pojawiają się również w innych bukmacherach. W moim rankingu wysoko nie są, ale zawsze przy takiej promocji warto spróbować.
 
Do góry Bottom