>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

statystyki pomeczowe u buka

A 0

alvaro19

Użytkownik
Witam kiedyś sie spotkałem z czymś takim że po zakończeniu meczu bukmacher dodawał pełną analize meczu. Chodzi mu to że pisał jakiego typu zakłady weszły d odanego meczu np; powyżej 0.5 gola powyzej 1.5 gola połowa z wieksza iloscia goli dokładny wynik i pisał co dokładnie weszło do danego meczu .Orientuje sie ktoś czy któryś bukmacher na tą chwile prowadzi tego typu statystyki?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie mogę zrozumieć o jakie statystyki Ci chodzi:
a/ czy o to ile zakładów stawianych na daną opcję weszło
b/ czy ogólnie co weszło ( choć to wynika z samego wyniku meczu w HT/FT )
 
A 0

alvaro19

Użytkownik
Chodzi mi o to że np; na dany mecz jest 56róznego typu zakładów np; 1x2 ,połowa z wieksza iloscia goli, powyżej poniżej, 1 połowa powyzej itp. I jest opisane który z danego zakładu wszedł np; było 1x2 wchodzi x i to jest napisane było powyżej 0.5 1.5 2.5 3.5 i było np 1;0 to pisze że weszło 1.5 2.5 3.5
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nadal nie wiem jaki masz problem - bo zdecydowana większość w/w rozstrzygnięć wynika po rzuceniu okiem na HT/końcowy wynik bez potrzeby głębszego szukania.

Choćby z wyniku 3-0 ( 0-0 ) w prosty sposób wynika to, że :

a/ w HT był remis
b/ w HT był under 0.5
c/ w HT był under 1.5
d/ żadna z drużyn nie strzeliła bramki w HT
e/ w FT był wynik over 2.5
f/ w FT był wynik under 3.5
g/ nie było BTS w FT
h/ gospodarz strzelił
i/ w 2.polowie było więcej bramek niż w 1.
j/ wynik HT/FT to 0/1

i po cholerę sięgać tu do wykazów wyników u buka ???

Ale buki to podają np:
http://cw.totolotek.pl/totomix/wyniki/

.
 
A 0

alvaro19

Użytkownik
Rozumiem i dziękuje za zainteresowanie ale dajmy na to że na dany mecz jest ponad 60 zakładów to cięzko według własnego rzutu oka zobaczyć co weszło a co nie.Lepiej to zobaczyć w postaci statystyk prowadzonych przez buka
 
Do góry Bottom