>>> Odbierz prawdziwy ZAKŁAD BEZ RYZYKA! <<<<

Statystyki MLB

T 9

theart

Użytkownik
Dołączył
06/2010
Posty
247
Miasto
Silesia
Witam, czy ktoś podzieli się fajnymi witrynkami ze statystykami i typami MLB? Szczególnie takie rzetelne, które mówią też o przewidywaniach i pokazują procentowo overy.
Znam tylko tą, jest fajna aczkolwiek wolałbym coś więcej
Typy czeskie
gdyby ktoś miał legendę do tych wszystkich statów z viti to proszę o email
 
edi8 8,7K

edi8

Forum VIP
Dołączył
10/2006
Posty
9470
Witam, czy ktoś podzieli się fajnymi witrynkami ze statystykami i typami MLB?
gdyby ktoś miał legendę do tych wszystkich statów z viti to proszę o email
Gdybyś przed zadawaniem swoich pytań kilka chwil poświęcił na samodzielne poszukiwanie odpowiedzi, to bez trudu znalazłbyś na tym forum oddzielny wątek o MLB:
http://forum.bukmacherskie.com/f31/ a także w tym dziale z linkami taki ze zbiorem stron o MLB, w tym głównie te poszukiwane statystyki i typy :
http://forum.bukmacherskie.com/f46/zbior-linkow-z-baseballa-31599.html
..............
Zerknij na link do bezpłatnej strony z zaawansowanym algorytmem analizującym i typującym piłkę:
http://www.tipsandscores.com.cy/tips/tips.htm
( choć ostatnio mają przerwę )
bo na tej w/w stronie używa się do analizy, wielu danych opartych o wyniki obu rywali i na tej podstawie wyciąga wnioski zobrazowane końcowym podsumowaniem w rubryce TOTAL.
Jeśli liczba jest dodatnia , system faworyzuje gospodarzy , jeśli liczba jest ujemna to faworyzuje zespół gości.Im wyższa liczba , tym wyższa pewność danego rozstrzygnięcia , a czym bliżej zera , tym większa szansa na remis w meczu wobec wyrównania szans obu drużyn.
Kolory wyróżniają i zwracają uwagę na te szczególnie istotne a wychwycone przez system tendencje dla przewagi w którąś ze stron.
Tego typu analizy - ale biorące pod uwagę różne ilości poprzednich meczy pod uwagę - prowadzone są także na kilku innych stronach w necie:
a/ http://www.h2hstats.com/soccer/index.php i tam można trochę o tym poczytać po najechaniu na symbol Rtg ( Rating Diffrence )
b/ http://www.vitisport.cz gdzie w zakładce INDEX mamy podawany wynik analizy - i kolory oraz liczba też określa przewagę jednej z drużyn.

.