>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Status Wyplaty

S 0

serenesis

Użytkownik
Witam jezeli moj status wyplaty zmienil sie z &#39;w trakcie&#39; na &#39;zatwierdzone&#39; to kiedy moge spodziewac sie pieniedzy na moim koncie?
 
mr-monk 2

mr-monk

Użytkownik
a orientuje się ktoś jak jest z bankiem spółdzielczym, wpisałem nazwe banku Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. niewiem czy dobrze wpisałem nazwe czy się zgadza, niby zatwierdzili wypłate ale niejestem pewny czy dojdzie
 
lazzarov 300

lazzarov

Użytkownik
Nie chciałbym robić nowego tematu, dlatego pozwolę sobie odświeżyć ten.
Zarejestrowałem się na tobet, wybrałem bonus freebet , akurat siadło. Zleciłem wypłatę 1/3 kapitału , a resztę planowałem zostawić na grę u nich. Niestety w związku z bardzo negatywnymi opiniami i bardzo ubogą ofertą, mam zamiar zabrać wszystko. Pytanie mam również do statusu realizacji wypłaty - mam zatwierdzoną. To dla mnie trochę dziwne, gdyż pewnie nie wyrobiłem jeszcze obrotu dotyczącego bonusu, ani nie weryfikowałem konta. Boje się zlecić wypłatę całości , nie chciałbym aby cała kwota została zamrożona. Więc jak to u nich jest ? :p
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tobet nie jest taki zły. Wybrałeś zakład bez ryzyka do 100pln, więc zablokowane środki miał byś tylko jakbyś przegrał 1-szy zakład (3x obrót zwrotem). Skoro wygrałeś, to kasa jest już twoja, bez żadnych obrotów. A wypłata zatwierdzona, tzn. że wyszła już z tobet. W sumie powinni najpierw chcieć cię zweryfikować, widocznie na razie odpuścili. Gratuluję wygranej :)
 
Do góry Bottom