>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Start

G 0

gumeko

Użytkownik
Witam.
Czytam od kilku dni tematy internetowych bukmacherów. Mam dylemat. Do tej pory grałem w stacjonarnych. Gram o małe stawki(zazwyczaj za 2zł).
Chciałbym przestawić się na internetowe buki z powodu lepszych kursów.
Mam ekonto w mBanku. Moneybookers -tam konta nie posiadam. Ani w innych tego typu &#39;bankach&#39;.
Pierwszą wpłatą by było coś ok 30-50zł.
Obstawiam piłkę nożną. Sam nie wiem co mam robić. Czytam że wypłacając z moneybookers do mbanku są jakieś prowizje. Nie wiem jakiego buka wybrać.
Bet365 jest bardzo przyjemny, lecz kompletnie nie rozumiem sposobu obstawiania. Nie ma tam klasycznego wybierania kuponów.
Pozdrawiam.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Mam ekonto w mBanku.
Z mBanku zrobisz darmowy depozyt do bukmachera. Przelew nie powinien długo iść. Więc jak masz mBank to Ci monybookers nie potrzebne.
Bet365 jest bardzo przyjemny, lecz kompletnie nie rozumiem sposobu obstawiania. Nie ma tam klasycznego wybierania kuponów.
wejdź na stronę , załóż konto ( nic nie kosztuje) i poświęć jakąś godzinę na &quot;zapoznanie &quot; się z bukmacherem. Kasy na koncie nie będziesz miał to śmiało możesz pobawić się w suche wybieranie typów itp. Zapoznasz się , wpłacisz pieniądze i dasz radę. A i jeszcze powiem , że Bet365 to może i faktycznie trudny trochę do zaczajeni bukmacher ale jeden z czołowych więc powinieneś być zadowolony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie musisz zakładać konta w MB, konto w mbanku zupełnie wystarczy. Musisz znaleźć tylko bukmachera oferującego wpłatę przez Przelewy24 (pieniądze będą po kilku minutach dostępne u bukmachera), a wypłatę możesz spokojnie zlecać na swoje konto bankowe (pieniądze na koncie po kilku dniach).

Bet365 nie ma Przelewów24, a korzystając z MB musisz płacić prowizję (~7zł) przy wypłacie z MB na Twoje konto bankowe (będziesz musiał czekać aż bukmacher wypłaci pieniądze na Twoje konto MB - choć dzieje się to zazwyczaj szybko, a jeśli zlecisz wypłatę będziesz musiał czekać, aż MB przeleje pieniądze na Twoje konto bankowe), więc przy Twoich skromnym budżecie wpłata i wypłata z bet365 będzie raczej kłopotliwa.

Sprawdź sobie lepiej minimalne wpłaty expekt, unibet, betsson, sportingbet czy tobet i wybierz sobie, któregoś z nich. Z tego co pamiętam to oni mają Przelewy24, będziesz mógł wpłacać bezpośrednio z konta bankowego i bez problemów i opłat odbierać pieniądze na konto bankowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 0

gumeko

Użytkownik
Dzięki Panowie. Jezu. Jaka szybka ,konkretna odpowiedź! : )
Bludek- to jest tak że ja bym wpłacił 50zł na Bet365 i nimi sobie obracał. Grając po 2zł potrafię nawet coś tam wygrać ; )
Hmm.. muszę zerknąć jakie kwoty mógłbym wypłacać. Najwyżej skoro nie Bet365 to coś o podobnych kursach. To trochę może nie modne ale jakoś tak nie chciałbym mieć pieniędzy w mbanku w moneybook i u buka. Tak jakoś już zamotane ; p
edit.
Wiecie może jaka jest minimalna stawka? I jeżeli moją walutą jest PLN to w Bet365 też miałbym PLN?
Mam-Polski złoty (PLN) - 1,00
A minimum do wpłacenia i wypłacenia? :p
Post bludka z innego tematu:
&quot;Ty zapewne wpłacałeś via Moneybookers i jest to traktowane jako wpłatę przez Moneybookers
min. wpłata 50 zł
min. wypłata 10 zł
Jednak pieniądze nie trafią bezpośrednio na Twoje konto bankowe tylko na konto Moneybookers posiada konto w polskim banku, więc swobodnie może obsługiwać wpłaty i wypłaty mniejszych kwot).&quot;

WIĘC JUŻ WSZYSTKO WIEM!
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
W bet365 są bardzo dokładni i wypłacisz tylko tą samą metodą, którą wpłacasz.

Ponieważ minima wpłaty i wypłaty przelewem bankowym w bet365 są wysokie (wpłata min. 100 zł, wypłata min. 400 zł) to byłbyś skazany na przelewanie pieniędzy za każdym razem przez MB (tu minima są niższe) i opłacanie prowizji w czasie przelewu z MB -&gt; swojego banku. Jeśli nie chcesz korzystać z MB to będzie to nieco bardziej uciążliwe, niż u tych bukmacherów, których Ci wypisałem (wszyscy też mają dostępną walutę PLN).

Zerknij sobie też na tego posta: http://forum.bukmacherskie.com/f57/pytania-poczatki-bok-macherki-55534.html#post2127635 może tam doczytasz coś ciekawego.
 
G 0

gumeko

Użytkownik
Już ostatecznie założę konto w MB

Minimalna wpłata 50zł przez MB
Minimalna wypłata 10zł na MB
Tak jak pisałem(cytowałem) Twojego posta.
A z tą prowizją to około 7zł. Więc da się przeżyć ; )
Na bet365 jak sprawdziłem obstawia się w PLN więc problemu z przesyłaniem pieniędzy by nie było.
Teraz muszę się nauczyć jak tam się obstawia. Nauczony jestem do standardu:
-Wybieram np. 3 mecze
-Podaję swoją stawkę
-Mam gotowe ile mogę wygrać
Tutaj jest to rozbudowane-skomplikowane ; p
 
G 0

gumeko

Użytkownik
Znalazłem na ich stronie że w PLN minimum depozyt i wypłata to 25. Jak dla mnie super ; )
A co do gry chyba wiem ; p
Tutaj screen: img6.imageshack.us/i/kupp.jpg/
Wpisuje tam w &#39;Treble&#39; stawkę -w tej sytuacji 2.
Pod napisem &#39;treble&#39; mam kurs tych meczów.
Mnoże je przez swoją stawkę -czyli 2.
Wychodzi 41.14 -to jest przewidywana wygrana?
Gdy gram 4 mecze na 1 kuponie to wybieram &quot;4 zdarzenia&quot;
Dobrze myślę?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jeśli chcesz zagrać kupon ze wszystkich zdarzeń, które dodałeś do kuponu to wpisujesz stawkę obok &quot;1@&quot;. &quot;1@&quot; oznacza, że zagrasz JEDEN kupon.

Jeśli masz 3 mecze dodane do kuponu i wpiszesz stawkę w &quot;Single&quot; to będziesz miał 3 kupony po jednym meczu (osobno Valencia, osobno Racing, osobno Real), a stawka którą wpiszesz będzie odnosiła się do pojedynczego kuponu (czyli 3x 2 zł).

Jeśli wpiszesz stawkę w &quot;Duble&quot; to utworzysz trzy kupony po dwa zdarzenia (Valencia*Racing, Valencia*Real, Racing*Real) i analogicznie ze stawką (3x 2zł).

Tak samo to działa przy 4, 5, 6 itd. dodanych kuponach. Jeśli na kuponie będą 4, 5, 6 zdarzeń, a Ty wybierzesz &quot;Treble&quot; to zmiksuje Ci kupony po trzy zdarzenia itd. Im więcej dodasz na kupon meczy tym więcej będzie możliwych kombinacji.



Jeśli wyszedł Ci kurs 20.57 to mnożysz go razy stawkę i to będzie Twoja wygrana. Zwróć tylko uwagę, że system bet365 podaje wygraną &#39;na czysto&#39; (nie uwzględniając stawki).
 
G 0

gumeko

Użytkownik
Noooo;))) Dzięki dzięki, DZIĘKI!
*A wiesz może czy jak bym wpłacił do MB z mbanku 25zł to by mi coś przycięli? Bo już sam się pogubiłem.
Pozdro ; )
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Jeżeli grasz po 2 zł, to dobrym rozwiązaniem będzie dla Ciebie TOBET, minimalna wpłatka 5 zł, a wypłata 30 zł, więc myślę, że korzystnie dla Ciebie. Kursy nie najgorsze, do tego wpłata przez przelewy 24 z mbanku (trwa to dosłownie minute)
Pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom