>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Starcie Tytanów: Roy Jones Jr-Paweł Głażewski & Artur Szpilka-Jameel McCline 30.06

Status
Zamknięty.
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wywałkowali Michalczewskiego, Hopkinsa, ODLH, Paca dlaczego w pl nie mieliby tego zrobić z Royem ? polska słynie z takich cyrków.
W zyciu... Roy przyniesie wieksza kase niz Glazewski wiec nie ma opcji wałku. Polska przestala z tego slynac po wałku Pudzian-Thompson i sadze ze juz nikt sie nie odwazy czegos takiego zrobic. Roy przegra jezeli faktycznie bedzie slabszy w co watpie, jesli nie to wygra spokojnie.
 
galgan 1,3K

galgan

Użytkownik
Teraz już 1,57, ale to jest bardzo dużo :| Nie wiem czy Sportingbet o czymś wie czy to pomyłka...

W Tobecie kursy też już skoczyły z 1,32 na 1,38.
Ze sportingbet wycofali, natomiast na tobet nie gram. Czy znacie innego buka, gdzie można postawić na tą walkę?

Osobiście uważam, że wygra Roy, walka natmiast potrwa over 6,5 rundy. Zakładając, iż Roy chce stoczyc kolejną walkę w Polsce z Włodarczykiem, będzie to musiał rozegrać dobrze marketingowo.
 
Pudzianxx 13,9K

Pudzianxx

Użytkownik
Krzysztof Szot vs Nate Campbell
Szot wogóle ale to wogóle nie przygotowywał się do tej walki nawet jak się o niej dowiedział . Ma on totalnie wyjeban.. na nią i sam nie wie czy mu starczy sił na cały dystans .
Nate nie ta klasa i poziom .
Dokładam kolejny kupon . Kursy na Roya tylko brać i klaskać . Żadnej niespodzianki tutaj nie będzie . Pisze to już kolejny raz nie te umiejętności bokserskie . Sportingbet ma na Roya 1.44✅ :browar565: po prostu szok .
I co do sędziowania i wałku co tu niektórzy wypisują . To grupa promotorska Roya jest głównym organizatorem gali
Campbell &amp; Roy Jones Jr &amp; Szpilka - 10/10 - 1.99 ✅✅✅ - Tobet .
Tylko do 20 można obstawiać .
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ze sportingbet wycofali, natomiast na tobet nie gram. Czy znacie innego buka, gdzie można postawić na tą walkę?
Osobiście uważam, że wygra Roy, walka natmiast potrwa over 6,5 rundy. Zakładając, iż Roy chce stoczyc kolejną walkę w Polsce z Włodarczykiem, będzie to musiał rozegrać dobrze marketingowo.
jak wycofali jak cały czas jest i była, tyle że kursem 1.44, w betssonie jest po 1.3
edit:
już 1.4
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Ale przewał ???? Promotor Głaza miał rację. Wynik walki był widać jasny już przed walką. Jak dla mnie to pewna wygrana Polaka, przynajmniej 4 punktami. Żal, że Roy musi wygrywać w takim &quot;stylu&quot; ...
 
typpero 71

typpero

Użytkownik
Muszę pogratulować ekspertom, którzy mimo wszystko poprawnie wytypowali wynik m.in tej walki. A to, że werdykt OSZUKAŃCZY to już druga kwestia.

I błagam coniektórych - proszę nie używajcie słowa LOKATA. Gdyby ktoś zagrał zwycięstwo tego Roya za parę tysięcy i obserwował tą walkę, to mógłby na zawał paść. Nic w sporcie nie jest pewne i używanie tego słowa to nieporozumienie.
 
J 5

jakub88

Użytkownik
I błagam coniektórych - proszę nie używajcie słowa LOKATA. Gdyby ktoś zagrał zwycięstwo tego Roya za parę tysięcy i obserwował tą walkę, to mógłby na zawał paść. Nic w sporcie nie jest pewne i używanie tego słowa to nieporozumienie.
Jak walczy Kliczko to jest lokata, tylko z reguły bardzo nisko oprocentowana :p
przydałoby się, żeby ktoś to skończył ;)

a tak poważnie to też zagrałem dziś grubiej Roy+Szpila over 4.5 i patrząc na walkę wieczoru już byłem pogodzony z przegraną, nadzieje ożywił we mnie promotor głażewskiego mówiąc mu, że na pkt nie ma szans.
Inna sprawa patrząc na Jonesa to jest przykre, jeden z najlepszych w historii, absolutny top, leży na dechach po ciosie gościa który przygotowywał się 10 dni i przegrywa walkę...
47 letni hopkins trzyma się o niebo lepiej, oczywiście całkowicie różne style, Jones oparty na dynamicie i szybkości, które stracił wiadomo, że musi boksować gorzej niż parę lat temu, ale to co on robi to jest bardzo złe, wydaje mi się, że z nim jest coś nie tak, jakieś problemy neurologiczne czy coś w ten deseń.
Ogólnie smutna refleksja, patrząc na to dzisiaj, bardzo brutalnie dociera to, że czas jest nieubłagany...
.
 
kamil90 69

kamil90

Użytkownik
Przewalkowac wielkiego RJJ?? N I E M O Z L I W E chociazby z marketingowego punktu widzenia. Nie zapominaj, ze RJJ ma umowe z Polakami na 3 walki. Juz bardziej jakas niespodzianka i RJJ na deskach ;)
Wszystko się sprawdziło, gratulacje.
Głażewski wygrał pewnie kilkoma punktami, niestety tak jak napisałeś zwycięstwo Roya się po prostu bardziej opłaca. Smutne, że takie czasy w boksie nastały.
Bodajże po 7 rundzie Babiloński mówił, że na punkty to Paweł nie wygra.
Nie chciało mi się w to wierzyć, a jednak...
Po raz kolejny utwierdzam się w przekonaniu, że Wasilewski to kawał drania.
 
S 0

saul

Użytkownik
Babiloński nie jest lepszy, doświadczenie w wałkach sędziowskich ma całkiem niezłe. Będzie to dziwnie wyglądać jak zacznie skamleć w mediach, jaki to boks okrutny i werdykty są złe.
Oczywiście wałka na Głażewskim nie popieram.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Na samym wstępie chciałbym zaznaczyć by mój post nie został usunięty ponieważ chciałbym się podzielić swoimi przemyśleniami na temat tej walki. Wchodząc w to co chce pokazać chciałbym zaznaczyć, że cieszy mnie to, że takie gwiazdy przyjeżdżają do Polski ale wiadomo nie ma nic za darmo, wszystko jest oparte na pieniądzu. Promotorzy robią z widzów kpiny ponieważ każdy wie, kto to jest Roy Jones Jr, ale jak wiadomo rodzimi promotorzy na swoich zawodnikach chcą zbijać pieniądze. Roy do Polski nie przyjechał za darmo, zresztą te same osoby, które były odpowiedzialne za tą galę robiły, &quot;gale&quot; MMA. Słowo galę celowo daję w &quot;&quot; ponieważ większość z Was wie na czym polegają &quot;prawdziwe walki MMA&quot; a nie turlanie się po ringu. Wracając do dzisiejszej walki Paweł pokazał dobry boks ale wiadomo, że Roy nie może przegrać z nieznanym szerszej publiczności zawodnikiem, nie obrażając przy tym Pawła. Jednak wiadomo Roy ma swoje lata, nie ta szybkość, cwaniactwo więc polscy promotorzy/ sponsorzy korzystają z jego nazwiska by się dorobić, wykorzystując przy tym kibiców, którzy płacą za bilety oraz swoich własnych zawodników. Nie będę pisał, że to skandal, ponieważ uczciwy sport się dawno skończył. Dzisiaj 3 rewanże to standard a jak wiadomo one nabijają kasę tym osobom, które walki organizują, osobiście nie lubię tego ponieważ zachód już robił to od lat 90 a &quot;polscy sponsorzy&quot; obudzili się dopiero od wystawiania Pudziana robiąc z Nas kibiców debilów co jest totalnym skandalem, nam zabierając pieniądze za ustawione niby &quot;widowisko&quot; oraz niszcząc karierę zawodnikowi, w tym przypadku Pawłowi. Jednak był dobrze przygotowany co może świadczyć o tym, że wiedział, że musi &quot;się podłożyć&quot;. Tego jednak nie osądzam.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ta walka pokazala ze RJJ jest juz skonczony i smialo mozna grac przeciwko niemu z jakims konkretniejszym przeciwnikiem. Jesli Glazewski ktory w swojej karierze wygral 4 na 17 pojedynki przez nokaut jest w stanie go wyslac na glebe to czas odejsc. Wielu podejrzewalo ustawke pod Polaka co bylo bzdura jednak ustawki pod RJJ rowniez sie nie spodziewalem bo myslalem ze wygra to uczciwie. Przegral i to wyraznie jednak musialo byc wiadome przed walka ze wygra i tak bylo.
Nie wiem czy wyjdzie jeszcze na ring ale ja juz szykuje gruba kase przeciwko niemu bo jest kompletnym zerem i nie ma zupelnie niczego do zaoeferowania.
PS : najwiekszymi przegrancami sa ci ktorzy wydali cenne 30zł na taka gale. smiech na sali i tyle...
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Sport był ale skończył się wtedy, gdy telewizja go pokazuje ponieważ ona zapewnia gruby szmal jak Wiemy. Teraz wszyscy kibiców mają za bydło, które da kasę. Przykre to ale taka jest prawda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom