>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Starbet

daimler 14

daimler

Forum VIP
Siemka :wink:
Heh jak dla mnie jest to słaby buk... nie wyróżna sie niczym tylko tym ze dawał bonusa 5 ojro do 10 lipca.. Kursy są średnie nie za niskie nie za wysokie . Mają slaba oferte meczy no i stronka po Niemiecku.. I jeszcze życzą sobie skana przy wyplacie .. Zobaczymy jak będzie z wypłata.

Pozdro :wink:
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
Witam - czy komus udalo sie juz wyplacic jakas kase z tego buka?? jesli tak - to po jakim obrocie bonusem?? jaka kwote??

Przy probie wyplaty dostaje taki oto komunikat:/

Bei Ihrer Auszahlung ist ein Fehler aufgetreten: Zwischen Ihrer ersten Einzahlung und der ersten Auszahlung muss ein Zeitraum von mindestens 7 Tagen liegen!
 
D 0

darek

Forum VIP
Ja mam 13,45 Ojro, ale chyba jeszcze nie obrócilem bonusa.
Ostatnio zagrałem, że Arsenal zremisuje z Barnet za 1 ojro i wygrałem 5,5. ???? [Ale to był singiel więc mi się nie liczy jako obócenie]

Lucku i co to znaczy? Bo ja niemieckiego nigdy nie mialem. :]
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
z tego co udalo mi sie przetlumaczyc, pisze tutaj iz pomiedxzy wniesieniem depozytu a wyplata musi uplynac minimum 7 dni...

I tutaj jest problem - miedzy wpisaniem kodu/zarejestrowaniem i otrzymaniem 5 E free - a proba wyplay minelo wiecej niz 7 dni a komunikat pojawia sie nadal...
W zwiazku z czym smiem sadzic iz nie mozna wyplacic dopoki nie wniesie sie wlasnego depozytu....ale chcialbym sie mylic....

dlatego tez zalezy mi na tym by ktos sie zglosil kto wyplacil i powiezial jak to przebiegalo ????
 
D 0

darek

Forum VIP
Niemieckiego nigdy w życiu nie miałem. [No raz, jedną godzinę zastępczą]

Niech mi ktoś powie, jak się wypłaca kasę z tego buka, proszę.
 
K 0

kusiu

Użytkownik
Ja wyplacilem stamtd kaske. Obrocilem 3x bonusem i uzbieralem 30 euro. Wyplacaja od 20 euro, ale przed wyplata chca skan dowodu.

Darek, zeby wyplacic wykonujesz takie czynnosci :

- w menu swojego konta wybierasz Auszahlung,
- klikasz przy &quot;International Payout&quot; na Weiter,
- uzupelniasz pola, kolejno : IBAN, SWIFT, Twoje imie i nazwisko, kraj, (betrag - kwota),
- nastepnie klikasz Auszahlen,

I to tyle ???? Kasa idzie max do 5 dni. Maja jeszcze jeden warunek, od zalozenia konta, do pierwszej wyplaty musi minac tydzien ????
 
E 0

esik

Użytkownik
Witam:mam dwa pytanka:
-Czy jak mam stary dowód to robię skan tylko tej strony gdzie jest zdjęcie , czy też zameldowanie?
-Czy jak np. nie wykonałem obrotu tyle razy i mam 25E i np. wypłacę 20E a te 5E zostawie na obrót czy tak może być? Pozdrawiam ,dziękuje za pomoc.
 
gostyniak 0

gostyniak

Użytkownik
-Czy jak np. nie wykonałem obrotu tyle razy i mam 25E i np. wypłacę 20E a te 5E zostawie na obrót czy tak może być? Pozdrawiam ,dziękuje za pomoc.

Musisz obrocic caly bonus tyle razy ile jest napisane w regulaminie promocji, a dopiero potem mozesz wyplacic dana kwote
 
K 0

kusiu

Użytkownik
esik, musisz postawic 3 razy po 5 euro. Albo wielokrotnosci tego ... a dowod zeskanowac tak : czesc ze zdjeciem i czesc z zameldowaniem. Po co im samo Twoje zdjecie ????
 
P 0

piml

Użytkownik
Starbet się bardzo poprawia , nie ma żadnych problemów z wypłatą .
JAk napisałem do supportu to otrzymałem odpowiedz w języku polskim
Świetna oferta szczególnie jeśli chodzi o tenis
Polecam go w 100% , mam nadzieję że nikt się na nim nie przejechał
 
D 0

dandi1

Użytkownik
Wyplata ze starbet
Posiadam konto depozytowe w Lukas Banku i Milenium . Moje pytanie brzmi czy mozna wyplacic na takie konto pieniadze z bukmachera zagranicznego czyli Starbet ?? Prosze o pomoc wszystkich a szczegolnie Pana Stanczyka ? Czekam i za kazda pomoc wielkie dzieki Exclamation Very Happy
 
piotrek__17 10

piotrek__17

Użytkownik
Może mi ktoś powiedziec jak mam sie zalogowac skoro support twierdzi że mam konto odblokowane a przy próbie logowania wyświetla mi się że chcą jakiś pin. A ja żadnego pinu nie dostałem od nich na email.
 
konradinho2 0

konradinho2

Użytkownik
Zleciłem wypłatę 20 Euro na MB i poprosili o skan dowodu. Dałem im skan i narazie brak odzewu. Czy przychodzi jakiś mail po wysłaniu im skanu?? Czy przychodzi dopiero po udanej transakcji?? Kasa na MB może iść w sobotę czy tylko w dni robocze??
 
C 0

cycbabimost

Użytkownik
witam.
Nie wiem czemu moje konto zostało zablokowane, wiec chcialem do nich napisac meila, ale czy jak napisze po polsku to odpisza ????
a tak poza tym wie ktos o co im moze jeszcze chodzic z
&quot;You have reached your maximum risk limit allowed on this game!&quot;
bo zanim mi zablokowali chcialem postawic na tenis i mi sie wlasnie cos takiego pojawialolo
pozdrawiam!
 
Do góry Bottom