>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Stały profit bukmacherski

P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#4. NBA 01:30
Milwaukee Bucks - Houston Rockets
Typ: Milwaukee Bucks+12,5@ 1,33
1xBet
#5. NBA 02:00
New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers @ 1,40
1xBet
#6. NBA 01:30
Detroit Pistons - Sacramento Kings
Typ: Detroit Pistons @ 1,47
1xBet
Łączny kurs ako: 2,73
Stawka: 4/5

GL!
]#4. NBA 01:30
Milwaukee Bucks - Houston Rockets
Typ: Milwaukee Bucks+12,5@ 1,33
1xBet
WYGRANA
✅✅✅



#5. NBA 02:00
New Orleans Pelicans - Cleveland Cavaliers
Typ: Cleveland Cavaliers @ 1,40
1xBet
Przegrana ⛔⛔
#6. NBA 01:30
Detroit Pistons - Sacramento Kings
Typ: Detroit Pistons @ 1,47
1xBet
Przegrana
⛔⛔⛔
Łączny kurs ako: 2,73
Stawka: 4/5

AKO PRZEGRANE
-800.00 PLN ⛔
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Milwaukee Bucks tak jak mówiłem na live @ 1.80 z handicapem - 2.5 @ 2.35 też każda kombinacja tutaj !

GL

#8.NBA 02:00
Milwaukee Bucks - Houston Rockets
Typ: Milwaukee Bucks @ 1.80
1xBet
Stawka: 2.5/5
WYGRANA
✅✅✅
400.00PLN ✅

#9. NBA 02:00
Milwaukee Bucks - Houston Rockets
Typ: Milwaukee Bucks -2.5 @ 2.35
1xBet
Stawka: 2/5
WYGRANA
✅✅✅
540.00PLN

Dziś noc niespodzianek i kazdy plus badszo cieszy, zgodnie z moimi przewidywaniami to Bucks było faworytem tego stacja i to murowanym o czym pisałem już dużo na gg przed meczem. Wszystko się potwierdziło a gospodarzy rozstrzelali Houston i siebie.

Łączny profit za noc: 1580.00PLN ✅✅✅

Powoli wracamy na właśnie tory.

GL!


 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Panie Szlachcicu nie to żebym miał jakieś ale , ale dlaczego jak grasz kupon z AKO podajesz stawkę np. 4/5 a jak teraz zapodałeś grać lekko na chorwację to już bez stawki ?
Przecież gdy ci chorwacja weszła mogłeś sobie dobrowolną stawkę wybrać i napisać wygrana 400, lub 500 lub 600
Bo od początku tematu gdy podaje LIve gram 2.5/5 i jeżeli ktoś sledzi i gra to wie.

O 23 ako na noc.

GL!
 
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#13. NBA 03:00
Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz @ 2,30
1xBet

#14. NBA 01:00
Washington Wizards - Boston Celtics
Typ: Over 206,5 @ 1,32
1xBet

#15. Mistrzostwa Ameryki Południowej U20 01:15
Kolumbia U20 - Brazylia U20
Typ: X2 @ 1,38
1xBet


Łączny kurs ako: 4,19
Stawka: 4/5

GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Fajnie Panowie gratulacje wygranych kuponów, ale już nie róbcie OT, co do typów na Baskonie i Le Mans miałem co do tych meczy swoje dłuższe analizy, nie były to typy z kapelusza, bo zawsze staram sie cos od siebie dołożyć, czasami też gram na przekór i nie zgodnie z public betami, te metody przynoszą mi największe profity nawet jak teraz kilka nie wejdzie to trzeba zachować spokojną głowę i wiarę we własne możliwości. Styczeń bilans około 20k na plus grając płasko po 800 /400 na jeden typ/ako, uważam za zadowalający nawet jak teraz trafiły się dni w kratkę to ponad 17 na 25 dni stycznia są na plus.
Terminarz też teraz nie służy, wszystkie puchary mają ostatnia fazę i zdarza się wiele niespodzianek tudzież wtop.
A teraz coś ode mnie jako że znalazłem chwile czasu opowiem jak to ze mną było,jak doszedłem do tego gdzie jestem teraz. W bukmacherce siedzę od 8 lat i naprawdę stosowałem już wszystkie metody gry jakie tylko można sobie wyobrazić. Do tego co mam doszedłem własnym zdrowiem i metodą prób i błędów. Począwszy od grania niskich kursów na faworytów z ligi hiszpańskiej, grania z tłumem public betów, grania na drużyny które mają serie wygranych u siebie, magicznych kursów 1,60, stawiania na przerwanie passy, granie progresją na remisy i tak można by wymieniać jeszcze bardzo długo. Przez 6 lat ( okres w którym uczyłem się na własnych błędach ) straciłem kupę kasy, ale zyskałem dwie najważniejsze rzeczy: wnioski i znajomość lig. Skupiłem się głównie na obserwowaniu koszykówki i tenisa ( zakłady dwudrogowe, które mają tylko dwa możliwe wyniki zakończenia meczu, dlatego gram bardzo rzadko piłkę nożną bez podpórki oraz hokej ) przez wiele lat uczyłem się tych lig oraz turniejów, bo każda liga każdy turniej ma swoje uroki, które trzeba poznać. W tym czasie grałem równolegle swoje mecze, które wydawały mi się pewne oraz trafiły się również płatne serwisy gdzie zawsze podawany był jeden mecz z piłki nożnej kurs 1,80, blogi chorwackie itd... Jak każdy zaczynałem w wieku 19-20 lat od taśm fortuna sts, wtedy jeszcze betako, symboliczne kwoty 5-10zł na kupon, tak robi w tej chwili 80% osób które chodzą do buków stacjonarnych po prostu je sponsorują i z tego żyje dana firma, z graczy którzy grają bo im sie wydaje, z graczy którzy chcą się odkuć itd.
Żadna z wyżej wymienionych metod rzecz jasna żadna nie dawała korzyści finansowych, człowiek grał grał ,a jak kupon z kursem 20 wszedł raz na miesiąc to był zadowolony choćby w totolotka wygrał, jednak po odliczeniu wszystkich poprzednich kuponów z miesiąca bilans był na WIELKI MINUS.
Z każdego roku gry prowadziłem notatki strat i zysków z każdego systemu, granych głownie na sucho, albo za symboliczne kwoty. Przez 6 lat lat grania na pałę z mottami &quot; bo mi się wydaje&quot; , &quot; dzisiaj muszą wygrać &quot;, &quot; jak nie wygrają to nie awansują &quot; itd przegrywałem większość kuponów, ale też mogłem wyciągnąć wiele wniosków. To właśnie dwa lata temu postawiłem w 100% na bukmacherke widząc w niej stały dochód. To własnie wtedy podliczyłem wszystkie systemy, wszystkie warianty grania z bukmacherem i oszacowałem co przyniesie największe zyski. Poznałem też przez wiele nieprzespanych nocy US sporty, które dają największe dochody i to własnie poznanie specyfiki NBA dało mi największe profity choć nie jedynie NBA, bo ligi argentyńskie oraz młodzieżówki również, no i koszykówka europejska gdzie staram się mieć na oku wiele drużyn.
Każdy system ma swoje wady oraz zalety, ja jednak wypracowałem sobie metodę zakładów akumulacyjnych, ponieważ moim zdaniem (to tylko moje zdanie) to własnie tą metodą możemy mieć stałe dochody, dlaczego ?
Już odpowiadam: grałem wiele lat single jeden na dzień czy to z serwisów czy to ze swoich analiz, bilans był zawsze ujemny jeśli grałem swoje, jeśli kupione to oscylował w okolicach lekkiego plusu, oczywiście nie twierdzę że to jest zła metoda, nie nie tylko podczas serii 7 porażek miesiąc jest trudno uratować z profitem, nie mówiąc o bardzo dużym proficie.
Jeżeli chodzi o ako tutaj możemy spokojnie się obronić i wyjść 2-3 zakładami na spory plus, oczywiście też jest większe ryzyko bo gramy więcej meczy w których może stać się więcej nieprzewidywalnych sytuacji niż w jednym meczu, ale pomimo to poszedłem w te metodę.
Jeżeli już biorę sie do analizy spotkań i oferty na dany dzień, jest to około 4-5h wyjętych z życia drugie tyle to obserwowanie ich i kontrolowanie na live, nie wystarczy wejść zagrać i postawić, należy pilnować własnych pieniędzy bo jak już nie raz się okazało można wiele przez to stracić.
Dobieram ako na dwa sposoby wyższe kursy około 3.50 - 4,50 oraz te niższe w okolicach 2,20 -2,80 to w zależności od oferty, ktoś wejdzie do tematu zobaczy ostatnie dwa dni i stwierdzi typy z kapelusza tak przestrzelone, ok rozumiem każdy ma swoje zdanie i nie mam z tym problemu, jednak wystarczy zagłębić się trochę w temat i zobaczyć że spośród około 40 ako w styczniu to prawie 70% jest trafionych pozostałe 10 % są minimalnie przegrane, a zaledwie 20% fatalnie chybione i taka jest kolej rzeczy w bukmacherce nic nie jest na 100%, sama wiedza to maksymalnie 95% a decydujące 5% to szczęście, które musi nam dopisać, bo gdy go nie ma to i Barcelona u siebie zremisuje z Granadą grając 11 na 9, a bramka będzie jak zaczarowana, każdy z nas doświadczył już chyba porażki za 1,05 czy 1,10 na przysłowiowego pewniaka.
Oprócz ako gram również metody gol do X minuty na zakładki oraz System 1,2,3 o którym pisałem na jednej z pierwszych stron tematu. Postaram sie w przyszłym tygodniu uruchomić drugi oddzielny temat z tymi systemami.
Wracając do bukmacherki, przez wiele lat poznałem wiele osób, byłem na wielu forach i tych polskich i tych zagranicznych, wertowałem strefy zamknięte poznałem wielu typerów od których do dziś czerpie garściami i dzięki którym moja wiedza zaprocentowała.
Chciałbym, aby każda osoba śledząca ten temat zapoznała się z tym postem, ponieważ po podaniu typu czasami pada pytanie czy wiem o tym czy wiem o tamtym, mozecie być pewni, że wiem a dany mecz oszacowałem według siebie i według informacji jakie uzyskałem, oczywiście można napisać mi na pw jeśli coś nowego się pojawi jakieś nowe informacje, bo każdy jest tylko człowiekiem i może przeoczyć coś ważnego, natomiast bezsensowne wpisy o jakiś innych typach są niepotrzebne.
Cały czas trzymam się swoich sztywno ustalonych zasad do gry i nie gram nic poza tym. Odkąd zacząłem tutaj prowadzić swój dziennik każdy miesiąc wyszedł na ponad 15k plusu grając za 800 pln na każde ako/ singiel i nawet po serii porażek które zdarzają sie stosunkowo rzadko jak na takie kurs ako będę szedł swoją drogą i swoim systemem.
Bardzo wiele osób śledzi też temat, cieszy mnie to, ponieważ pozytywne komentarze budują i zawsze jakoś mobilizują dodatkowo ( gdy czytam o naprawie samochodu z wygranego kuponu, wyprawce dla dziecka czy pieniądzach na rehabilitacje to tylko kilka ostatnich wiadomości, które w jakimś tam stopniu budują), zdaje sobie też sprawę, że jeszcze się taki nie urodził który by wszystkim dogodził i osoby hejtujące zawsze są i będą to normalne jednak jest to 1-2% osób które tutaj zaglądają i w moim odczuciu nie mam zamiaru reagować na zaczepki tych osób, szkoda czasu. Każdy gra na własną odpowiedzialność z zachowaniem mam nadzieje 5-7% kapitału na jeden kupon, bo już kilka razy to tutaj mówiłem, że każdemu może się trafić seria 100 kuponów nietrafionych, nawet jeśli wydaje się to czymś abstrakcyjnym. Także tyle na dziś ode mnie, gramy z głową i byle do przodu.
GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
Mam pełną skrzynkę teraz widzę. Utah jedna z lepszych defensyw w NBA moim zdaniem zabiją ten mecz, Nugetss lubią grać otwarty Basket i moim zdaniem Utah ich zdetronizuje, dodatkowo są zmotywowani po ostatniej porażce z Oklahomą u siebie .
GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Po raz ostatni to napiszę. Ten temat służy do podawania typów przez jego założyciela. Wszelkiego rodzaju pytania możecie kierować w prywatnych wiadomościach, a dyskusje na temat danych meczów i rozgrywek prowadzone są w działach tematycznych, więc tam dodawajcie takie posty. Kolejne komentarze zaśmiecające temat będą nagradzane kartkami, które później mogą skutkować czasowym banem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#19. NBA
Cleveland Cavaliers - Sacramento Kings
Typ: Over 206,5 @ 1,33
Unibet
#20. NBA 01:30
Boston Celtic - Houston Rockets
Typ: Houston Rockets @ 1,62
Unibet
#21. NBA 02:30
New Orelans Pelicans - Oklahoma CIty Thunder
Typ: Over 207,5 @ 1,32
Łączny kurs ako: 2,85
Stawka; 4/5

GL!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 2,8K

pan-szlachcic

Użytkownik
#13. NBA 03:00
Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz @ 2,30
1xBet
#14. NBA 01:00
Washington Wizards - Boston Celtics
Typ: Over 206,5 @ 1,32
1xBet
#15. Mistrzostwa Ameryki Południowej U20 01:15
Kolumbia U20 - Brazylia U20
Typ: X2 @ 1,38
1xBet

Łączny kurs ako: 4,19
Stawka: 4/5
GL!
#13. NBA 03:00
Denver Nuggets - Utah Jazz
Typ: Utah Jazz @ 2,30
1xBet

#14. NBA 01:00
Washington Wizards - Boston Celtics
Typ: Over 206,5 @ 1,32
1xBet

#15. Mistrzostwa Ameryki Południowej U20 01:15
Kolumbia U20 - Brazylia U20
Typ: X2 @ 1,38
1xBet


Łączny kurs ako: 4,19
Stawka: 4/5
AKO PRZEGRANE
-800,00 PLN

 
Do góry Bottom