>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

stały dzienny profit

Status
Zamknięty.
W 353

walejakos

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin *1* @1.90 ⛔
Chelsea Londyn - Manchester United *o1.5* @1.35 ✅
Paris Saint- Germain - Olympique Marsylia *1* @1.30

Ako:3.51
Stawka:20
EWG:70,20
Profit-20⛔

Stan Konta:136,06
 
P 49

parcatras

Użytkownik
Nie wiem kogo próbujesz oszukać w tym temacie.. Chyba tylko siebie. Wrzucasz wygrany kupon, którego nie wytypowałeś przed wydarzeniami. Pozdro!
 
W 353

walejakos

Użytkownik
Nie wiem kogo próbujesz oszukać w tym temacie.. Chyba tylko siebie. Wrzucasz wygrany kupon, którego nie wytypowałeś przed wydarzeniami. Pozdro!
&quot;Witam w tym dziale bede wrzucał typy które zagrałem aby sprawdzić profit z miesiaca . Moim głownym celem jest wyciagniecie 50zł dziennie &quot;
Jak napisałem robie to dla siebie a nie dla takiego hejta jak ty , chce sprawdzic swoj miesieczny profit czy jestem na plusie czy minusie , wiekszosc moich typow jest podawana minimum godzine przed meczem , ten kupon co tutaj wrzucilem nie mialem czasu zeby dodac ????
A jeszcze jedno jakbys zobczył 3 posty wyżej jest mecz:
Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin *1* @1.90
Na poczatku dodałem typ over1.5 w tym meczu i nie zmienilem na forum a zagrałem na czysta 1 , gdybym chciał to bym zostawił over1.5 bo ten typ np siadł a niestety tego nie postawiłem to o godzinie (21) edytowałem post i zmienilem z over1.5 na czysta 1 i postawiłem minus , tak jak napisałem w tym temacie chce zobaczyc jaki jest moj miesieczny profit i do tego czasami moze ktos skorzysta z mojego typu .
 
P 49

parcatras

Użytkownik
Nie chodzi o żaden hejt, tylko nawet dla siebie jest to bez sensu skoro pewnie realny stan konta wynosi -500 zł, z tego co widziałem nie robisz tego rzetelnie. W takim razie skoro ktoś korzysta z takich informacji to powodzenia ????
 
W 353

walejakos

Użytkownik
ok moze u ciebie realny stan konta wynosci -500 zł , nikt ci nie każe korzystac z moich typow ja to robie dla siebie a jak ktos chce to moze zasiegnac moj typ nic na siłe ;) Nie chce robic tu smietnik bez odbioru

&quot;wg ciebie moj profit wynosci -500zł popatrz sobie na posty ze kazdy post jest dodany przed meczem ten jeden jedyny dodany był po gdyz nie mialem czasu na wrzucenie &quot;
 
W 353

walejakos

Użytkownik
40) Agnieszka Radwanska - Svetlana Kuznetsova *1/1* @1.55⛔
Karolina Pliskova - Garbine Muguruza *1* @1.60

Ako:2.48
Stawka:10
EWG:24.80
Profit-10 ⛔

Stan Konta:254



Agnieszka Radwanska - wygrywała 1 seta 4-1 , przegrała 5-7 to był mój ostatni kupon ktory postawiłem na nia
 
W 353

walejakos

Użytkownik
41) Ruch - Korona *1DNB* @1.50 ✅
Bury-Bolton *2DNB* @1.65 ✅
Veria-Panatnakos *2* @1.35 ⛔
Zenit-Gazovik *1.25* @1.25 ✅
Esbjerg-Midtylland *2* @1.55 ✅

Ako:6.47
Stawka:10
EWG:64.74
Profit:-10⛔

Stan Konta:244



Veria-Panathinaikos :panathinaikos prowadził od 13 minuty , stracili bramke pod sam koniec meczu 88&#39; no i niestety minus
 
W 353

walejakos

Użytkownik
42) Sporting Braga - GD Chaves *1* @1.60 ✅
Ruch Chorzów - Korona Kielce *o1.5* @1.30 ✅
Esbjerg FB - FC Midtjylland *o1.5* @1.22 ✅

Ako:2.53
Stawka:20
EWG:50,76
Profit:30 ✅✅

Stan konta:274
 
W 353

walejakos

Użytkownik
43) Zenit St. Petersburg - FC Gazovik Orenburg *o2.5* @1.60 ⛔
Konyaspor - Fenerbahce *2* @2.00 ✅

Ako:3.20
Stawka:10
EWG:32.00
Profit:-10zł ⛔

Stan konta:264
 
pablokon7 29

pablokon7

Użytkownik
Typy dość spoko, aczkolwiek uważałbym na Fenerbahce, nie zachwycają w tym sezonie. Śmierdzi remisem patrząc na mecze Konyasporu, tym bardziej, że to liga turecka. U siebie Konya 1-2-0 a Fenerbahce na wyjazdzie 1-1-1. Także nie takie pewne. Esbjerrg tez lubi remisowac u siebie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 353

walejakos

Użytkownik
Typy dość spoko, aczkolwiek uważałbym na Fenerbahce, nie zachwycają w tym sezonie. Śmierdzi remisem patrząc na mecze Konyasporu, tym bardziej, że to liga turecka. U siebie Konya 1-2-0 a Fenerbahce na wyjazdzie 1-1-1. Także nie takie pewne. Esbjerrg tez lubi remisowac u siebie.
No masz racje , mecz był wyrównany ale jeszcze na Fenerbahce sie nie zawiodłem jak stawiam to wygrywaja tak tez bylo w tym meczu skromne 1-0 ale to daje im 3 pkt ???? za to juz nigdy nie obstawie Romy + Radwanskiej ????
 
pablokon7 29

pablokon7

Użytkownik
No masz racje , mecz był wyrównany ale jeszcze na Fenerbahce sie nie zawiodłem jak stawiam to wygrywaja tak tez bylo w tym meczu skromne 1-0 ale to daje im 3 pkt ???? za to juz nigdy nie obstawie Romy + Radwanskiej ????
Roma ostatnio pokazała w Lidze Europy jak potrafi napsuć nerwów, Fenerbahce po karnym a Esbjerg ładny początek i pierwsza połowa później już tylko gorzej ale over Ci pokryło;) Co do Agnieszki przy piłce meczowej przegrana, aczkolwiek sporo osób ostrzegało...Kuza obcięła włosy i wygrała ???? ale mecz oglądało się ładnie na dobrym poziomie, aczkolwiek Isia słabo z serwisem coś pod względem mocy...Kuza po ciężkim turnieju i locie w tym wieku szacun...dobra forma ostatnio.
 
W 353

walejakos

Użytkownik
Roma ostatnio pokazała w Lidze Europy jak potrafi napsuć nerwów, Fenerbahce po karnym a Esbjerg ładny początek i pierwsza połowa później już tylko gorzej ale over Ci pokryło;) Co do Agnieszki przy piłce meczowej przegrana, aczkolwiek sporo osób ostrzegało...Kuza obcięła włosy i wygrała ???? ale mecz oglądało się ładnie na dobrym poziomie, aczkolwiek Isia słabo z serwisem coś pod względem mocy...Kuza po ciężkim turnieju i locie w tym wieku szacun...dobra forma ostatnio.
Ogladałem 1 set wygrywajac 4-1 , przegrała 5-7 po tym pierwszym secie wyłaczyłem mecz bo jak mozna oddac 6gemow pod rzad ???? ?
 
W 353

walejakos

Użytkownik
44) FC Liverpool - Tottenham Hotspur *1* @1.65 ✅ 2:1
Lech Poznań - Wisła Kraków *0:2 na 2* @1.30 ✅ 1:1
FC Genua - AC Milan *2DNB* @1.75 ⛔ 3:0

Ako:3.75
Stawka:20
EWG:75.08

Profit:-20 ⛔

Stan konta:244
 
W 353

walejakos

Użytkownik
45) Arsenal Londyn - Reading FC *1* @1.20 ✅
Caykur Rizespor - Fethiyespor *1* @1.30 ✅
Bytovia Bytów - Arka Gdynia *1DNB* @ 1.75 ✅

Ako:2.73
Stawka:20
EWG:54.60
Profit:34.60 ✅

Stan konta:278.60
 
W 353

walejakos

Użytkownik
46) Bytovia Bytów - Arka Gdynia *1/2* @25 ⛔
Stawka:2.50 EWG: 65

47)Bytovia Bytów - Arka Gdynia *2/1* @25 ⛔
Stawka:2.50 EWG: 65

Arka jedzie rezerwami moze byc ciekawy meczyk ????

Stan konta:273.60
 
W 353

walejakos

Użytkownik
48)Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin *2* @1.80 ✅
Neil Robertson - Joe Perry *1* @1.30 ⛔
Agnieszka Radwanska - Garbine Muguruza *1* @1.40 ✅

Ako:3,27
Stawka:20
EWG:65.52
Profit - 20zł ⛔

Mowiłem ze nie bede obstawiał juz Radwańskiej ale dam jej ostatnia szanse


Stan konta:253.60
 
W 353

walejakos

Użytkownik
49)Bayern Monachium - FC Augsburg 1/o1.5 @1.25 ✅
Borussia Dortmund - FC Union Berlin u4.5 @1.25 ✅
AC Fiorentina - FC Crotone 1 @1.20 ⛔
Juventus Turyn - Sampdoria Genua 1 @1.20 ✅
Napoli - Empoli 1 @1.20 ✅
West Ham - Chelsea 2DNB @1.25 ⛔
Lazio Rzym - Cagliari 1 @1.45 ✅

Ako:5.73
Stawka:20
EWG:114.70
Profit-20⛔
Stan konta:233.60
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom