>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

srodki na komary pomocy xd

P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jezdze na ryby na odre, odra spadla 2,5-3 metrow przez co jest mnostwo komarow. piszac mnostwo mam na mysli taka sytuacje, ze jak sie macha reka to jest tak gesto, ze czuc jak sie komary na niej zatrzymuja a halas jest taki jakby latal samolot xd uzywalem foresta z wedkarskiego, ale ze wzgledu na ciepla pogode wystarczy sie spocic i jest lipa...

macie jakies sprawdzone na wlasnej skorze srodki na komary? czytam opinie w internecie o opaskach i innych badziewiach to opinie jak z telezakupow.
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
jezdze na ryby na odre, odra spadla 2,5-3 metrow przez co jest mnostwo komarow. piszac mnostwo mam na mysli taka sytuacje, ze jak sie macha reka to jest tak gesto, ze czuc jak sie komary na niej zatrzymuja a halas jest taki jakby latal samolot xd uzywalem foresta z wedkarskiego, ale ze wzgledu na ciepla pogode wystarczy sie spocic i jest lipa...

macie jakies sprawdzone na wlasnej skorze srodki na komary? czytam opinie w internecie o opaskach i innych badziewiach to opinie jak z telezakupow.
Olejek eteryczny lawendowy kup w butelce po płynie do okien rozrób z wodą i się spryskaj działa jedyny minus będziesz śmierdział jak świeczka zapachowa xd
 
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Zapach długo trzyma wypróbowane osobiście bo na ogródku też nie dało rady siedzieć na śląskie komary podziałało a zawsze w butli masz zapas tak że co jakiś czas poprawka i tak żartem weź se mydło i ręcznik bo jak g.... złapiesz to wiesz😉
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
dzieki za pomoc poszukam tej lawendy, wiem ze na meszki dziala wanilia a na komary lawenda co do recznika i mydla to pierwszy raz z 25 lat temu to slyszalem od swojego taty hehehe ;)
 
Do góry Bottom