>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Sredni kurs na kuponie

P 0

pavvelek

Użytkownik
Wedlug prawidlowo poprawnego obstawiania powinno umieszczac sie na kuponie 3 - 5 zakladow Jesli gracie takie ako to jaki laczny kurs wynosi u was na takich kuponach ?
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Nie ma określonej optymalnej liczby typów na kuponie. W pewnych przypadkach najlepiej grać single, w innych im więcej spotkań tym lepiej.
Sam szukam AKO w okolicach 2,5 ale wynika to z mojego systemu.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Wedlug prawidlowo poprawnego obstawiania powinno umieszczac sie na kuponie 3 - 5 zakladow Jesli gracie takie ako to jaki laczny kurs wynosi u was na takich kuponach ?
Pomieszane z poplątanym jest to twoje wypowiedzenie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
blacha11 14

blacha11

Użytkownik
jeżeli takie kupony to zależy jakie mecze i jakiej dyscypliny, pewniaki z siaty to kursy ok 2,00 a przy NHL to już przeszło 3 niekiedy więc jest różnica
 
M 28

mitch

Użytkownik
Pomieszane z poplątanym jest to twoje wypowiedzenie...
Najlepiej stawiać single... To jest dla mnie niemal oczywiste, i przekonuję się o tym prawie zawsze jak próbuję &quot;wyrzeźbić&quot; jakieś AKO.
Xavy - masz u mnie plusa za swój avatar.
 
arkajol 38

arkajol

Użytkownik
UP
No nie taką duża, powiedzmy ze mamy budżet 1 000 i stawiam 10%-15%, czyli gdzieś po 100-150 grając po kursie 1.50 wzwyż można naprawdę dobrze zarobić i co najważniejsze grając tylko singlami. Trzeba spełnić jeden warunek skuteczność musi być powyżej 70 %. Sam preferuje taką grę, a AKO to bardziej 4fun.
 
Do góry Bottom