>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sprzedam wam system, który....

Status
Zamknięty.
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
hehe ja typy podaje codziennie od jakiegos czasu i jestem na ✅

to ze kurs na faworyta jest zanizony nie zawsze oznacza ze na x2 bedzie zawyzony.

Podawaj typy i zobacxzymy czy bedzie sie sprawdzac bo w teorii kazdy system wydaje sie na poczatku dobry.

Co do tego oleju to chyba bym musial po 12 browarach byc zeby wsadzic reke do oleju bo nawet dziecko wie zeby tak nie robic.
Bedac nowym wszystko Ci wytlumacza a nie od razu postwia przy oleju...chyba:p

To zrobmy tak, podaj jaki masz budzet calkowity i wtedy zacznij grac bo inaczej to nie ma sensu przy zwiekszaniu stawek.
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
Norek czegoś nie kumam. Real-Espanyol Betfair Kursy: Na x- 8.60 Na 2- 25.00. Wrzucamy do kalkulatora i wychodzi nam średni kurs 6.39! A ty mówisz że podałem złe stawkowanie FK. Wiem że real to może zły przykład ale kurs na x2 6.39 mówi sam za siebie
 
N 7

norek22

Użytkownik
Widzisz, ten kłopot z kursami polega na tym, że można grać mniej lub bardziej wyraźnych faworytów.
Real , Barca, Inter, Chelsea w większości przypadków wygenerują kurs na underdoga powyżej 3 czy nawet 6 - jak w Twoim przypadku.
Wówczas stawkowanie FK dla kursu 3 jest na miejscu.
Ja skupiłem się na częstszym wygrywaniu, gdzie kurs na nie-faworyta wynosi około 2 lub więcej, dzięki czemu ryzyko trafienia dłuższej serii jest zminimalizowane.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Realia pozwalają na granie przeciwko faworytowi aż do 1.70 u buków.
To, że gra na takich faworytów przynajmniej dwukrotnie przekroczy wymagane minimum skuteczności jest czymś , czego dowodzić nie trzeba.
Przynajmniej dwukrotnie przekroczy? Chyba troszkę poleciałeś... jakoś nie jestem przekonany, że w dwóch na trzy zdarzenia drużyna z kursem 1.7 przegrywa lub remisuje.
 
P 0

pd86

Użytkownik
Norek22, podaj np. listę spotkań na dzień jutrzejszy i przedstaw sposób stawkowania na przykładzie tych spotkań.
Pozdro.
 
R 0

race66

Użytkownik
Zagraj 5-7 meczy miedzy 12 a 22 godzina z 2 godzinnymi czy 1.5 godzinnymi odstepami co dzien zobaczymy jak po tygodniu wyniki.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Wg mnie system moze byc tak samo skuteczny jak i nieskuteczny. Mozesz trafic na 3 dni z rzedu gdzie padaja faworyci, a mozesz trafic na cały tydzień gdzie 99% domniemanych faworytow po niskim kursie wygrywa i wtedy mozesz sobie tym systemem co najwyzej pożąglować.
Szczerze uwazam, ze granie tego typu i tego typu systemami bardziej przypomina mi matematyke niz wyczucie sportu, a wiedza sportowa plus wyczucie i szczescie to jest podstawa w bukmacherce.
 
N 7

norek22

Użytkownik
Norek22, podaj np. listę spotkań na dzień jutrzejszy i przedstaw sposób stawkowania na przykładzie tych spotkań.Pozdro.
Zagraj 5-7 meczy miedzy 12 a 22 godzina z 2 godzinnymi czy 1.5 godzinnymi odstepami co dzien zobaczymy jak po tygodniu wyniki.
Panowie, to nie jest koncert życzeń.
A zagraj sobie jeden z drugim tasiemca na 12 faworków i będziesz miał wynik. Jak odwrócisz kupon.
Zapodałem wam temat do rozważań i analiz, ale nie k...a do podawania gotowców.
Admina proszę o skasowanie tematu, raczej z niego nic sensownego nie będzie.
Niedowaga osób mających pojecie o zaletach i wadach systemu nad tymi, którzy wołają :
Norek22, podaj np. listę spotkań na dzień jutrzejszy i przedstaw sposób stawkowania na przykładzie tych spotkań.Pozdro.
jest niestety widoczna nader wyraźnie.
Zatem niechaj ci, którzy nie potrafią pojąć i przyswoić najprostszego tematu grają typy z tzw. płatnych serwisów, gdzie ktoś pomyślał za nich.
Dziś dostałem maila, podobno są promocje na giełdzie typów Betgang - jest szansa, że się załapią.
A ci, którzy myślą, mam nadzieję, że pojęli sens najprostszego systemu na zarabianie na zakładach sportowych i sensownie go wykorzystają.
TEMAT DO SKASOWANIA
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Panowie, to nie jest koncert życzeń.
Masz rację to nie jest koncert życzeń więc o tym co się zrobi z tematem będzie kto inny decydował ale nie Ty. Sądzę, że wystarczająco dużo zostało już powiedziane i określone dlatego temat zamykam a nie kasuję.
A ci, którzy myślą, mam nadzieję, że pojęli sens najprostszego systemu na zarabianie na zakładach sportowych i sensownie go wykorzystają.
Też mam taką nadzieję.

Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom