>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sprzedam wam system, który....

Status
Zamknięty.
N 7

norek22

Użytkownik
....w prostocie swojej nie powinien nazywać się systemem. Ale skoro nazwa ta nadużywana jest tutaj powszechnie, bez znaczenia czy coś systemem jest, czy tylko autorowi się tak wydawało, więc będę trzymał się obowiązującej nomenklatury.
System, który chcę wam sprzedać, jest w prostocie swej żenujący.
Żeruje on, jak pijawka czy inny krwiopijca, na całej masie graczyków uprawiających kult tzw. pewniaka.
Oni bowiem karmią bukmacherów, nic nie stoi na przeszkodzie, aby nakarmili również i system, który chcę wam sprzedać.
Moja oferta kierowana jest głównie dla raczkujących graczy, którzy grać sensownie chcą, ale nie bardzo wiedzą jak.
Do rzeczy.
Aby system zadziałał, należy zapodać mu na tacy ofiary. To jest akurat proste, wystarczy pierwszy lepszy betexplorer lub coś z kursami na wierzchu.
Mając takie coś wystarczy, że wyciągniemy z niego listę spotkań z wyraźnym faworytem (1.3-.1.5) , czyli w 80% najmarniej z zaniżonym kursem na faworyta.
Listę układamy sobie tak, aby mieć minimum 2 godziny przerwy pomiędzy spotkaniami. Ustalamy stawkę początkowa oraz ilość poziomów gry.
Resztę zrobi za nas stawkowanie FK (tym, co nie znają, polecam Google)
W praktyce gramy przeciwko faworytowi, żonglując kursami na jego porażkę i remis. Bez Betfair nie ma to większego sensu.
Stawkowanie FK pozwoli nam na spokojne zarabianie dzięki niedoszacowanym kursom na faworyta w sposób ciągły, przez cały tydzień. Wystarczy zacząć.
Jak to wygląda w praktyce pokażę na przykładzie dnia dzisiejszego:
10:00 mecz faworyta Alba Julia wynik 1:0, następny poziom wg stawkowania FK
12:30 mecz Stovbakken, wynik 2:4, pierwszy faworyt pada, kończymy grę z zyskiem.
Aby zacząć od nowa - Bayern Monachium i kolejny łatwy zarobek.
Gra się bez końca, stawkowanie FK pozwala na bezpieczną grę przy skuteczności 33%. Grając przeciwko zaniżonym kursom na faworytów mamy lepszą skuteczność, dzięki temu nie grozi nam żadna czarna seria (która system stawek FK eliminuje skutecznie)
Tak więc oto sprzedałem wam system, który pozwoli wam zarabiać na tym, na czym 90% amatorów bukmacherki traci swoją kasę:
&quot;System&quot; sprzedałem wam za darmo, jedynym wynagrodzeniem jakiego pragnę, jest brak komentarzy od osobników, którzy nie zrozumieli tekstu, opisu systemu i będą chcieli za wszelką cenę zainteresować mnie swoimi &quot;przemyśleniami&quot;
 
N 7

norek22

Użytkownik
Po pierwsze:
-ryzyko takiej serii jest dokładnie takie samo jak szansa trafienia tasiemca z 12 spotkaniami faworytów ~ 1.5
Po drugie:
Pisałem o stawkowaniu FK, które pozwala aby kpić sobie z takiego ryzyka. Czytałeś mój post w ogóle, czy tylko nabijasz posty jak wszędzie?
 
T 0

trzybe

Użytkownik
to co napisałeś jest interesujące, aczkolwiek google nie za dużo wyrzuca haseł jeśli wpisuje &quot;stawkowanie FK&quot;
i tutaj moja prośba, mógłbyś opisać tutaj bądź na pw czym jest stawkowanie FK? Byłbym bardzo wdzięczny
pozdrawiam.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ta podana tu informacja o stawkowaniu &quot;FK&quot;, odnosi się do pomysłu Kryspina z forum Betsystem - i tam w jego wpisach należy szukać szerszego opisu...
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
co innego przedstawianie systemu ktory moze pieknie brzmic a co innego stosowanie go w praktyce, stad moje pytanie : czy stosowales ten system? przynosil ci zyski? miales wystarczajaca skutecznosc?
 
N 7

norek22

Użytkownik
Mówiąc krótko:
system jest stary jak bukmacherka, ponieważ na tym właśnie opiera się działanie firm bukmacherskich. Zaniżanie kursów na zakłady, na które następuje atak amatorów tzw. pewniaków.
Wystarczy grać przeciwnie, aby zarabiać dokładnie jak bukmacher.
Do życia systemowi stawek FK wystarczy skuteczność 33%.
To oznacza granie przeciwko faworytowi ~ 1.30
Realia pozwalają na granie przeciwko faworytowi aż do 1.70 u buków.
To, że gra na takich faworytów przekroczy wymagane minimum skuteczności jest czymś , czego dowodzić nie trzeba.
Wystarczy zapoznać się z koncepcją stawkowania FK, które moim skromnym zdaniem jest małą rewolucja w bukmacherce, a następnie pod to stawkowanie podłożyć zespoły mające odpowiednie kursy. Znajomość sportu nie jest tutaj potrzebna, nie ma znaczenia również liga czy forma.
Zyski przychodzą same, w sposób najprostszy z możliwych.
Innymi słowy: jeśli ktoś przez rok uporczywie usiłuje zarobić na pewniakach bez rezultatu, to grając przeciwko nim zarobi już w pierwszy weekend.
Takie są realia zaniżonych kursów, owczego pędu oraz przewagi inteligentnego stawkowania FK nad kursami szacowanymi przez bukmacherów.
 
ja28 92

ja28

Użytkownik
Prawdą jest jak pisze norek22, że często kursy są zaniżane, czasem nawet mocno. Jest to efektem zazwyczaj &quot;owczego pędu&quot; graczy. Najbardziej to widać na najlepszych drużynach np. na kursach Barcelony. Są jednak mecze dla których kursy są ustalane na kilka najwyżej kilkanaście godzin przed rozpoczęciem meczu. Dotyczy to nie tylko drugich czy trzecich lig, ale także niektórych pierwszych. Sens stosowania systemu norek22 dla tych lig jest ryzykowny, dlatego Ci którzy chcieliby go stosować powinni zawsze sprawdzić wcześniej czy kurs na dany mecz był ustalony kilka dni wcześniej i czy spadał u buków np. na stronie http://www.BetExplorer.com
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
post autora tematu jest bardzo interesujący bo sam już tak próbowałem..
kursy na faworyta są czasem specjalnie zaniżone a mimo tego przeciwnik wygrywa.
Ale i zdarzają się przykre wpadki.....
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
cichy9007 , ROJASS&gt;&gt;&gt; przecież w moim wpisie z godziny 16.37 macie podany namiar na źródłowy opis tego stawkowania FK - bo przez samego jego autora: Kryspina zamieszczony na innym ( WSKAZANYM ) forum...
Więc czego jeszcze potrzebujecie???
Wejdźcie tam i sami przeczytajcie - prostszej drogi nie ma!
Linków do innych for zamieszczać tu nie wolno - dlatego nie podał go &quot;norek22&quot; ani ja w tym w/w wpisie, ale mając jego nazwę chyba traficie do celu ???? , czyli do źródła.
 
A 6

akh

Użytkownik
Również jestem bardzo ciekawy co oznacza stawkowanie FK. Jeśli można prosić o wyjaśnienie na PW byłbym wdzięczny.
Również będę wdzięczny za wyjaśnienie, bo google niezbyt wiele o tym wie ;)
Jeśli nie potraficie znaleźć ogólnodostępnych informacji o Stawkowaniu FK, to uwierzcie mi, ten system nie jest dla Was... ;)
 
R 0

rojass

Użytkownik
Nie będę się logował na kilkunastu forach, żeby znaleźć informacje. Skoro nie tylko ja nie wiem z czym to się je, to wygodniej byłoby dla nas wszystkich, którzy nie wiedzą i zaczynają grać, wkleić do tematu opis. No ale skoro co niektórzy potrafią tylko nabijać sobie posty,bo inaczej tego nazwać nie można, to nie mam pytań...
pozdrawiam
rojass
 
steven1986 28

steven1986

Użytkownik
Witam do chłopaków którzy nie wiedza jak to wygląda:
założenie kurs min. 3
1 poziom 1j - zysk
2 poziom 2j - zysk
3 poziom 3j - zysk
4 poziom 4j - zysk
5 poziom 5j - zwrot (kurs wyższy niż 3 lekki zysk)
6 poziom 6j - powrót do stawki z 3 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)
7 poziom 7,5j - powrót do stawki z 4 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)
8 poziom 9,25j - powrót do stawki z 5 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)
9 poziom 11,38j - powrót do stawki z 6 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)
10 poziom 14,07j - powrót do stawki z 7 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)
11 poziom 17,35j - powrót do stawki z 8 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)
12 poziom 21,4j - powrót do stawki z 9 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)
Proszę bardzo stawkowanie FK. Pozdro
 
M 1

momodzik

Użytkownik
Witam do chłopaków którzy nie wiedza jak to wygląda:

założenie kurs min. 3
1 poziom 1j - zysk
2 poziom 2j - zysk
3 poziom 3j - zysk
4 poziom 4j - zysk
5 poziom 5j - zwrot (kurs wyższy niż 3 lekki zysk)
6 poziom 6j - powrót do stawki z 3 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)
7 poziom 7,5j - powrót do stawki z 4 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)
8 poziom 9,25j - powrót do stawki z 5 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)
9 poziom 11,38j - powrót do stawki z 6 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)
10 poziom 14,07j - powrót do stawki z 7 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)
11 poziom 17,35j - powrót do stawki z 8 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)
12 poziom 21,4j - powrót do stawki z 9 poziomu (to co powyżej kursu 3 to lekki plus)

Proszę bardzo stawkowanie FK. Pozdro
Człowieku, daj se lodu.

założenie kurs min. 3
 
N 7

norek22

Użytkownik
Podane przez Ciebie stawkowanie nijak nie ma się do mojej koncepcji gry przeciwko faworytowi. Tutaj zastosować należy stawkowanie FK dla kursów ~ 2.0
Wg twórcy systemu stawek tutaj wystarczy 33% skuteczności, aby zarobić.
Praktyka pokazuje, że nie potrzeba do tego żadnej wiedzy ani doświadczenia.
Wystarczy grać przeciwko faworytom
 
wielkizordon 18

wielkizordon

Użytkownik
...
Praktyka pokazuje, że nie potrzeba do tego żadnej wiedzy ani doświadczenia.
Wystarczy grać przeciwko faworytom
rownie dobrze mozesz isc za dom, zaczac kopac i kopac i kopac az znajdziesz swietego gralla albo dokopiesz sie do Chin ????
Doswiadczenie nie jest potrzebne chyba tylko w McDonaldsie(bez urazy jesli ktos tam pracuje).
Grajac na pale moze i cos wygrasz ale jak bedziesz gral powiedzmy pol roku, co ja gadam- graj miesiac codziennie losowe zdarzenia to wg mnie zadne stawkowanie nie pomoze, chociaz musze przyznac,ze to stawkowanie jest bardziej sensowne niz inne chociazby ze wzgledu ze osiaga sie podobny zysk angazujac duzo mnie jednostek a co za tym idzie zwieksza sie znacznie yield, a przeciez o to chodzi generalnie.
 
N 7

norek22

Użytkownik
Zaiste śmieszne porównania wynajdujesz, na pewno każdy czytający pokłada się ze śmiechu oraz delektuje subtelnością i finezją dowcipu....
Powtarzam raz jeszcze, system ów jest w swojej prostocie przeznaczony dla osób całkowicie zielonych nie mających doświadczenia.
Jest odwróceniem gry na faworyta, dzięki czemu wykorzystuje się zaniżone kursy. Tak jak przy grze na pewniaków działają one na niekorzyść, tak tutaj odwrotnie - dają handicap graczowi.
System ów (znów nadużyję) jest czymś co gra się bez myślenia i bez analizy.
Użycie stawkowania FK dla kursów ~2 pozwala na zarabianie już przy skuteczności 33%. A grać można nie tylko przeciwko wielkim pewniakom, ale również lekkim faworytom z kursem ok. 1.7
Czy trzeba cokolwiek analizować, aby osiągnąć 33% procent skuteczności grając przeciwko kursom 1.7?
Można, ale po co?
Przecież wiadomym jest, że większą będzie miała małpa której każą wybierać banany z naklejonymi nazwami drużyn (uwaga: nie eksperymentować z ośmiornicami:smile ????
Zatem pozwolę sobie mieć przeciwne zdanie: bez doświadczenia w McDonaldzie szybko zrobisz sobie krzywdę: wsadzisz łapę do rozgrzanego tłuszczu albo wykipi ci olej.
Ten prostacki system jest z myślą o takich jak ty właśnie bukmacherskich dyletantach, aby i oni mogli bezpiecznie coś ugrać. Zajęli się grą, a nie łażeniem po wszystkich możliwych tematach i wciskaniem trzech groszy, które nikogo nie interesują.
Jeśli twierdzisz, że się mylę co do skuteczności systemu, proponuję abyś wybrał 10 spotkań z kursem 1.7 w których typujesz wygraną faworyta i sprawdzimy, czy odwrotna gra byłaby zyskowna.
Dostajesz przewagę, możesz wybrać po analizie, ja biorę twoje typy i wstawiam stawkowanie.
A później porównamy wyniki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom