>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Sprzedam] Skrypt bukmachera online :)

guzior 6

guzior

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy to ciekaw jestem po co komu taki skrypt, jeśli nie ma założonej działalności gospodarczej na wyspach Ameryki Środkowej ????
Przecież nawet jeśli chciałby bawić się w ten biznes to prędzej czy później (chyba bardzo prędko) zapuka do niego hmm... Policja albo inne organy ścigania ????
Założenie swojego buka kosztuje łohohohoho... i jeszcze trochę ????
No chyba, że ktoś chce sobie kupić taki skrypt po to, żeby bawić się z kolegami w administratorów i typerów w jednym ???? - innego zastosowania nie widzę...
Aaa - żeby nie było - skrypt jest całkiem ok, tyle, że jest mało użyteczny - chyba, że do zabawy ????
Pozdrawiam
 
pablozks 4

pablozks

Użytkownik
Podatki i te sprawy by Cię zjadły ... A nie wiem, czy wogole jest możliwość założenia buka internetowego w Polsce.
Wiem, że takie większe firmy bukmacherskie zakładane są np. na Malcie , tam ponoć się najbardziej opłaca otwierać takie biznesy jeśli chodzi o podatki.
ps. sorry za ot!
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
Ludzie pomyślcie o tych ligach typerów, konkursach na trafione kupony itd. Chyba lepiej by było jakby odbywało się to na takim skrypcie niż na prostych ramkach i jakiś punktach albo na forach i kupony wysyła się jako posty. Takie moje zdanie każdy może mieć inne ;)

Moim zdaniem lepiej by się na czymś takim organizowało konkursy dając np. każdemu 200zł na start i niech gra kupony od 1 do 10 zakładów, po miesiącu zobaczyc kto ile jest na + .

Tyle z mojej strony . Może ktoś mi przyzna racje po tym poście.
 
guzior 6

guzior

Użytkownik
Niby tak, ale administratorzy musieliby mieć duże korzyści z tego + dużo samozaparcia, żeby aktualizować zdarzenia, kursy itp. codziennie...
Wtedy lepiej na forum takie coś zrobić bo zlicza się tylko zarobioną kasę.
Na pewno ktoś to kupi, i życzę Ci sprzedaży skryptu za jak największą kwotę, ponieważ na pewno kosztowało Cię to trochę pracy. A co taki ktoś potem z tym zrobi to przecież jego sprawa :p - Ty nikomu nie każesz zakładać swojego buka ;)
Pzdr
 
rykos 0

rykos

Użytkownik
Nie zebym sie czepial ale na 1 screenie ( tak gdzie jest live) masz kilka bledow:
- szczelonych -&gt; strzelonych
- handicup -&gt; handicap
No i ogolnie czasem uzywasz polskich znakow, a czasem nie - lepiej jakbys to poprawil.
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
No to serio sie czepiasz bo to DEMO a co do tych nagłówków to są wprowadane z panelu admina i mozna szybko zmienic ;) pozdro
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem niema to racji bytu dla mnie stracony czas bo za dużo z tym roboty a niestety Polskie realia ci na to wszystko nie pozwolą bo wiadomo jak to jest w Polsce niestety
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
doberman90 więc odpowiedź na takiego postaj już dałem :

&quot;
Ludzie pomyślcie o tych ligach typerów, konkursach na trafione kupony itd. Chyba lepiej by było jakby odbywało się to na takim skrypcie niż na prostych ramkach i jakiś punktach albo na forach i kupony wysyła się jako posty. Takie moje zdanie każdy może mieć inne :wink:
Moim zdaniem lepiej by się na czymś takim organizowało konkursy dając np. każdemu 200zł na start i niech gra kupony od 1 do 10 zakładów, po miesiącu zobaczyc kto ile jest na + .
Tyle z mojej strony . Może ktoś mi przyzna racje po tym poście.&quot;
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
bociek fajny pomysł , ale błędy ortograficzne w tym skrypcie jak i na Twojej aukcji odstraszają :| Mnie np. odstraszyły :p
A ogólnie fajny pomysł i kto wie może jakoś bukmacherska stronka to zakupi :p Jak cena nie będzie duża to może i ja nawet złoże ofertę , hehe ????
 
S 11

support75

Użytkownik
Jacques a mnie nie odstraszają, ja nie kupuje poradnika &quot;jak pisac bezbłednie&quot; tylko skrypt. Wiec wazne by sie znal na php. Błedy zawsze sobie sam poprawisz. Bociek sądze, że napracowałeś się bardzo a cena za skrypt w porównaniu do włożonej pracy będzie niska. Poprostu ten skrypt nie ma praktycznego zastosowania.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
OK , kupujesz nie opakowanie a skrypt . Zgadzam się ale żaden poważny inwestor ( ba nawet taki co wyłoży na to 100 zł ) nie kupi czegoś takiego na aukcji gdzie znajdzie takie kwiatki jak chistoria , urzytkownik czy śrotki bo to świadczy , że skrypt nie jest profesjonalny albo sprzedawany jest on przez nastolatka. Zresztą na pierwszy rzut oka ten layout wygląda mi na darmowy szablon ale to inna sprawa ;-) Żyjemy w takich czasach , że aby coś sprzedać trzeba to dobrze opakować . A ten produkt nie jest tak na prawdę w pełni profesjonalnym skryptem , bo wiele rzeczy trzeba wpisywać samemu . Gdyby pobierał i uaktualniał kursy z wybranego bukmachera to byłaby to ciekawa propozycja . A to jest jak mniemam prosty formularz ( co nie znaczy , że łatwo go zrobić , ja nie potrafię :p ) napisany przez zapalonego początkującego programistę , informatyka 19-latka
Żeby było jasne dopinguje twórce tego skryptu , by dostał za to dużo kasy i nie chcę by mój post wywołał u twórcy jakiś negatywne emocje. Jakiś czas temu z kolegą chcieliśmy właśnie stworzyć wirtualną ligę typerów i nawet chcieliśmy zlecić napisanie podobnego skryptu ale niestety finanse na to nie pozwoliły ( skrypt + reklama + nagrody uzbierało się tego z 2 tys :p ). Poza tym trzeba by było założyć firmę , bo inaczej to nielegalne :p Pomysł jest bardzo dobry , gorzej z realizacją . Ale nie prawdą jest fakt , że ten skrypt nie ma przyszłości . Jeśli zostanie dopracowany i dobrze przedstawiony ewentualnym kupcom to może zostać sprzedany w dużej ilości . Przecież każde większe forum ma ligę typerów itd.
Pozdrawiam i życzę powodzenia .
 
bociek 0

bociek

Użytkownik
Dziękuje za wszystkie dobre słowa które padły w moim kierunku. W czasie gdy inni uczyli się żźć itp ja wolałem sięgnąć do php ;) no ale to teraz wychodzi.

Myśle, że patrząc na cene niemusze zapraszać do licytacji (w sercu mam nadzieje, że troszke podskoczy).

A i jeśli nawet skrypt się nie sprzeda to i tak zapłatą będzie mi wiedza (którą zdobyłem przy pisaniu skryptu). Teraz przeżucam sie na c++ i prawdopodobnie też coś z hazardu bede pisać (ruletke albo coś :p sie zobaczy)
 
Do góry Bottom