>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

[Sprzedam]Nicki na www.kurnik.pl

Z 0

zimni

Użytkownik
jezu jaki młotek ty chyba nie wiesz po ile taki nicki chodza ;] nicki dwuznakowe typu 78, 90, 86, 69 chodza po 100zl albo iwiecej, nicki z fajna nazwa lub dobrym rankiem 2100++ po 20 zł ;] wiec z czym do ludzi kolo ? wez juz tu nic nie pisz bo zal.pl
 
feever 5

feever

Użytkownik
pokaż, że tyle kosztują takie nicki bo ty chyba nie wiesz ile warte są takie nicki... co to za frajda grać na czyimś nicku z wysokim rankingiem wcale nie zasługując na tak wysoki ranking?
 
Z 0

zimni

Użytkownik
bo nciki 2 cyfrowe nei mozna zakładac od 3 lat a jest ich okolo 70 ;] nie grasz na kurniku to jestes nie kumaty a jak checsz to sobie zaloz jakis gowniany nick ;] bo wszytkie najlepszy nicki sa pozajmowane co do aukcji ten nick jest do dupy bo to nie jest jaka spospolita nazwa czy cos ;[ jak juz chłopcze malinowy nicki unikalne hcodza po 100 zł. Nie wszystkie nicki mam za taka duza cene do sprzedania ;]
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
bo nciki 2 cyfrowe nei mozna zakładac od 3 lat a jest ich okolo 70 ;] nie grasz na kurniku to jestes nie kumaty a jak checsz to sobie zaloz jakis gowniany nick ;] bo wszytkie najlepszy nicki sa pozajmowane co do aukcji ten nick jest do dupy bo to nie jest jaka spospolita nazwa czy cos ;[ jak juz chłopcze malinowy nicki unikalne hcodza po 100 zł. Nie wszystkie nicki mam za taka duza cene do sprzedania ;]

:jezora: Fakt na kurniku juz nie gram od paru lat ale mam tam konto z rankiem cos około 3k i jakbym miał je sprzedawać to nie wziąłbym za to więcej niz 1 zł bo nie wiem poco. I chłopczyku z lasu rodem nadal czekam na te 3 sensowne powody dla których ktos miałby te konta kupić skoro można mieć konto za darmo
 
Do góry Bottom