>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Spotkania towarzyskie

Status
Zamknięty.
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Jako, że zbliżają się Mistrzostwa Europy Mężczyzn i zostanie rozegranych przed nimi wiele spotkań sparingowych, postanowiłem stworzyć temat dla spotkań towarzyskich (poprzedni był już dosyć nieaktualny). Ale będzie to też temat zbiorczy, do wszystkich spotkań towarzyskich, nie tylko międzynarodowych mężczyzn i kobiet, ale też i klubowych. Dodatkowo jeśli ktoś nie znalazłby odpowiedniego tematu do podania swojego typu, coś spoza spotkań towarzyskich (ze względu na małe zainteresowanie piłką ręczną nie ma sensu otwierać stu tematów, które będą pozostawać bez odzewu) proszę o podawanie typów tutaj.​
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Macedonia(-6,5) - Kuwejt 1 @ 1,85 /   sportingbull

Macedonia jest tutaj zdecydowanym faworytem z kilku powodów. Raz, że mają w swoich szczeregach bardzo dobrych zawodników, a dwa, że wezmą tą grę na poważnie przed Mistrzostwami Europy.

W składzie Macedonczyków znaleźli się oczywiście legenda Kiril Lazarov, ale także Ristovski, Taleski, Stoilov czy Manaskov. Jest do tego kilku chłopaków ogranych w Europie.

Kuwejt to słaby przeciętniak, jeśli chodzi o Azję. W tym roku bardzo przeciętne wyniki. Pamiętam tę drużynę z mistrzostw Azji pewnego roku. Dużo chęci, ale wiele błędów technicznych, wiele strat i praktycznie o kazdej drużynie z tamtego regionu można tak powiedzieć. 

Macedonczycy w tym roku z dobrymi wynikami, może niespektakularnymi, ale jednak solidnymi i to mi w zupełności wystarcza do potwierdzenia ich jakości. Handicap nie za wysoki, różnica jest vaa
​​​​​​bardzo duża i przewaga około 8-10 bramek zupełnie mnie nie zdziwi.
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Hiszpania B
Hiszpania B @ 2.30   
Hiszpania B over 26.5 bramki @ 1.89   
Unibet

Zaczynamy turniej czterech narodów w Polsce, gdzie Polska zmierzy się z Hiszpanią B, Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi i Białorusią, na początku starcie z drugą drużyną Hiszpanii, gdzie według mnie kursy są na nich zbyt wysokie. Hiszpanie przylecieli do Polski w składzie:

Bramkarze: Xoan Ledo (Bidasoa Irun), Ignacio Biosca (Kadetten Schaffhausen),
Lewoskrzydłowi:
Jaime Fernandez (ABANCA Ademar León), Josep Folques (Benidorm),
Lewi rozgrywający:
Antonio Serradilla (Quabit Guadalajara), Ander Izquierdo (Helvetia Anaitasuna), Pablo Paredes (Quabit Guadalajara),
Środkowi rozgrywający:
Joan Azkue (Bidasoa Irun), Marc Canellas (Chartres),
Prawi rozgrywający:
Alex Marquez (Fraikin Granollers), Imanol Garciandía (Naturhouse La Rioja),
Prawoskrzydłowi: Kauldi Odriozola (Bidasoa Irun), Aleix Gómez (Barça),
Obrotowi:
Abel Serdio (Barca), Inaki Pecina (Pays d'Aix Université), Antonio Bazan (Helvetia Anaitasuna).

Największa gwiazda to oczywiście Aleix Gómez, podstawowy prawoskrzydłowy Barcelony, który raczej na pewno wystąpi z podstawową reprezentacją Hiszpanii na ME, oprócz niego kilku naprawdę perspektywicznych zawodników, jak widać grających w bardzo solidnych drużyn.

Polska na turnieju za to wystąpi w składzie:

Bramkarze: Adam Morawski (Orlen Wisła Płock), Mateusz Kornecki (PGE Vive Kielce), Łukasz Zakreta (Energa Kalisz),
Rozgrywający: Antoni Łangowski, Michał Szyba, Rafał Przybylski (wszyscy Azoty Puławy), Michał Olejniczak (SMS Gdańsk), Maciej Zarzycki (Gwardia Opole), Szymon Sićko, Adrian Kondratiuk (obaj NMC Górnik Zabrze), Maciej Pilitowski (Energa MKS Kalisz)
Skrzydłowi: Piotr Jarosiewicz (Azoty), Krystian Bondzior, Jan Czuwara (obaj Górnik), Przemysław Krajewski, (Wisła), Arkadiusz Moryto (Vive).
Obrotowi: Mateusz Piechowski (Wisła), Dawid Dawydzik (Azoty), Kamil Syprzak (Paris Saint-Germain - Francja), Patryk Walczak (TuS N-Luebbecke - Niemcy)

Bez Walczaka, który nie zagra z Hiszpanami. Najlepiej wyglądają skrzydła, Krajewski na lewym, z drugiej strony Moryto, kołem nasza reprezentacja też nie powinna się martwić, niekoniecznie w tym spotkaniu, ale ogólnie, w bramce też solidni zawodnicy, naszą największą bolączką jest rozegranie, a to przecież jedna z najważniejszych pozycji. Nie ma co porównywać spotkania obu drużyn w Argentynie, bo w obu składach doszło do kilku zmian, dodatkowo świetny mecz rozegrał Kornecki, który bronił ze skutecznością 48%. Mimo wysokiej skuteczności obron, Polska straciła te 24 bramki, co tylko pokazuje jak Hiszpanie często znajdowali drogę do bramki. Myślę, że jeśli dzisiaj żaden z naszych bramkarzy, nie powtórzy wyczynu Korneckiego z tamtego spotkania, to Hiszpanie powinni skończyć z większą ilością bramek, tak samo według mnie wygląda kwestia zwycięstwa. Przykro typuje się zwycięstwo Hiszpanii B z naszą reprezentacją, której większość zawodników ma walczyć w ME, ale naprawdę kwestia zwycięstwa pozostaje tu otwarta. Spotkanie w TVP Sport, więc polecam do oglądania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Mecze Towarzyskie
Godzina: 15:00
Spotkanie: Macedonia Północna - Algieria
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Spotkanie towarzyskie w piłce ręcznej. Tego typu spotkań z reguły unikam a tym bardziej w piłce ręcznej ale tutaj widzę dobrą okazję na zwycięstwo zespółu z Afryki a kurs na to bardzo fajny więc spróbujemy. Macedonia przygotowuje się na spotkania Mistrzostw Europy w rundzie wstępnej, które rozegrają na początku stycznia. Rywalami będę reprezentacje Ukrainy, Czech i Austrii. Z Tego względu reprezentacja Macedonii rozgrywa teraz mecze towarzyskie testując wielu graczy. Zagrali 2 spotkania z Kuwejtem 3 dni temu 25 grudnia wygrywając 27-24 a następnie dzień później 26 grudnia przegrywając 22-23. Teraz zagrają z Algierią, która zagra tutaj bardzo mocnym składem a według mnie zespół z Afrykii jest lepszą drużyną od Kuwejtu i jest tutaj bardzo duża szansa na powodzenie tego typu. Macedonia zastosuje tutaj sporo rotacji aby sprawdzić jak największą ilość graczy, do tego Ci najlepsi w reprezentacji jak Lazarov czy Kuzmanovski nie zagrają tutaj. Oni są oszczędzani na styczeń na te mistrzostwa Europy, zresztą ich wartość w zespole jest doskonale znana a w tym meczu chodzi o to żeby sprawdzić nowych graczy. Praktycznie cała pierwsza drużyna w tym spotkaniu nie wystąpi. Skoro Kuwejt był w stanie z nimi wygrać to myślę, że tym bardziej Algieria jest tutaj w stanie pokonać tak eksperymentalny skład Macedonii. Zespół z Afryki jak wspomniałem według mnie jest mocniejszy od Kuwejtu, zagra tutaj bardzo mocnym składem i myślę, że można tutaj spróbować pograć w ich stronę, bo kurs do tego jest wysoki i kusi po takich informacjach.
  25-24
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Cypr - Izrael(-6,5) 2 @ 1,75 | Pinnacle  

Wczesna faza eliminacji do mistrzostw świata i mamy tutaj bardzo ciekawą propozycję. 

Różnica między krajami jest bardzo, ale to bardzo duża. Izrael na dużo mocniejszą ligę krajową i są w niej drużyny, które biją się w niższych europejskich pucharach. Skład zbudowany właśnie z tych ekip. 

Wyniki w tej eliminacyjnej grupie również pokazują wielką różnicę. Izrael będzie się bił o awans z Grecją i Finlandią, natomiast Cypryjczycy są zdecydowanym outsiderem. 

Linia ustawiona dość nisko, moim zdaniem, optymalniejsza byłaby tutaj -8,5 i mamy zdecydowanie value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom