>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sposoby weryfikacji konta

deloo 7

deloo

Użytkownik
Witam, mam pytanie, powiedzmy ze przy wyplacie bukmacher zazadal odemnie skanu dokumentow oraz jakis rachunek za prad gaz itp, co zrobic gdy mieszka sie z rodzicami, beda nawet pelnoletnim ale nie majac na siebie zadnego rachunku, co wtedy im przedstawic?
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Świetna nazwa tematu - wszyscy wiedzą o co chodzi :|
(już zmieniłem)

W takim wypadku polecam przedstawić wyciąg z banku albo skan korespondencji z bankiem.
Jeśli nei masz konta to czas założyć ????
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Jeśli masz konto to możesz wysłać screena obrazu po zalogowaniu się na konto bankowe lub papiery, które podpisywałeś przy zakładaniu konta.

Poszperaj w papierach może coś znajdziesz, ja również nie mam żadnego rachunku ze swoimi danymi, ani nawet papierowego wyciągu z konta. Napisz do supportu jak to wygląda. Często wystarczy jakakolwiek korespondencja &#39;oficjalna&#39; na której będzie Twoje imię i nazwisko. U któregoś bukmachera potwierdziłem adres wysyłając skan upomnienia z biblioteki... Wszystko da się pozytywnie rozstrzygnąć, ale każdy bukmacher ma swoje zasady, więc najlepiej wszystkiego dowiesz się rozmawiając z supportem.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeśli masz konto to możesz wysłać screena obrazu po zalogowaniu się na konto bankowe lub papiery, które podpisywałeś przy zakładaniu konta.
Poszperaj w papierach może coś znajdziesz, ja również nie mam żadnego rachunku ze swoimi danymi, ani nawet papierowego wyciągu z konta..
Od kiedy wyciąg konta musi być papierowy ?????
Praktycznie każde konto internetowe, ma opcję pokazaniu wyciągów w &quot;historii&quot;
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Od kiedy wyciąg konta musi być papierowy ?????

Praktycznie każde konto internetowe, ma opcję pokazaniu wyciągów w &quot;historii&quot;
Jasne, że nie musi być. Nigdzie nie napisałem, że musi :p.

W moim banku dało się zmienić wyciąg papierowy na elektroniczny - wysyłany mailem, a że nie lubię papierów to skorzystałem.

A wracając do tematu: w supportach pracują zwykli (choć nie zawsze normalni) ludzie i naprawdę warto przede wszystkim dyskutować z Nimi. Żaden bukmacher nie pozbędzie się klienta tylko dlatego, że ten nie ma rachunków ze swoimi imieniem i nazwiskiem... Dlaczego? Bo na świecie jest mnóstwo takich osób i szkoda tracić klientów.

Jednak, ktoś wymyślił procedurę weryfikacji i pracownik musi się jej trzymać. Dokumentów każdy ma mnóstwo wystarczy zrobić przegląd papierów i napisać sensownego maila w którym wyjaśni się sytuację. Myślę, że nawet świadectwo szkolne czy akt urodzenia wystarczyłby do weryfikacji tożsamości (w wypadku gdy ktoś jest pustelnikiem ???? ) i kawałek ostemplowanej koperty z wydrukowanymi imieniem, nazwiskiem i adresem do weryfikacji adresu zamieszkania (w wypadku gdy ktoś jest pustelnikiem z meldunkiem ???? ).

Supporty nie gryzą, jeśli nie robi się wałków to zupełnie nie ma się czego bać ;).
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Od kiedy wyciąg konta musi być papierowy ?????
Praktycznie każde konto internetowe, ma opcję pokazaniu wyciągów w &quot;historii&quot;
Jak grasz w Canbecie i weryfikujesz konto to MUSI byc papierowy wyciąg, który potem skanujesz i dopiero wysyłasz. Elektroniczny nie przejdzie (screenshot), już sprawdzałem ????
 
M 7

mesjasz19

Użytkownik
Witam, mam pytanie, powiedzmy ze przy wyplacie bukmacher zazadal odemnie skanu dokumentow oraz jakis rachunek za prad gaz itp, co zrobic gdy mieszka sie z rodzicami, beda nawet pelnoletnim ale nie majac na siebie zadnego rachunku, co wtedy im przedstawic?
Jestem w takiej samej sytuacji.
Support zaproponował mi żebym wysłał rachunek rodzica wraz z dowodem...
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Jestem w takiej samej sytuacji.
Support zaproponował mi żebym wysłał rachunek rodzica wraz z dowodem...
Zapytaj czy nie chcą może grupi krwi i zaświadczenia od lekarza... Poważnie mówiąc to ślij dowód osobisty, wyciąg z banku i napisz grzecznie, że nie masz rachunków, a rodzice sobie nie życzą abyś ich mieszał w swój &#39;biznes&#39;. Musi to przejść bo to pierwsza sytuacja z jaką się spotykam, że proszą o rachunek i scan od rodziców :| jesteś przecież pełnoletni :|
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Wysyłasz swój dowód i rachunek na Twój adres z nazwiskiem w wyjaśnieniu piszesz bukowi że mieszkasz z rodzicami i nie masz na siebie rachunków, koniec sprawy...
Np nazywasz się Marian Paździoch - wysyłasz dowód na Mariana Paździocha
Twój ojciec nazywa się Krzysztof Paździoch - wysyłasz zdjęcie rachunku na Krzysztofa Paździocha
Na rachunku jest Twoje nazwisko i adres (identyczne jak na dowodzie) piszesz im w mailu że jest taka sprawa że nie masz na siebie rachunków bo jesteś jeszcze pod garnuszkiem mamusi i buk nie ma problemu...
Temat do zamknięcia, łatwiej tego napisać się już nie da, szympans z brodą by sobie poradził ;)
 
Do góry Bottom