>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sposob na obrot bonusem

ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Witam! Mam do obrotu dwa bonusy o podobnych warunkach , kurs min 2.0 , ale moge tez grac mniejsze kursy . Widzialem kiedys sposob zeby grac dwudrogowe zdarzenia przeciwstawbie np. Under/ over. Czy ktos moglby mi wytlumaczyc jak rozsadnie to rozegrac, zeby na obu bukach nie stracic ?
Przenioslem sie na komputer, gdzie dziala mi wyszukiwarka i znalazlem tematy ktore mnie interesuja. Czy ktos orientuje sie czy w bet at home nadal mozna grac przeciwstawne zdarzenia w ako? czyli jeden kupon under + pewniak i drugi kupon over + pewniak ? Czy macie lepszy pomysl?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Lepiej nie grać tego w jednym buku. Sposób nienajgorszy, o ile wejdzie twój &quot;pewniak&quot;. I upewnij się jaki może być pojedynczy minimalny kurs w ako. Bonus masz w betathome i gdzie jeszcze?
 
A 185

adikos

Użytkownik
granie przeciwstawnych zdarzeń u tego samego buka w trakcie jakiegokolwiek bonusa jest zakazane, często za to buk może ci anulować bonusa , takie coś nie gra się u jednego buka nigdy.
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Bah I Milenium. Postawilem juz pierwsze kupony. Kosz under over oba kursy 1,85 +&quot;pewniak&quot; a drugi Cibulkova/ pavluczenkova + pewniak. Najgorzej gdy pewniak zawiedzie I oba kupony przegrane.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
A że tak zapytam działa Ci jeszcze BAH? bo mi działał do godziny 20 i od teraz znowu informacja o zmianach w prawie Polskim ????
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Wlasnie sie teraz logowalem, dziala. Ja jeszcze z zadna strona nie mialem problemu, ale to moze dlatego ze neta mam lokalnego a nie z zadnej znanej firmy typu play itp.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
kiedyś mogłeś obrócić bonusy w dwóch różnych bukach bez straty jakichkolwiek funduszy, obecnie jest to praktycznie niewykonalne ze względu na podatek w millenium. straty zawsze bedą przy takiej grze a podpieranie sie pewniakiem to nic dobrego
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Dziękuje za informację, mógłby ktos mi powiedziec cos wiecej na ten temat lub jakis link wysłać ? Wiem ze zdarzenia z kursem 2 lub wiecej tworza surebety. Ale jak sobie szukalem np na tenisie to nie moglem znalezc takich zdarzen a w pilce jest trzydrogowo/
 
ddk1910 133

ddk1910

Użytkownik
Czesc. Mam bonus w totolotku 100% do 500zl . Po wplacie otrzymam 500 czyli razem 1000 zl , na uni zostanie mi 1400 zl. Jak madrze to rozegrac zeby kasa z totolotka gdzie jest podatek wyladawala na uni? Szukac surebetow z dopuszczalna mala strata I na uni grac &quot;pewniak a&quot; ?
np over/under 3.5 juz po odjeciu podatku w totolotku strata 8 zl z groszami przy inwestycji łącznej 100zł, jak dla mnie to strata dopuszczalna. Tylko jeszcze trzeba dobierac spotkania tak zeby wchodzily w uni a nie w toto. Dobrze kombinuje?
 
Do góry Bottom