>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

sposób stawiania

K 0

kamyk94

Użytkownik
Witam. Gram już trochę, jednak dopiero raz udało mi się ugrać dość wysoką sumę. Tak przeważnie wpłacam po 25-50zł i na ogół kończy się to wyzerowaniem konta. Nie wiem czy to jakiś nie fart, czy nierozwaga ale ostatnio stawiam dużo dubli i trebli. dosłownie z 9/10 kuponów nie siada dla tego, że jeden mecz jest na minus a reszta na +. Wczoraj postawiłem 3 duble i każdy mecz w środku na minus. Nawet jak jakaś tam strona miała dobrą passę chyba 8 wygranych pod rząd, to jak postawiłem 2 nowe mecze to obydwa w du*ę.. Polecacie grać jakoś dalej dublami, za mniejsza stawkę, czy może single za więcej? i co stawiać najlepiej? Nie oczekuję od razu wielkich wygranych ale żeby to szło do przodu. Opłaca się na live, czy llepiej przedmeczowe zakłady? i opierać się na typach z jakiś stron?. Wszelka pomoc będzie dobra bo jak narazie nie dawno wpłaciłem 50, zostało już 25 zł a ostatnie zakłady to 27zł na minus i 2 na plus.. Katastrofa.
 
D 8

dawdtip

Użytkownik
Jeśli chcesz nabyć doświadczenia i nie zależy ci na zyskach to zacznij od singli. Minimalizujesz szanse strat. No a jeśli chcesz się czegoś nauczyć to lepiej typuj samemu. Fajnie jest poczytać analizy innych i z nich wyciągnąć jakieś wnioski dla siebie ale samo kopiowanie typów z for może Ci dać zyski (jak trafisz na dobrego typera) ale nie doświadczenie. Najważniejsze się nie demotywować i podchodzić ze spokojną głową do analizy.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
Graj single. Zakłady przedmeczowe. Stawka nie przekraczająca 5% całkowitego budżetu. Warto korzystać z pomocy różnych stron i typerów a czasem grać także własne pomysły. Tylko nie w ten sposób, że grasz w ciemno wszystko jak leci z jednego źródła (typera z forum albo strony z typami). Powodzenia.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Zacznij od singli. Graj to w czym się dobrze czujesz, a nie po kursach. Zobacz jak inni analizują i wyciągnij z tego wnioski. Nie zawsze trzeba znać się dobrze na dyscyplinie, żeby dobrze typować - wystarczy zrozumieć czym jest kurs i nauczyć się szukać informacji.
Zacznij grać za małe sumy i powoli gromadzić kapitał.
Uproszczę to trochę - granie dużej ilości zdarzeń na 1 kuponie to tak jakbyś lotto puścił (mała szansa, że wejdzie, ale jak się uda to duża kasa). Granie singli z niską potencjalną wygraną to gra długoterminowa - nie dojdziesz w kilka dni do wielkiej kasy, ale się nauczysz, zobaczysz czy to dla Ciebie, a jak się okaże, że jesteś dobry to po prostu zwiększasz stawki i i robisz większą kasę.
 
Do góry Bottom