>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sporty wodne - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

siunek23 214

siunek23

Użytkownik
Pływanie: 200m stylem zmiennym mężczyzn - zwycięstwo Michael Phelps @ 3.940 Pinnacle
Według mnie duże value na Phelpsa. Najpierw chciałbym przytoczyć wyniki z zeszłorocznych MŚ w Szanghaju na tym dystansie - wygrał Lochte bijąc rekord świata z czasem 1:54 ale niewiele za nim był Phelps z czasem 1:54.16. Zmierzam do tego że,według mnie Phelps jest w lepszej formie niż rok temu w Szanghaju ( swiadczą o tym czasy uzyskane na 200m motylkiem i w sztafetach - we wszystkich 3 startach miał lepsze wyniki niż rok temu, nie licze czasu na 400m zmiennym bo rok temu Phelps nie pływał na tym dystansie ) i powinien dzisiaj popłynąć w granicach rekordu świata 1:54 a Lochte może dzisiaj popłynąć gorzej niż rok temu ponieważ ok. 30min przed tym startem ma finał 200m grzbietem. Zważywszy na te okoliczności według mnie można lekko postawić na Phelpsa, odradzam granie na Lochtego po takim śmiesznym kursie.
✅ graty Michael Phelps!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Według mnie duże value na Phelpsa.
Wysoki kurs, bo nie wygra. Oglądam dużo pływania na tych IO, bo akurat transmitują o dobrej porze. Za każdym razem, kiedy Lochte rywalizuje z Phelpsem ten pierwszy bije go na głowę. W dodatku Laszlo Cseh płynie więc możliwe, że i on Michaela wyprzedzi.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Wysoki kurs, bo nie wygra. Oglądam dużo pływania na tych IO, bo akurat transmitują o dobrej porze. Za każdym razem, kiedy Lochte rywalizuje z Phelpsem ten pierwszy bije go na głowę. W dodatku Laszlo Cseh płynie więc możliwe, że i on Michaela wyprzedzi.
Bije go na glowe jak nie ma 25minut wczesniej finalu innego dystansu. Dorzucajac do tego ze Clary jest od niego szybszy jak do tej pory to Lochte bedzie musial sie niezle wysilic i niewiadomo co bedzie 20minut pozniej. Value na Phelpsa jak i Cseha spore.
Kilka perelek jak zwykle od dwohc najlepszych bukow ale jak pisalem wczesniej nie moge podawac bo gram grubo pod limit i potem mi limituja konta do 80zl jak idzie masowka na polecony typ..
Jedyne co to moge powiedziec ze spodziewam sie rekordu Kromo. Sekunde jej brakuje patrzac na wynik z polfinalu w ktorym nie plynela zapewne na 100%, w sztafecie miala ponizej 52 wiec rekord w zasiegu ???? . Rekord swiata Kromo!
Podobnie Soni jest w stanie pokusic sie o rekordzik. ✅
Do tego gram Clary za 5,00 w pinnacle i przeciwko Kaweckiemu sporo. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
200 m zmiennym: Phelps lepszy od Lochte @3,20 Tobet✅✅

Sporo już napisano o tym dystansie,więc nie będę powielał argumentów. Zdecydują setne sekundy zapewne,kto lepiej wyceluje w ścianę ten wygra.Na 200 motylkiem Phelps ściany nie znalazł i przegrał.Nic dwa razy się nie zdarza;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 334

copper

Użytkownik
Oglądałem wczoraj ich wyścig i nie bardzo widzę szanse dla Phelpsa.......chyba znów typ życzeniowy albo oparty na tym że Lochte ma pół godziny wcześniej 200metrów grzbietowym ale przecież to są świetnie wytrenowani młodzi ludzie....wystarczy czasu na regeneracje...po wczorajszym ich wspólnym wyścigu obiektywnie muszę stwierdzić że Phelps nie ma szans .....ale to fenomen więc jego błysk geniuszu albo błąd techniczny Lochte może sprawić że wygra......Forma Phelpsa jednak nie jest najwyższa więc moim zdaniem szanse na to są niewielkie...Ja zagrałem że Lochte lepszy od Phelpsa po kursie 1,30....
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
sztafeta 4x100 zmiennym mężczyzn w millenium
USA -zwycięstwo -1,4✅
Australia top 3- 1,3✅
wyszło mi że Phelps motylem i Grevers grzbietem zrobią różnicę 2 sek nad australijczykami Adrian z Magnussenem na remis jedynie Hansen był wolniejszy od Sprengera klasykiem, sumują czasy USA 3:30.04 Australia 3:32.11, reszta sztafet się nie liczy
sztafeta 4x100 zmiennym kobiet
USA - zwycięstwo 1,15 ✅
Australia top 3 - 1,45 ✅
Amerykanki, Soni i Volmer robią różnicę 2,4 sek nad Australią ogólny czas zliczony z indywidualnych wystepow 3:53.88
Australijki tylko dowolnym mają szybszą Schlanger od Hardy (jeśli franklin popłynie grzbietem jak zakładam) ale reszta tez solidna (Seebohm, Jones, Coutts) suma 3:56.04
chinki mają dziurę w klasyku-słaba Liu 3:57.24
dalej japonki dwie dziury Ueda - dowolny i Kato - motyl 3:57.60
na bestafe Australia w top 3 za 2,0✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Londyn 2012 – Wioślarstwo: Dwójka podwójna kobiet. Do medalu
Typ: Polska
Kurs: 1,75
Buk: Betsson

Dziś o 13:10 odbędzie się finał A dwójki podwójnej kobiet w wioślarstwie na torze Eton. W nim wystąpi nasza osada – Magdalena Fularczyk i Julia Michalska. W finale zmierzą się z 5 innymi osadami.

Faworytkami są Brytyjki – osada w składzie Anna Watkins i Katherine Grainger wygrały swój półfinał z najlepszym czasem igrzysk w Londynie 6:44:33. Watkins brała już udział w pekińskich igrzyskach, tam wraz z Elisa Laverick wywalczyła brązowy medal. Brytyjki to mistrzynie świata z 2010 i 2011 roku. Groźne będą reprezentantki Australii – Kim Crow i Brooke Pratley – wygrały one drugi półfinał wyprzedzając Polki nieznacznie. W walce o medal weźmie też udział osada nowozelandzka - Fiona Paterson i Anna Reymer. Polki to mistrzynie świata z Poznania, do finału awansowały z 2 miejsca w półfinale. Był to 4. czas półfinałowych zmagań. Fularczyk w wywiadach mówi, iż medal jaki pragnie zdobyć chciałaby zadedykować ojcu, który zmarł kilka tygodni przed igrzyskami. Ta motywacja powinna pozwolić Polkom dać z siebie wszystko. W finale popłynie również osada chińska i amerykańska.

Według fachowców, Polki są w stanie wywalczyć medal brązowy – polski sport ma niesamowitego pecha, czwarte i piąte miejsca naszych reprezentantów to stały obrazek minionego tygodnia. Czas więc przełamać złą passę – dziś dla Polaków nadszedł dzień medalowych żniw. Fularczyk i Michalska powinny zdobyć dla Polski medal, ponieważ są w formie olimpijskiej i światowej czołówce co udowodniły w półfinałach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Spotkanie: Londyn 2012 – Wioślarstwo: Dwójka podwójna kobiet. Do medalu
Typ: Polska
Kurs: 1,75
Buk: Betsson
A ja w ogole ich nie widze na podium.. to bedzie kolejny dzien z nadziejami i obedzie sie smaczkiem. Ani te kajakarki ani (zmierzam powoli do mojego plywania) Czerniak nie zdobeda medali. DOBRZE CZASAMI SIE MYLIC !! BRAWO DZIEWCZYNY !!
Nie rozumiem podniety Czerniakiem, startuje z 1 toru czyli najgorszego (razem z 8), rywale to Phelps i le Clos poza zasiegiem , McGill i Cavic tez wydaja sie szybsi i maja lepsze tory i walka o 3 miejsce zapewne rozegra sie miedzy nimi.
Chyba najwiecej h2h i ogolnie zakladow z setki grzbietem pan i jest sporo ciekawych zakladow, 50m loteria straszna, 800m nie mam doswiadczenia i troche sie boje tego dystansu. Jak zwykle perelki beda zapewne na kwale 50m kobiet ;).
Powodzenia
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
@ Soltysiao - jednak miałem racje ;) a Magda Fularczyk popisała się heroiczną postawą, zasłużony aplauz widowni dla Polek.
Czernak raczej nie jest faworytem do top3, ale niespodzianka jest mile widziana ;D
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Finał 200 grzbiet kobitki zapowiada się niezwykle ciekawie
Już wcześniej po niższym kursie grałem na Missy a tu nagle wyskoczyła z dobrym wynikiem Elizka 2:06.18 to dugi wynik tego roku niewiele gorszy od Franklin 2:06.12.
na mistrzostwach świata 2011 Missy 1 czas 2:05.10 a Beisel 4m 2:07.82
Po analizie 100 w Londynie i ostatnich Mś na 100 okazuje się że Franklin poprawiła setkę o 0,85s, jeśli jest tak mocna na 200 to w tamtym roku brakło do rekordu świata 0,29 sek i po cichu liczę że może się uda
Franklin win 1,45✅
rekord świata 6,0✅ jak w masło 0,75 s
bukmacher unibet
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
Zueva - Simmonds 1 1,65 myślę że to dobry typ Zueva w tym sezonie 2:06.59 wczoraj 2:07.88 brytyjka 2:07.92 a wczoraj słabiutko 2:08.48✅ 1,34sek
do tego nie będzie RŚ
100 motyl M 1,18✅
50 m M 1,15✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
100 m butterfly men
Konrad Czerniak
- Joeri Verlinden 1,58 betsafe/betsson
Podoba mi się ten kurs. Konrad słabo popłynął w półfinale i przegrał minimalnie z Holendrem, czego odzwierciedlenie widzimy w kursach, ale jestem przekonany, że w finale będzie już zupełnie inaczej. Znacznie większe możliwości Czerniaka, który nie oszukujmy się - przyjechał tu jako poważny kandydat do medalu. To, że startuje ze skrajnego toru nie ma szczególnego znaczenia na setce. Na pewno Polak popłynie znacznie szybciej i nawet jeśli nie zdobędzie medalu, to otrze się o pudło. Holender z kolei powinien przypłynąć na max. 6 pozycji.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Zgadzam się z typem blaise. Czerniak tutaj po dosyć słabym półfinale stracił w oczach bukmacherów, dlatego można wyłapać na niego dobre kursy. Powyższa para jest bardzo dobra, Czerniak nie powinien mieć większych problemów z Holendrem. W tobecie gdzie gram nie ma niestety takiej pary, więc postanowiłem zagrać :
Czerniak - McGill 2,55
Przed eliminacjami był stawiany wyżej od Amerykanina, już wiele osób tu pokazało, że i z 1 toru można zaatakować jak wczoraj Herasimienia która zajęła 2 miejsce, myślę, że na 100m tor nie odegra aż takiej roli, każdy płynie na maksa, tym bardziej w finale olimpijskim.
Oprócz tego polecam jeszcze grać na zwycięstwo Franklin i Adlington, kursy w okolicach 1,4-1,5 ; całkiem dobre do jakiegoś dubla, a szanse mają bardzo duże, obie rywalizują praktycznie tylko z 1 zawodniczką, ale nawet im powinny sprostać.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
wow, jestem w szoku. Jednak postawa z SF to nie przypadek. Trzeba przyznać, że to jednak doskonałe podsumowanie całej polskiej reprezentacji olimpijskiej, która w 90% przyjechała tu w tragicznej formie. Konrad nie tylko nie zrobił od poprzedniego roku spodziewanego progresu, ale wręcz ostryy regres! O co tu kufa chodzi? Powie mi ktoś?
 
F 3

funkymc

Użytkownik
Na dziś dla mnie wygląda ciekawie Halsall, F 1,53✅ vs Alshammar, T 2,40. Zarówno w eliminacjach jak i w półfinale Halsall lepsza. Dodatkowo najlepszy czas Halsall w tym roku 24,13 a Alshammar 24,50. Ja niestety zagrałem z samego rana po 1,4 w Unibet. Teraz kurs wzrósł, więc tylko pozostaje mi żałować. Ze stawkami wiadomo ostrożnie bo to krótki dystans i małe opóźnienie na starcie ciężko nadrobić. Dla podniesienia kursu można dodać dwie sztafety USA odpowiednio po 1,15 co da łączny tripel po kursie 2,02
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
1500 metrow mezczyzn styl dowolny
Mellouli-Park Taehwan @1.55 ✅ ( ja gram w fortunie w necie nie wiem gdzie jest taki zaklad...)
Wyglada na to, ze Osama dobrze przygotowal sie do Olimpiady... 14:46 w biegu eliminacyjnym to swietny wynik, drugi w tym roku na swiecie,pomimo tego, ze plynal z absolutnym faworytem tego wyscigu, widac po poszczegolnych czasach, ze plynie rowno 50 m ponizej 30 sekund...(poza jedna 50 )...
Dla Tunezyjczyka jest to najwazniejszy start z ktorego moze przywiezc medal... Poza tym ma 28 lat i sadze, ze to jego ostatnie igrzyska, gdzie bedzie mogl zdobyc medal plywacki, tymbardziej licze na jego motywacje...
Koreanczyk wszedl do finalu szczescliwie z 7 czasem... wynik 14:56 jest daleki od jego optymalnej formy , gdzie plywal w tym roku juz 14:47...
Zaznaczyc trzeba, ze ostatnie 50 metrow pokonal w 26.1 sekundy... to moze troche niepokoic... wiadomo, ze w finale stac go by poplynac ponizej 14:50, ale wg mnie niewiele mniej...
Trzeba wspomniec jeszcze o poszczegolnych czasach, a mianowiec na 800 metrow...
Osama po 800 m 7:54.49 1500 metrow 14:46
Park po 800 m 7:53.52 1500 metrow 14:56
Widac wyraznie, ze Koreanczyk plynal znacznie wolniej od 800 metra... o ponad 11 sekund wolniej...

Reasumujac... Koreanczyk jest grozny, ale tutaj wg mnie nie ma formy na 1500 metrow i Tuneczyjczyk wykorzysta szanse by bic sie o srebro, bo Zloto juz raczej jest zajete....
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja również wybieram zakład na Tunezyjczyka,tyle że trochę inny:

Mellouli TOP 3@2,00 Unibet✅✅3msc

Jak napisał kolega-Tunezyjczyk wygląda na dobrze przygotowanego do tych igrzysk,jest bardzo doświadczonym pływakiem,potrafi rozkładać równo siły a to na takim dystansie jest kluczowe.Chinczyk poza zasięgiem oczywiście,ale 2-3 miejsce bardzo realne dla Mellouli&#39;ego.
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
London 2012 - Swimming: 50 m Freestyle Women
Herasimenia, A
Zdobędzie medal
Typ: Tak @ 2,05 Unibet ✅ Tak :grin: W dzisiejszym wyścigu sprinterskim kobiet stawiam zdecydowanie na medal pięknej Białorusinki. Srebrna medalistka na 100m kraulem pływa w Londynie bezkompromisowo, w każdym wyścigu tyle ile fabryka dała. Być może nie wygra złota (strata 0,4s do Kromowidjojo to jednak na tym dystansie przepaść), ale zgarnięcie małego dubletu medali na sprinterskich dystansach jest jak najbardziej w jej zasięgu. Herasimenia zameldowała się w półfinale z drugim czasem (24,45), daleko za złotą medalistą na 100m Kromowidjojo (24,07), ale z solidną przewagą nad pozostałymi rywalkami. Warto również wspomnieć, że Herasimenia prowadziła po pierwszej 50-tce z blisko 0,3s na drugą zawodniczką! Nie znalazłem danych o reakcji startowej, ale z kiepskim startem nie prowadzi się po 50m z taką przewagą. Zresztą jak pamiętam tamten finał to Białorusinka wystartowała kapitalnie, a później tylko utrzymała tempo i dała się wyprzedzić tylko fenomenalnej na tych IO Kromowidjojo. Powtórzenie kolejności dwóch pierwszych miejsc ze 100m jak najbardziej prawdopodobne. Reszta stawki powinna walczyć o brązowy medal.
Alshammar, T - Halsall, F
Najlepsza pozycja w klasyfikacji końcowej
Typ: Halsall, F @ 1,53 ✅ Halsall, F
Veldhuis, M - Steffen, B
Najlepsza pozycja w klasyfikacji końcowej
Typ: Veldhuis, M @ 1,60 ✅ Veldhuis, M Ponadto popieram typ funkymc na Halsall ze Szwedką i dodaje jeszcze do tego zestawu typ na młodą Holenderkę w zestawieniu z obrończynią tytułów z Pekinu na sprinterskich dystansach. Na 100m Niemce nie udało się nawet wejść do finału, na 50m powinno być lepiej, ale trudno jej będzie nawet o medal, bo o obronie tytułu na 50m nie ma nawet mowy. Holenderka zaś powinna być na podium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Widze ze moda na plywanie jest i masa podanych typow, szkoda tylko ze na koniec i kiedy sa trudne dystanse..
Wczoraj dziewczyny pokazaly ze na dluzszych dystansach nie maja zanczenia kwale i argumentacja ze Tunezyjczyk mial przewage tyle i tyle to nic. Dla porownania na 50m 0,5 sek to potezna przewaga, na 200m 2 sek to potezna przewaga a na 1500m sobie obliczcie ile zeby typ wydawal sie pewny... Dystans oczywiscie no bet i mowienie o jakis pewniakach to bzdura.
Co do 50m to rowniez ryzykowny dystans gdzie decyduje dlugosc palca. Nie wiem ktora ma najdluzsze paluchy ale tez ciezko tutaj grac za wysokie stawki co pokazal wczorajszy wyscig mezczyzn i wygrana Francuza po kursie 67,00. Wiadomo faworytka Kromo i ona wygra jesli nic sie nie przydazy. Jednak o dalszych miejsach zadecyduja minimalne bledy. Srodkowe tory beda faworyzowaly zawodniczki a wiec Bialorusinka i Holenderka powinny dolaczyc do Kromo jednak ze stawkami bez szalenst... Gralbym tez przeciwko Alshammar ktora ma problemy z kregoslupem.
PS : Jedna para w expekcie mega ;)
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Widze ze moda na plywanie jest i masa podanych typow, szkoda tylko ze na koniec i kiedy sa trudne dystanse..
Wczoraj dziewczyny pokazaly ze na dluzszych dystansach nie maja zanczenia kwale i argumentacja ze Tunezyjczyk mial przewage tyle i tyle to nic. Dla porownania na 50m 0,5 sek to potezna przewaga, na 200m 2 sek to potezna przewaga a na 1500m sobie obliczcie ile zeby typ wydawal sie pewny... Dystans oczywiscie no bet i mowienie o jakis pewniakach to bzdura.
Soltysiao z tego co widzialem masz dobre typy plywackie...
Nie zgodze sie z tym, ze wyniki z eliminacji to nic... Wyscig z udzialem koreanczyka bardzo wolny, ale przede wszystkim Park pozwolil sobie na wyrazna porazke, a nie uwierze, ze tak to wykalkulowal, ze spokojnie sie dostanie do finalu... Na dlugich dystansach przewaga okolo 10 sekund to jest naprawde sporo...

Moda na plywanie...? To ja jestem modny caly czas... ???? Zwyczajnie widze tutaj faworyta w osobie tunezyjczyka wiec dziele sie na forum... Trudny jest kazdy dystans do typowania... Nie ma znaczenia czy to jest 50 metrow czy 1500 ;)
Powodzenia ;)
 
Do góry Bottom