>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sporty wodne - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Soltysiao z tego co widzialem masz dobre typy plywackie... Nie zgodze sie z tym, ze wyniki z eliminacji to nic... Wyscig z udzialem koreanczyka bardzo wolny, ale przede wszystkim Park pozwolil sobie na wyrazna porazke, a nie uwierze, ze tak to wykalkulowal, ze spokojnie sie dostanie do finalu... Na dlugich dystansach przewaga okolo 10 sekund to jest naprawde sporo... Moda na plywanie...? To ja jestem modny caly czas... Zwyczajnie widze tutaj faworyta w osobie tunezyjczyka wiec dziele sie na forum... Trudny jest kazdy dystans do typowania... Nie ma znaczenia czy to jest 50 metrow czy 1500 Powodzenia
Mylisz sie.. i dowodem jest wczorajszy dystans 800m kobiet. Wyniki z eliminacji zupelnie nie mialy znaczenia ;).
Rowniez nie zgodze sie z tym ze kazdy jest trudny bo setki i dwusetki wchodzily gladziutko.. a przyznam sie ze gdybym gral wczoraj 800m to bym poplynal i to grubo ale na szczescie odpuscilem tak jak robie to i dzisiaj z 1,5km.
Kazdy ma swoje zdanie, ja powtarzam, na 1,5km wyniki z kwali sa ZŁUDNE !!
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Mylisz sie.. i dowodem jest wczorajszy dystans 800m kobiet. Wyniki z eliminacji zupelnie nie mialy znaczenia ;).
Rowniez nie zgodze sie z tym ze kazdy jest trudny bo setki i dwusetki wchodzily gladziutko.. a przyznam sie ze gdybym gral wczoraj 800m to bym poplynal i to grubo ale na szczescie odpuscilem tak jak robie to i dzisiaj z 1,5km.
Kazdy ma swoje zdanie, ja powtarzam, na 1,5km wyniki z kwali sa ZŁUDNE !!
????
Ok ja sie myle, patrzac na wczorajsze wyniki 800 metrow kobiet, a Ty sie mylisz w zdecydowanej wiekszosci pozostalych wyscigow...
Wyniki z eliminacji maja znaczenie.... A to, ze na 800 metrow kobiet dowolnym final byl zaskakujacy to urok sportu... Wez pod uwage wszystkie wyniki kwalifikacji w plywaniu i zobacz ile bylo niespodzianek i czy rzeczywiscie wyniki z eliminacji nie mialy znaczenia ;)
Napisalem, ze kazdy dystans jest trudny do typowania... &quot;Wchodzily gladziutko&quot; tzn, ze znajac wynik mozna tak napisac, bo przed wyscigiem nie widzialem tak sie nie pisze... to jest sport... I nie wszyscy faworyci wygrywaja... To, ze Ty trafiles tzn, ze miales szczescie ominac niespodzianki...
Soltysiao kazdy ma swoje argumenty, ktore sklaniaja go do zagrania typu... Udalo Ci sie wygrac ( bo w bukmacherce tak trzeba to nazwac), ale na Twoj dowod ja odpowiedzialem swoim... o wiele mocniejszym i klarownym ????
Ok... zycze powodzenia i oczywiscie zarobienia kasy... ja licze na Tunezyjczyka...
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Ok ja sie myle, patrzac na wczorajsze wyniki 800 metrow kobiet, a Ty sie mylisz w zdecydowanej wiekszosci pozostalych wyscigow... Wyniki z eliminacji maja znaczenie.... A to, ze na 800 metrow kobiet dowolnym final byl zaskakujacy to urok sportu... Wez pod uwage wszystkie wyniki kwalifikacji w plywaniu i zobacz ile bylo niespodzianek i czy rzeczywiscie wyniki z eliminacji nie mialy znaczenia
Na 50m kwale nie maja znaczenia bo to zwykla loteria.
Na 800 i 1500 rowniez nie maja bo to zalezy wszystko od rozplanowania sil czego dowodem byl wczorajszy wynik u pan.
Na 100 i 200m kwale i polfinaly sa wazne i dzieki wynikom z tych etapow dalo sie zarobic krocie ;)
Jesli o tym nie wiesz i tego nie widzisz to odradzam granie...
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: Czwórka kobiet (K4) 500m kajakarstwo – Kto będzie w TOP 3?
Typ: Polska
Kurs: 2,00
Buk: Bwin

O godz. 11:44 rozpocznie się wyścig o złoty medal w konkurencji K4 kajakarstwa klasycznego na igrzyskach olimpijskich w Londynie. Wyścig zostanie rozegrany na Dorney Lake, popłyną w nim Polki, Brytyjki, Białorusinki, Portugalki, Niemki, Węgierki, Rosjanki i Francuzki.

W Pekinie najlepsze były Niemki, wyprzedzając Węgierki i Australijki. Polki były 4. przegrywając medal o 0,048s.

Faworytkami wyścigu są Niemki – w tym zespole znajdzie się Katrin Wagner-Augustin – jedyna zawodniczka niemiecka, która płynęła 4 lata temu w K4 na igrzyskach. To ona jest główną postacią drużyny – czterokrotna mistrzyni olimpijska w tym 3-krotnie w K4. 10-krotna mistrzyni świata popłynie wraz z 3 koleżankami: Carolin Leonhardt – złota w K4 w Atenach, 6-krotna mistrzyni świata, Franziska Weber – mistrzyni świata z Poznania w K1 oraz Tina Dietze – 3-krotna mistrzyni świata.

Niemkom zagrozić mogą Węgierki – zachował one ¾ pekińskiego srebrnego składu - Katalin Kovács, Gabriella Szabó – 4-krotna mistrzyni świata, złota w K4 w Szeged, Danuta Kozák – 5-krotna mistrzynie świata w tym 2 razy w K4 popłyną wraz z Krisztiną Fazekas Zur – 4-krotna mistrzynie K4 zastępującą Natasę Janics.

Polki to ekipa, która ma za sobą tylko 11 wspólnych treningów. Specjalnie w1. wyścigu zajęły ostatnie miejsce by potrenować wspólnie przed finałem. W półfinale Polki wywalczyły rewelacyjny czas 1:30.338 co jest nieoficjalnym rekordem świata. W naszej ekipie popłynie – Marta Walczykiewicz – zawodniczka K1, medalistka mistrzostw świata i Europy, nadzieja medalowa w K1, Aneta Konieczna – srebrna kajakarka z Pekinu, dwukrotnie wywalczyła brązowy medal igrzysk w Sydney i Atenach, na co dzień startująca w K2, Beata Mikołajczyk – wicemistrzyni olimpijska wraz z Konieczną w K2 z Pekinu oraz Karolina Naja – nowa partnerka Koniecznej, bardzo młoda i utalentowana zawodniczka, wicemistrzyni świata z Szeged w K2.

W finale popłynie też młoda ekipa Brytyjek oraz Białorusinki – reszta ekip będzie stanowiła tło dla najlepszych

Czasy z którymi zakwalifikowały się poszczególne drużyny:
Węgry – 1. bieg - 1:35.769
Niemcy – 2. bieg- 1:31.633
Portugalia – 2. bieg - 1:32.785
Polska – półfinał - 1:30.338
Białoruś – półfinał - 1:30.883
Rosja – półfinał - 1:31.824
Wielka Brytania – półfinał - 1:32.550
Francja – półfinał - 1:33.303

Szansa na złoto jest, chociaż trzeba postawić sprawę jasno – Niemki i Węgierki są znacznie bardziej utytułowane, znacznie bardziej doświadczone w K4 od reszty stawki. Polki mają za sobą tylko kilkanaście wspólnych treningów – jednak w półfinale pokazały klasę i udowodniły, że mogą powalczyć z najlepszymi o medal. Zachęcam do dorzucenia do wtorkowych kuponów Polek – patriotycznie, po dobrym kursie. Jeśli na wodzie Polacy zdobywają medal, dzień na igrzyskach zawsze jest bardzo udany i obfituje w medale. Wierze, że tak się stanie i tym razem i medal Polek będzie zwiastunem zwycięskiego meczu polskich siatkarzy w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 13

spiskowiec

Użytkownik
Popieram ten typ z kajakarkami nawet bym powiedział że będą 2 ale ryzyko jest spore wszystkie kombinują. Polki tez gdzieś czytałem, że zwalniały by rywalek nie wystraszyć.
Sporo decyduje zgranie, a nasze tego atutu nie mają i wystarczy, że coś nie równo zacznie iść i z medalu nici. Polki podobno za ze sobą od kilkunastu dni, a to może być problem sam się bardzo zastanawiam nad tym zakładem. Może ktoś coś jeszcze napisze
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Popieram ten typ z kajakarkami nawet bym powiedział że będą 2 ale ryzyko jest spore wszystkie kombinują. Polki tez gdzieś czytałem, że zwalniały by rywalek nie wystraszyć. Sporo decyduje zgranie, a nasze tego atutu nie mają i wystarczy, że coś nie równo zacznie iść i z medalu nici. Polki podobno za ze sobą od kilkunastu dni, a to może być problem sam się bardzo zastanawiam nad tym zakładem. Może ktoś coś jeszcze napisze
Polska K4 500m kobiet ⛔ marzenia
16,50

Co tu duzo pisac, jesli dziewczyny zrobili rekord swiata to jednak szybkie sa a kurs 16,50 na nich w bwinie to lekka przesada i TRZEBA to pobrac dla samej satysfkacji i kibicowania bo value ogromne.
FINAL JUZ ZA 10 MINUT !!
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Bardzo chciałbym zobaczyć komentarz Szpakowskiego do tego wyścigu, ma ktoś i wrzuci tutaj, chodzi mi właśnie o ten wyścig, co był niedawno, K4 500m kobiet w kajakarstwie.
Nikt nie odpisał, to już sam znalazłem, na stronie tvp.pl, zacchęcam do obejrzenia i posłuchania Szpaka ;):
http://londyn2012.tvp.pl/8208092/kajakarstwo-500-m-k4-final-polska-czworka-bez-medalu

Szkoda, mi Agaty Koniecznej, tak ją lubię, ale czwarta...ehhh. teraz na pocieszenie jej koleżanki brąz Naja i Mikołajczyk .
 
Do góry Bottom