>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Sporty ktore uprawiacie

V 0

vidok

Użytkownik
Od czasu do czasu kolarstwo(planuję kiedyś pojechać długie trasy wycieczkowe..) i bieganie chociaż niedługo zacznę bardziej poważnie za sport się brać.
 
xdual 0

xdual

Użytkownik
Piłka nożna, dokładniej na bramce sobie gram od prawie 10 lat już. Szkoda że zawodowo nie wyszło.
Kiedyś również dobry byłem w jeździe na desce, w sumie ostatnio też wyszedłem i całkiem dobrze to wyglądało ????
Oprócz tego siłka wiadomo, zimą narty
 
D 0

darekz

Użytkownik
Chciałem być zawodowym piłkarzem, ale w wieku 19 lat musiałem ze względów zdrowotnych skończyć granie. Lubię wszystkie sporty zespołowe, do tego od pewnego czasu uczę się żeglowania.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Kiedyś piłka nożna (z malutkimi sukcesami w wieku trampkarza/juniora). Tenis ziemny (w przeciwieństwie do piłki nożnej grasz sam dla siebie i nikt nie zepsuje Ci zabawy) choć oglądanie meczu tenisowego jest tak przyjemne jak śledzenie wielogodzinnej partii szachów. Narty i rower - wolność i indywidualizm. Piłka nożna to piękny sport ale przymus współpracy z ludźmi na boisku trochę mi ją obrzydza, na ten moment uprawiam ją tylko biernie.
 
J 0

juantoo

Użytkownik
Uprawiam wiele sportów. Muszę z uwagi na to, że na co dzien pracuję przed komputerem i jakbym nie uprawiał sportów to pewnie zostałbym kaleką. Niekiedy mi sie nie chce ale się zmuszam tak aby przynajmniej wybrać się dziennie na jeden dłuzszy spacer. Oprócz tego oczywiśćie
rower - ale jedynie jeśli pogoda jest ladna bo zimą nie mogę się zmusić do uprawiania sportu
bieganie
jak również sporty siłowe
Ćwiczę głównie w domu, niestety ale mam zbyt daleko do siłowni aby na nią chodzić. 

Na stronie jest dobrze opisane jakie są dobre ćwiczenia na barki http://www.keepyour-balance.pl/najlepsze-cwiczenia-na-barki-3-propozycje-treningu/
 
D 0

dkdk

Użytkownik
Rożne bardzo rożne. Nie potrafię tutaj napisać jaki sport przynosi mi największą przyjemność bo
biegam
jeżdże na rowerze
jak również lubię raz na jakiś czas wybrac sie na masaz dla relaksu ( ostatnio byłem na masażu erotycznym, polecam.... w kilku miastach jest taka opcja).
 
Do góry Bottom