>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

sportingindex = do 200 Funtów gratis

S 0

serek

Użytkownik
Witam znalazłem link na innym forum - pisało, że promocyjny więc wole nie zmieniać - Z niego promocja mi działała :mrgreen:
Sportingindex

Zasady( dam po angielsku, ale mysle ze kazdy skuma)
Open a Sportingindex account and place 5 bets (each bet must have the potential to win and lose ÂŁ20 or more) and we&#39;ll give you a ÂŁ200 Supremacy or ÂŁ100 Total Goals bet on any live UK, UEFA Champions League or UEFA Cup match. Alternatively you can claim ÂŁ100 Cash or one of the offers below.

I bardziej szczegółowe:

Offers available to new clients who open their account between 2.30pm Saturday 28th April 2007 and 0.00am Thursday 29th May 2007.

Account opening offers are valid to claim for 2 months from the date your account is opened and can be claimed on the sports events listed above.

For all account opening offers, the qualifying stipulation is 5 sports bets, each of which must have the potential to win and lose ÂŁ20 or more and be placed on separate markets. Minimum stake for all qualifying bets is ÂŁ2.
A live match or game is deemed to be one that Sportingindex trades in-running.

Unless otherwise stated, closing, partially closing and virtual games bets will not count towards qualifying bets.

The maximum that the free bets can win is ÂŁ400.
Unless otherwise stated, clients reopening their Sporting Index account or bethilo clients changing to a Sportingindex account do not qualify for the offers.

Unless otherwise stated, clients reopening their Sporting Index account or bethilo clients changing to a Sportingindex account do not qualify for the offers

Free bets must be placed at least 15 minutes before the start of the event and cannot be closed in-running, they will not appear in your list of open bets.
Sportingindex reserve the right to exercise their sole discretion as to whether or not to open account facilities for any prospective client.
Any bet placed in contravention of these Rules will be deemed to have a profit of zero at Sporting Index&#39;s sole discretion.
Only one offer can be claimed per household.

Sportingindex reserve the right to refuse to pay out on any free bets if they have reasonable belief that there has been co-operation, collusion and/or organisation of bets from the same source; or if they have reasonable belief that the offer is being abused in any way. They will reimburse all losses incurred, or honour any winnings made, as a result of the qualifying bets for these offers.

No staff member (or any relation or partner thereof) of any spread betting or fixed odds bookmaking firm is eligible to take advantage of these offers.
Sportingindex are the sole arbiters of these rules and any other issue arising under this promotion.


Bukmacher ma wpłaty przez Moneybookers i nettelera (oczywiscie tez karta) wiec nie ma problemu ????
W pełni wypłacalny ????
 
gorgol 0

gorgol

Użytkownik
wiesz, niby znam englisha, ale nie za bardzo ten jezyk bukmacherki ???? wiec gdybys byl tak dobry i wytlumaczyl, po POLSKU, bo wydaje mi sie ze to tylko dla brytyjczykow i amerykanow, bo jak bylo trzeba klikna ze mam powyzej 18 lat i zapoznalem sie z regulaminem to jeszcze bylo CHYBA cos takiego ze nie jestem z USA, a w dalszych krokah gdy mialem wybrac panstwo to byla tylko irlandia i UK, ale jak zrobilem jakies &quot;manual entry&quot; to byla Polska, ale i tak bylo treba zaznaczyc ta IRL albo UK, wiec nie wiem......zarejestrowales sie tam w ogole ?? :grin:
 
S 0

serek

Użytkownik
Z tym ze nie jestem z USA chodzi tylko o to ze nie przyjmują kolesi z USA bo tam zakazane jest bukmacherstwo.... co do reszty to bylo automatycznie UK(bo to brytyjski buk), a trzeba wybrać &quot;nanual&quot; czyli recznie jak jestes z poza UK lub irlandii. A promo jest dla all ????
 
D 0

diazu

Użytkownik
jak mam uzupelnic Bank Details.? mam w BPH.

i o co chodzi z tym &quot;How much do you want to retain in your account?&quot;.?
 
S 0

szuler

Użytkownik
czyli musze postawić 5 zakładów po 20Ł niewazne czy wygranych czy przegranych, mam pytanie czy po tym bonus zostaje przyznany automatycznie?
 
S 0

serek

Użytkownik
bonus automatem.

minimalna stawka zalkadow 2 Funty a potencjalna wygrana 20 !!

bank detalis normalnie wpisujesz nazwe banku i numer konta.

&quot;How much do you want to retain in your account?&quot;.? - ile zamierzasz przelac na konto
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Czyli jak dobrze rozumiem z tego co napisales Serek:
- mogę przelać sobie na konto np. 20 funtów
- zrobić 5 zakładów akumulowanych na AKO 10 ze stawką 2-3 funty (potencjalna wygrana 20 ł lub wiecej)
A oni dadza mi za to 100 funciakow :O? Hehe jak tak to trzeba się śpieszyć bo zaraz Europa &quot;ruszy&quot; ????
Heh powiem wam, że chyba u mnie nic z tego nie będzie. Chyba jakiś podejrzany dla nich jestem. Podawalem numer prawka. Nie pasowało, podałem numer paszportu to raptem zaczeli miec problemy techniczne i podali numery telefonu na jakie trzeba zadzwonić. Notabene jak dałem cofnij i wpisalem zle dane to wszystko działało ????
 
G 0

golomp

Użytkownik
Źle rozumiesz.

Czytając powyższe wpisy mam wątpliwości, czy ktokolwiek rzeczywiście założył konto w tym buku. Jakoś nikt nie napisał o najważniejszej rzeczy - ten bukmacher rozlicza zakłady w zupełnie inny sposób, niż ten, do którego się przyzwyczailiśmy.

Nigdy wcześniej nie spotkałem się z sytuacją, gdy stawka, jaką wklepuję wcale nie równa się kwocie jaką mogę przegrać, a kursy na poszczególne zdarzenia uzależnione są od ostatecznego wyniku.

Na przykładzie:

I.Andreev v D.Tursunov (tenis)
Total games: price: 23 - 24

Obok mamy pole, w które wpisujemy naszą stawkę, dalej dwie możliwości typu zakładu (sell, buy).

23 - 24 to znana z innych buków linia, od której liczy się czy zdarzenie jest underowe, czy overowe. Od &quot;odległości&quot; ostatecznej liczby gemów od tych liczb zależy zarówno kurs naszej wygranej, jak i ewentualna przegrana.

Przewidujemy, że w meczu tym będzie poniżej 23 gemów. Tak więc w pole stake wpisujemy 10 (funtów) i wybieramy opcję &quot;sell&quot; (jeśli byśmy uznali, że będzie powyżej 24, to należy kliknąć na &quot;buy&quot;).

1) Wariant optymistyczny:

Uznajmy, że wynik meczu to: 6:1, 6:0

Jak widać suma gemów wyniosła 13. A więc nasz typ okazał się słuszny. Teraz trzeba przeliczyć ile wygraliśmy:

Od 23 (ustalona przez buka linia dla undera) odejmujemy 13 (ostateczny wynik).

23-13=10

W ten sposób otrzymaliśmy kurs.

Wygrana to:

10Ł*10=100Ł

2) Wariant pesymistyczny:
Wynik meczu: 7:6, 5:7, 6:4
Suma gemów: 35

23-35=-12

Z naszego konta buk zabierze:
10Ł*(-12)=-120Ł

Tak więc ktoś, kto beztrosko wpisze sobie &quot;dyszkę&quot; sądząc, że ryzykuje tylko 10 funciaków, może być ładnie zarobiony, ale też konkretnie stratny.

Dodam, że mój under-overowy przykład jest jednym z najprostszych.

Wszystkim, którzy rzucą się na buka skuszeni atrakcyjną ofertę bonusową, radzę zapoznać się z jego systemem rozliczania zakładów. Na stronie jest to całkiem przyzwoicie opisane.

Co do weryfikacji danych przy rejestracji - nigdzie nie trzeba dzwonić. Moich danych też nie łyknęli, ale po wymianie kilku mejli wraz ze zdjęciami dokumentów, konto zostało aktywowane.
 
G 0

golomp

Użytkownik
Buka udało mi się już &quot;zrobić&quot;.
Naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Świetny support - na maile w niedzielę odpowiadali w przeciągu 30 minut.
Skorzystałem z promocji Ł100 cash-back. Polega ona na tym, że gdy już wykonamy wymagany obrót (te 5 zakładów) i napiszemy do nich, że decydujemy się na ten właśnie rodzaj promocji w przeciągu 24h dopisują nam 100 funciaków. O bonus poprosiłem wczoraj wieczorem, rano już byłem bogatszy o 100 funtów. Zleciłem wypłatę i po mniej niż godzinie - tempo wypłaty porównywalne do pinna - wszystko miałem na mb.
Tak więc naprawdę polecam Sportingindex.
 
S 0

serek

Użytkownik
Teraz zmodyfikowali promocje mozna dostac albo 100 Funtow gotówki albo 200 Funtów free beta na piłke nozna do wyboru.
 
Do góry Bottom