>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
porobili mi jakieś blokady na stawki. na hokej mam 50 czasami 75 pln, na nożną 25. też tak macie? W takim razie granie staje się bez sensu tutaj.
To i tak masz lepiej bo ja mam 9zl na zaklad. Generalnie buk dla amatorow. Nie trzeba grac mega wysokimi stawkami zeby szybko wylapac limity :]
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Gra ktoś tutaj jeszcze? bez obaw wypłacają? Dostałem bonus 200% na ekstraklase nawet z fajnymi warunkami obrotu. 5x sam bonus po1.50, tylko nie wiem jak z nimi jest. Kiedys wyplacali normalnie przez trustly. 
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
Jak to jest teraz ze Sportingbull, wypłacają kasę starym kontom ?
Wczoraj dali darmowe spiny udało się co nie co ukręcić stąd moje pytanie.
 
jerzywalec 2,8K

jerzywalec

Użytkownik
Wypłacają, tylko pewnie dostaniesz maila:
uprzejmie informujemy, że Pana zlecenie wypłaty jest obecnie wstrzymane do momentu ukończenia weryfikacji. Aby je przetworzyć, uprzejmie prosimy o dostarczenie nam następujących dokumentów:
- kopię oficjalnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem (paszport, prawo jazdy, przednia i tylna strona dowodu osobistego itp.);
- kopię dokumentu aktualnego miejsca zamieszkania, na przykład umowę najmu, która będzie ważna przez co najmniej 6 miesięcy, rachunek za media wystawiony ostatnio na Pana nazwisko (gaz, energia, internet i telefon itp.), oficjalny dokument pracy lub dokument uniwersytecki wydany w ciągu ostatnich trzech miesięcy.
Może Pan przesłać nam zeskanowane kopie lub zdjęcia cyfrowe pocztą e-mail na adres [email protected].
 
lantz 183

lantz

Użytkownik
U mnie jest tylko opcja wypłaty przelewem bankowym nie mam innej możliwości do wyboru...

Po zmianie nazwy ponownie weryfikowali konta ?
 
G 0

golem32

Użytkownik
Hej, jak się zarejestrować na Sportingbullu? Na stronę mogę wejść, przycisk do logowania jest, a opcji rejestracji nie widać nigdzie. Żadnego "Otwórz konto" ani niczego takiego. 
 
L 0

lordofthepiramid

Użytkownik
Nie grajcie tam... 3K i nie da sie wypłacić weryfikacje itp. "Ja gram i jest super...." no jest ale jak grasz i przegrywasz. Jak raz wygrasz 3K to zobaczysz kase jak świnia niebo
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Dostałem maila ze czeka na mnie bonus 200% na powrót la ligi, kiedyś tam grałem i wypłacałem, wpłacał ktoś przez ostatni rok?
 
Znany jako Tyrion77 3,3K

Znany jako Tyrion77

Użytkownik
Dostałem maila ze czeka na mnie bonus 200% na powrót la ligi, kiedyś tam grałem i wypłacałem, wpłacał ktoś przez ostatni rok?
Wpłacałem wczoraj - ecopayz bez problemu hula , pamietaj że limity są przekazane ze sportingbetu do sportingbulla niestety wszystkie , poprawili soft na live i nie idzie juz tylu baboli znależc co jeszcze 2/3 lata temu , ale wypłacalni bezproblemowo (czyli kasa na drugi dzień po zleceniu o godz 13/14 na koncie)

https://www.sportingbull425.com/ link
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom