>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Sportingbet - opinie

qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Da radę grać tam? Pamiętam, że miałem konto w Sporting Bet i jak wbic na ich stronkę?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
i jak chcesz zalozyc konto w tym Bull? jak dawno temu zamkneli rejestracje i to nie tylko dla Polakow
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
no to ladnie tam musieliscie przegrac pieniedzy, ze dalej konta macie ;)
Ja tam nigdy nie grałem za jakieś potężne kwoty, średnio 100-500zł na zakład i nie odczuwam bym gdzieś tam był w plecy, tak samo z innymi bukami które z nami działają.Te konta też już mają swoje lata, to też nie jest tak że sobie konto założysz i jedziesz na ostro po 10k, a potem zdziwko że konto ci zamkną :ROFLMAO:
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
tu akurat kwoty na zaklad nie maja raczej zadnego znaczenia chyba, ze cale zycie grasz popularne rynki to i konto mozesz miec do osranej smierci
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
90% moich zakładów idzie na rożne i staty drużyn więc świetnie się składa :LOL:
 
Ostatnia edycja:
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Co tam w ogóle u tego buka? Od 2022 nikt tu nic nie napisał, a grało tam wielu Polaków. W temacie Unibetu codziennie coś się dzieje a tutaj cisza. Oni przecież dalej funkcjonują jako sportingbull. Nikt tam już nie gra?
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
a jak konto zalozysz? jak dawno rejestracja zamknieta, a stare konta jak ktos cos tam zarabial to popalone dawno.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
Co tam w ogóle u tego buka? Od 2022 nikt tu nic nie napisał, a grało tam wielu Polaków. W temacie Unibetu codziennie coś się dzieje a tutaj cisza. Oni przecież dalej funkcjonują jako sportingbull. Nikt tam już nie gra?
Rok temu na rok 2023 dali mi 150% powitalke po tym cisza ostatnio jakis freebet kursy słabe i tyle też nie gram u nich dlugo
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
El Paso 2,2K

El Paso

Użytkownik
A ja właśnie z tym bukiem zero problemów aż miło hula. Po zamknięciu sportingbeta kazali tylko się zalogować na sportingbulla. Wypłacałem na konto na Skrill, a teraz na jeton lub revolut. Nigdy żadnych problemów, kasa w 24h.
 
Do góry Bottom