>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

sportingbet najlepszy buk

Status
Zamknięty.
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
Sportingbet - gram tam z 5 miesiecy i jest 100 % na✅ ostatni nawet wchodze na konto a tam 100 e niewiadomo skad szkoda ze wtopilem wyplaty w 3 minuty i czat nie ma lepszego,pozdro
 
G 0

goku

Użytkownik
lol. A jakbyś grał gdzieś indziej to byś na minusie był?? Ja właśnie wszedłem do tego działu, żeby na nich ponarzekać i pierwsze co zobaczyłem to Twój temat, więc ponarzekam tu :p . Strasznie wolno im stronka chodzi (aktualnie wogóle nie działa) no i te zakłady live... porażka. Gdzie mi radzicie pograć bo chyba z nich zrezygnuję...
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
maja dobra oferte, to fakt, ale tez mam zamiar sie przeniesc. Obecnie strona nie dziala, poza tym przeszkadza mi brak wyszukiwarki zakladow po nazwie i brak godziny rozpoczecia danego meczu gdy jest juz na kuponie ;] polecam bet365.com, postaram sie cos ugrac na sportingbecie i wplacam wszystko tam, szczegolnie ze do konca stycznia maja bonus 100 % az do 500 zł ;) stronka jest lepsza i bardziej funkcjonalna i maja chyba najlepszy live z ogolnie dostepnych, a kursy tez dobre;)
 
G 0

goku

Użytkownik
a który buk daje dobre kursy? ja to w zasadzie nawet sie sprawdzałem jakie kursy daje sportingbet, bo zapisałem się do nich tylko dlatego, że można pograć w pokera pięciokartowego. No a teraz wróciłem do obstawiania...
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Zawsze można polemizować który jest najlepszy.
Temat zamykam bo jak dlam nie bezsensowne i po prostu próbujesz ludzi namówić oraz nabrać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom