>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sportingbet 5 $ na gre w kasynie

wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Hey dostalem od sportingbet 5$ na gre w kasynie ... ta promocja trwa jeszcze do konca marca wiec i wy z niej skorzystajcie ... :wink: Tylko nie wiem ile razy trzeba te 5 $ obrócic aby mozna je wypłacic z kasyna ... jesli ktos wie ( bo np skorzystal i juz obrócił ) niech napisze do mnie na priv albo niech dalej pociagnie ten post :mrgreen:
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Sciagasz program z ich stronki który pomaga ci grac w kasynie ... instalujesz ... po instalacji bedziesz mial okienko gdzie musisz podac nick i haslo jakie masz na sportingbet ... jak sie zalogujesz przypisuja ci automatycznie 5 $ tyle ze nie wiem ile razy trzeba to obrocic wyslalem do nich e-maila jeszcze mi nie odpisali
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
Szybki jesteś :mrgreen: u mnie jest aktualnie 10 $ ale bylo znacznie wiecej :mrgreen: tylko nie wiem ile razy trzeba to obrócic albo zrobic cos innego aby to móc wyplacic na ich stronce nie można sie dostac aby pogadac &quot; live &quot; a na e-maila mi jeszcze nie odpisali
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Wolf_19, a miales koto juz wczesniej zalozone bo slyszalem ze tylko Ci ktozy zalozyli iles tam czasu wczesniej konto dostali te 5 dolcow
 
Do góry Bottom