>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Sportingbet - 200zł freebet luty

D 3,3K

davey_watt

Użytkownik
dla wybranych.
Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną promocję w Zakładach Sportowych. Do odebrania czeka 200 PLN w Zakładach bez Ryzyka!
Jak otrzymać dodatkową kasę?

  • Stawiaj w lutym przez co najmniej 10 dni
  • Twoja stawka całkowita musi wynieść min 200 PLN, czyli wystarczy grać za 20 PLN dziennie
  • Łączny kurs minimalny każdego zakładu musi wynosić min. 1.3
  • 200 PLN w Zakładach bez Ryzyka otrzymasz do 5 marca 2010 po spełnieniu w/w warunków

Powyższa limitowana oferta skierowana jest jedynie dla wybranych graczy – adresatów niniejszej korespondencji.
 
E 59

exploser

Użytkownik
ok dajmy na to gram te 10 dni po 20 zeta czyli wydaje niby te 200 zł, poźniej oni dodają dodatkowe 200 zeta czy tylko freebet o łącznej wartości 200 zł jak to jest
 
D 0

dopana

Użytkownik
syćko co tzyba zrobić to wklepoć piniendze aby uotzymoć takie cusik? cy zecywiście ino dla wybranych ?? he ?
 
D 0

dosdk

Użytkownik
Ma być to łączny kusr min. 1,3 czy też mogą być to single.
Będzie to jeden zakład za 200 zł,czy też mogę podzielić naprzykład na 10 zakładów po 20 zł.Jakie są warunki obrotu,minimalny kurs i ilość zakładów na kuponie
 
K 1

kami-31051

Użytkownik
Tutaj jeszcze istotna informacja:
&quot;Bedzie to jeden Free Bet do wykorzystania na jednym kuponie. Jeżeli przyznany Zakład Bez Ryzyka zostanie rozliczony, jako wygrany, na koncie gracza pojawi się wygrana pomniejszona o wartość stawki, na którą został zawarty.

Wg mnie dobra oferta!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tutaj jeszcze istotna informacja:
&quot;Bedzie to jeden Free Bet do wykorzystania na jednym kuponie. Jeżeli przyznany Zakład Bez Ryzyka zostanie rozliczony, jako wygrany, na koncie gracza pojawi się wygrana pomniejszona o wartość stawki, na którą został zawarty.
Wg mnie dobra oferta!
Na tym właśnie polega free bet... Czyli zakład gdzie w przypadku wygranej dostajemy sam zysk.
Chyba wszystko co ważne zostało napisane o promocji...
 
G 0

grzesius

Użytkownik
Dodam tylko, że na LiveCzat otrzymałem informację, że Zakład bez ryzyka będzie dostępny nie wcześniej niż 5 marca.
 
K 0

killer20

Użytkownik
można mniej niż 20zł dziennie stawiać, wystarczy tylko grać w każdy dzień i łącznie zagrać za 200zł?
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
można mniej niż 20zł dziennie stawiać, wystarczy tylko grać w każdy dzień i łącznie zagrać za 200zł?
Można. Jedyne warunki to minimum 10 dni stawiać kupony z kursem minimalnym 1.30 tak, żeby na koniec mieć przynajmniej 200 złoty obrotu.
 
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Ilu z Was spełniło warunek ???

Ja spełniłem i teraz trzeba czekać do 5-go marca. Podobno freebet ma być zaksięgowany już w piątek.
 
Do góry Bottom