>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Sportingbet 150 pln

leokung 0

leokung

Użytkownik
Postanowiłem sobie dzisiaj wejść na konto w SportingBet...

Nie wiem jakim cudem, ale mój stan konta to 150 PLN....

Sprawdzźćie swoje konta...

Maila żadnego nie dostałem...

Ale wysłałem im maila z zapytaniem czy mogęto swobodnie wypłacić itp powiedzieli że tak ????


(Nie pytałem nawet skąd mam tą kase) ????

Miły prezent :jezora:

PZdr
 
vde 119

vde

Użytkownik
jak ktoś pomylił numer konta gracza przy wpłacie a ty to wypłaciłeś to masz prze****ane ;) z miesiąc trzymaj 150 PLN w zapasie jakby chcieli później odzyskać... Mój znajomy wykorzystał pomyłke bwin że źle rozliczyli wypłacił a później miał -120 PLN na koncie ????
 
leokung 0

leokung

Użytkownik
jak ktoś pomylił numer konta gracza przy wpłacie a ty to wypłaciłeś to masz prze****ane ;) z miesiąc trzymaj 150 PLN w zapasie jakby chcieli później odzyskać... Mój znajomy wykorzystał pomyłke bwin że źle rozliczyli wypłacił a później miał -120 PLN na koncie ????

nie wyplacam...po prostu za to sobie gram .. już to potroiłem ????

i po dzisiejszej UEFIE na pewno zlece wypłatę.
 
vde 119

vde

Użytkownik
nie wyplacam...po prostu za to sobie gram .. już to potroiłem ????
i po dzisiejszej UEFIE na pewno zlece wypłatę.
Jedyne rozsądne wyjście....
Choć nie zagraj tego all in ! ja zagrałem własnie &quot;ostatni&quot; zakład w bwin na LM i rzeczywiście był ostatni .. dałem all in na goal kick under 10.5 do HT i było 11 goal kicków w 48&#39; był ostatni ktory przechylił szalę na bwin korzyść ... ???? i tak mnie barca wych***ała na 60 sekund przed końcem ???? ????
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
ja dostalem 50zl, w historii konta pisze &quot;przyznanie bonusa&quot; wiec chyba wszystko ok ;) Pozniej zapytam na supporcie czy trzeba to jakos obracac itd. bo teraz niedostepny czat
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
wierzcie lub nie ja kiedys dostalem 100 euro jak napisalem o tym w dziale odnosnie tego buka to zostalem wysmiany i na dodatek przez moda buhahha
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
Urzejmie informujemy, że aby zdobyć prawo do wyplaty premii klient musi postawić trzykrotność sumy pierwszego depozytu i premii. Promocja dotyczy wyłącznie zakładów sportowych po kursie 1,50 lub większym.
Takie cos dostalem od nich, obrot maly calkiem wiec spoko ????
 
Do góry Bottom