>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Sportingbet - 100 pln freebet

simons 646

simons

Forum VIP
Wyplacilem ile moglem wyplacic a 100 wciaz na koncie ...
Zyc nie umierac normlanie ????
EDIT:
Postawilem 2 zaklady po kolei all inn na live po niskich kursach na live z tej darmowej 100 ... i moge wyplacic calosc ktora mam na koncie ... takze promo super
Tzn jest opcja wyplaty czy wyplaca tego jeszcze nie wiem ... 1 zaklad na nocke poszedl jak wejdzie to sprobuje wyplaty
 
R 10

rysiu1987

Użytkownik
Pawel: Witam w obsludze klienta Sportingbet. Mam na imie Pawel. W czym moge pomoc?

Krzysztof : Witam, mam takie pytanie, czy gdybym wpłacił teraz na konto 100zł to otrzymałbym dodatkowe 100zł które mogłbym postawić na dowolny zakład?

Pawel: niestety panie Krzysztofie, ale nie mamy takiej oferty

Pawel: nasz dzial marketingu wysylal ostatnio oferty na 100 PLN freebet

Pawel: ale jesli nie otrzymal pan maila ze szczegolami niestety nie jest pan uprawniony do jego otrzymania

Krzysztof : no właśnie niestety nie ptrzymałem takiego maila

Krzysztof : dziękuję za dopowiedź, do widzenia

Pawel: bardzo mi przykro, prosze sprawdzac maila co jakis czas marketing wysyla tego rodzaju oferty

Pawel: Jezeli Panstwo nie maja wiecej pytan prosze o zamkniecie okna czatu. Majac na uwadze ciagly wzrost poziomu naszych uslug zwracamy sie do Panstwa z prosba o wypelnienia ankiety na kolejnej stronie. Dziekuje za rozmowe i zyczymy milego dnia!


A konto mam tam juz około pół roku więc nie rejestrowałem się przed chwilą. Nie wiem na jakiej zasadzie wyły wysyłane maile/
 
baz 25

baz

Użytkownik
sportingBet_Tomek: Witam w obsludze klienta Sportingbet. Mam na imie Tomasz. W czym moge pomoc?

xxx: Witam, dostałem maila że moge skorzystać z free beta do 100zł, ale nigdzie nie moge się doczytać warónków obrotu tych 100zł czy jast jakiś obrót ?

SportingBet_Tomek: po otrzymaniu freebet

SportingBet_Tomek: i jego postawieniu

SportingBet_Tomek: na koncie pozostaje ewentualna wygrana (po odjeciu kwoty freebet)

SportingBet_Tomek: wygrana nie podlega obrotowi

xxx: tak rozumiem, czyli teoretycznie moge odrazu wypłacić depozyt + to co wygrałem ?

SportingBet_Tomek: depozyt przed wyplata nalezy obrocic 1X po dowolnym kursie
 
Do góry Bottom