>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sporting Lizbona - Bayern Monachium

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Sporting Lizbona - Bayern Monachium



Bayern wbrew pozorom wcale nie musi mieć łatwego zadania. Sporting przecież przed Bawarczykami nie padnie na kolana. Zapowiada się więc interesujące spotkanie.

Zagrają na tych stadionach:






Będzie to także pojedynek takich piłkarzy jak Joao Moutinho czy też Luca Toni:







Kto będzie lepszy ? Zapraszam do dyskusji na temat spotkania ;)
 
czeslavv 56

czeslavv

Użytkownik
jeżeli bedą znane kursy bedzie można podyskutowac na ten temat, bayern do pojedynku podchodzi w roli faworyta i dla mnie jest wiecej niz pewne ze przejdzie do kolejnej rundy, bo z tak łatwym przeciwnika (w porównaniu z innymi latami) musi wygrać, wiecej kilka dni przed meczem, gdy bedzie wiadomo w jakich skladach wystąpią kluby.
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
Jesli chodzi o kursy to Bayern wycenili aktualnie na 1.33 ;)
Byc moze S.Lizbone nie mozna nazwac latwym rywalem, ale (wg mnie) Bayern jako jeden z faworytow do zdobycia mistrzostwa powinien poradzic sobie w tym dwumeczu w taki sposob w jaki wskazuje kurs. Od bayernu oczekuje dobrej gry w LM i mistrzostwa w bundeslidze..
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
co jak co ale Bayern forma nie zaskakuje porażka z KOLN :eek: , Sporting za to gladko pokonał ostnaio benfice 3:2 , bayern jest bez formy
 
K 0

kruku21

Użytkownik
Bayern powinnien awansowac bez problemow wylosowal jedna z najsłabszych druzyn w 1/8, zreszta było widac ze oszczedzał sie w lidze i szykuja sie na LM ???? a takie niespodzianki w lidze sie zdazaja jak ostatnio z Koln. POZDRAWIAM
 
blizu89 8

blizu89

Użytkownik
Tak...&quot;oszczędzał się w lidze&quot;......mhhh......widziałem ostatni ich mecz, i nie ma co ukrywać, że są bez formy. Popełniali szkolne błędy i przegrali w wielkim stylu. Natomist Sporting to nie taka słaba drużyna. Wspomniany mecz z Benfica to potwierdza. Według mnie wygrana nie bedzie niespodzinka wdodatku na własnym terenie.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Dla mnie dobrym typem w tym meczu jest over, Niemcy popelniaja sporo bledow w obronie, sa druzyny duzo lepsza w ofensywie niz w defensywie, na wyjezdzie zapewne zechca strzelic przynajmniej jednego gola bo wiadomo ze wyjazdowe gole moga miec znaczenie w przypadku wyrownanego dwumeczu a po za tym przy ich defensywie proba grania na zero zero byla by poprostu glupia. Sporting natomiast bedzie mogl zagrac na wiekszym luzie poniewaz nie sa faworytem tego meczu i nawet jak odpadna na tym etapie to tragedii nie bedzie, napewno tez widza slaba dyspozycje rywali w obronie i zechca to wykorzystac, zdeceduja sie u siebie na otwarta gre i wynik moze oscylowac w okolicach takich jak zakonczyly sie ostatnie derby.

kurs na over2,5 w Betsafe 2,25 czyli jak najbardziej warty gry (w moim mniemaniu value i spodziewam sie ze troche spadnie do srody)
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Ligowe spotkania nie oddaja wszystkiego (bo na pewno liga niemiecka jest mocniejsza niz portugalska) jednak na podstawie spotkan ligowych moizna wskazac forme obu zespolow na tle innych w lidze.A Sporting gra dobrze może bez fajerwerkow ale dobrze.Potrafia wygrac z mocnymi szczegolnie na wlasnym stadionie no i strzelaja dosc duzo bramek(jak na lige portugalska).Bayern natomiast musi zaciecie walczyc o mistrza bo juz kilka klubow jest w czole tabeli i kazdy punkt moze miec znaczenie a wiec nie sadze aby odpuszczali mecze(ten z Koln)po prostu graja slabo.No i w pierwszym meczu moim zdaniem to Sporting ma wieksze szanse na zwyciestwo.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Widze , że nie tylko Blizu89 zgadza sie ze mna co do formy Bayernu ???? kruku Blizu ma racje Bayern w meczu z KOLN grał hałe !! ogladałem i jest kicha ????
a Sporting po raz kolejny mówie piękne zwycięstwo 3:2 w derbach ????
 
C 0

cucumbero

Użytkownik
Nie wiecie może na jakiej stacji będzie leciał ten mecz (poza nsport, jakieś niemieckie może)?
Pozdrawiam, cucumbero... :spokodfhgfh:
 
makaveli23 517,6K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Ciezki mecz do typowania, ja postawie na OVER bo bede mecz ogladal na zmiane z Realem (typ oczywiscie : 1 @ 1.91). Ale wracajac do meczu Bayernu, zbyt duzo mozliwosci ofensynych po obu stronach i bede mocno zawiedziony jezeli nie bedzie bramek. Nie kupuje tej defensywy Beyrnu, ktora traci w lidze sporo bramek, i tutaj nawet jesli Sporting nie przycisnie odpowiednio to mysle ze znajdzie bramke po jakiejs niekonwekcjonalnej akcji czy strzalu z dystansu. Bayern kocha grac ofensywna pilke i to on mimo wszystko powinien miec tutaj wiecej sytuacji. Beda bardzo zmotywowani po tej marnej dyspozycji w lidze. Ribery, Altinto , Ze Roberto i Lahm to beda wyrozniajace sie mam nadzieje postacie w tym meczu. Naprawde zdziwie sie jesli obrona bedzie w tym meczu gorowac nad atakiem. OVER 2.5 (2.20)
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
No to mamy ciekawy wynik spotkania ;) Az tylu bramek sie nie spodziewalem, niestety nie ogladalem tego spotkania wiec milo by bylo gdyby ktos obiektywnie ocenil ten mecz (chociaz sadzac po wyniku nie bedzie to do konca potrzebne). Wydaje sie ze Bayern wrescie dostal kopa i zacznie grac w bundeslidze bo LM moze sobie zostawic na deser. Juz dawno typowalem niemców na lidera ligi i walecznosc w LM..
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja oglądałem tylko fragmentami niedługimi, ale z tego co widziałem, to po stracie w 42 minucie bramki Sporting do drugiej połowy podszedł zmobilizowany, ale stracili na 2:0 i potem z karnego na 3:0 i stracili wiarę, to jeszcze ich Bayern dobił. Juz po strzeleniu w doliczonym czasie piatej bramki grali tylko podaniami, nie atakowali juz tak, zupełnie jakby sie zlitowali nad rywalem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom