>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Sporo pieniedzy na MB - wyplata na konto - KLOPOTY?

P 267

pan-darek

Użytkownik
Czesc!
Ogolnie mam na MB kilkanascie tysiecy zlotych (~15 tys.). Zazwyczaj wyplacalem na drobne wydatki np. 1 badz 2 tysiace gora. No ale teraz mam znaczne wydatki i wlasciwie calosc konta przydalaby mi sie w realnej gotowce.
I stad pytanie - jak to wyplacic na konto bankowe, aby nikt &#39;zyczliwy&#39; sie do tego nie przypieprzyl? (bank, MB, Urzad Skarbowy itp.)
Wyplacic w mniejszych kwotach? (jakich?) Wyplacic calosc naraz?

Jakie macie doswiadczenia w tym zakresie?
 
jkula 2

jkula

Użytkownik
Czesc!
Ogolnie mam na MB kilkanascie tysiecy zlotych (~15 tys.). Zazwyczaj wyplacalem na drobne wydatki np. 1 badz 2 tysiace gora. No ale teraz mam znaczne wydatki i wlasciwie calosc konta przydalaby mi sie w realnej gotowce.

I stad pytanie - jak to wyplacic na konto bankowe, aby nikt &#39;zyczliwy&#39; sie do tego nie przypieprzyl? (bank, MB, Urzad Skarbowy itp.)

Wyplacic w mniejszych kwotach? (jakich?) Wyplacic calosc naraz?


Jakie macie doswiadczenia w tym zakresie?
Na przestrzeni ostatnich kilku lat wypłacałem takie kwoty nie raz i nikt póki co do tego sie nie przyczepił. Poza tym przelew otrzymasz od Moneybookers a w tytule będzie numer referencyjny. Żadnej wzmianki o tym, że środki pochodzą z hazardu nie ma. Tak więc w moim osobistym odczuciu wypłacaj spokojnie całość. No i w zależności od statusu twojego konta, jeśli pobierają Ci prowizję za wypłatę, przy 1 przelewie możesz liczyć się tylko z 1 prowizją ???? ( coś lekko ponad 7 zł ).
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Bez najmniejszych stresów możesz wypłacać całość i nikt sie nie przyczepi, ten temat byl poruszany juz wiele razy.
 
S 12

sick

Użytkownik
poza tym elektronicznym portfel może służyć do transakcji np na ebay itp.
nie ma żadnego domyślnego związku z hazardem więc na dobrą sprawę nikt nie ma się do czego przyczepić
 
Do góry Bottom