>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Spinpalace 20$ FREE ND

Status
Zamknięty.
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie moja rada nie grajcie na tych slotach za większą stawkę niż 5€ bo masakra grałem na gladiatorze stawki 1€ 2x siadło mi 100 free spinów i z tego miałem 250€ i zwiększyłem stawkę do 5€ i ani razu marne 0,1€ nie siadło grałem tak do 200€ potem poszedłem na inną grę lecz nadal nic kompletnie miałem 100€ lecz obrotu jeszcze jakimś cudem nie miałem.
i tak o to zostało mi 50€ i wreszcie obrót zrobiłem szkoda bo ładnie się zapowiadało ale cóż ;/ 100zł na ulicy nie leży wypłata zlecona zobaczymy
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Panowie moja rada nie grajcie na tych slotach za większą stawkę niż 5€ bo masakra grałem na gladiatorze stawki 1€ 2x siadło mi 100 free spinów i z tego miałem 250€ i zwiększyłem stawkę do 5€ i ani razu marne 0,1€ nie siadło grałem tak do 200€ potem poszedłem na inną grę lecz nadal nic kompletnie miałem 100€ lecz obrotu jeszcze jakimś cudem nie miałem.
i tak o to zostało mi 50€ i wreszcie obrót zrobiłem szkoda bo ładnie się zapowiadało ale cóż ;/ 100zł na ulicy nie leży wypłata zlecona zobaczymy
raczej około 205zł ;)
 
K 0

kmllmk

Użytkownik
otrzymalem odpowiedz ze chca skan dowodu i nie rozumiem jakis rachunek... Tylko jest problem , bo ja nie mam do oplat zadnych rachunkow czy moge im wyslac jakas fakture albo ek-heem to glupie ale zaswiadczenie o zarobkach czy cos? Co myslicie ?

o depozycie nic nie pisali
 
nas 78

nas

Użytkownik
otrzymalem odpowiedz ze chca skan dowodu i nie rozumiem jakis rachunek... Tylko jest problem , bo ja nie mam do oplat zadnych rachunkow czy moge im wyslac jakas fakture albo ek-heem to glupie ale zaswiadczenie o zarobkach czy cos? Co myslicie ?

o depozycie nic nie pisali
wyciag z banku starczy
 
maciejzurawski 0

maciejzurawski

Użytkownik
no... obrót wykonany 200 ojro jest tylko teraz tak.... pierwszy raz wygrałem kesz w kasynie i nawet nie wiem jak to przelac na konto.... Help Me !!
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Witam.Miał ktoś problem że strona nie chciała mu się włączyć?Mi na żadnej przeglądarce.Dlatego moja prośba.Mógłby ktoś wyslać mi instalkę?
 
R 125

roger12

Użytkownik
skany chcą wysłałem im sam dowód i zapytałem czy wystarcza bo nie posiadam w chwili obecnej rachunku odpisali ekspresowo że wystarczy moja wypłata od chwili zweryfikowania konto powinna dojść do 5H więc czekamy
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Z MBanku ciezko bedzie ale zapytam czy rachunek jest obowiazkowy ;)
jak to ciężko, co ty pleciesz, sam mam w mbanku, i wysyłają bez żadnego problemu, a jeszcze lepiej jak masz może gdzieś gdzie mieszkasz placówkę m lub bre banku ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom