>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Spengler Cup 26-31.12.2007r.

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Terminarz

26.12.07 Adler Mannheim : HC Davos
26.12.07 T. Canada : HC Moeller Pardubice
27.12.07 HC Moeller Pardubice : Salavat Ufa
27.12.07 HC Davos : T. Canada
28.12.07 HC Davos : HC Moeller Pardubice
28.12.07 Adler Mannheim : Salavat Ufa
29.12.07 Salavat Ufa : T. Canada
29.12.07 HC Moeller Pardubice : Adler Mannheim
30.12.07 T. Canada : Adler Mannheim
30.12.07 Salavat Ufa : HC Davos

Skład HC Davos.

http://www.spenglercup.ch/spenglercup/teams/hc_davos.html

Skład Adler Mannheim

http://www.spenglercup.ch/spenglercup/teams/adler_mannheim.html

Skład Salamant Ufa

http://www.spenglercup.ch/spenglercup/teams/hc_salavat.html

Skład HC Moeller Pardubice

http://www.spenglercup.ch/spenglercup/teams/hc_moeller.html

Skład Team Canada.

http://www.hockeycanada.ca/index.cfm/ci_id/14990/la_id/1/season_id/230/team_id/608/ss_id/25081.htm


Dotychczasowi zwycięzcy.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Puchar_Spenglera
 
soccertipy 0

soccertipy

Użytkownik
Mannheim-Davos 2
Ovšem Davos je přece jenom o třídu výš a tipuji ho na favorita tohoto zápasu. Na domácí půdě by měli potvrdit svou sílu a Adler porazit, ve dresu Davosu stojí za zmínku hlavně Niinimma, Marha, Tatíček a Von Arx.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mannheim-Davos 2
Ovšem Davos je přece jenom o třídu výš a tipuji ho na favorita tohoto zápasu. Na domácí půdě by měli potvrdit svou sílu a Adler porazit, ve dresu Davosu stojí za zmínku hlavně Niinimma, Marha, Tatíček a Von Arx.
Masz racje ,o sile defensywnej HC Davos stanowią -

Szwajcar - Jan von Arx ( 8 goli,23 asysty,sezon 2007/08 .jest to jego 12 sezon w Davos.W sezonie 2000/2001 występował w NHL w zespole Chicago Blackhawks,wystąpił w 19 meczach zdobył 3 gole i miał 1 asystę.

Czech Josef Marha ,który ma za soba bogatą kariere w NHL w zespołach Colorado Avalanche,Anaheim,Chicago Blackhawks.Ogółem wystapił w 159 meczch NHL zdobył 21 goli i miał 32 asysty.

Fin Janne Niinimaa (7 goli,19 asyst, sezon 2007/08 ,który też grał w NHL w zespołach- Philadelphia Flyers,Edmonton Oilers,New York Islanders,Dallas Stars oraz Montreal Canadiens ,łącznie rozegrał w NHL wciągu 12 sezonów 741 meczy,zdobył 54 bramki i miał,aż 265 asyst.


Pewniejszy dla mnie w tym spotkaniu jest over 5.5,lecz napewno symboliczne 10 zł postawię na Win Adler Mannheim ,kurs 3,00 w Betgun kusi....Wcześniej był nawet 3.85!!!Jutro postaram się napisać analizkę do tego spotkania.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Adler Mannheim : HC Davos (wynik 2-3)⛔
Mój typ over 5.5
kurs Expekt 1.75

W dzisiejszym pierwszym meczu Spengler Cup,spotkają się gospodarze HC Davos z niemieckim Adler Mannheim.W bramce Adler stanie Amerykanin Adam Hauser (GAA 2.95 ,SV% 0.910 statystyka z DEL Bundesligii),bramki HC Davos strzegł będzie największy talent szwajcarskiego hokeja Reto Berra.Szwajcarzy potrafią szkolić bramkarzy ,przykładem są występujący w NHL Martin Gerber oraz David Aebischer ,który spędził 8 sezonów w NHL ,od tego sezonu występujący w Lugano.

Oba teamy prezentują w swoich ligach tzw,,hokej radosny&quot;.28 krotny mistrz Szwajcarii i 14 krotny zdobywca Spengler Cup,HC Davos na ostatnie10 meczy w lidze,6 zakończyło się wynikiem overowym,natomiast na ostatnie 10 meczy w DEL Bundesliga Adler Mannheim,aż 8 zakończyło sie wynikiem overowym.

Bilanse bramkowe w ligach:

Adler Mannheim 36 meczy 112-118 średnia 3.11 - 3.27
HC Davos 34 mecze 99-87 średnia 2.91 - 2.55

Najskuteczniejszymi strzelcami Adler Manheim są Kanadyjczyk Pascal Trepanier (11 goli,17 asyst),Niemiec, mający polskie korzenie urodzony za Uralem w Krasnoturyńsku Eduard Lewandowski (11 goli,15 asyst) oraz Czech z niemieckim paszportem Tomas Martinec (10 goli ,4 asysty).

O najlepszych zawodnikach HC Davos pisałem w powyższym poście.Mój typ over 5.5⛔.Mozna równiez zaryzykować i za symboliczne 10 zł postawić na Win Adler✅.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja.


HC Moeller Pardubice - Salavat Ufa (wynik 0-5)⛔

Mój typ over 5.5 ⛔/2 ✅
kurs BAW 1.85

We wczorajszym meczu przegranym 3-4 Pen, Pardubice zaskoczyły fachowców dobrą postawą w tym mecz.Doskonale w bramce spisywał się Ján Lašák (GAA 3.00 , SV% 0.925 na 40 strzałów obronił aż 37),graczem meczu z drużyny HC Moeller Pardubice został wybrany Tomáš Rolinek (1 gol),doskonale spisywał się również Miroslav Hlinka (2 asysty)oraz Michal Tvrdík (1 gol,1 asysta).

W dzisiejszym spotkaniu HC Moeller Pardubice spotka się z liderem rosyjskiej Superligii zespołem Salavat Ufa.

Salavat Ufa w tegorocznym sezonie wyśmienicie spisuje się w Superlidze,prowadzi z dorobkiem 90 pkt,ma 15 pkt przewagi nad SKA St. Petersburg.Są również najskuteczniejsza drużyną całej Superligii,zdobyli w 38 meczach ,aż 135 bramek -średnia 3.55 bramki na mecz,co przy typowo underowej lidze,jaką jest liga rosyjska jest ewenementem.

Salavat Ufa posiada w swoim składzie kilku doskonałych strzelców:

Alexei Tereschenko 13 goli 21 asyst (6 w klasyfikacji kanadyjskiej Superligii)
Alexander Perezhogin 14 goli 15 asyst (9 w klasyfikacji kanadyjskiej Superligii)
Igor Volkov 13 goli ,5 asyst.

Ciekawostką jest ,że w zespole Salavat Ufa graja dwaj ostro grający czescy obrońcy,potężnie zbudowany 190 cm,96 kg Philipp Radek (1 asysta 32 PIM) oraz Miroslav Blatak(2 gole ,6 asyst,28 PIM).Mimo częstych wykluczeń Philipp Radek jak i Miroslav Blatak w punktacji +/- prawie zawsze maja bilans dodatni.

Mój typ over 5.5⛔ lub WIN Salavat Ufa✅.
 
K 358

koeman66

Użytkownik
ja na dzis stawiam, hc -1 na Salavat Ufa, ze pokona Team Canada
Team Canada nie pokazal nic wielkiego bo wygral dopiero po dogrywce z Pardubicami, ktore z kolei dostaly od Salavat lanie 0-5
Team Canada to jakies zbiorowisko graczy spoza NHL, a Salavat to zgrana ligowa druzyna, ktora w swojej lidze gra az milo
dlatego handicap -1 na Salavat, a kurs zachecajacy 2.40
ja mysle, ze nie ma tu znaczenia fakt iz wczoraj Kanada nie grala, a wieczorem gral Salavat, rosjanie sa swietna druzyna i wygraja gladko
 
hildunio 0

hildunio

Użytkownik
ja na dzis stawiam, hc -1 na Salavat Ufa, ze pokona Team Canada
Team Canada nie pokazal nic wielkiego bo wygral dopiero po dogrywce z Pardubicami, ktore z kolei dostaly od Salavat lanie 0-5
Team Canada to jakies zbiorowisko graczy spoza NHL, a Salavat to zgrana ligowa druzyna, ktora w swojej lidze gra az milo
dlatego handicap -1 na Salavat, a kurs zachecajacy 2.40
ja mysle, ze nie ma tu znaczenia fakt iz wczoraj Kanada nie grala, a wieczorem gral Salavat, rosjanie sa swietna druzyna i wygraja gladko

zwróć jednak uwage iż UFA będzie grała 3 dzień z rzedu natomiast Team Kanada miał wczoraj dzień odpoczynku co jest jednak jakąś przewaga dla TK - ale życze szczęścia bo jak najbardziej za UFA ale w tej grze nie można sie kierowac sentymentem bo to moze zgubic
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Powiem szczerze Ufa jest pewniakiem,ale patrząc na wyniki nie jestem tego pewien..HC Davos wreszcie się przełamie?Co analizowałem i obstawiałem wynik był odwrotny...Ja bym zagrał za grosze na przełamanie Davos ubiegłorocznego zdobywcy pucharu i gospodarza turnieju.Ufa ma zagwarantowany udział w jutrzejszym finale z Team Canada,wiec moze dzisiejszy mecz odpuścić gospodarzom.
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Popieram fox. Gospodarze będą chcieli zmazać plamy po oststnicg porażkach w tym turnieju jak i w lidze. Grają graja a jednak przegrywają. Dzisiaj karta się odwróci i po dobrym kursie Davos zwycięży. Meczyk na sopcaście, trzeba obejrzeć.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Powiem szczerze Ufa jest pewniakiem,ale patrząc na wyniki nie jestem tego pewien..HC Davos wreszcie się przełamie?Co analizowałem i obstawiałem wynik był odwrotny...Ja bym zagrał za grosze na przełamanie Davos ubiegłorocznego zdobywcy pucharu i gospodarza turnieju.Ufa ma zagwarantowany udział w jutrzejszym finale z Team Canada,wiec moze dzisiejszy mecz odpuścić gospodarzom.
Miałem rację Davos Win 6-5...
 
gusto 695

gusto

Forum VIP
Ja też. A dzisiaj w bardzo zaciętym meczu finałowym typuje remis, kurs 4.55 w bwin. Dlaczego?? Obie druzyny będą bardzo chciały wygrać, to dośc prestizowy turniej. Bukmacherzy faworyzuja Ufę, gdyż Team Canada jest nieco osłabiony, ja myslę jednak, że Kanadyjczyków bedzie stać na równą walkę i nawet zwycięstwo ale to po dogrywce.
------------------------------------------------------------------------------------------------
Wyniki Turnieju


 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom