>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway World Cup

Status
Zamknięty.
M 0

mikecfc

Użytkownik
Półfinał DPŚ (Coventry) - 16 lipca

Głównym faworytem dzisiejszego półfinału są żużlowcy gospodarzy – Wielkiej Brytanii, w których składzie znajduje się Indywidualny Mistrz tego kraju a zarazem zwycięzca ostatniej rundy Grand Prix Chris Harris. Do wysokiej formy wydaje się wracać Lee Richardson, który w ostatnich dniach notował bardzo udane występy w barwach Swindon Robins. Kapitanem ekipy prowadzonej przez menadżera Neila Middleditcha będzie Scott Nicholls. Skład uzupełnią Simon Stead, Indywidualny Mistrz Wielkiej Brytanii wśród juniorów Edward Kennett. Natomiast z pozycji rezerwowego wystartuje Olivier Allen, który zastąpił kontuzjowanego Davida Howe.

Do niedawna o pierwsze miejsce zaciekle mieli walczyć Szwedzi. Jednak pod nieobecność lidera reprezentacji Andreasa Jonssona ich szansę na bezpośredni awans do finału bardzo zmalały. Tak więc stawiam na zwycięstwo Wielkiej Brytanii!

Zdarzenie: Speedway WC - Event 2 at Coventry (UK)- Zwycięzca
Typ: Great Britain
Kurs:
1.35
Bukmacher: Expekt
 
strimer 0

strimer

Użytkownik
Nom postawiłem na Anglików gruba kaske tak samo jak na danie pare dni temu i mam nadzieje ze sukces się powtórzy ????
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
2 Półfinał Drużynowego Pucharu Świata:
Stadion &quot;pszczeli&quot; :mrgreen:
Godzina 20.30



SKŁADY:
Wielka Brytania
1. Lee Richardson
2. Simon Stead
3. Edward Kennett
4. Chris Harris
5. Scott Nicholls
R. Oliver Allen

USA
1. Greg Hancock
2. Charlie Venegas
3. Chris Kerr
4. Tommy Hedden
5. Billy Janniro
R. Matt Browne

Rosja
1. Denis Gizatullin
2. Siergiej Darkin
3. Emil Saifutdinov
4. Roman Ivanov
5. Renat Gafurov
R. Danil Ivanov

Szwecja
1. Fredrik Lindgren
2. Peter Karlsson
3. Antonio Lindbaeck (?)
4. Mikael Max
5. Jonas Davidsson
R. Magnus Karlsson

Już dzisiaj w Coventry czekają nas wielkie zawody- drugi półfinał DPŚ. W pierwszym bezkonkurencyjni okazali się Duńczycy (1,55), co nie było żadną niespodzianką.
Czy dzisiaj mamy szansę na bardziej wyrównane zawody?
Teoretycznie NIE.
Szwedzi bez Andreasa Jonssona, zmuszeni są wystawić swoje mniejsze armaty, czyt. Max...Davidsson, który jest jednak ostatnio w niezłej formie (patrz. liga szwedzka).
Praktycznie jednak szansa na pokonanie Anglików jest. Warunkiem niezbędnym jest równa jazda całej piątki, przebudzenie się Maxa.

Dla przybliżenia średnia punktowa zawodników Wlk. Brytanii i Szwecji w ligach Europy:

Wielka Brytania
1. Lee Richardson 1,705 (Szwecja) 1,720 (Polska) *
2. Simon Stead 1,275 (Szwecja) 1,688 (POL-I liga) *
3. Edward Kennett - 1,500 (Polska) *
4. Chris Harris 1,868 (Szwecja) 2,593 (POL-I liga) **
5. Scott Nicholls 2,059 (Szwecja) 1,968 (Polska) **

Szwecja
1. Fredrik Lindgren 2,130 (Szwecja) 1,651 (Polska)*
2. Peter Karlsson 2,094 (Szwecja) 2,132 (POL-I liga)*
3. Antonio Lindbaeck 2,200 (Szwecja) 1,357 (Polska) *
4. Mikael Max 1,660 (Szwecja) 2,268 (POL- I liga)
5. Jonas Davidsson 2,385 (Szwecja) 1,400 (Polska- mała ilość biegów...;p)
R. Magnus Karlsson - 2,583 (Allsvenskan...) *

*- zawodnicy zakontraktowani w lidze angielskiej...nie znalazłem dokładnych statystyk.
**- zawodnicy Pszczółek ;-)


Jak widzimy Brytyjczycy nie są, aż tak murowanymi kandydatami do zwycięstwa. Z pewnością na koniec zawodów sporo punktów na swoim koncie będą mieli miejscowi- Harris i Nicholls. Jeśli jednak zawiedzie Lee Richardson, w granicach 5-8 punktów pojedzie Stead i Kennett, sytuacja może zrobić się bardzo ciekawa.
Ja wstrzymuję się do godziny 20, kiedy to już na pewno będzie wiadomo czy Antonio wystąpi w tym meczu (dlatego podaje statsy Magnusa). Jeśli Lindbaeck pojedzie skuszę się i postawię na Szwedów (za drobne :mrgreen: ), jeśli nie większa sumka pójdzie na gospodarzy. :jezora:

Pozdrawiam. ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Heh Lolek nie porównuj średnich z ligi polskiej czy szwedzkiej to średnich czy jazdy na torach brytyjskich , bo to taka różnica jak między rugby a futbolem amerykańskim ;-) Na brytyjskim torze Brytole wygrają , bo Szwedzi nie potrafią na nich jeździć . Dla przykładu powiem , że Davidsson czy M.Karlsson mają średnią koło 1.50 mimo że jeżdżą jako rezerwowi ... Max i Lindbaeck nie znaleźli zatrudnienia w Anglii ze względu na słabe wyniki ( teraz Toninho z powrotem jeździ w BEL w barwach Belle Vue ) . Jak dla mnie pewna 1 tj. zwycięstwo Brytyjczyków .

(Coventry, W. Brytania)
E. Kennett/V. Janniro -
Typ: Edward Kennett (GBR) -1,5

Eddie na torach brytyjskich prezentuje się wyśmienicie . Billy co prawda jedzie na swoim torze , ale w bardzo słabej drużynie co ma znaczenie bo nie będzie miał tyle &quot; łatwych punktów &quot; co Kennet jadąc przeciwko Rosjanom czy Amerykanom . Jak dla mnie pewniak . Janirro pojedzie pewnie z 6 razy i zdobędzie koło 6-7 pkt . Kennet 5 razy ale koło 10 powinien zdobyć .
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Jaques podałem średnie tylko dla przykładu, bo słyszałem takie opinie, że Szwedzi mogą mieć problemy z Rosjanami, a z Brytyjczykami nie mają najmniejszych szans co wydaje mi się kompletną bzdurą :jezora:
Miałem grać na Szwedów, kurs już był chyba ponad 3, ale w Expekcie zablokowali, zobaczymy czy wyjdzie mi to na dobre. ;-)
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Lista startowa:

Wielka Brytania 60
1. Lee Richardson (0,3,3,2,3) 11
2. Simon Stead (2,3,2,2,1) 10
3. Edward Kennett (3,2,1,3,1) 10
4. Chris Harris (3,3,3,2,3) 14
5. Scott Nicholls (3,3,3,3,3) 15
Rez. Olliver Allen


USA 20
1. Greg Hancock (3,2,4!,2,1,3) 14
2. Charlie Venegas (0,0,0,-,0) 0
3. Chris Kerr (1,1,w,w,0,0) 2
4. Tommy Hedden (0,0,-,-,0) 0
5. Billy Janniro (0,2,1,0,w,0) 3
Rez. Matt Browne


Rosja 26
1. Denis Gizatullin (2,1,2,3,1,2) 11
2. Siergiej Darkin (1,0,-,1,-) 2 - wycofany z zawodów.
3. Emil Saifutdinov (0,1,2!,w,2) 5
4. Roman Ivanov (1,1,1,1,0) 4
5. Renat Gafurov (1,d,0,1,-) 2
rez. Danił Ivanov (1,1) 2


Szwecja 45
1. Fredrik Lindgren (1,2,3,1,2,3) 12
2. Peter Karlsson (3,1,0,3,2) 9
3. Antonio Lindback (2,u,-,-,-) 2 - wycofany z zawodów.
4. Mikael Max (2,1,2,2,1) 8
5. Jonas Davidsson (2,3,6!,3,2) 16
Rez. Magnus Karlsson (0,2) 2


Bieg po biegu:
1. Hancock, Gizatullin, Lindgren, Richardson
Bieg powtórzony w pełnym składzie przez kolizję Richardsona z Giatullinem na pierwszym łuku. Hancock atomowym startem zapewnia sobie pierwszą pozycję. Denis drugi ze startu. Lindgren wyprzedza Lee na drugim okrążeniu. Hancock wygrywa zdecydowanie.
2. Karlsson, Stead, Darkin, Venegas
Karlsson ze startu minimalnie przed Steaded. Darkin tzreci spod taśmy. Wszyscy mimo starań nawiązania walki oglądają jedynie plecy Petera przez cały wyścig.
3. Kennett, Lindback, Kerr, Sajfutdinov
Kennett pierwszy spod taśmy. Lindback wyprzedza Sajfutdinova po zewnętrznej. Lindback napiera na Kennetta ze wszystkich stro, ale ten nie oddaje prowadzenia. Emil upada na ostatnim okrążeniu.
4. Harris, Max, Ivanov, Hedden
Piękny bieg w wykonaniu Anglika, Harris czwarty spod taśmy, jak zazwyczaj, wolny na starcie. Wynosi sie na zewnętrzną i wyprzedza wszytskich przeciwników już pod koniec pierwszego okrązenia!! Chris dosłownie odstawia resztę zawodników
5. Nicholls, Davidsson, Gafurov, Janniro
Nicholls równo ze startu z Gafurovem. Rosjanin napiera Davidsson na pierwszym okrążeniu, jednak przegrywa walkę. Jonas zbiliża się do Nichollsa, jednak ograniczony czas wyścigu sprawia, że Szwedowi brakuje czasu na skończenie ładnie rozpoczętej akcji.
6. Richardson, Janniro, Ivanov, Lindback(u)
Richardson tym razem czwarty ze startu. Linback walczy zacięcie na drugim okrążeniu z Janniro. Antonio upada w trzecim okrążeniu, jednak bieg nie zaostaje przerwany. Ivanov niemal wyprzedza Billy na ostatnim okrążeniu. Lindback po upadku odczuwa ból w nadgarstku.
7. Stead, Hancock, Max, Gafurov(d)
W powtórzonym w pełnej obsadzie biegu 7 Stead ładnie wychodzi ze startu i prowadzi ze znaczną przewagą przez dwa okrążenia. Gafurova na drugim okrążeniu zawodzi defektujący silnik. Stead z łatwością wygrya bieg.
8. Davidsson, Kennett, Gizatullin, Vengas
Iście atomowy start Kennetta ! Niemniej Davidsson wypycha Edwarda pod bandę i wychodzi na chwilowe prowadzenie. Venega daleko z tyłu, nie liczy się w walce o punkty. Na ostatnim okrążeniu brawurowym atakiem Davidsson ostatecznie wyprzedza Anglika.
9. Harris, Lindgren, Kerr, Darkin
Lindgren zdecydowanie wygrywa start, ale Harris wyprzedza go po wewnętrznej na drugim okrążeniu. Następnie Szwed zakopuje się pod bandą i nie ma szans na nawiązanie dalszej walki, ze znacznie już oddalonym Anglikiem.
10. Nicholls, Sajfutdinov, Karlsson, Hedden
Nicholls od startu ścierał się z Sajfutdinovem. Karlsson na trzeciej pozycji od początku wyścigu, niestety w tak dalekiej odległości, że jazdy za pierwszą dwójką nie można nawet nazwać pościgiem. Ogólnie, pierwszy tego wieczoru, bieg &quot;bez historii&quot;.
11. Richardson, Max, Sajfutdinov(JOKER), Venegas
Sajfutdinov jedzie jako JOKER. Richardson bardzo ładnie wychodzi ze startu. Z impetem mija zarówno Maxa, jak i Sajfutdinova. Tym samym rosyjski JOKER zawodzi
12. Davidsson(JOKER), Stead, Ivanov, Kerr(w)
Davidsson jedzie jako JOKER. Stead pięknie ze startu, jedzie zaraz przed Jonasa. Szwed i Kerr przewracają się i Amerykanin zostaje wykluczony z powtórki. W biegu powtórzonym natomiast Stead ponownie ładnie wychodzi ze startu, Szewd wyprzedza Ivanova po zewnętrznej. Reprezentant Trzech Koron wyprzedza Steada na ostatnim okrążeniu i dowozi 6 pkt jako JOKER
13. Lindgren, Hancock(JOKER), Kennett, Gafurov
Hancock jako JOKER za Heddena. Lindgren i Kennett wychodzą równo ze startu, Amerykanin jedzie jako trzeci. Niemniej po napedzeniu się pod bandą Greg po profesorsku wyprzedza Kennetta po zewnętrznej.
14. Harris, Gizatullin, Janniro, P.Karlsson
Bieg powtórzony w pełnym składzie, przez &quot;lotny start&quot; Janniro. Gizatullin pierwszy spod taśmy, jednak niesamowity Harris mija nie tylko Rosjanina, ale też Janiro już na pierwszym okrążeniu! Karlsson nie liczy się w walce o podział punktów
15. Nicholls, Hancock, Darkin, M. Karlsson
M. Karlsson jedzie za kontuzjowanego Lindbacka. Hancock równo z Nichollsem i Darkinem. Anglik wyprzedza jednak &quot;Herbiego&quot; w drugim łuku trzeciego okrążenia i od tego czasu jedynie zwiększa dystans między sobą, a Amerykaninem.
16. P. Karlsson, Richardson, Gafurov, Kerr(w)
Świetny start Richardsona, jednak P. Karlsson wyprzedza go po zwenętrznej. Kerr niebezpiecznie mija Gafurova w pierwszym łuku drugiego okrążenia i zostaje wykluczony z powtórki biegu. P. Karlsson równo spod taśmy z Richardsonem, niemniej ciagłe napieranie na Anglika przyniosło rezultat w postaci wygranej Szweda
17. Gizatullin, Stead, Lindgren, Janniro
Lindgren jako rezerwa za Linbacka. Janniro rezerwa dla USA. Billy najlepiej spod taśmy, jednak Gizatullin mija zarówno Steada, Lindgrena, jak i Janniro, który kończy dobrze zapowiadający się bieg na ostatnim miejscu!
18. Kennett, Max, D. Ivanov, Janniro(w)
Ponownie atomowy start notuje Kenett, po czym spada na trzecią pozycję, by po chili znów wyjść na prowadzenie. Darkin upada w drugim okrążeniu, po tym, jak Janiro zahaczyl o jego motor. Billy zostaje wykluczony z powtórki biegu. Kennett ponownie bardzo dobrze ze startu. Niemniej tym razem obserwujemy bieg &quot;bez historii&quot; mimo marnych prób Ivanowa, by wyprzedzić Maxa.
19. Davidsson, Harris, Hancock, Sajfutcinov(w)
Sajfutdinov bardzo dobrze ze startu, niestety z własnej winy przewraca się podczas drugiego okrążenia, za co zostaje wykluczony. W powtórce biegu Davidsson wychodzi ze startu najszybciej, jako drugi Hancock. Ponownie dziś zaskakuje Harris, który piękną akcją przycina do krawężnika i wyprzedza Hancocka. Jeśli bieg trwalby jeszcze jedno okrążenie, Harris z pewnością minąłby Davidssona.
20. Nicholls, Lindgren, R. Ivanov, Kerr
Kerr jako rezerwa dla USA w miejsce Venegasa. Nicholls wychodzi najlepiej ze startu. Tuż za nim plasuje się Ivanov. Podczas drugiego okrążenia sympatyczny Rosjanin zostaje wyprzedzony przez Lindgrena
21. Richardson, Davidsson, Gizatullin, Hedden
Gizatullin jedzie jako rezerwa dla Rosji w miejsce Darkina. Richardson pewnie jako pierwszy spod taśmy. Davidsson bardzo mocno rozpędzony wyprzedza na dystansie z czwartej, trudnej pozycji, najpierw Gizatullina a potem Heddena.
22. Lindgren, Sajfutdinov, Stead, Janniro
Lindgren pierwszy spod taśmy. Stead po starcie na ostatniej pozycji, jednak Anglik w trzecim okrążeniu mija Sajfutdinova i Janiro. Rosjanin nie zamierza jednak oddać punktów bez walki i rzutem na taśmę wyprzedza Anglika na ostatnim okrążeniu, plasując się na drugiej pozycji.
23. Hancock, P. Karlsson, Stead, R. Ivanov
Bieg „bez historii
24. Harris, M. Karlsson, D. Ivanov, Venegas
M Karlsson rezerwą Szwecji za Lindbacka. Ivanov jedzie za Darkina. Harris pięknie I atomowo ze startu, ostawia przeciwników na bardzo długi dystans. Venegas wyprzedza Ivanova na łuku, lecz Ivanov rewanżuje się w trzecim okrążeniu i zachowuje 1 punkt dla Rosji.
25. Nicholls, Gizatullin, Max, Kerr
Nicholls ostatni ze startu, jednak wyprzedza wszystkich przeciwników jednego po jednym od początku do drugiego okrążenia. Fenomenalna jazda Anglika. Zawodnik Coventry Bees pieczętuje zwycięstwo swojej reprezentacji w pięknym stylu na własnym stadionie.

I miejsce : Wielka Brytania
II miejsce : Szwecja
III miejsce :Rosja
IV miejsce :USA


Zapraszam do krotkiej lektury ???? ????
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Speedway World Cup Baraż , Leszno

G.Walasek-L.Adams T
Handicap ( 0-2 )
2 @ 1.70

Szwecja-Rosja
( 1X2 )
1 @ 1.20

Dzisiaj nie typuję zwycięscy tego turnieju , bo to troszkę loteria a kurs na Polaków przeciętny . Wątpię , by Australii zależało bardzo na 1 msc . Oni skupią się na finale , więc Polacy mają szanse wygrać ale ja tego nie ruszam , bo Baliński , Hampel , Walasek to nie są zawodnicy którym jestem w stanie zaufać .Skupię się na innych propozycjach. Adams będzie dzisiaj szalał . Pewnie zdobycz na pograniczu kompletu . Greg z kolei bardzo przeciętnie jeździ na torze w Lesznie . Dla przykładu w lidze w tym sezonie zdobył 7 pkt ( w sezonach wcześniejszych też nigdy 10 nie robił ) , a przecież dzisiaj rywale o wiele silniejsi . Według mnie dziś Greg zdobędzie koło 7-8 max . Także 3 punkty więcej dla Leigh nie powinno być problemem . Ja rozumiem , że występ AJ-a niepewny ale różnica klas pomiędzy tymi ekipami jest olbrzymia . Na podbicie typ idealny .Potem może dorzucę jakieś typy z BWIN .

 
strimer 0

strimer

Użytkownik
Czemu uważasz że Adams bedzie dzisiaj szalał skoro ostatnio w Danii zdobył tylko 13 pkt kiedy to właśnie Walasek 15 pkt ?

Ok juz doczytałem :p a co sadzisz o pojedynku Goloba z Crumpem ?? kursy bardzo yrównane.
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Ale to jest Leszno!

Przy dobrej formie Polaków, wpadnie jeszcze Joker Adamsa ;-)

Walasek potrafi pojechać bardzo dobrze jak i bardzo źle...niestety ;-)
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Chlopaki... Troche wiary w Grzesia ;-) W pojedynku z Adamsem, w Lesznie, Walasek raczej za duzo nie zdziala, ale powinien cos kolo 10 pkt zrobic :grin:

Polska - Australia
Typ: Polska
Kurs: 1,55 Expekt
⛔


To bedzie najciekawsza rywalizacja. Wedlug mnie te dwie druzyny awansuja smialo do finalu. Polska poradzila sobie z Australia w Vojens, wiec w Lesznie powinna tym bardziej. Moim zdaniem Polska posiada bardziej wyrownany sklad:
▶ Krzysztof Kasprzak - wychowanek leszczynskie Unii, zna tor od podstaw :eek:
▶ Jaroslaw Hampel - jezdzi &quot;na co dzien&quot; w Lesznie, wiec to dobry moment aby cos wiecej pokazac niz dotychczas
▶ Tomasz Gollob, Greg Walasek, Rune Holta(Damian Balinski) - &quot;Swoje&quot; punkty powinni zrobic
W druzynie Australii poza wielka trojka: Crump. Adams i Sullivan, nie ma zawodnika ktory gwarantowalby pokazna zdobycz punktowa.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kto wygra :?:

Typ: Dania, 2.70 Expekt

Analiza: Dania ma bardzo dobrą, równą ekpie. W turnieju eliminacyjnym w Vojens roznieśli wszystkich. Wygrali z 16oma punktami przewagi na drugą Polską. Bjarne Pedersen, Nicki Pedersen oraz Hans Andersen to zawodnicy z GP, grają w ielu ligach jednocześnie, a do tego również utalentowany Iversen oraz Bjerre, który w polskiej ektralidze jeździ w Atlasie Wrocław. Bez Kennetha Wrocław byłby słabszym zespołem.
Polska na te MŚ ma za słaby team, to co pokazał Gollob z Hampelem w Vojens było bardzo słabe. Nikt wcześniej nie powiedziałby, że główną bronią naszej drużyny będzie Grzesiu Walasek, który zdobył aż 15 punktów. Gollob i Jarek zdobyli po 6 punktów.
Reszta rywali będzie walczyć o brąz. Moim zdaniem 1 miejsce dla Duńczyków, natomiast drugie dla Polaków, którzy wygrają dzisiaj turniej braażowy :p . Powodzenia ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Heh Panowie nie porównujcie wyników z Vojens do wyników z Leszna . Taka dobra rada . To nie ma nic do rzeczy . Tor w Vojens jest zupełnie inny niż polskie obiekty , a zwłaszcza &quot;lotnisko&quot; w Lesznie . Druga kwestia . Taki Adams to jeździ dłużej w Lesznie niż Kasprzak , Baliński czy Hampel . Także jeśli już atut toru to ma go właśnie Leigh . Toteż ja grałem na Leigh a ostetecznie tuż przed turniejem postawiłem na Australię . I jak widać to był strzał w dziesiątkę , bo to Australijczycy byli najlepiej dopasowani .
Kolejna kwestia - wyrównany skład Duńczyków . Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem . Jest Hans Andersen i Nicki Pedersen i jedna wielka niewiadoma czyli trójka - Iversen , Bjerre , B.Pedersen . Po nich można się spodziewać nawet i dwucyfrowych wyników , ale też 3-4 pkt nikogo nie powinny dziwić zwłaszcza w Finale Drużynowego Pucharu Świata . W lidze każdy z nich jeździ na tym torze słabo ( Bjerre 5 pkt , Iversen 7 , nawet Andersen tylko 9 ).
No i też Panowie uspokójcie się z tą walaskową euforią oraz krytykowaniem Golloba i Hampela . Dzisiaj chyba pokazali , że to oni są filarami tej drużyny a trójka : Walasek , Kasprzak , Baliński to są najsłabsze ogniwa . Nawet nie chodzi o zdobycz punktową ale ilość punktów , które potracili na dystansie . Według mnie w Finale oni mogą mieć problemy nie tylko z Aussie i Dunami ale również z Brytyjczykami . Polska 2-3 msc. ale nie zdziwię jak będziemy ostro walczyć z Brytolami o medal .

Według mnie faworytem są Australijczycy . Ja przed turniejem zagrałem po kursie 5.50 lekko na Aussie . Ale czy zagram grubo to zależy od tego czy w Finale wystąpi Davey Watt czy nie . Jeśli tak to Aussie będą Mistrzem według mnie . Tak jak parę lat temu , kiedy to tytuł zdobyli właśnie w ... Lesznie . Mają fantastycznych na tym torze - Adamsa ( z wiadomych względów ) oraz Crumpa . W lidze w tym sezonie zdobył 19+1 , w barażu dzisiaj 14 ale co najważniejsze świetnie czuje się na tym torze . Widać , że jeździ mu się tutaj komfortowo . Sullivan też potrafi tutaj jeździć , a i Holder czyli młody Crump też na polskich torach , a zwłaszcza na takich jak ten w Lesznie prezentuje się wyśmienicie ( choćby wynik młodego Australijczyka na podobnym torze w Bydgoszczy ) . Tylko tego Schleina bym zastąpił na Watta i gitara :jezora:
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
Wyniki turnieju barażowego w Lesznie :

I Australia 53 pkt.

1. Ryan Sullivan (3,1,2,3,3) 12
2. Chris Holder (2,3,1,1,1) 8
3. Leigh Adams (3,3,1,3,3) 13

4. Rory Schlein (1,1,1,1,2) 6
5. Jason Crump (3,2,3,3,3) 14
R. Davey Watt NS

II Polska 52 pkt.
1. Tomasz Gollob (1,2,3,3,2) 11

2. Damian Baliński (3,2,2,2,1) 10
3. Jarosław Hampel (2,1,3,3,3) 12
4. Grzegorz Walasek (0,2,3,2,2) 9
5. Krzysztof Kasprzak (1,1,3,2,3) 10
R. Rune Holta NS

III Szwecja 40 pkt.
1. Jonas Davidsson (2,2,1,2,1,1) 9
2. Andreas Jonsson (0,1,1,1,-) 3

3. Mikael Max (0,3,2,0,0) 5
4. Fredrik Lindgren (2,3,2,4!,2) 13
5. Peter Karlsson (2,3,2,1,2) 10
R. Sebastian Alden NS

IV Rosja 7 pkt.
1. Denis Gizatullin (0,0,0,0,0) 0

2. Danil Iwanow (1,0,0,0,1) 2
3. Emil Sajfutdinov (1,0,0,0,0) 1
4. Roman Iwanow (3,0,0,1,0!) 4
5. Renat Gafurov (0,0,0,0,0) 0

Więcej o tym turnieju

Poprawione by Jacques
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
[center:29f05f4c18] Drużynowy Puchar Świata - finał (Leszno, Polska) [/center:29f05f4c18]

▶ Ile punktów zdobędzie Chris Harris (GBR) ? Typ: Więcej niż 8,5 @ 1.72

Spodziewałem się wyższej linii . Ta na poziomie 9 punktów nie jest wcale wysoka . Bomber jak wiemy to zawodnik podobny do Tomasza Golloba , szarżujący po szerokiej . Tor w Lesznie będzie umożliwiał taką jazdę , więc można być spokojnym według mnie o formę Chrisa . Dodatkowo zapewne pojedzie w 6 biegach . Toteż 9 punktów powinien spokojnie zrobić .

▶ Ile punktów zdobędzie Scott Nicholls (GBR) ? (maks. 3 punkty za bieg, liczą się wszystkie biegi) - Typ: Więcej niż 7,5 @ 1.75

Tutaj podobnie jak u Bombera . Scott jest jednym z dwóch liderów i zapewne pojedzie 6-krotnie . Nie jest to może zawodnik mega punktujący ale swoje zrobi . Spodziewam się właśnie wyniku niższego niż 10 pkt ale jednak te 8 jest jak najbardziej w stanie zrobić . Bo jak nie on i Chris to kto ma zdobywać punkty dla Brytoli ? Co prawda w lidze na Smoczyku zaprezentował się fatalnie , ale jednak Scott w barwach swojego kraju jest o wiele mocniejszy niż jako Marmowiec Stalowiec .

▶ Head-to-Head J. Crump/H. Andersen (maks. 3 punkty za bieg, liczą się wszystkie biegi) - Typ: Jason Crump (AUS) -1,5 @ 1.90

Tutaj typ bardzo trudny , ale patrząc na formę Crumpiego zagram na niego . W turnieju barażowym 14 punktów . Uległ tylko na początku zawodów Frediemu Lindgrenowi . Przed turniejem wiele osób uważało , że Crump pojedzie miernie tak jak cały sezon . Póki co wychodzi na moje , bo Jason prezentuje wreszcie tą klasę jak rok temu . Ale to oczywiście nie jedyny powód dla którego gram na Crumpa . On po prostu w Lesznie czuje się znakomicie . W tym sezonie w lidze 19 pkt ( na 21 możliwych ) , w poprzednich 14 ( w 5 startach ) , 14+1 ( w 6 ) . Hans jest groźny na każdym torze , ale sądzę że Jason jest jednak mocniejszy na takiej nawierzchni . Hans raczej preferuje tory jak ja je nazywam &quot; startowe &quot; , czyli wygraj start jedź po jedynej optymalnej ścieżce i na 80 % wygrasz bieg . Tutaj tak się nie da .

▶ Head-to-Head K. Kasprzak/J. Crump (maks. 3 punkty za bieg, liczą się wszystkie biegi) - Typ: Jason Crump (AUS) -2,5 @ 1.68

To taki pewniejszy wariant powyższego typu. Sam raczej na ten się zdecyduję .

▶ Head-to-Head R. Sullivan/B. Pedersen (maks. 3 punkty za bieg, liczą się wszystkie biegi) - Typ: Ryan Sullivan (AUS) -0,5 @ 1.75

Z tego co pamiętałem Bjarne na tym torze nigdy dobrze nie jeździł . Popatrzyłem w wyniki z poprzednich lat i rzeczywiście dobrze pamiętałem . Otóż Bjarne Pedersen jeszcze nigdy nie przekroczył granicy 10 pkt w Lesznie ! Trudno się więc spodziewać , by zrobił to teraz w takiej stawce . Ryan z kolei na polskich torach zawsze jest groźny . Potwierdził to swoim występem w barażu , gdzie zdobył 12 punktów . Jak dla mnie to pewniaczek , bo dodatkowo Bjarne jest chyba pierwszym obok Iversena do ewentualnych zmian w reprezentacji Danii

Więcej typów z innych buków pewnie jutro jak ziemniaki pokażą swoją ofertę . Zapewne wtedy zdecyduje co umieszczę na swoim kuponie , bo bWin pozwala zbudować tylko single z DPŚ ...
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
▶ Australia powyżej 41,5 pkt.

Doczekałem się :spokodfhgfh:
Otóż w składzie Kangurów obejrzymy dzisiaj Watta, który moim zdaniem jest w stanie przywieź 2-3 punkty więcej od Shieldsa.
Proporcje w drużynie nie ulegają jednak zmianie, najwięcej punktującymi pozostaną bowiem Crump i Adams.
Granie over 41,5 to pewne ryzyko, w tak wyrównanej stawce stać się może bowiem wszystko. W zawodach mamy 25 biegów, czyli licząc zawodnicy powinni zdobyć średnio 2 punkty w wyścigu, aby over wszedł...a jak będzie?
Lee Adams &amp; Jason Crump - najmocniejsze ogniwa zespołu, walkę z nimi mogą podjąć największe asy- N. Pedersen, H. Andersen... może ktoś z Polaków, lub Anglików...tylko kto? :mrgreen:
Wynikiem jaki mnie w pełni usatysfakcjonuje w wynkonaniu pary będzie 25 punktów.
Ryan Sullivan....8-10 punktów to optimum.
Chris Holder &amp; Davey Watt- o wyścigowe zwycięstwo będzie niezwykle ciężko...Ważne aby Ci zawodnicy przywieźli 10 punktów. Myślę, że ze zdobyciem 5 pkt Watt nie będzie miał problemów ;-)

Podliczając żużlowcy a Antypodów mają w mojej opinii szanse na przywiezienie tego minimum jakim są 42 punkty, jak będzie przekonamy się po 19...

Pozdrawiam.
 
S 269

sztywny

Użytkownik
Czas na moje typy ,bardzo mnie dziś buki zaskoczyły bwin i betgun pozytywnie a Unibet negatywnie :red:
R.Sullivan- średnia biegowa: -1,81+(ja to sobie tłumacze powyżej 9.5) over 1.84

Ryan bardzo dobrze jeździł już podczas barażu w Lesznie.Widać że ten tor mu pasuje i lubi jazde po zewnętrznej.Dzisiaj prognozy mówią,że ma padać a to znaczy,że jeszcze bardziej przyda się doświadczenie Australijczyka.Liczę dziś,że poradzi sobie i wiadomo wszystkich biegów nie wygra,ale swoje dziś przywiezie ????

C.Harris-S.Nicholls- handicap, kto więcej punktów: 0-2 1.90

,,Bomber&#39;&#39; jest liderem swojej drużyny.Nicholls jest bardziej doświadczonym zawodnikiem i powoli schodzi już ze sceny żużlowej.Scott nie lubi takich torów a Chriss wręcz przeciwnie,uwielbia tory gdzie można się ostro pościgać.Harris jest w dużo lepszej formie i
na pewno będzie punktował,a Nicholls no cóż...ktoś zera musi zdobywać ????


L.Richardson- średnia biegowa: -1,21+ poniżej 1.84

Lee będzie miał ciężko tutaj wogóle zapunktować,a o takiej średniej biegowej nie ma mowy.Po prostu towarzystwo jest dla niego za mocne i samymi 3-4 miejscami to on za dużo nie zapunktuje.

D.Watt-C.Holder- kto więcej punktów 1.90
Dziwi mnie że betgun zdecydował się wystawić taką parę.Holder to będzie jeden z najsłabszych zawodników dzisiaj startujących,a Watt już wielokrotnie w naszej lidze udowadniał,że jeździć potrafi.Ja typuje Watt 5-6 a Holder 0-2.No cóż taka rzeczywistość dla młodych

Denmark-Australia 1.98

Jak już wcześniej pisałem Australia jest dzisiaj moim faworytem do zwycięstwa,a ich głównym rywalem będzie...Polska.Duńczycy na tym torze poza Nickim nie mają żadnych atutów.Nawet Hans nic tutaj nie pomoże bo taki tor mu nie pasuje.A Australia podczas barażu pokazała,że ten tor im pasuje i dzięki pomocy Adamsa zdobędą upragnione złoto.Jeszcze jak doszedł Watt to ich szanse wzrosły i to dużo.

To było z oferty betgun

A teraz pora na bwin:

Head-to-Head L. Adams/N. Pedersen (maks. 3 punkty za bieg, liczą się wszystkie biegi)

Tutaj analiza jest bardzo prosta.Leigh będzie komplet a Nicki poza biegiem przeciwko Adamsowi jakiś na pewno przegra,chociażby z Gollobem czy Harissem.Duńczykowi takie tory w sumie leżą,ale lepiej radzi sobie na torach gdzie liczy się tylko start i jedna ścieżka jazdy.

Head-to-Head R. Holta/C. Holder (maks. 3 punkty za bieg, liczą się wszystkie biegi)
Rune Holta (POL) -2,5 1.72


,,Rysiek&#39;&#39; bardzo chciał tutaj dziś jechać.Zależy mu na godnym reprezentowaniu POlski i trener wystawił go dzisiaj do jazdy.Nie jechał podczas barażu,ale na pewno solidnie trenował przed najważniejszym czyli finałęm.WG mnie na pewno pokryje handicap gdyż jak już wspomniałem Holder nie należy do wirtuozów.
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Sztywny oj nie wiem czemu jesteś taki pewny Watta z Holderem. Po 1 Holder jechał w barażu i mniej więcej wie jak się spasować i jak jechać na tym torze. Po 2 Watt nie jechał, a Holder poradził sobie całkiem nieźle. Ja bym bardziej był skłonny ku Chrisowi.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Drużynowy Puchar Świata - finał (Leszno, Polska)

▶ Zwycięzca Typ: Australia @ 3.10

Przed turniejem za 5.50 . Dziś gram w UB po 3.10 . Gram na Australię z 3 powodów . 1 najważniejszy . Silna jest ta Australia na tym torze straszliwie . Watt za Schleina i mega duet Adams &amp; Crump . Sullivan też na takich torach jeździ zawsze swoje , do tego joker Watt i młody Holder , który też swoje punkty dorzuci . Po 2 nieumiejętność poradzenia sobie z presją niektórych polskich zawodników oraz było nie było słabszy skład . Oprócz Golloba nie widzę zawodników , którzy mogą zrobić 10 . Mocniejsi rywale w barażu robili z Walskiem , Kasprzakiem czy Balińskim ( Holta lepszy o wiele ? ) co chcą na dystansie . Dziś nie będzie łatwych biegów tak jak w barażu. Po 3 za duże dziury Duńczyków . Bjarne , Bjerre raczej bez błysku pojadą . Iversen coś dorzuci ale to za mało IMO. A też nie specjalnie jestem przekonany , by Andersen dzisiaj szalał , który nigdy na tym torze jakiś rewelacji nie robił . Obym się mylił co do naszych szans , ale ja po prostu nie widzę nas na najwyższym stopniu podium . Musiałby się stać fuks , mega spreperowanie toru + jakieś problemy Aussie . Ale srebro w zasięgu .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom