>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Speedway Grand Prix (8) Polska - Gorzów, 29 sierpienia 19:00

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik


Kolejny raz cykl SGP zawita do Gorzowa. Czy będzie to ostatni raz?
Po strasznej kontuzji jakiej doznał Darcy Ward tak naprawdę ciężko teraz przewidzieć jak pojadą niektórzy zawodnicy. Holder który cały czas jest z Darkym prawdopodobnie pojedzie w Gorzowie bo początkowo można było w to wątpić. Z dziką kartą pojedzie oczywiście Bartosz Zmarzlik który na owalu w Gorzowie spisuje się znakomicie.

W sobotni wieczór podobnie ujrzymy podobny obrazek?​

Nie dziwią więc kursy wystawione na zwycięstwo w tych zawodach.

bet365​
Czy Kasprzak wreszcie się przebudzi i chociaż na swoim torze pojedzie na miarę oczekiwań? Zagar , Iversen to bez wątpienia kandydaci do półfinałów gdyż to ich domowy tor. Czy Tai Woffinden powróci na swoje odpowiednie ścieżki i ponownie powalczy o wygraną? Hancock , Pedersen jak spiszą się najbardziej doświadczeni zawodnicy cyklu? Maciek Janowski również dobrze czuje się w Gorzowie więc może sprawi niespodzianke i wejdzie do finału?
Jak pojadą Australijczycy? Może Jensen sobie przypomni najlepsze ścieżki gorzowskiego toru?

Bieg po biegu:


Jak Wy to widzicie? Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz podawania typów.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Bartosz Zmarzlik wygra GP Polski w Gorzowie @8,00 B.win 4/10⛔4msc

Wrzucam tutaj,bo tematu brak.Kurs powinien być około 4,00 na moje.Bartek jest królem tego toru,w lidze średnia ponad 2,6 pkt/bieg i w sumie zepsuł ją sobie dwoma ostatnimi biegami ze Spartą gdzie był trzeci i czwarty.Rywale oczywiście się nie położą,ale jednak to Zmarzlik jest głównym faworytem.Kurs 8,00 spore walju.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Nigdy nie stawiam przed losowaniem, ale boję się spadków...
Pedersen - Woffinden @2,85 Betsafe⛔

Para dla mnie typowe 50-50, a kurs z kosmosu. W Horsens nie widzieć czemu to Nicki był faworytem do zwycięstwa, kurs ok @4-5. To było dla mnie dziwne, wiem że Duńczyk pochodzi z tego miasta, ale to był tor sztuczny. Kolejne gp i mamy już na win Powera kurs ok @11-13. W ostatnich 3 turniejach, Anglik zdobył 36 oczek, Duńczyk o jedno mniej. Różnica jednego oczka na korzyść Taja okej rozumiem kursy na poziomie @1,8 - 1,9, ostatnie mecze w Polsce/ogólna dyspozycja @1,72 - 2, Taj lideruje w gp + niedawno jechał ligę w Gorzowie spoko można dać @1,65 - 2,1.
Teraz pytanie dlaczego w Betsafe mamy kurs na poziomie @1,38 - 2,85 !! Duży błąd, mega duże value. Nic tylko pobierać!
Doyle - N K Iversen @3,35 Betsafe⛔
Jeszcze lepsze jaja mamy w tej parze. Ostatnie 3 turnieje GP to 31pkt - 25 dla Australijczyka. Miejsca zajęte Doyle 6/5/6, NKI 11/7/9. Lekko mowiąc faworytem powinien być Doyle. Gp jest w Gorzowie czyli nacodzień tor, gdzie ściga się PUK, co daje nam 50-50. Ostatnie występy (ale tylko w lidzę polskiej) lepsze PUKa, dobra zgadam się na @1,72 - 2, można by coś jeszcze znaleść na korzyść Iversena i podciągnąć jak u Taja z Nickim do @1,65 - 2,1.
A co nam daje dziadek z Betsafe, oczywiście promocję half price, buy one get one free kursy @1,28 - 3,35 to jest ewidentny błąd buka.

Edit: po losowaniu 2x pole C, odradzam ten typ THJ nie miał dobrego losowania
THJ - Jonsson @2,5 Betsafee⛔

Tą pare grałem już kilkukrotnie w tym sezonie. Co GP oddsmakerzy faworyzują AJ, dlaczego? Pewnie pamiętają jego jazde w gp z przeszłości. Obaj to zawodnicy na 6-7pkt zarówno w lidze jak i w GP. Dla mnie typowe 50/50, z lekkim wskazaniem na AJ, bo lepiej jeździ w lidze szwedzkiej. Kurs 2,5 jest przeszacowany, ważne będzie losowanie kto lepiej wylosuje ten wygra.
ako @23,87 betsafee
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Można gdzieś znaleźć typy h2h oprócz Betsafe/Betsson?

@mstokopiczas
Zobacz sobie kursy u innych buków ma zwycięstwo końcowe, żadnych błędów w tych kursach nie ma.

Trzeba poczekać na losowanie pól startowych.
Inne buki wystawiają oferte w pt wieczorem lub sobote. RADULA
 
S 38,5K

scrobek

Użytkownik
Także obawiam się spadków na to zdarzenie, więc zagrałem już dzisiaj
Kasprzak - Jonsson @2,22 Betsafe ⛔ Porażka czas myśleć o nowym sezonie bo w tym nic już nie będzie
Typowy zakład na przełamanie po dobrym kursie. Naziemni stawiają na Kasprzaka kursy 1,66 - 1,80 natomiast tutaj mamy dobry kurs w Betsafe Mamy tutaj dobre value na lokalnego zawodnika. Wiemy doskonale, że KejKej jedzie piach w tym sezonie, ale żeby stawiać w roli faworyta Jonssona trochę dziwne. AJ pojechał dobre w derbach lubuskich, jednak wiemy doskonale, że tor w lidze a tor w Grand Prix [Grand Prix w Gorzowie w 2014 roku AJ zdobył 4 punkty] to dwie różne sprawy. Liczę, że Zenek przygotuje dobre fury dla Krzysia na Grand Prix, a sam zawodnik będzie chciał dobrym występem lekko zamazać plamę słabego sezonu.
 
B 10

bartass19

Użytkownik
A mnie stawienie Jonssona w roli faworyta zbytnio nie dziwi. Typ jak i analiza jest mocno życzeniowa i mimo dobrego kursu nie warta gry. KK kompletnie spartolony okres przygotowawczy, zamiast starać się wrócić chociażby w 50 % do formy z poprzedniego roku woli być obrażony na cały świat (ojca, cały team, rywali z toru) i tylko czeka na koniec sezonu.
Nie twierdzę, że typ nie wejdzie, ale uważam, że jest zbyt ryzykowny i nie warty gry.
 
S 38,5K

scrobek

Użytkownik
Tak jak piszesz, ale wydaję mi się, że musi być zdeterminowany na jeden z ostatnich zawodów w sezonie. Wiadomo jaki jest KejKej, ale jednak liczę na to, że Tata poukłada mu w głowie oraz w maszynach na jutrzejsze zawody. Widzę duże value dlatego biorę. Jest w 2,22 Betsafe jest 1,66 w STS , więc do końca bukmacherzy nie wiedzą jak podejść do tego zakładu. Jeszcze jeśli chodzi o losowanie obaj jadą z tym samych pół, więc nikt nie ma przewagi jeśli chodzi o tory.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Janowski - Kasprzak 1 1,28✅
Hancock - Jepsen Jensen 1 1,38✅
Doyle - Batchelor 1 1,50✅

Kurs 2,65✅

Janowski - Kildemand 1 1,60⛔
Pedersen - Jepsen Jensen 1 1 1,45⛔

Kurs 2,32⛔

Wszystko Betsafe

Maciek w wysokiej formie. Na torze gorzowskim czuje się dobrze więc liczę że powalczy jutro o finał.Poki co w klasyfikacji przejściowej jest na 8 miejscu i musi uciekać rywalom bo Jensen czai się za nim i tylko traci 4pkt. Krzysiek wielka niewiadoma a to tylko z tego względu że zawody ma na swoim owalu. Jeździ tragicznie i tak naprawdę ciężko doszukać się jakiś pozytywów. Linie przez buki na mecze ligowe wystawione na poziomie 3,5 lub 4,5pkt to kpina a On i tak tego nie może przekroczyć.
Greg ze swoimi super startami jutro powinien sobie wypracować dużo pkt. Wylosował 1 nr startowy więc 2x pole A czeka. Ogólnie w rundzie zasadniczej powinien zrobić +10pkt. Duńczyk jeździł w Stali więc tor nie jest mu obcy ale forma nie jest najwyższa. W każdych zawodach walczy zdobywa po kilka pkt jednak stawka jaka jest każdy wie i o TOP-8 nie jest łatwo i sadzę że jutro będzie podobnie.
Doyle w Toruniu jeździ ostatnio słabiutko jednak wystarczy spojrzeć na Anglię lub Szwecje i tam wyniki o wiele lepsze. W Grand Prix rownież prezentuje sie naprawdę dobrze i półfinał to minimum na jutro. Batchelor niestety nie radzi sobie zbyt dobrze w cyklu. Czasami wyjdzie mu pojedynczy bieg jednak zdecydowanie częściej walczy o 3 msc niż o wyższe cele. W takiej stawce ciężko mu walczyć o coś więcej.

Kildemand po upadku i kontuzji powrócił dość szybko ale ta forma nie jest najwyższa i widać że jeszcze do końca nie jest w pełni sił. Gdyby Peter był w optymalnej formie to para by była dla mnie 50/50 ale w tym przypadku faworytem jest Maciek.
Pedersen w Gorzowie jeździł. Formę ma dobra aczkolwiek w tym tygodniu podobno złapał jakieś przeziębienie. Jednak wiadomo na Grand Prix zawodnicy zawsze zdążą się wyleczyć i nie ma śladu po chorobie;) Nicki jeszcze z szansami na wygranie cyklu dlatego bedzie chciał zdobyć jak najwięcej pkt.

Póki co takie propozycje.
 
Q 232

qznia

Użytkownik
Zwycięzca 2. biegu?
M.Zagar @1.85 Milenium
Chyba faworyt tego biegu. Zagar pojedzie w tym wyścigu z Kasprzakiem, Jepsen Jensenem oraz Harrisem czyli rywali ma stosunkowo łatwych. Do tego Matej zna ten tor jak własną kieszeń i w dzisiejszym GP to jeden z faworytów. Jeśli Słoweniec dobrze wyjdzie spod taśmy to szybko powinien objąç prowadzenie. Widze tu sporą szanse i ciekawy kurs.
Maciej Janowski miejsce 1-8 @1.55 Milenium
Jeden z pewniaków moim zdaniem. Maciek bardzo dobrze spisuje się w tegorocznym cyklu GP i awans do finałowej ósemki to chyba plan minimalny na dziś. Przed kibicami z całej Polski Maciek z pewnością da z siebie wszystko i moim zdaniem może znowu sprawić niespodzianke. Polak jest w dobrej formie i TOP 8 jest w jego zasięgu.
T.H.Jonasson - Ch.Harris @1.45 Milenium
Tutaj zakłady tyczą się kto zdobędzie więcej punktów, ale w rywalizacji tych potencjalnie słabszych to nie ma znaczenia. Znowu widze sporą szanse na zysk. Obaj zawodnicy raczej szans na Top 8 nie mają i nie powinni odgrywać dzisiaj kluczowych ról. Szwed według mnie w troche lepszej dyspozycji. Ostatnio w GP Danii 7 oczek, tyle samo punktów zdobył w ostatnim meczu w Ekstralidze. Brytyjczyk słabo prezentuje się w GP i raczej wozi ogony. W tym sezonie najwięcej oczek zdobył w Warszawie (7), ale wszyscy wiemy jak wyglądało to GP. W Danii ostatnio zaledwie 2 punkty, Szwecja 5, Łotwa 4. Według mnie THJ jest lepiej dysponowany i powinien te 5-7 oczek zdobyć.
Tyle z mojej strony, pozdrawiam i powodzenie. ????
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Holder TOP8 @ 2,40 Sportingbet ✅✅✅

Gość w ostatnich czterech turniejach melduje się w półfinałach i nagle mamy na niego kurs 2,40? Rozumiem że jest to spowodane tym co spotkało Warda, a Holder to jego najbliższy przyjaciel i mocno przeżył jego dramat. Były plotki że może sobie na jakiś czas zrobić sobie przerwę od sportu, ale jednak jedzie więc z jego psychiką najgorzej nie jest. Ja kompletnie tego nie rozumiem i ten typ pobieram. Oczywiście nikt nie ma pojęcia jak ta całą sytuacja wpłynie na Chrisa, ale kurs 2,40 uważam że można brać śmiało. Pamiętam że przy ostatnim GP grałem ten typ po kursie 1,40 a tu nagle taki wzrost.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Chris Holder TOP8 @ 2,40 Sportingbet ✅✅✅ uff
Gram to co kolega wyżej już podał. Niewątpliwie jest w tym kursie ogromne value. W BetGun mamy kurs @1,85, w &quot;legalnych bukmacherach&quot; na miejsce 1-6 kurs @1,75, także to 2,40 to dużo za dużo. Co do spraw sportowych, jeśli spojrzymy na samą jazdę i formę i dyspozycję w poprzednich latach Holdera w GP w Gorzowie to powinien spokojnie awansować do półfinałów. 4 ostatnie GP w Gorzowie 2 razy drugie miejsce i dwa razy w TOP8. Niewiadoma to kwestia z Wardem, ale gdyby nie było gotowy do jazdy to by odpuścił dzisiejsze GP.
Krzysztof Kasprzak TOP8 NIE @ 1,50 Sportingbet ✅✅✅ Lokata ;)

Dopiero teraz zauważyłem że SB ma także zakłady że zawodnik nie awansuje do półfinałów. No i gram przeciwko Kasprzakowi. Nie będzie żadnego przełamania, Kasprzak jest obrażony na cały świat że mu sezon nie wyszedł. Kłóci się ze swoim ojcem, ze swoim teamem także czego można do DJ507 oczekiwać w tym sezonie w GP w Gorzowie? chyba tylko tego by nie przywiózł pięciu śliwek i się nie ośmieszył.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
H 1K

horosz

Użytkownik
Andreas Jonsson over 6 @1.83 Bet365

Ktoś wyżej pisał, że Jonsson w tamtym roku w Gorzowie zrobił 4pkty, racja. Ale wtedy jechał totalne dno, moim zdaniem teraz jest już ciut lepiej - moim zdaniem w jego zasięgu są dzisiaj półfinały. Poza tym jeżeli spojrzymy na całe 4 rundy GP w Gorzowie to tylko przed rokiem zrobił &lt;6 pktów. Nawet 3 tyg. temu jadąc w derbach zrobił dobry wynik. Myślę, że dzisiaj 7 pktów AJ jest bardzo możliwe. On lubi takie trudne, techniczne tory. Jeżeli trafi ze sprzętem - będę spokojny ????
 
skolsik1 1,7K

skolsik1

Użytkownik
To i ja coś od siebie z bet365 dorzucę ????

Bartek Zmarzlik wygra bieg 19 @1,5 ✅✅ :cool: IZI Bartek Król

Tu tylko defekt , lub wykluczenie mogą przeszkodzić Bartkowi. Jonsson, Harris bez szans. Ewentualnie Holder, ale wydaje mi się, że on dziś nie będzie w stanie rywalizować z najlepszymi. Bartek kozak wszędzie, a na tym torze totalna miazga


Bartek Zmarzlik powyżej 11⛔ @1,83 i zabezpieczenie dokładnie 11 @7,5 ✅✅
Nie jest źle ;) A kto był czujny i śledził na live to pograł Bartka powyżej 9,5 i jest zarobiony totalnie, super zawody ????
Tak jak wyżej na Bartka. Mocno mu tu ufam i jeśli się nie spali to może nawet wygrać całe zawody. U siebie w tym roku pokonywał zarówno Woffindena, Janowskiego czy Pedersena, więc dziś też to może zrobić. Moim zdaniem biegi 15 i 19 wygrywa, a to już 6 punktów i zostaje do zdobycia 6 w pozostałych 3 biegach ???? Składy tam już trudniejsze, ale nie zdziwię się jak Bartek zrobi tu komplet po rundzie zasadniczej

Maciej Janowski - Jason Doyle @1,66 ⛔ słabiutki Maciek dzisiaj. Fakt, że szuja Doyle jakby nie symulował i nie jechał jak idiota to by skończył pewnie z 3 oczkami, ale minus to minus ;)
Gram tu na Maćka. Nie przekonuje mnie Doyle w tym sezonie. Może faktycznie nieźle punktuje w GP i za granicą, ale w POlsce go nie ma. Maciek na tym torze zdobył Indywidualne Mistrzostwo Polski nie tak dawno pokonując w finale chociażby Zmarzlika. Zarówno Maciek jak i Jason będą do końca walczyć o pierwszą ósemkę. Maciek traci do 7 Doyla 2 oczka i myślę, że dziś go przeskoczy w generalce. W tym roku w Gorzowie Doyle 9+1 w 5 startach, ale było to na początku sezonu, kiedy Stal jechała dramatycznie (chociażby Zagar przywiózł wtedy tylko 2+1). Maciek w lidze zrobił tu 8+1, ale w zupełnie w innej fazie sezonu kiedy Gorzowianie byli dużo mocniejsi. Spotykają się już w 4 biegu i już tutaj Magic może odskoczyć. Startuje z pod kredy. Doyle z trzeciego pola. Między nimi Tajski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Ja spróbuje zagrać też na Holdera, ale over punktowy. Holder dziś będzie jeździł jak lama i zrobi 1 punkt albo będzie szalenie zmotywowany i wskoczy do finału. Ciekawe jak na jego psychikę wpłynie kontuzja Darka. Myślę, że Darcy mu powiedział jedź do Gorzowa i wygraj dla mnie, kto wie może i ten magiczny silnik z derbów ziemi lubuskiej jest u Holdera w boksie?
Holder powyżej 7 @2,5 b3655 ✅
Janowski poniżej 8 @2,62 b3655 ✅
Drugi bet to przeciwko niestety Polakowi. Janowski był w dobrej formie i zaliczył poważnego dzwona. Problemy z ramieniem, wstrząs mózgu. Ostatnio w lidze przeciętnie w Gorzowie, w Lesznie po upadku też nie było źle, ale nie było rewelacyjnie. Dziś jak spojrzałem na jego losowanie to się przyżegnałem, a rzadko, prawie wcale to robię. 2x pole C, zacznijmy od pola A w dopiero 4 wyścigu i mega trudny bieg bo Woffi po prawej i Australijczycy. Następnie pole B i po lewej stronie IVE, po prawej Zmarzlik i Zagar. mega trudny bieg. Coś czuje, że po 2 biegach będzie miał 2-3 oczka i wkradnie się nerwowość, diametralna zmiana przełożeń, zmiana motoru. W 3 serii łatwi przeciwnicy, ale najgorsze pole C... szkoda pechowe losowanie. Później wskakuje na pole D i ma po lewej m.in Pedersena i Kildemanda. Od dwóch ostatnich wyścigów będzie zależało czy wejdzie do półfinałów. 5 seria znowu pole C i tutaj będzie musiał przyjechać przynajmniej 2gi bo Hancock z pola A wyda się poza zasięgiem. Przy dobrych wiatrach uzbiera 9 oczek, wpadka w 4 czy 5 serii i mamy bet rozliczony na +. Pamiętajmy, że on jak i Zagar czy Kildemand są po upadkach.
Zmarzlik najlepszy z Polaków @1,45 sporin gbet ✅
Kto ma mu tu zagrozić? Kurs marny, ale raczej pewny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
radula 5,4K

radula

Użytkownik
CH.Holder powyzej 7 - 2,50✅
Dokladnie 7 - 7,50⛔

Bet365

Odpowiednio stawkujac wychodzi nam Kurs 1,87 ✅na to zdarzenie.
Czyli zaklad wyglada Holder powyzej 6,5pkt.

Koledzy opisali wyzej Crispiego i z tym sie zgadzam. Gram bardziej zapobiegawczo i stawiam na przynajmniej 7 oczek. Holder w Gorzowie jest z rodzina i mysle ze z glowa jest coraz lepiej. Mial co prawda tydzien przerwy ale nie sadze zeby to jakos specjalnie mialo wplyw na dzisiejszy wystep. Tor w Gorzowie Kangurowi odpowiada co widac po wynikach z lat ubieglych czy to SGP czy lidze.
Dla mnie super jest ten typ.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Kasprzak zaliczy przynajmniej dwa defekty @ STS 8,00 0,0,0,0,1 no i jak na złość nie chciał zamarkować ⛔ ????

Widzę że już sobie wszyscy kpią z Kasprzaka. Typ z przymrużeniem oka, ale nie bez sensu. Kasprzak obok Pedersena to jeden z największych symulatorów defektów. Znany z tego z tego że gdy jedzie ostatni zjeżdża symulując defekt i dając przekaz że to &quot;nie on jest winny a sprzęt zawodzi&quot;. Ci co znają Kasprzaka wiedzą że to najbardziej zadufany w sobie zawodnik. Potrafi wymyśleć setki powodów słabszej jazdy ale nigdy nie widzi problemu w sobie. Jeśli dzisiaj GP nie będzie mu szło po jego myśli to kto wie, może znów zacznie markować problemy sprzętowe ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Maciej Janowski TOP8 @ 1,60 Spórtingbet ⛔ beheheeh

Fajny kurs jak dla mnie spowodowany chyba ostatnią kontuzją i nie najlepszymi wynikami w Gorzowie ale po takim kursie IMO warto. Polak to światowa czołówka w tej chwili. Początek miał trudny ale gdyby nie brać wyników dwóch pierwszych turniejów pod uwagę to tylko trzech zawodników zdobyłoby od tej pory więcej punktów, a powinno być nawet lepiej bo parę punktów głupio potraconych. Aktualny Mistrz Polski zaliczył co prawda tydzień temu mocny dzwon w Anglii ale w tym tygodniu miał dużo wolnego i ponoć już się zregenerował. A jakby nie patrzeć to w tej fazie sezonu większość zawodników jest poobijana ... Sprzęt ogólnie jedzie super. Ostatnio w Lesznie co prawda słabo bo 6 pkt ale to było dzień po upadku. Wcześniej 8+1 w Gorzowie, 17+1 w Tarnowie, 10+1 w Grudziądzu oraz oraz 12 pkt w Zielonej Górze. W Gorzowie ogólnie zawsze jeździł przeciętnie ale jakby popatrzeć na wyniki większości zawodników z GP to nie są one jakoś wcale lepsze. Po prostu w Gorzowie zazwyczaj najlepiej prezentują się gospodarze ???? Zresztą liga ligą a w poprzednim GP Janoś był jednym z najszybszych rajderów. Moim zdaniem nawet najszybszym i tylko przez swoją głupotę i brak koncentracji zanotował upadek i stracił finał i kto wie czy nie zwycięstwo lub przynajmniej podium. Ma dobre osiołki pod dupą zostawione na GP i ciężko mi sobie wyobrazić żeby nie załapał się do TOP8.
Jesli forma fizyczna jest ok, to układ pól raczej korzystny tzn. najpierw wewnętrzne pola z mocnymi rywalami a z zewnętrznych pól jedzie z tymi teoretycznie słabszymi. Tyle że dzisiaj w sumie to ciężko powiedzieć kto jest silny a kto słaby, bo na palcach jednej ręki można wymienić GP rajderów którzy jadą zawsze i wszędzie na równym poziomie. Przykładowo liderem statystyk jest Pedersen ale ostatnio jeździ koszmarnie, Hancock robi komplety w ligach ale ostatnie rundy GP pojechał bardzo marnie. Kildemand, Zagar po dzwonach. Holder dobrze w GP ale bez błysku w ligach. Iversen czy Doyle daleko od formy z zeszłego sezonu. Nie wspominam już o reszcie. Tak na dobrą sprawę to jak patrzę na obsadę tego GP to naliczyłbym bez problemu z 10 zawodników którzy są w lepszej formie niż połowa tej obsady. Nie dziwię się, że Zmarzlik jest zatem faworytem buków ale ja dziś liczę na Janowskiego, który może nie jeździ widowiskowo ale skutecznie ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Michael Jepsen Jensen TOP 8@2,60 Betgun/@2,75 STS 4/10✅6msc

A zagram sobie na tego nieobliczalnego Duna,bo kursy fajne a w tej stawce spokojnie powinien powalczyć.Losowanie nie najgorsze,dwa razy pole A.Tor znają wszyscy bardzo dobrze,więc już tego argumentu nie będę przytaczał.Na lidze niezły występ w Gorzowie,zwłaszcza porównując formę Jensena w innych wyjazdowych meczach Sparty.Ostatnie 4 GP to 2 razy awans do ósemki,dwa razy 7 pkt i brakło 1-2 oczek do awansu.Rok temu finał w Gorzowie,wcześniej nie miał okazji startować.Kurs walju dla mnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
O 25

orchol

Użytkownik
Tydzień przerwy to chyba najmniejszy problem.
Chris spędził ten czas przy Darcym.
Widział jak jego &quot;bliźniak&quot; cierpi.
Jak jest załamany.
Chris chciał zrobić sobie dłuższą przerwę od żużla jednak dziś pojedzie
Czy będzie umiał skupić się i trzymać gaz w walce o punkty ?
Biorąc to pod uwagę ja bym odpuścił.

Jeśli jednak, jakimś cudem poukłada sobie wszystko w głowie i pojedzie zmotywowany na 100% 7 pkt dla Kangura jest do zrobienia.
Pozdrawiam powodzenia
CH.Holder powyzej 7 - 2,50
Dokladnie 7 - 7,50
Bet365
Odpowiednio stawkujac wychodzi nam Kurs 1,87 na to zdarzenie.
Czyli zaklad wyglada Holder powyzej 6,5pkt.
Koledzy opisali wyzej Crispiego i z tym sie zgadzam. Gram bardziej zapobiegawczo i stawiam na przynajmniej 7 oczek. Holder w Gorzowie jest z rodzina i mysle ze z glowa jest coraz lepiej. Mial co prawda tydzien przerwy ale nie sadze zeby to jakos specjalnie mialo wplyw na dzisiejszy wystep. Tor w Gorzowie Kangurowi odpowiada co widac po wynikach z lat ubieglych czy to SGP czy lidze.
Dla mnie super jest ten typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom