>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Speedway Grand Prix (7) Wielkiej Brytanii - Cardiff, 12 lipca 18:00

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

MITAS BRITISH FIM SPEEDWAY GRAND PRIX

Po dwóch tygodniach przerwy wracamy do walki o tytuł IMŚ. Tym razem zawodnicy ścigać się będą w Cardiff. Zawody na Millenium Stadium rozgrywane będą już po raz 14! Jest to wisienka na torcie każdego cyklu i w tym roku powinno być równie ciekawie. Wśród głównych faworytów - ulubieniec gospodarzy, obecny mistrz świata i lider: Tai Woffinden który będzie chciał w końcu wygrać przed własną publicznością. Brytyjczycy czekają na zwycięstwo swojego rodaka od 2007 roku kiedy to wygrał tegoroczny niewypał - Chris Harris. Aż dziw bierze że na brytyjskim owalu nie wygrali jeszcze specjaliści od ligi angielskiej czyli Darcy Ward i Niels Iversen. To oni wraz z długowiecznym Hancockiem są głównymi faworytami do zwycięstwa. A może wygra ktoś z II rzutu? Może Krzysiek Kasprzak który zawsze notował tutaj dobre występy?
Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
K. Kasprzak- T. Batchelor 1 1,72 Betsafe ✅
Jutro SGP zawita do Cardiff na kolejną odsłonę walki o indywidualnego mistrza świata na żużlu. Jak co roku będzie to jedno z lepszych GP, szczególnie pod względem atmosfery, jak i całej otoczki wokół tej rundy.
Niedawno mieliśmy okazję podziwiać SEC w Gustrow i widzieliśmy kawał dobrego speedway&#39;a, więc miejmy nadzieję, że SGP w Cardiff dorówna zawodom w Gustrow pod względem atrakcyjności i ilości mijanek na trasie.
Do rzeczy: Wybrałem parę zawodnika, który aspiruje i ma umiejętności, sprzęt na TOP8 na GP i pozostanie na stałe w cyklu, czyli KK. Australijczyk natomiast zanotował fantastyczny jak na siebie występ w Kopenhadze, przegrywając jedynie ten najważniejszy bieg. IMO to był jednorazowy wyskok. Co Batchelor pokazuje na przestrzeni całego sezonu? To, że nie zasługuje na bycie stałym uczestnikiem GP oraz jest przeciętniakiem w Enea Ekstralidze. Natomiast KK notuje całkiem udany sezon, pomijając kontuzję przez którą stracił praktycznie szanse na walkę o Top3.
Po drugie w ostatnich 2 występach(2012,2013) KK dwa razy stawał tutaj na podium, więc tor mu odpowiada. Batchelor nie miał okazji jeszcze tutaj jeździć.
Moje przewidywania:
1. Woffinden
2. Iversen
3. Ward
4. Hancock
Do tego Hancock- Batchelor 1 1,50 Ónibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Nicki Pedersen - Jarosław Hampel 1 1,65 Betsafe ✅
Nicki łapie wiatr w żagle widać to po nim i jego jeżdzie. Jarek nadal szuka o czym sam otwarcie mówi a to nie wróży za dobrze przed jutrem. Pewnie w półfinale będzie ale czy powalczy o coś więcej? nie wiadomo. Nicki nie dość, że w gazie to bardzo korzystny układ pól Duńczyk ma jutro a do tego dwukrotnie z pola A. W Cardiff Jarkowi zawsze jeżdziło się bardzo dobrze ale widać na razie, że to nie jest ten sam Hampel z GP co w ubiegłych sezonach. W lidze nie zawodzi ale GP to zupełnie inna bajka. Myślę, że jutro Nicki ma szanse na podium a Jarek na razie chyba nie jest w takiej formie by zbliżyć się do wyniku trzykrotnego Mistrza Świata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Woofinden - Pedersen 1 za 1,55
Hancock - Zagar 1 za 1,50
Dubel: Ako 2,32 w Milenium ✅


Toretto zapewne jest lepszym typerem ode mnie jeżeli chodzi o żużel, ale ja nie wierzę w Nickiego, szczególnie w parze z Tajskim. Woofi jedzie u siebie, w cyklu coraz wyżej, do tego jednak ostatnio lepiej szła tu szeroka, a Tajski ma układ pod zewnętrzną.
Druga para to Herbi z Matejem. Herbi jedzie po medal IMŚ, Zagar ostatnio jakby lekko tracił blask. Greg potrafi tu jeździć, wygrał w 2011r., poza tym to facet, który najlepiej w cyklu czyta tor i potrafi się momentalnie przełożyć. Widzę tu finał Herbiego, a MATEJ.. no cóż, max. półfinał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Tai Woffinden - Jarek Hampel - 1 @1.5 ✅
Triobet

Greg Hancock - Matej Zagar - 1 @1.55 ✅
Unibet

Może i kursy w obu przypadkach nie powalają, ale oba zdarzenia wyglądają dobrze przed zawodami. Za Woffim przemawia to, że jedzie po drugi tytuł IMŚ i jest w naprawdę dobrej formie. W Kopenhadze trochę słabo jak na niego, ale dojechał do półfinału. Natomiast w ostatniej kolejce Elitserien wykręcił 14 punktów. Z kolei Mały może w Polsce jest solidny, jednak w GP ostatnio nie ma błysku. Często zdarzają mu się drobne błędy, po których szybko spada na 3 lub 4 miejsce w danym biegu. Biorę Tajskiego, który jeżeli nie będzie nic złego się działo powinien zameldować się w finale.

Herbie podobnie jak Woffinden jedzie w tym roku po tytuł. Ten gość jest niesamowity. Ma tak bogate doświadczenie, że nawet po dwóch słabych biegach i trzecim przeciętnym w zasadniczej, awansuje do półfinału, a tam mimo słabego pola wybierze odpowiednie miejsce do ataku i nagle jest w finale. Ponadto Greg na torze w Cardiff radzi sobie bardzo przyzwoicie. On lubi takie tory. Matej jest bardzo specyficznym zawodnikiem, ale ostatnio nie ma odpowiednich silników. Oczywiście nagle może wystrzelić, lecz biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności półfinał to dla niego będzie i tak dużo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Zwycięzca 2 grupy - Greg Hancock 2,55 Expekt ✅
Greg jako lider klasyfikacji wygląda obecnie najlepiej z całej tej czwórki. Losowanie dobre dla Grega bo dwa razy z wewnętrznego. W Cardiff nie raz już pokazał, że jeżdzić potrafi i to bardzo skutecznie na przykład w 2011 roku. Polacy na chwile obecną są dalecy od formy optymalnej. Zagar niby jest w formie ale jednak czuje, że Greg dzisiaj w finale będzie a reszta z tej czwórki nie. Najgorożniejszy wydaje mi się, że będzie &quot;Kasper&quot;, ponieważ on lubi na takich Angielskich torach się ścigać. Zagar na co dzień jeżdzi w Elite League ale uważam, że Kasprzak może być dzisiaj od niego bardziej grożny dla Hancocka.
Darcy Ward TOP3 2,25 Bwin ✅ w końcu ! walczymy o medal! :cool:
Po pierwsze Darcy bardzo elektryzuje się na te zawody więc na pewno będzie bardzo chciał się pokazać z dobrej strony. Do tego super wyniki miewa w Elite League gdzie są podobne tory. Jego tor w Poole jest tylko 20 metrów dłuższy więc to na pewno handicap dla niego czy Tai&#39;a którzy ścigają się w regularnie w Anglii i to z powodzeniem. Ja liczę, że Ward w końcu zacznie się piąć w górę i gonić Tai&#39;a oraz Grega. Forma jest co pokazuje ostatnio wszędzie gdzie jeżdzi może poza jednym spotkanie z &quot;Asami&quot; w Elite League. Stawiam i liczę na podium &quot;Darka&quot; a może zwycięstwo?
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Nicki Pedersen powyżej 9 pkt @ 1,90 Bet365

Powiem szczerze, że początkowo nie chciałem grać na Pedersena. No bo przecież są inni specjaliści od brytyjskich owalów (Tai, Darky, Niels, nawet KK czy Lindgren). No ale cwaniak Nicki, mimo że niby na takim torze nie powinien brylować to w ostatnich latach kręcił takie wyniki:
2013: 8 msc Nicki Pedersen (Dania) - 11 (3,3,2,2,1,d)
2012: 6. Nicki Pedersen (Dania) - 11 (3,1,3,1,3,0)
2011: 2 msc Nicki Pedersen (Dania) - 16 (3,2,3,2,t,2,4) + 2 miejsce w finale
Czyli w rundzie zasadniczej spokojnie tą 10 ukręcał, a coś się psuło w SF. W tym roku też go widzę pewnie w półfinałach. Jednak nie jedzie Emil czy Crispy, którzy na tym owalu brylowali przez co stawka wydaje mi się być nieco słabsza niż przed rokiem chociażby. Ponadto, Nickuś złapał ostatnio formę. Jest w sztosie. Zanotował dwa świetne występy w Elitserien, no i wygrał rundę SEC w Guestrow, gdzie niby też tor nie powinien mu odpowiadać. Jak dla mnie to on dziś może zawalczyć o finał, value to zakład TOP3 @ 2,70.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Zwycięzcy biegów
Pedersen 2 bieg @2,62 B365
Nicki z pola A, które wg mnie w II biegu zawodów będzie jego handicapem. Szczerze mówiąc po obsadzie może zagrozić mu tylko Jarek z B, który w tym sezonie w GP nie jedzie jakoś szczególnie. Przegrywa starty na trasie w Cardiff w pierwszej fazie zawodów też pewnie wiele nie wskóra. Cook z C to spali się pewnie przy takiej publiczności i Fredka z D. Gdyby to była 2-3 seria mógłby być groźny, tak to Szwed pewnie pojedzie o 2 oczka z Jarkiem. Scenariusz na ten wyścig to wygrany start przez Nickiego lekkie wyniesienie się od krawęznika i jazda po 3 punkty.
Smolinski 9 bieg @4,5 triobet
Bieg outsaiderów wg mnie. Ktoś z nich musi wygrać, największe szanse daje Niemcowi, który jedzie z B. Po lewej będzie miał Cooka, a po prawej Jensena i od płotu Harrisa. Bieg po równaniu więc tylko Jensen ze Smołą będą się liczyć, kurs zdecydowanie wyższy na Niemca więc nic tylko pobierać.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Ja na dzisiaj proponuje cos takiego, wszystko pograne w STS:
Niels K. Iversen over 9,5 pkt w fazie zasadniczej 1.90 6/10 ✅✅
Martin Smolinski under 5,5 pkt w fazie zasadniczej 1.60 6/10 ⛔ szkoda ;/
Dwa powyzsze to moje glowne typy na dzisiaj. Oprocz tego za mniejsza kase zagralem:
Kto lepszy w biegu 3? Iversen - Kasprzak 1 1.60 4/10 ✅✅
Niels K. Iversen bedzie w finale? Tak 1.60 3/10 ⛔
Gram dzisiaj na PUK-a bo wszystkie znaki na niebie i na torze wskazuja, ze wchodzi w taka forme w jakiej byl w poprzednim sezonie. W roku poprzednim nabral duzego doswiadczenia w GP i mysle, ze nie bedzie juz u niego glupich wpadek. Na wyspach jezdzi w tym sezonie kapitalnie, krotkie i techniczne tory bardzo mu w tym sezonie pasuja. Ja wiem, ze w Cardiff mamy tor czasowy ale jednak jest to tor typowo Brytyjski. Oprocz tego PUK gdzie nie pojedzie spisuje sie bardzo dobrze. Czasami zdarzy sie slabszy wystep w Szwecji, ale dzisiaj Iversen jest moim cichym faworytem. Wszyscy mowia Ward i Woffinden a ja uwazam, ze moze ich pogodzic wlasnie Iversen. Biegow latwych nie ma - ale jest w gazie i otwarcie mowi, ze chcialby powalczyc o zloto. O ile mnie pamiec nie myli ma 12pkt straty do Hancocka wiec nadal jest w grze. 10pkt w 5 startach jak najbardziej w zasiegu. W biegu 3 jedzie z 1 pola a Kasprzak spod bandy, jak PUK nie przespi startu to nie powinnien dac sobie odebrac zwyciestwa w tym biegu. W zeszlym sezonie Iversen zajal 2 miejsce za Sajfutdinowen ale jezeli chodzi o zdobycze punktowe to byl w zeszlym roku najskuteczniejszy. Tor w Cardiff mu pasuje. Kibicuje dzisiaj PUKowi i Hampelowi, Hampel jednak nadal boryka sie z gownianymi silnikami do ktorych kompletnie nie mial szczescia wiec nie gram go dzisiaj. Pozostaje tylko kibicowanie ????
Co do Smolinskiego, kilka tygodni temu pisalem na tym forum, ze im dalej z cyklem tym Smolinski bedzie jechal coraz slabiej.... i tak sie wlasnie dzieje. Juz w kopenhadze bylo bardzo srednio a dzisiaj? na trudnym technicznym torze Smolinski bedzie statysta. Nie jezdzi na Wyspach a zeby kozaczyc na takim torze to trzeba miec z nimi stycznosc a tego Smolinski nie ma. Oprocz tego mial bardzo slabe losowanie i nie liczac biegu 9 (gdzie licze, ze jednak Jensen go pocisnie) ma bardzo ciezkie biegi i wedlug moich prognoz zrobi 3-4pkt.
Zycze sobie i wam powodzenia!!

edit: ehhhh Iversen w polfinale kompletnie przespal start ;/ lekki ✅ ale nie tak to mialo wygladac.... szkoda Iversena bo bylo blisko.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Typu na Smolińskiego nie neguje, ale znajomość torów angielskich ma raczej bardzo mało wspólnego z torem robionym w Cardiff, a nawet gdyby tor był &quot;angielski&quot; to Smoliński jeździł w Anglii i osiągał tam dobre wyniki. Typ jest dobry, ale jego argumentacja mocno średnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom