>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (7) Danii - Kopenhaga, 29 czerwca

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Moldow Danish FIM Speedway Grand Prix





Wyniki 2012:

1. Jason Crump (Australia) - 18 (2,0,1,3,3,3,6) + 1. miejsce w finale
2. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 15 (2,1,1,3,2,2,4) + 2. miejsce w finale
3. Greg Hancock (USA) - 17 (3,2,2,3,2,3,2) + 3. miejsce w finale
4. Chris Harris (Wielka Brytania) - 10 (1,3,2,2,0,2,0) +4. miejsce w finale
5. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 11 (1,3,3,3,1,w)
6. Bjarne Pedersen (Dania) - 10 (0,1,3,2,3,1)
7. Nicki Pedersen (Dania) - 9 (3,3,0,1,2,w)
8. Chris Holder (Australia) - 9 (3,2,1,w,3,w)
9. Andreas Jonsson (Szwecja) - 8 (d,2,3,2,1)
10. Peter Ljung (Szwecja) - 8 (3,1,1,1,2)
11. Michael Jepsen Jensen (Dania) - 7 (1,2,0,1,3)
12. Kenneth Bjerre (Dania) - 5 (1,1,2,d,1)
13. Mikkel B. Jensen (Dania) - 4 (0,3,1)
14. Hans Andersen (Dania) - 4 (2,0,2,0,0)
15. Tomasz Gollob (Polska) - 3 (0,3,0,0,0)
16. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 3 (2,0,0,1,0)
17. Peter Kildemand (Dania) - 2 (t,0,2)
18. Jarosław Hampel (Polska) - 0 (u/-,-,-,-,-)

Bieg po biegu:

1. Holder, Andersen, Bjerre, Jensen (Kildemand - t, Hampel u/-)
2. Hancock, Lindgren, Sajfutdinow, Gollob
3. Ljung, Crump, Harris, B. Pedersen
4. N. Pedersen, Lindbaeck, Jepsen Jensen, Jonsson (d)
5. N. Pedersen, Holder, Lindgren, Crump
6. Gollob, Jepsen Jensen, Ljung, Andersen
7. Harris, Hancock, Bjerre, Lindbaeck
8. Sajfutdinow, Jonsson, B. Pedersen, Kildemand
9. Jonsson, Harris, Holder, Gollob
10. B. Pedersen, Andersen, Lindgren, Lindbaeck
11. Sajfutdinow, Bjerre, Crump, Jepsen Jensen
12. Jensen, Hancock, Ljung, N. Pedersen
13. Hancock, B. Pedersen, Jepsen Jensen, Holder (w)
14. Sajfutdinow, Harris, N. Pedersen, Andersen
15. Lindgren, Jonsson, Ljung, Bjerre (d)
16. Crump, Kildemand, Lindbaeck, Gollob
17. Holder, Ljung, Sajfutdinow, Lindbaeck
18. Crump, Hancock, Jonsson, Andersen
19. B. Pedersen, N. Pedersen, Bjerre, Gollob
20. Jepsen Jensen, Lindgren, Jensen, Harris
Półfinały:
21. Hancock, Lindgren, N. Pedersen (w), Holder (w)
22. Crump, Harris, B. Pedersen, Sajfutdinow (w)
Finał:
23. Crump, Lindgren, Hancock, Harris

Oferta z B365:


Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
emil1702 380

emil1702

Użytkownik
Emil Sajfutdinow na razie gromi rywali w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata. W zeszłorocznym GP Danii zajął piątą pozycję, natomiast Chris Holder ósmą. Rosjanin jest w niesamowitym gazie i jego planem minimum na kolejną rundę zmagań będzie na pewno finał. Holder natomiast w ostatnich dniach bez błysku. Za Sajfutdinowem przemawiają także dotychczasowe pojedynki obu zawodników Grand Prix - Rosjanin wychodził z nich pięciokrotnie zwycięsko, a Australijczyk tylko dwa.
Chris Holder - Emil Sajfutdinow ⛔
1.90 | Tobet
6/10
Obaj zawodnicy reprezentują w Polsce jeden klub - Lechma Start Gniezno, Zagar jest liderem drużyny, a Antonio Lindbaeck został odsunięty od składu. Szwed ma poważne problemy osobiste i sportowe. Natomiast Słoweniec genialnie spisuje się w Enea Ekstralidze będąc szóstym najskuteczniejszym zawodnikiem rozgrywek (przed Tomaszem Gollobem, Chrisem Holderem czy Nickim Pedersenem). Notuje tez bardzo dobre występy w Elite League - tam jest na siódmej pozycji pod względem średniej punktów na bieg.
Matej Zagar - Antonio Lindbaeck ✅
1.25 | Tobet
9/10
✅ 2,25j
Nicki Pedersen, który mimo złamania ręki nie odpuścił występów w cyklu Grand Prix jest bardzo zaangażowany w walkę o medale Mistrzostw Świata i na pewno liczy na bardzo dobry występ przed własną publicznością. Na własnych śmieciach wystąpi również Niels Kristian Iversen, który od początku sezonu zdobywa punkty w rozgrywkach ligowych niczym maszyna, jednak w ostatnich dniach złapał małą zadyszkę. Para jest bardzo wyrównana, ale myślę, że górą z pojedynku wyjdzie trzykrotny IMŚ, PUKowi brakuje jeszcze doświadczenia w cyklu GP.
Nicki Pedersen - Niels K. Iversen ✅
1.80 | Tobet
3/10
✅ 2,4j
Australiczyk wraca po długiej przerwie spowodowanej kontuzją i ma za sobą tylko jeden występ - wykręcając komplet punktów w lidze szwedzkiej. Tomasz Gollob w ostatnich rundach GP notuje bardzo słabe występy. W Gorzowie zdobył tylko 4 oczka, w Cardiff pięć, a w Pradze trzy. Jego ostatni awans do półfinału miał miejsce 4 maja w Szwecji. Mimo brak kontaktu z motorem przez kilka tygodni faworytem w parze wydaje się szalony Darcy Ward.
Darcy Ward - Tomasz Gollob ✅
1.60 | Tobet
7/10
✅ 4,2j
Jarosław Hampel w ostatnim Grand Prix w Kopenhadze doznał groźnej kontuzji złamania nogi, natomiast na trzecim miejscu zawody ukończył Greg Hancock. Dwa lata temu zawodnik prosto z Kalifornii w finale zajął czwarte miejsce, a Polak odpadł w półfinale przegrywając w Gollobem i Holderem. Hancock w ostatnim z wywiadów przyznał, że uwielbia tor w Kopenhadze: - Kopenhaga to trudne miejsce. Musisz bardzo dobrze umieć jeździć na motocyklu, szczególnie pod względem technicznym. Na Parken nie liczy się tylko odkręcenie do końca manetki gazu i posiadanie najlepszego silnika. Odpowiada mi taka specyfika, gdy więcej zależy od techniki zawodnika, niż po prostu nadzieja, że jak najlepiej pojedzie silnik. Kocham ciasne zakręty, manewrowanie motocyklem i mam nadzieję, że turniej w Kopenhadze będzie dla mnie bardzo udany. Jeśli sędzia nie pozwoli na znane już u Hampela czołganie zwycięzcą pary może okazać się Hancock.
Greg Hancock - Jarosław Hampel ✅
2.15 | Tobet
4/10
✅ 4,6j
RAZEM: ✅ 7,45j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Krzysztof Kasprzak TOP 8 @2,10 Betsafe/Betsson⛔⛔

No nie wiem w sumie co wam tu napisać;) Ksysiu jest w gazie,motory jadą a i on wykazuje się coraz większą &quot;jajecznością&quot; w poszczególnych biegach.Wiadomo,że wyjazdy w lidze to nadal dla niego ciężki kawał chleba i zdarza mu się przegrywać z drugą linią gospodarzy.Wydaje mi się że Kasper postanowił skupić się głównie na GP,tzn pokazać w końcu że jest w stanie regularnie jechać w półfinałach i finałach.Stawka GP jest w tym roku wybitnie wyrównana,więc do tej ósemki jest strasznie ciężko się dostać.Świadczy o tym choćby fakt,że żaden z 15 uczestników cyklu nie ma na swoim koncie kompletu sześciu awansów do 1/2 finału! Każdy notował wpadki,nawet świetni w tym roku Emil czy Tai.Kasprzak taką jedną potężną wpadkę zanotował w Bydgoszczy,ale to był kwiecień więc prehistoria jeśli idzie o żużel.Ostatnio świetna jazda w GP,2 razy na podium.Kurs miodzio,dla porównania w STS 1,67 na to.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Nicki Pedersen wygra bieg 4 2.45 Sportingbet
Od krawężnika Lindback , Pedersen , Vaculik i Ward. Rywale przeciętni , żeby nie powiedzieć jak na GP to słabi. Jedyne zagrożenie widzę tutaj w powracającym po długiej absencji Wardzie. Jednak jedzie on z pod płotu. Jak pokazują zeszłoroczne wyniki zdecydowanie lepsze wyniki zawodnicy osiągali z wewnętrznych pól. Do tego myślę , że nie ma co się oszukiwać ale Nicki we własnym kraju na pewno jest zaliczany do grona faworytów. Początek zawodów myślę kiedy zawodnicy jeszcze nie będą spasowani do końca on to swoim doświadczeniem wykorzysta i zdobędzie pewne 3 pkt w tym biegu.
Greg Hancock TOP 4 3.00 Betsafe
Greg jak sam mów lubi ścigać się w Parken gdzie tor sprzyja technicznej jeździe i kiedy nie do końca najważniejsza jest moc silnika. Także tor powinien mu sprzyjać bo jak wiemy Herbie raczej posiada torpedy w swoim warsztacie. Jest właśnie za to bardzo doświadczonym zawodnikiem , gdzie jego technika jazdy może przynieść wymierne korzyści. W ciągu ostatnich 5 lat 3 krotnie osiągał ten rezultat na tym torze. Raz był do tego 6 a raz zawody kompletnie mu nie wyszły. Jak sam mówi chce zakończyć sezon z przytupem po niezbyt udanym początku. Biorąc pod uwagę jego dotychczasowe wyniki a także słowa zawodnika przychylam się do grania po takim kursie.
Ciekawostką są kursy na Golloba. Bukmacherzy w końcu zauważyli , że przynajmniej w GP obniżył znacznie loty, czyżby czas Tomusia w końcu przemijał? Miałem szukać betów przeciwko niemu na to GP ale widzę , że gra nie warta świeczki. Myślę jednak , że jak ktoś ma wiarę trochę większą warto poszukać na niego zakładów. Np betsafe oferuje nam 1.75 za top8 Golloba.. Czy jest on aż tak słaby , że do czołowej ósemki nie wejdzie? W każdym bądź razie jak ktoś w niego wierzy polecam granie z tego GP na niego bo kursy są ciekawe przynajmniej na Betsafe kilka pojedynków gdzie jeszcze do niedawna Gollob byłby zapewne faworytem.
Pozdrawiam

Tomasz Gollob under 6 3.00
Bet 365
Tomasz Gollob dokładnie 6 6.00 Bet 365

O Gollobie trochę popisałem już trochę wyżej. Jak już wspominałem szukałem zakładów przeciw niemu ale kursy w pojedynkach są mizerne, także znalazłem coś takiego. Dodaje do tego tragiczny występ w Parken w zeszłym roku i wychodzi mi na to, że po takim kursie chętnie zagram przeciw niemu.
 
funias 691

funias

Użytkownik
M. J. Jensen - K. Kasprzak 1,95 Milenium ⛔ wynik: 6-6 ehh trójka Jensena w ostatnim biegu położyła typ, liczyłem na więcej pkt Kaspera.
Kasprzak ostatnio w bardzo dobrej formie jeśli chodzi o GP, w lidze też co raz lepiej. Wydaje się, że dogadał się ze sprzętem i największe problemy ma za sobą. Na ostatnich turniejach to on bronił honoru Polaków i imponował zadziorną, amnbitną jazdą. W dwóch ostatnich GP zdobył kolejno 13 i 10 pkt. Po drugiej stronie M.J.Jensen - zawodnik młody zdolny, bardzo utalentowany, ale nie objeżdżony jeśli chodzi o GP. Pojedzie u siebie i nie ma nic do stracenia co czasami pozwala na uzyskanie kapitalnego wyniku, ale Jensen może pojechać świetnie, a może również zaliczyć kompletną klapę. Pobieram kurs na Kaspera, bo jest dość zadowalający. Stawiam na doświadczenie.
Ch.Holder - T.Gollob 1,40 Milenium ✅ wynik: 14-10, ale i tak niezłe zawody w wykonaniu Tomka, nie spodziewałem się.
Ostatnie turnieje GP w wykonaniu Golloba to straszne męczarnie. Na wydawać by się mogło znanym dla Tomka torze w Gorzowie zdobył zaledwie 4 oczka, co jest wynikiem katastrofalnym. Co raz bardziej zatwierdzam się w przekonaniu, że Tomek to już tylko liga, na gładkim torze na MotoArenie, a trudniej już mu rywalizować na urozmaiconych, często trudnych nawierzchniach w GP. Holder z kolei to kompletne przeciwieństwo. Jedzie wszędzie, bez względu na warunki torowe. Dwa ostatnie turnieje GP to finały Chrisa. Oglądałem wtorkowy mecz Piraterny i tam Cholder nie do ugryzienia (3,3,3,3). Chris ma więcej jazdy, jest w większym gazie. Nie sądze, że Gollob podniesie się aż tak, by być lepszym od Chrisa. Spoglądając na wynik sprzed roku jeszcze bardziej utwierdzam się w swoim przekonaniu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Tor &quot;brytyjski&quot; więc typuje na specjalistów od takich owali:
Darcy Ward over 9 pts @ 2,50 Bet365 ✅
Darcy wraca co prawda po kontuzji ale podczas meczu w Szwecji pokazał że wszystko fizycznie już jest z nim ok. Według mnie ten tor powinien mu idealnie pasować. Jest techniczny, dość krótki i pozwala na walkę czyli to co Darcy uwielbia. Najbardziej przekonuje mnie jednak bardzo korzystny numer startowy. Najpierw co prawda 4 pole ale w ostatnim biegu pierwszej serii i to z zawodnikami, których poza Nickim spokojnie może objechać. 4 pole na samych początku zawodów nawet niosło w ostatnich turniejach. Potem ma dwa razy z rzędu pole A i w sumie po tych 3 startach spodziewam się już 7-8 pkt. Zazwyczaj najgorsze pole C ma dopiero w 5 serii, gdzie nawierzchnia powinna już pozwalać na coś więcej. Chciałem grać jego miejsce na podium po 3,75 Tobet ✅ ale jednak jedzie po kontuzji, więc nie ma co szaleć. W ew. półfinale czy finale może zabraknąć trochę zdrowia ale wcześniej nie na tyle, by nie dostać się do półfinałów.
Do tego dorzucam parę:
Woffinden-Hampel 1 @ 1,85 Betsson ✅ ✅ iziii
Tajski to rakieta w tym sezonie i tyle w temacie. W ostatnim turnieju miał mega pecha i wylosował chyba najgorszy możliwy układ pól na starcie, a pola w Gorzowie rozdawały tak naprawdę miejsca w turnieju. Zwłaszcza w fazie zasadniczej. Ale gdy przeniósł się na korzystniejsze pola to nie było na niego mocnych aż do samego finału, gdzie zaspał z wyborem pól startowych i zakończył &quot;tylko&quot; na podium. Niby kontuzja wciąż mu doskwiera ale w chwili obecnej jest o 1 poziom sprzętowo wyżej od reszty i moim zdaniem spokojnie do finału zajedzie. Granie przeciwko Hampelowi w tym roku się sprawdza. Zazwyczaj jest przeszacowany. Teraz po pięknym, choć mocno szczęśliwym zwycięstwie tym bardziej i trzeba to wykorzystać. Skoro na finał jest podobny kurs, to h2h z Hampelem wygląda zachęcająco. Za Tajskiego można równie dobrze pograć np. Holdera.
No i mimo wszystko, chyba powtórzę manewr z zeszłego turnieju czyli TOP Polish rider ✅ na wiadomo kogo ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 65

konji

Użytkownik
Ode mnie na dzisiejsze GP taki dubelek:
Pedersen - Ward @1.65
Gollob - Lindbaeck @1.25 Bet365
&quot;Darki&quot; po kontuzji, co prawda w Szwecji zrobił dwucyfrówkę, ale w boju z takimi ogórkami mógł w zasadzie przesiąść się na rower i wywalczyłby pewnie najwyżej dwa oczka mniej. Zapewne jego łopatka ma się już nieco lepiej, ale ufam, że i ręka Pedersena wraca powoli do pełnej sprawności, a punkty w ojczyźnie i ciągła walka o złoto mistrzostw świata sprawią, że Duńczyk nie będzie gorszy od swojego młodszego rywala.
Drugą parę w zasadzie nie wiem, jak skomentować. Beznadziejny w tym sezonie GP Gollob, kontra jeszcze gorszy &quot;Rio Rocket&quot;. Kurs nie raduje mnie szczególnie, ale w połączeniu z pierwszym zdarzeniem daje fajne ako. Nie wierzę, by &quot;Chudy&quot; miał nie zdobyć chociaż o punkt więcej od targanego problemami osobistymi Szweda. Wg mnie Lindbo powinien skupić się na uporządkowaniu swojego życia, a nie przyjeżdżać na zawody tylko po to, by pobierać do kabzy wpisowe. Przy okazji, to ostatnia szansa dla Golloba, by odbić się od dna czołowej ósemki i w końcu zacząć coś znaczyć w tegorocznym cyklu.
Łączne AKO 2.06, czyli całkiem akceptowalne za średnią stawkę. Wahałem się nad dorzuceniem jeszcze Kasprzaka w pojedynku z Zagarem, ale odpuszczam, głównie ze względu na antypatię do KK. Po prostu mu nie ufam. ????
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Sajfudinow - Gollob
Jonsson - Lindbaeck,
2x @1,35 @1,82/ bez podatku @1,60 totolotek
Obaj bez formy, powinno być easy. Lindbaexk ma ADHD, Jonsson z nogą już lepiej. Gollob z fenomenalnym Emilem też raczej nie ma szans. Przyjemny kurs na doubla.
 
siepaldo 388

siepaldo

Użytkownik
Moldow Danish FIM Speedway Grand Prix
godz.19:00

Nicki Pedersen Winner @9.00 (Bet365) 1/10 ⛔

Stawka mała bo ryzyko duże...w przypadku awansu do finału czy chociażby półfinału kurs na pewno będzie mniejszy dlatego gram teraz...Nicki po pełnym powrocie na tor po kontuzji ręki jeździ naprawdę świetnie. Każde zawody prawie pod komplet. Patrząc na kursy Bet365 to Nicki jest dopiero 5-ty w kolejce po triumf w dzisiejszym turnieju. Ja natomiast widzę dzisiaj Nickiego w roli sporego faworyta i sam osobiście wystawił bym kurs w okolica 5.50-6.00 dlatego dzisiaj spróbuję zagrać zwycięstwo turniejowe Nickiego Pedersena .Przypomnę tylko, że zawody odbywają się w Danii czyli były 3 krotny mistrz świata będzie jeździł przed własną publicznością...
GL!

D.Ward over 9pkt @2.50 (Bet365) 4/10 ✅

Darcy jedzie pierwsze GP po kontuzji łopatki. Korzystny układ pól to pierwszy argument za tym typem. O głodzie jazdy przez młodego Australijczyka nie będę się rozpisywał bo dla niego dzień bez speedwaya jest dniem straconym. We wtorek Ward pokazał, że zarówno z nim jak i ze sprzętem jest wszystko tak jak być powinno i jest gotowy do powrotu o najwyższe cele (11+bonus w 4 startach - 2*,3,3,3).Uważam, że Darcy tak samo jak Emil czy Hampel czy inni z czołówki może zrobić dzisiaj wynik dwucyfrowy i kontuzja nie powinna być brana pod uwagę w kontekście analizy tego zawodnika a myślę, że przed kontuzją kurs na takie zdarzenie byłby w okolicach @[email protected] gram tak po kursie @2.50
GL!
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
Tomasz Gollob - Antonio Lindback (h2h - dwudrogowo)
Typ: Tomasz Gollob
Kurs: 1,25

Toninho jest w fatalnej formie. Przeżywa jakieś osobiste problemy, które wielu diagnozuje jako problemy z alkoholem. Sam nie wiem po co bierze udział w tych zawodach zamiast zupełnie się odizolować pod przykrywką L4. Tomek w SGP ostatnio padaka, ale na Parken umie jechać. Liczę, że dzisiaj będzie przynajmniej małe przełamanie i uda się osiągnąć półfinał. Półfinał który dla murzyna wydaje się nieosiągalny na chwilę obecną.
Wynik: A.L.: (0,0,1,0,?) ?; T.G.: (0,2,0,3,3) 8
Komentarz: Antonio pojechał zgodnie z oczekiwaniami - DNO. Tomek po słabym początku ogarnął drugą fazę zawodów.

Tomasz Gollob (suma punktów - trzydrogowo)
Typ: Tomasz Gollob powyżej 6,0
Kurs: 1,65

Przelicznik jest zaskakująco wysoki jak na taką linię. Z pewnością jest to efekt fatalnej postawy Tomka w ostatnich zawodach. Typ jest poniekąd kontynuacją, a może nawet lepszą wersją (wyższy kurs) h2h z Antonem.
Wynik: Tomasz Gollob - (0,2,0,3,3)
Komentarz: Fatalny początek, ale Tomek jak feniks z popiołów odrodził się w drugiej fazie zawodów i wygrał dwa biegi w fantastycznym stylu.

Emil Sajfutdinov (suma punktów - trzydrogowo)
Typ: Emil Sajfutdinov poniżej 12,0
Kurs: 1,53

Mnożnik nie zachwyca, ale linia jest naprawdę wysoko. Liczą się punkty w rundy zasadniczej, a więc wystarczy, że 4 zawodników wygra z Emilem. Kilku takich grajków jestem gotów wymienić jednym tchem chociaż Kacap zdaje się jechać na mistrza, czego szczerze mu życzę bo to świetny zawodnik a i taki sukces mógłby dobrze zrobić dla rosyjskiego żużla i przyspieszyć proces ekspansji speedwaya na wschodnią Europę.
Wynik: Emil Sajfutdinov - (3,3,3,1,2) 12
Komentarz: Pechowo nie wydało. Emil powinien zostać wykluczony w 3 biegu jako sprawca przerwania wyścigu (nie przymykając gazu sprowokował wypadek). Szkoda, bo przed turniejem linia wydawała się warta grania.

Matej Zagar (suma punktów - trzydrogowo)
Typ: Matej Zagar powyżej 5,0
Kurs: 1,50

Fantastyczny typ! Matej w GP jeszcze nie pokazał potencjału, który każdego tygodnia pokazuje na torach Ekstraligi. Oczywiście jest wielka różnica między zawodami ligowymi a SGP, ale bez przesady! 6 punktów to jest na luzie do zrobienia. Tor w Parken jest techniczny a Słoweniec jest bardzo dobrym technikiem i powinien sobie poradzić na Parken.
Wynik: Matej Zagar - (w,1,3,2,2) 8
Komentarz: Matej nie załamał się skandaliczną decyzją sędziego z 3 biegu, gdzie powinien wykluczyć Emila (ew. powtórzyć w czterech). Momentami przypominał tego zawodnika z torów ENEA Ekstraligi.

Mam jakieś dziwne przeczucie, że dzisiejsze zawody wygra Holder. Kurs na jego zwycięsto to aż 7,0. Myślę, że można to pograć w kombinacji z takimi nazwiskami jak Pedersen (9,0) i Emil (5,5).
3/1
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Holder powyżej 9.5 @ 1.60 Sportingbet ✅

Zacznijmy od zasad - w Sportingbet suma pktów liczy się wraz z półfinałami itd, dlatego gram właśnie tam, bo jakoś nie widzę Chrisa poza półfinałami.
Forma nie jest zła, bo w ostatnim tygodniu : 14+1 (7) w Rzeszowie, 12 (4) na torze w Eskilstunie w barwach Piratów, w Anglii 2-krotnie poprowadził, a jakże Piratów... ale tych wyspiarskich do zwycięstw - 14+1 (6) z BV i 12+1 (5) w rewanżu z tym samym zespołem.
A jak jest w GP ? Otóż bywało różnie -
Nowa Zelandia - 9pkt i odpadnięcie w półfinale
Bydgoszcz - 10pktów i powtórka z Antypodów
Szwecja - 14pkt - 3.msce
Praga - 7pktów i dopiero 10.msce, ale potem :
Cardiff - 14pktów mimo odpadnięcia w półfinale oraz
Gorzów - także 14pktów

Reasumując, Kangur po drobnych problemach na początku sezonu zaczyna porządnie latać poza wpadką w Pradze. Tak jak wspominałem półfinał powinien być, tam coś doda i dyszka pęknie.
Było już wiele razy mówione, że podawanie typu w dziale na 4 minuty przed startem zawodów mija się z celem ... Nie można było tego typu podać wcześniej?
O(M) ; niezbyt wiem, co gdzie było mówione... ad 1 - podałem przed, ad 2 - w sportingbet było do 1.biegu mozna stawiać, więc minut minimum kilkanaście... pzdr

Podałeś wcześniej, zagrałeś sam nikt tego nie kwestionuje ale ten temat ma na celu pomóc innym użytkownikom w typowaniu, dając innym 4 minuty na granie ... sam powiedz czy to jest pomocne.
Odpowiedziałem. Było minimum kilkanaście minut. Chyba niezbyt ciężko jest wejść i sprawdzić, czy nie ma live przypadkiem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom