>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Speedway Grand Prix (5) Łotwy, Daugavpils 18:00

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

2015 RIETUMU BANK LATVIAN FIM SPEEDWAY GRAND PRIX

Kolejne Grand Prix przed nami. Tym razem odbędzie się na Łotwie, gdzie w zeszłym roku triumfował tutaj Krzysztof Kasprzak. Obecnie nie liczę na jego dobry rezultat. Jak wiemy jego dyspozycja jest co najwyżej przeciętna i nie powinien zaskoczyć swoich przeciwników. Najwięcej oczek wywalczył jednak ktoś inny w zeszłym sezonie. Był nim Nicki Pedersen, który szalał na torze, a w finale musiał oddać triumf Polakowi. Wśród kandydatów do zwycięstwa jest oczywiście lider klasyfikacji GP, Tai Woffinden. Anglik jednak nie pojechał najlepszych zawodów rok temu. Jak będzie tym razem :?:
Kursy z Unibet:

Zapraszam do wspólnej dyskusji oraz analizy.​
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Holder - Batchelor 1 1,65 -&gt; 1,50 Betsson ⛔

Holder dzisiaj stracił trochę w moich oczach ale do rzeczy.. Dobre losowanie po raz kolejny. Wiadomo, że Cardiff to tor na którym zwykle czuje się wybornie. Jutro jednak jest duża szansa na minimum TOP8. Troy słabe losowanie co prawda rok temu tutaj nie zły występ ale ostatnio jakoś średnio mu się wiedzie w GP i nie widzę, żeby jutro z takim losowaniem odegrał jaką znacząca rolę.

Hancock - Jonsson 1 1,34 ✅
Kildemand - Kasprzak 1 1,43 ✅

@ 1,92 Betsson ✅

Jeśli chodzi o Grega to bardzo lubi się tu ścigać do tego świetnie losowanie jak dla niego. Jonsson co prawda odradza się po tragicznym początku sezonu i jutro mimo średniego losowania powinien powalczyć o półfinał ale do formy Grega mu daleko więc i pewnie wynik będzie zupełnie inny. Peter i Kasprzak słabo wylosowali ale jednak Peter jest w dużo lepszej formie niż Krzychu który niby wraca do formy jednak nie jest jeszcze tak stabilny. To nie jest ten sam Krzychu co wygrał rok temu ten turniej więc nawet o TOP8 z tym losowaniem będzie ciężko. Kildemand natomiast na razie w GP spisuje się wybornie, jutro nie przywiduje kolejnego podium ale wyższa lokata niż Kasprzak bardzo realna.
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Pedersen - Woffinden (1)
KK - Kildemand (2)
Greg H - Janowski (1)
Stawka: allin pod limit w Betssonie.
Troche zyczeniowa argumentacja ale skoro Taj nie odjechal dobrych zawodow tutaj rok temu to upatruje szansy w tym ze nie lezy mu ten tor.
KK nie jezdzi w tym sezonie, musi chyba kolejna banke na sprzet wyozyc.
Janowski zawsze mnie topi jak na niego gram, to sprobuje przeciw niemu.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Troche zyczeniowa argumentacja ale skoro Taj nie odjechal dobrych zawodow tutaj rok temu to upatruje szansy w tym ze nie lezy mu ten tor.
Rok temu nie poszło mu rewelacyjnie, ale dwa lata temu zajął drugie miejsce. Tym samym niekoniecznie sugerowałbym się zeszłorocznymi zawodami. Według mnie właśnie ta dwójka - Nicki i Tajski - będą dzisiaj walczyć o wygraną i jest to naprawdę trudna para. W parze KK vs. Kildemand również bym uważał. Peter świetnie pojechał w Cardiff, ale on dla mnie jest zawsze niewiadomą. Natomiast para Hancock vs. Janowski powinno siąść w moim odczuciu. Doświadczony Amerykanin poczynał sobie tutaj nieźle przez ostatnie dwa lata.
 
yahooo123 0

yahooo123

Użytkownik
Na bet365 kurs 2.30 na powyżej 11 pkt Hancocka. Myślicie, że warto postawić nieco większa stawkę na to wydarzenie? ;)
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Na bet365 kurs 2.30 na powyżej 11 pkt Hancocka. Myślicie, że warto postawić nieco większa stawkę na to wydarzenie? ;)
Ja sobie dzisiaj analizowałem poszczególne biegi i przy Hancocku wyszło mi 12 punktów (w dwóch biegach miałem wątpliwości, podkreślony jest mój typ).

1 bieg: 3
2 bieg: 1-2
3 bieg: 3
4 bieg: 0-1-2
5 bieg: 3
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Holder - Janowski 1 za 1,60
Hancock - Kildemand 1 za 1,45

Ako: 2,32 w Milenium⛔

Dwa zakłady w kierunku żużlowców, którzy wylosowali bardzo dobrze. Zarówno Kangur jak i Jankes w niezłej formie, aczkolwiek Chrisa zweryfikuje dziś tor. Przy tym losowaniu które ma powinien powieźć Janosia o kilka oczek. Kildeman to wariat i wojownik, ale już na starcie ma 4 pole przy 1 polu Amerykanina. Nie sądzę by to dziś coś wyjeździł przy tym losowaniu. Janowski to z kolei zawodnik, które może pojechać na 15 oczek, ale prędzej zrobi 5.
Dubel wygląda bardzo solidnie, jeden i drugi na których stawiam to profesjonaliści i ciała dać nie powinni.
powodzenia
 
yahooo123 0

yahooo123

Użytkownik
Jak tak to lepiej jednak postawić, że Greg wygra swój pierwszy bieg po kursie 1.66 :p
Albo THJ - Harris 2 po kursie 2.20
 
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
N.Pedersen - C.Holder 1 @ 1,40 Milenium - losowanie losowaniem, ale Nicki na tym torze potrafi jeździć i dziś znowu powinien walczyć o zwycięstwo. Holdera moim zdaniem stać co najwyżej na półfinał.
N.K.Iversen 1-8 @ 1,30 Milenium- na podbicie półfinał minimum Iversena, forma idzie cały czas w górę, bez problemów powinien zameldować się dziś w najlepszej ósemce zawodów.
Bardziej ryzykownie:
Puodzuks K. w ósemce - TAK @ 2,25 Milenium - po takim kursie próbuje. Rok temu 5 miejsce, a stawka na pewno nie gorsza niż obecnie. Zna ten tor doskonale, w Nice Polskiej Lidze Żużlowej znakomita średnia na swoim torze w barwach Lokomotivu. Stać go dziś na półfinał!
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
KK miejsce 1-4 @6,50 sts
Zaznaczam na wstępie, analiza bardziej życzeniowa, ale kiedyś KK musi odpalić. Widać pewien progres, ma ostatnio sporo odpoczynku, bo jeździł w zasadzie tylko w EE i w zawodach typu MPPK, IMP. Jedni mówią, że brak startów źle na nich wpływa, na Krzysia z jego głową może wpłynąć chyba tylko dobrze. Patrząc na wyniki Kasprzaka w ubiegłym sezonie w Dauga bezapelacyjnie wygrał (i to po średnich wynikach w poprzednich turniejach). Wiem wiem, to był inny Kasprzak, dlatego wtedy jego wygraną obstawiało się po takim, jak nie niższym kursie. Finał to tylko finał, awansuje do niego czterech z szesnastu żużlowców. Nie ma sensu przytaczać rywali, bo nie zmienili się od ostatniego GP. Losowanie - nienajgorsze, mogło być lepiej. Zaczyna z A, potem systematycznie jedno w stronę bandy. Na koniec tego typu jeszcze jedna uwaga - wciąż szukam analogii do poprzedniego sezonu. Hampel, Batchelor, to zawodnicy na których kursy były podobnie niskie w momencie wygrywania przez nich GP z kompletem punktów. Czuję że będzie gdzieś GP, w którym Kris wystrzeli. Dzisiaj szansa ku temu fajna.
 
D 13

dakotapol

Użytkownik
Buk 365
N K Iversen zwycięzca biegu 8
kurs 2,75
Niels jedzie w nim z
Bieg 8
Michael Jepsen Jensen
Andreas Jonsson
Kjastas Puodżuks
Niels Kristian Iversen
sądze że nie ma innej możliwości , Iversen jedzie z meczu na mecz lepiej a w tym biegu raz nie ma z kim za bardzo przegrać dwa bedzie to jego już 2 wyścig .Więc wiadomo gdzie niesie tor i jakie zmienić ustawienia .
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
w Nice Polskiej Lidze Żużlowej znakomita średnia na swoim torze w barwach Lokomotivu.
Znakomita? 2.00 to jest znakomita średnia? Znakomite średnie to mają Lindbaeck, Ułamek czy Bogdanow. Średnie w granicach 2,6-2,7. Puodżuks jeździ w tym sezonie bardzo przeciętnie, żeby nie powiedzieć słabo. Ta średnia domowa troszkę go ratuje, ale moim zdaniem on jest lata świetlne za GP i własny tor na niewiele mu pomoże. Na pewno nie grałbym na jego awans do półfinału. Prędzej takie coś z STS:
MJJ - Puodżuks 1 // 7-3 ✅✅
@1,97

W becie taka sama para i 1,6 na MJJ. Żaden pewniak, ale po takim kursie warto.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
5 15 Kjastas Puodżuks 3 1 2 1 1 10

To dorobek Podżuksa w zeszłym sezonie na GP w Daugavpils. Tor trudny na którym chyba taki Jensen nie miał okazji jeździć. Myślę że łotysz spokojnie Duna objedzie
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Pedersen - Woffinden (1)
KK - Kildemand (2)
Greg H - Janowski (1)
Stawka: allin pod limit w Betssonie.
Troche zyczeniowa argumentacja ale skoro Taj nie odjechal dobrych zawodow tutaj rok temu to upatruje szansy w tym ze nie lezy mu ten tor.
KK nie jezdzi w tym sezonie, musi chyba kolejna banke na sprzet wyozyc.
Janowski zawsze mnie topi jak na niego gram, to sprobuje przeciw niemu.
Elegancko wtopilem gruby hajs bo im sie deszcz rozpadal.
Jestem przekonany ze kupon by siadl, bo Janowski nie wytrzymalby presji w polfinale i Greg skonczylby na wyzszej pozycji od niego.
Moglem postawic Grega z Jonssonem. No coz. Klapa straszna. Liczylem ze jeszcze wyjada...
 
X 357

xxxl

Użytkownik
Mamm zwroty w 365 za zakłady live Nicki-Hancock 1 czy ktoś będzie o cos podobnego walczył ?? czy ich pokrecony regulamin naprawde mozna tak interpretowac, ze obaj awansowali do półfinałów wiec zwrot - a wyniki oficjalne niewazne. Czytałem ten ich pogmatwany regulamin i jak dla mnie nie ma tam ani słowa o zwrotach w takim przypadku :

Uczestnicy - H2H/handicap - H2H (Grand Prix i indywidualne spotkania)
Powyższe zasady mają zastosowanie jeżeli żaden z podanych uczestników H2H nie osiągnie Finału. Jeżeli jeden lub obydwaj podani uczestnicy H2H osiągną Finał, to rozliczenie będzie oparte na odpowiednich pozycjach końcowych uzyskanych w Finale. - z regulaminu 365
 
przemczan 319

przemczan

Użytkownik
5 15 Kjastas Puodżuks 3 1 2 1 1 10
To dorobek Podżuksa w zeszłym sezonie na GP w Daugavpils. Tor trudny na którym chyba taki Jensen nie miał okazji jeździć. Myślę że łotysz spokojnie Duna objedzie
Chcę tylko dwa zdania do tego posta, bo nie miałem okazji wcześniej. Nie mówiłem, że w tamtym roku tak nie było, ale Puodżuks jeździł dwa razy lepiej. To była podstawa mojej analizy. Jak zawodnik nie w formie to i tor nie do końca pomaga, a w takiej stawce to już na pewno. Wiem, po fakcie, ale jak dla mnie przebieg jazdy Kjastasa zgodnie z planem. Dobrej nocy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom