>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Speedway Grand Prix (3) Czechy - Praga, 12 maja 19:00

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
FIM MITAS CZECH REP. SGP




Lista startowa:
1. (6) Emil Sajfutdinow (RUS)
2. (2) Andreas Jonsson (S)
3. (4) Jason Crump (AUS)
4. (12) Antonio Lindbaeck (S)
5. (5) Tomasz Gollob (PL)
6. (8) Chris Holder (AUS)
7. (3) Jarosław Hampel (PL)
8. (15) Hans Andersen (DK)
9. (7) Kenneth Bjerre (DK)
10. (1) Greg Hancock (USA)
11. (9) Fredrik Lindgren (S)
12. (13) Bjarne Pedersen (DK)
13. (14) Peter Ljung (S)
14. (10) Nicki Pedersen (DK)
15. (11) Chris Harris (GB)
16. (16) Josef Franc (CZ)

Rezerwowi:
17. Vacláv Milík (CZ)
18. Matej Kus (CZ)

Wyniki z 2011 roku:
1. Greg Hancock (USA) - 23 (3,2,3,3,3,3,6) + 1 miejsce w finale
2. Jarosław Hampel (Polska) - 19 (2,3,3,3,2,2,4) + 2 miejsce w finale
3. Tomasz Gollob (Polska) - 17 (3,3,3,2,1,3,2) + 3 miejsce w finale
4. Jason Crump (Australia) - 13 (3,3,2,1,2,2,0) + 4 miejsce w finale
5. Chris Holder (Australia) - 9 (3,3,1,0,2,w)
6. Nicki Pedersen (Dania) - 9 (2,1,2,0,3,1)
7. Kenneth Bjerre (Dania) - 9 (2,1,2,3,1,0)
8. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 9 (1,2,2,2,1,1)
9. Andreas Jonsson (Szwecja) - 8 (2,2,1,1,2)
10. Rune Holta (Polska) - 7 (0,0,1,3,3)
11. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 6 (1,2,w,0,3)
12. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 6 (1,1,1,2,1)
13. Matej Kus (Czechy) - 3 (0,0,3,0,0)
14. Chris Harris (Wielka Brytania) - 3 (d,1,0,2,0)
15. Artiom Łaguta (Rosja) - 2 (1,0,0,1,0)
16. Janusz Kołodziej (Polska) - 1 (0,0,0,1,0)
R1. Lukas Dryml (Czechy) - NS
R2. Zdenek Simota (Czechy) - NS

Bieg po biegu:
1. Holder, Jonsson, Lindbaeck, Holta
2. Gollob, Bjerre, Łaguta, Kołodziej
3. Crump, Pedersen, Lindgren, Harris (d)
4. Hancock, Hampel, Sajfutdinow, Kus
5. Hampel, Jonsson, Pedersen, Łaguta
6. Holder, Sajfutdinow, Harris, Kołodziej
7. Crump, Hancock, Bjerre, Holta
8. Gollob, Lindgren, Lindbaeck, Kus
9. Kus, Crump, Jonsson, Kołodziej
10. Hancock, Lindgren, Holder, Łaguta
11. Gollob, Pedersen, Holta, Sajfutdinow (w)
12. Hampel, Bjerre, Lindbaeck, Harris
13. Bjerre, Lindgren, Jonsson, Sajfutdinow
14. Hampel, Gollob, Crump, Holder
15. Holta, Harris, Łaguta, Kus
16. Hancock, Lindbaeck, Kołodziej, Pedersen
17. Hancock, Jonsson, Gollob, Harris
18. Pedersen, Holder, Bjerre, Kus
19. Holta, Hampel, Lindgren, Kołodziej
20. Sajfutdinow, Crump, Lindbaeck, Łaguta
Półfinały:
21. Hancock, Crump, Pedersen, Bjerre
22. Gollob, Hampel, Lindgren, Holder (w)
Finał:
23. Hancock (6), Hampel (4), Gollob (2), Crump (0)

Oferta z Tobet:



 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Zacznę od mojej subiektywnej krytyki wobec oferty SB na zawody żużlowe w tym sezonie.Jest po prostu żenująca,zwłaszcza na rozgrywki ligi polskiej i szwedzkiej,bo angielska jeszcze jest dość szeroka.Wpłaciłem tam gotówkę przed sezonem specjalnie na speedway,wypłaciłem ją już po 2 kolejce naszych lig.
No ale tak samo jak przed GP w Lesznie tak i teraz częstują nas ciekawymi parami h2h.

Hampel-Lindbaeck:Hampel @1,30⛔tym razem nie udało się ukraść tylu startów co zazwyczaj;)
Gollob-Andersen: Gollob@1,20✅
Hancock-B.Pedersen:Hancock@1,10✅

ako:1,71 SB⛔⛔


Kursy niskie,ale według mnie jedynie kontuzja któregoś z faworytów może sprawić,że obstawiający nie zaksięgują wygranych z tego tripla.
Pierwsza para.Hampel:walczy o tytuł MŚ,jak na razie lider cyklu,rok temu drugi w Pradze,dwa lat temu trzeci.Lindbaeck-po świetnym występie w Auckland przyszło 12 miejsce w Lesznie,zawodzi w na drugoligowym froncie w Polsce(w Gnieźnie ostatnio 1,3,1,0,0),w inauguracji w Szwecji też słabiutko,rok temu w Pradze 6 pkt i 11 miejsce więc bez szału.
Druga para.Gollob-podobnie jak Hampel,dobra forma,walka o tytuł MŚ,w ligach nie zawodzi ostatnio,choć jakieś problemy ze sprzętem się pojawiają.Andersen-po przyzwoitym GP Nowej Zelandii,w Lesznie już norma i 5 pkt zaledwie.W barwach Grudziądza pojechał fajne zawody w niedzielę.Wydaje mi się że ma całkiem szybkie motory,tyle że psychika Hansa nie pozwala mu na skuteczną walkę z najlepszymi na dystansie całych zawodów.Para zapewne zestawiona między innymi przez perspektywę wyników Andersena w przeszłości na tym torze:wygrana w 2006 i 2.miejsce w 2008-ale to był inny Hans..
W trzeciej parze kilka słów należy się tylko Gregowi.Po 1 kolejce w Szwecji wydawało mi się,że coś niedobrego dzieje się z jego rumakami.Ale przyjechał do Bydzi i znów był najszybszym zawodnikiem z całej stawki.O Pedersenie nie ma co dużo pisać,wystarczy spojrzeć na jego niedzielny wynik z Gniezna(0,2,0,1)
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
w pełni popieram ten tripel sam stawiałem tylko pierwsze 2 bo Hancock-B.Pedersen nie był jeszcze wystawiony. Niema co pisać za bardzo po prostu różnica klas w każdej z par. Pierwsza 3 walczy o mistrza a druga walczy o pozostanie w elicie a patrzac na wyniki z 1 ligi mozna miec watpliwosci czy im sie to uda.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czech Grand Prix Winner (Top Danish Rider)

Nicki Pedersen 1,65 Tobet NICKI WYGRAŁ!✅✅✅

Kolejny fajny typ moim zdaniem na GP.
Tym razem Tobet daje Nam możliwość wytypowania najwyżej sklasyfikowanego zawodnika duńskiego. Nicki jak jeździ w tym roku każdy wie jest w rewelacyjnej formie czy to w Polsce czy w Szwecji.Podczas pierwszego GP był na podium(3 msc),w Lesznie 6(msc). Z pozostałych reprezentantów Danii pozostają Bjerre który moim zdaniem jeździ nierówno i nie sądze aby był w stanie wejść do półfinałów. Dalej Hans Andersen oraz Bjarne Pedersen ci dwaj zawodnicy jesli w turnieju zdobęda po 6pkt to będzie dobrze. Zdecydowany lider tej reprezentacji to Nicki. Kurs 1,65 według mnie warty grania dlatego POLECAM!

nie lepiej dać Powera z Bjerre w SB po 1,6? :razz: / R_26
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Bardzo polecam typ powyżej, tylko Bjerre moze zagrozic Pedersenowi, ale powinien sobie poradzić ;) Własnie zauwazylem ze bwin zdjal typy na awans do polfinałów. Mam nadzieje ze niedługo je przywrócą, poniewaz mozna na nich niezle zarobic ????
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Mega nieporozumieniem można nazwać wystawianie któregokolwiek z zawodników w cyklu w parze z Josefem Francem. Czesi ostatnich dobrych żużlowców mieli na etapie braci Dryml, a tacy zawodnicy jak ww. to jest ta niższa półka żużlowców, która może sobie powalczyć z młodymi Słoweńcami, Włochami itp.
Ljung pożre Franca na śniadanie tylko w bezpośrednim biegu i wierzę, że już to starczy do pokonania rywala. Reasumując:
Ljung - Franc 1 1,50 raczej na spokojnie.
Tobet
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
robson a po co zmniejsza sobie kurs. Wiadomo ze Nikiemu może zagrozić tylko Bjerre ( chociaż i jego forma na razie jest daleka od ideału). Pozostała 2 Duńczyków jeździ po prostu mizernie co pokazują również w 1 lidze szczególnie Bjarne, po którym władze Startu spodziewali się dużo dużo więcej.
Emil Sajfutdinov - Chris Harris 1.35✅
Para zaproponowana przez tobet
Nad typem niema co się rozpisywać sezon w wykonaniu Bombera w GP to porażka. Anglik zajmuje w klasyfikacji przejściowej ostatnią pozycje o którą będzie się &quot;bił&quot; z 3 zawodnikami ze Skandynawii.
Emil zalicza lekki falstart i z dorobkiem 15p jest na 10 pozycji, jednak nawet w nie najlepszej formie powinien sobie z Harrisem poradzić. W tamtym roku było 6 - 3 na korzyść Rosjanina
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Ljung - Franc 1 1,50
Równie ciekawie wygląda para :
Harris - Franc:wowsdf: @ 1.40⛔ Sportingbet
Anglik 5 punktów na Antypodach i 3 pkt w Lesznie, w Pradze powinno być podobnie +-4pkt, a Józek może liczyć na defekty w swoich biegach co najwyżej...
 
kartonik 132

kartonik

Użytkownik
Popieram typy poprzedników ja z oferty Tobet wybieram taki dubelek:

Emil Sajfutdinov - Chris Harris @1,35
Bjarne Pedersen - Josef Franc @1,47⛔ /Co ten Pepik dziś wyprawia to masakra jakaś/
ako kurs 1,98

O pierwszym pojedynku napisał już &quot;pierzakrys&quot; , Bomber w tym sezonie to porażka , a Emil pólfinał to minimum dla niego aby zaistnieć jeszcze w tegorocznym GP - a o ósemkę w generalce trzeba walczyć bo rywale uciekają w ubiegłym sezonie w Pradze gdyby nie wykluczenie w 11 biegu to pewnie byłby w półfinale a Chris tylko 3 pkt zdobył.

Ja do pojedynku z Czechem wybrałem duńczyka Bjarne Petersena , poprawny występ w Nowej Zelandi i niewiele brakło aby awansował do półfinału ,nieudany występ w ostatnim GP w Lesznie , ale pora na rehabilitację , akogo ma wyprzedzać jak nie zawodnika który pewnie będzie miał &quot;pełne pory&quot; jadąc pierwszy raz w takiej imprezie.
Narazie gram to i czekam jak inne buki wystawią pary z Czechem bo myślę że zdobędzie on w tym turnieju 1-2 pkt , może jakiś buk wystawi linie na niego jakieś 3,5 to pewnie zagram poniżej.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Andreas Jonsson - Jason Crump 1 1,90 Sportingbet ⛔
Czekałem kto na Jonssona w tej parze da najwyższy kurs i się doczekałem.. W innych bukmacherach w tej parze faworytem jest Crump. Jason jest kompletnie bez formy to on miał być liderem drużyny z Rzeszowa a na chwile obecną jest nim Walasek. Jeśli chodzi o Grand Prix to sam nie wiem jakim cudem jest on na czwartej pozycji klasyfikacji generalnej. W tym tygodniu w Szwecji zdobył odpowiednio 3 i 5 punktów. Niby w drugim meczu w Sztokholmie dwa ostatnie starty to już był ten szybki Jason. Ale jak wszyscy wiemy Ligi Szwedzkiej nie można traktować poważnie. Jeśli chodzi o Jonssona to od początku sezonu chyba przytrafiły mu się tylko dwie wpadki jedna miała miejsce w Nowej Zelandii a druga we wtorek przeciwko drużynie ze Stolicy Szwecji. Jednak podczas Grand Prix w Lesznie to już był ten szybki Jonsson. W lidze w barwach Falubazu spisuje się na chwile obecną bardzo dobrze. Tak na prawdę tą drużynę teraz ciągnie Andreas z Dudek. Stawiam w tej parze na Szweda.
Andreas Jonsson Top Sweden Rider 1,50 Tobet ⛔ ????
Nicki Pedersen Top Danish Rider 1,65 Tobet
✅
O Andreasie już pisałem wyżej. Nie bardzo wiem kto może mu zagrozić. Bo jednak Jonsson jest w bardzo dobrej formie. Mimo, że Antonio i &quot;Frycek&quot; są również w nie złej dyspozycji to jednak do formy Jonssona daleko jednemu i drugiemu. Myślę, że jednak i drugi na Markiecie przy odrobinie szczęścia znajdą się w półfinale a Jonsson to jednak jeden z faworytów do finału w Stolicy Czech. Jeśli chodzi o Nickiego to podobnie jak Jonsson jest jednym z faworytów całych zawodów. Tak na prawdę Bjarne i &quot;Kenio&quot; są zdecydowanie pod formą jeśli chodzi o dyspozycję w Grand Prix. Myślę, że Bjerre może zaskoczyć i być wyżej przed Nicki ale jednak będzie to spora niespodzianka..

// W sobotę dorzucę jeszcze na pewno jakiś typ na Tomka i może coś jeszcze..
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A w Pradze jak zwykle będzie padać
Właśnie miałem pisać, że w Pradze jak zwykle ma padać a tutaj Tomasz Gollob podzielił się swoimi spostrzeżeniami na fan page&#39;u
Dzisiejszy trening przed SGP w Pradzie odbył się w normalnych warunkach. Przetestowałem kilka nowych silników, które przy odrobinie szczęścia powinny pomóc osiągnąć jutro przyzwoity rezultat. Jedyną wielką niewiadomą przed jutrem pozostaje pogoda. Wiemy, że w Pradze będzie jutro padać. Pytanie jednak ile tego deszczu spadnie, kiedy i w jakim stopniu wpłynie to na tor. Podobnie jak w Polsce, dzisiaj w Pradze było bardzo upalnie, jutro natomiast ma się znacznie ochłodzić. To wszystko ma duży wpływ na przygotowanie sprzętu do zawodów. Pożyjemy, zobaczymy... Niezależnie od pogody, trzymajcie za mnie proszę jutro kciuki. Liczę na Wasz doping i zawsze bardzo go doceniam ???? &quot;
Tor w Pradze to zazwyczaj jedna ścieżka, więc jeszcze bardziej niż normalnie będzie decydował start. Do tego deszcz. Niezbyt lubię typować takie rundy.
Rozlosowano numery startowe: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/285140/lista-startowa-grand-prix-czech-rewanz-za-final-w-lesznie-juz-w-drugim-biegu
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Przypomina sobie ktoś z was jakąś rundę z Pragi gdzie był deszcz albo błoto? Chodzi mi głównie o to by zbadać pola startowe.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Przypomina sobie ktoś z was jakąś rundę z Pragi gdzie był deszcz albo błoto? Chodzi mi głównie o to by zbadać pola startowe.
Na &quot;Markiecie&quot; głównie A i B. Ale jak nie masz dobrego startu to i pole Ci pomoże ; )
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Emil Sajfutdinov - Kenneth Bjerre 1.45 ✅


Duńczyk dość nieoczekiwanie jako tako radził sobie w Lesznie i wtedy taki bet by wygrał. Dziś już w to nie wierzę. Emil nie jest w jakiejś oszałamiającej formie, ale Duńczyk także. W mojej ocenie zadecyduje dziś zestawienie w poszczególnych biegach, a zdecydowanie lepsze losowanie miał Rosjanin. To przeważy dla tego ja pobieram dość grubo. Powodzenia
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Ale jak dlugo ma padac ?Jest opcja ze zawody zostana przerwane przed polfinalami ?
http://www.accuweather.com/en/cz/prague/125594/hourly-weather-forecast/125594?hour=9
Pada jedynie teraz a potem do nocy sucho ....
Na pewno odjadą zawody, rzadko się zdarza, żeby turniej GP został odwołany ostatnio miało to chyba miejsce w Gorican ale wtedy sytuacja była inna. Sportowefakty o tym pisały już od piątku bo padało tam i nic nie wskazywało na to, żeby miało przestać. Dzisiaj Sportowefakty nic nie piszą więc myślę, że ten deszcz nawet lepiej wpłynie na tor bo to co zobaczyłem na wczorajszym treningu to Panowie start i można iść robić sobie jedzonko. Beton, Beton, Beton! Więc niech trochę po pada co będzie ściganie.

Tomasz Gollob TOP3 2,15 Tobet ✅
Nicki Pedersen TOP4 2,20 Totomix
✅
Obu Panów widzę dzisiaj na podium ale, że kurs na Nickiego wysoki jest nawet na to, że wjedzie do finału to gram w ten sposób. Tomek zapewnia swoich kibiców czyli np mnie ???? , że w Szwecji były problemy ale nie odbije się to na jego występie na Markiecie. Tomek wylosował piąty numer na te zawody podobno jego ulubiony. Jeśli w 2 biegu dojedzie do pierwszego łuku równo z Jarkiem i Holderem to wygra ten bieg a póżniej może być już tylko lepiej. Najtrudniejszy bieg będzie gdy spotka się z Gregiem i Jasonem a będzie miał ich po lewej stronie.. Co do Nickiego opisywałem już go podczas typu na najlepszego Duńczyka w dzisiejszym turnieju. Jest w bardzo wysokiej formie do tego ma dość korzystny układ pól w biegach z trudnymi rywalami. Stawiam, że Tomek dzisiaj będzie drugi lub trzeci a Nicki trzeci lub czwarty ???? ????

Tomasz Gollob - Jason Crump 1 1,65 Betsafe ⛔
Jarosław Hampel - Jason Crump 1 1,55 Betsafe
⛔
Nicki Pedersen - Jason Crump 1 1,75 Fortuna ✅
Wszyscy trzej Panowie w których stronę gram są na pewno w wyższej formie niż Jason. Crump po prostu nie przypomina już zawodnika nawet w 40% który zdobył tytuł Mistrza Świata w 2009 roku. Dzisiaj Jason niby ma nie zły układ pól ale jednak na prawdę kłopoty sprzętowe widać, że mu doskwierają więc nie wiadomo jak będzie potrafił wykorzystać te pola. Niby Jason pojechał fatalnie w Szwecji tak samo jak Tomek i Jarek ale chyba sprzętowo jednak nasi są od niego na chwile obecną lepsi tak samo jak Duńczyk dlatego gram przeciwko Crumpowi w tych parach.
analizy kolo 16 ; )
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Bjarne Pedersen-Josef Franc: Franc @3,55 Betsafe✅✅6-9 pkt

Oferta na GP Czech jest dość bogata,ale ja wybieram tylko jeden typ.Stawiam na miejscowego zawodnika z dziką kartą w parze z beznadziejnym Bjarne. Nie wiadomo jak przygotowany będzie dziś tor,bo pogoda trochę grymasi. Ale na pewno mniej zaskoczony nawierzchnią będzie Franc.Przejrzałem sobie trochę jego wyników z tego toru w rozgrywkach krajowych i zdecydowana większość to 12-15 pkt w 5 startach.Wiadomo,że dziś za rywali będzie miał czołówkę światową a nie czeską.Obaj zawodnicy zapewne nie przekroczą granicy 3-5 pkt w całych zawodach.Dla mnie w tej parze mamy szanse 50/50,a więc pobieram tak wysoki kurs na miejscowego ridera.
 
S 20

sav1ola

Użytkownik
Polecam obejrzeć kursy betgun. Są zakłady np.
T.Gollob lub J.Hampel- winner 2.20
Inny niż (T.Gollob,J.Hampel)- winner 1.60

ogólnie bogata oferta z Grand Prix w Pradze.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Na &quot;Markiecie&quot; głównie A i B. Ale jak nie masz dobrego startu to i pole Ci pomoże ; )
Nie do końca się z tym zgodzę. Na Markecie bywałem bardzo często i dlatego mam to w pamięci. Ostatnio w początkowej fazie zawodów najlepiej &quot;chodziło&quot; pole D. W zeszłym roku może nie, ale w 2010 i w 2009 napewno w pierwszej rundzie (biegi 1-4) zawodów pole D miało skuteczność zwycięstw ~ 75%. A wiadomo, jak na Markecie wystartujesz, tak dojedziesz ...
Aczkolwiek nie bardzo polecam typowanie niespodzianek biegowych, bo jak spojrzymy na to kto jedzie z pola D w pierwszych czterech biegach: Ljung, Andersen, B.Pedersen czy Lindbaeck, to można założyć, że ich akurat czołówka może wyprzedzić na dystansie. No może poza Antonio ...
Ale jak dlugo ma padac ?Jest opcja ze zawody zostana przerwane przed polfinalami ?

http://www.accuweather.com/en/cz/pra.../125594?hour=9

Pada jedynie teraz a potem do nocy sucho ....
Wystarczy. W Pradze robią mega beton, jak tor tego nie wchłonie, to tor jest mega śliski. Max. 1 ścieżka do jazdy. Przynajmniej na początku. Zależy ile tego deszczu spadnie. W 2008 było podobnie jak teraz, upały i typowy letni deszcz (intensywny ale krótki) i zawody, w drugiej fazie były jedne z lepszych na markecie. Z kolei w 2007 opady były tak długie, że zawody nawet mogły być odwołane. Tak się nie stało. Ale zawody były mega nudne. Gollob sobie nie radził. Zaliczył najgorszy wynik w GP, zdobył 1 pkt ale dla równowagi najwyższe miejsce w karierze, bodajże 2 (ale był bliski zwycięstwa) zdobył młodziutki wtedy ... Hampel.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom