>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Speedway Grand Prix (3) Czech - Praga, 23 maja 19:00

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

CZECH REPUBLIC FIM SPEEDWAY GRAND PRIX

Archiwum wyników:
2014 2013 2012 2011 2010
Koniec maja to tradycyjnie czas na czeską edycję w Grand Prix. W tym roku są to zawody szczególne, bo GP w Pradze odbędzie się tylko tydzień po zawodach w Tampere. Któremu zawodnikowi taki maraton podpasuje? Faworytem bukmacherów jest Nicki Pedersen. Trudno się dziwić. Dzik jest w mega formie a w Pradze był w finale w 4 z ostatnich 5 turniejów. Nie można jednak zapominać o Woffindenie który wygrał zawody na praskiej Markecie w 2013 oraz 2014 roku. Zwyczajowo na tym torze dobrze spisywał też Jarosław Hampel jednak w poprzednim roku był ostatni. Tak naprawdę to tradycyjnie na Markecie zadecydują pola startowe. Dość powiedzieć, że rok temu wygrano tylko jeden wyścig jadąc z czwartego pola, a w 2013 takiej sytuacji w ogóle nie było!
Kursy z Bet365:
Zapraszam do dyskusji i podawania typów!
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Tai Woffinden - Greg Hancock 1 1,57 Betsson ✅

Konsekwentnie na Taia. Brytyjczyk jest w super formie ale i świetnie spisuje się w Pradze. Dwa ostatnie GP należały do niego, ba wygrał swoich 11 wyścigów z 14 rozegranych.. Imponujące statystki, losowanie jutro nie najgorze. Greg w Pradze też dobrze jeżdzi do tego dobre dla niego losowanie bo dwa razy pierwsze pole. Forma jest i to widać bo jest w czołówce czego może nie pokazuje klasyfikacja. Jednak taką formę jaką ma obecnie Tai można porównać chyba tylko do Nickiego i Jarka. Gram na Taia i liczę na kolejne podium &quot;Tajskiego&quot;

Vaclav Milik - Chris Harris 1 1,57 Betsson ⛔

Vacek :p słabsze losowanie niż Harrisa jednak on w tym sezonie spisuje się dużo lepiej niż w poprzednich więc gdzie jak gdzie ale pokazać się będzie chciał w GP u siebie. Harris po dobrym GP w Warszawie już w Tampere pojechał słabiej. Ogólnie Harris jeżdzi w tym roku dobrze jak na siebie ale mimo wszystko w GP pewnego poziomu nie przeskoczy. Milik na pewno wiele w tym roku już w Pradze miał okazali do po trenowania a jutro pokaże to na torze jak pokazuje w barwach Betardu Sparty. Stawiam na Vaclava.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Pedersen - MJJ - 1 ✅
Hancock - Kasprzak - 1 ✅
@1.62
Betsson
Taki skromny, aczkolwiek teoretycznie pewny dubelek. Nicki forma kapitalna, nikogo nie trzeba przekonywać. Na czeskim torze radzi sobie całkiem nieźle. MJJ raczej nie może odnaleźć się w cyklu. Herbie, zaraz po Tajskim, Powerze i Jarku należy do grona zawodników z najlepszą formą. Owal w Pradze nie ma przed nim tajemnic. Z kolei KK jak do tej pory totalnie zawodzi. Miałem nadzieję, że coś drgnęło ostatnio w Finlandii, ale to był przypadek, co udowodnił w lidze polskiej i szwedzkiej. Oczywiście kiedyś odpali, ale wątpię, by nastąpiło to jutro.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Wszystko Betsafe

Pedersen - Iversen 1 1,27✅
Hampel - Kasprzak 1 1,28✅
Hancock - Zagar 1 1,38✅

Kurs 2,24 - Gorąco polecam!✅✅✅

Nicki Pedersen, Jarosław Hampel, Greg Hancock to trójka na którą stawiam. Dodać do tego można Woffindena i według mnie to jest czwórka żużlowców ktora dzisiaj powalczy o wygraną.
Pedersen piekielnie mocny natomiast Iversen przeplata dobre biegi ze słabymi. Dzisiaj najwazniejsze będą starty a to Nicki ma opanowane świetnie. Dla Iversena półfinał będzie dużym osiągnięciem.
Kasprzak ostatnio podczas GP w Finlandii chyba sam nie wiem jakim cudem tak dobrze pojechał bo kolejne występy w Polsce i w Szwecji pokazały,że nadal jest w dołku i póki co nie widać aby mogło być lepiej. Jarek startowcem jest jednym z lepszych na świecie dlatego na Praskim torze powinien zanotować bardzo dobry występ.
Zagar wygrał na Narodowym ale tam to była parodia więc wcale bym na ten wynik nie patrzyl. Kolejne zawody i już było widać o wiele słabszą dyspozycje. W Gorzowie na sowim torze żenujący występ. Dzisiaj pewnie powalczy o półfinał jednak Greg dzisiaj walczy o wygraną więc nie ma szans,żeby tu było jakies zagrożenie te strony Słoweńca.


Milik - THJ 1 1,60✅
Hancock - Doyle 1 1,40✅

Kurs 2,24✅

Milik ma naprawdę dobry sezon. W Anglii punktuje na wysokim poziomie, we Wrocławiu też spisuje się dobrze i przywozi ważne pkt. Jonasson po kontuzji a i nie jestem pewien czy w 100% zdrowy. Gdyby był w pełni sił bym tego nie ruszał jednak w ciągu tygodnia noga nie jest w stanie dojść w 100% do sprawności. Czy wytrzyma cały turniej? Milik u siebie myślę,że jest w stanie sprawić niespodziankę a taką będzie awans do TOP-8.
Grega opisywałem, Doyle póki co jeździ dobrze. Troszkę narzekał na dużą ilosc startów ale ostatnie mecze już pokazują tą dobrą formę Kangura. Dzisiaj uważam,że bedzie miał ciężko o bardzo dobry wynik (bo taki by musiał osiągnąć aby pokonać Jankesa) bo tor w Pradze to dla Niego nowośc. Greg tu zna ściezki wie jak się poruszać. Wszystko wskazuje na Herbiego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Jak dobrze każdy wie w Pradze bardzo sprzyjające są pola wewnętrzne więc zawodnicy w kaskach czerwonym i niebieskim teoretycznie maja łatwiej.
Według mnie bet365 dobrze wystawił linie na zawodników i naprawdę ciężko coś z tego pewnego wybrać dlatego ja poszukałem sobie zakładów na to kto wygra dany bieg i tak:
Zwycięzca biegu 5: Greg Hancock - 1,66✅
Kurs niski tzn był wyższy ale poleciał i na chwile obecną tyle wynosi. Greg jest z pierwszego pola więc tego dobrego. Bieg po równaniu toru więc o jakimś mijaniu na trasie raczej możemy zapomnieć. Hancock w formie, tor zna dobrze. Rywale: Batchelor,Jonsson,Jonasson. Tak naprawdę Greg tu powinien bardzo łatwo pojechać po 3pkt.
Zwycięzca biegu 6: Jarosław Hampel - 1,80✅
Jarek tez pojedzie od kredy. Startowiec z Niego super więc powinien wystrzelić i pędzić od startu do mety jako pierwszy. Milik,Harris,Iversen nie sądzę aby w aktualnej formie byli w stanie zagrozić Hampelowi.
Tak lekko można spróbować:
Iversen poniżej 8 pkt - 2,05✅:cool: [0,0,1,3,3]
Duńczyk nie trafił dobrze w losowaniu.2x4 pole a to naprawdę nic fajnego na tym torze. Według moich wyliczeń wychodzi 6-8pkt więc przy takim kursie można lekko zagrać.
Wszystko bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Najlepszy Polak - Hampel 1,50 @ Sportingbet
To co prezentuje KK to każdy widzi. MASAKRA. Słaby jest pod każdym względem. Oglądałem we wtorek mecz w Szwecji to nawet swoich wywozi by pkty przywozić. Nawet jak odpali w jakimś biegu to nie jest w stanie utrzymać takiego poziomu przez całe zawody. Janowskiego natomiast trochę to GP przerosło. Hampel ostatnio w mega formie. Jedynie co mnie martwi to tor w Pradze który wybitnie Jarkowi nie leży i na którym ma w ostatnich latach problemy by wejść do półfinałów. Jednak mimo tego to patrząc co wyczyniają jego rodacy to jakoś nie widzę sytuacji by Jarek miał przegrać z którymś z nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Milenium chyba nie wie, jakie pola w Pradze dominują, dlatego zagrałem tak:

Bieg I - wygra Batchelor 3,30 lub Harris 4,00 - pograłem i taką i taką opcje, jadą z pierwszego i drugiego pola, rywale to Jepsen Jensen (ostatnio fatalne występy) i Holder z najgorszego (tak się przynajmniej wydaje przed zawodami) pola czwartego, jeśli Australijczyk lub Brytyjczyk dobrze wystrzelą spod taśmy to któryś z nich zapisze trójkę na swoim koncie.

Bieg II - wygra Pedersen N. @ 1,85 - drugie pole, z pierwszego Jonsson, Duńczyk kapitalna forma, pewnie wystrzeli jak z katapulty i pomknie po trzy punkty. Janowski i Iversen z czwartego nie powinni mu zagrozić.

I jeszcze dwa pewne typy z Milenium według mnie bez analizy: Iversen na podium - NIE @ 1,27 i najlepszy z Polaków - Hampel @ 1,50
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Zwycięzca biegu 6: Jarosław Hampel - 1,80
Jarek tez pojedzie od kredy. Startowiec z Niego super więc powinien wystrzelić i pędzić od startu do mety jako pierwszy. Milik,Harris,Iversen nie sądzę aby w aktualnej formie byli w stanie zagrozić Hampelowi.
Miałem odpuszczać stawianie GP, bo nie dość, że cykl póki co mało atrakcyjny, to jeszcze ciężko coś wytypować. Tu jednak nie sposób się nie zgodzić i popieram ten typ w stu procentach. Milik i Harris to poziom-dwa niżej niż Hampel, a Iversen nie dość, że fatalna forma, to jeszcze czwarte pole. Aktualna forma tych zawodników i warunki torowe sprawiają, że faworyt może tu być tylko jeden. Hampel.
✅ izzi, dzięki RADULA !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Batchelor powyżej 6 B365 @1,95 ⛔ 6...
Troy jest w formie, zaczyna z pola A, pierwszy wyścig i już liczę na jego 3 oczka. Później jedzie z B, po lewej Hancock raczej poza zasięgiem po prawej Szwedzi AJ i THJ, na nich może spokojnie 2 oczka przywieść. 3 i 4 seria bardzo trudna, bo najpierw pole C, a następnie D z takimi asami jak Hampel, K.K, i Nicki. Wszystko się rozstrzygnie w ostatniej serii w, której znowu liczę na punkty kangura. Janowski czy Millik do pokonania do tego Woffi z pola C.
Myślę, że 6 oczek spokojnie przekroczy.

Harris poniżej 6 B365 @1,83 ✅ 5
Harris dla mnie to outsaider, sfarcił w Wawie, coś tam pojechał w Tampere, koniec basta. Ten zawodnik nie nadaje się do GP od kilku lat jest tam tylko zapchajdziurą i jak to mówił prezes Wilczyński obsraj_nogą. Dziś na twardym, podobnym do &quot;polskiego&quot; torze nie ujedzie za dużo.
Zagar poniżej 8,5 Sts @1,75 (@1,54) ✅ 8
Linia zdecydowanie za wyskoa. Ja bym ją ustawił na poziomie 7. Jest 8,5 czyli o jakieś 1,5 dla mnie zadużo. Kurs jak to w ziemniakach niewysoki, ale ja skorzystam. 5-8 oczek zdobedzie, ale 9+ nie sądze! Buk zasugerował się zwycięstwem w Wawie, nic bardziej mylnego.
Doyle powyżej 7 B365 @1,95 ⛔ 7...
Jason czarny koń GP dla mnie. Doświadczony, późno zapukał do bram GP, ale jeździ co najważniejsze równo. Dziś liczę na jego fajny występ, stać go na półfinał i myślę, że się tam zamelduje. Z zawodników takich jak Szwedzi, Zagar, KK, Janowski, Holder, Batch, MJJ, jeździ najrówniej więc powinien spokojnie uciułać 8+ oczek i wjechać do półfinałów.
MJJ równe 6 @6,5 B365
MJJ poniżej 6 @3,0 ✅ 4
Najgorsze losowanie z możliwych C, D, C. Wyścig nr 7 w jego 2 serii będzie kluczowy. Zakładam, że w 1 serii nie przywiezie więcej niż 1pkt (np. na Harrisie), a w drugiej serii albo zrobi 2-3 oczka i zawody się dla niego ułożą albo zrobi znowu 0-1pkt. i zacznie się kombinowanie, zmiana motoru, nerwówka i znowu pole C, zawali i będzie miał po 3 seriach np 2 pkt i po zawodach. W 2 serii jedzie z D, ale z Woffim i Nickim. Mieć Pedersena po lewej to nic fajnego, nie liczyłbym na to że Dzik potraktuje ulgowo swojego rodaka. Myślę, że kurs 3,0 zacny tym bardziej po tym co pokazał Duńczyk w lidzę polskiej. Podpórka na równe 6 zagrana.
Hancock wygra 14 wyścig @1,9 B365 :minus Janowski brawo
Harris, Janowski, Zagar, co tu dużo mówić. Tylko wygrać.
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Skoro Hamplel tak dobrze startuje to dlaczego pojechał tragedię rok temu? Złe warunki były? Tak przeglądam zawody sprzed roku i zastanawiam się jakim cudem mógł tak kiepsko pojechać.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
N. Pedersen - N.K. Iversen 1 @1.28
J. Hampel - K. Kasprzak 1 @1.23
@1.57 Betsafe


Nicki i Jarek fantastyczna forma. Obaj jeżdżą bardzo dobrze, zdobywają sporo punktów i na pewno obaj mają sporą szansę na wejście do finału. Ostatnie mecze w ich wykonaniu to sporo przywożonych punktów i świetna jazda. Obaj są szybcy w tym roku. Ich rywale jeżdżą zdecydowanie gorzej. Kasprzak i Iversen jeżdżą kiepsko, o czym zwyczajnie świadczą liczby. Ani jeden, ani drugi nie byli jeszcze w żadnym z dwóch rozgrywanych GP w czołowej ósemce i nic nie wskazuje na to, by dzisiaj miało być inaczej. Jak dla mnie całkiem pewny dubel.

Woffinden - Hancock 1 @1.52
Pedersen - Hampel 1 @1.60
@2.43 Betsafe
 
T 140

tajski26

Użytkownik
Skoro Hamplel tak dobrze startuje to dlaczego pojechał tragedię rok temu? Złe warunki były? Tak przeglądam zawody sprzed roku i zastanawiam się jakim cudem mógł tak kiepsko pojechać.

Prosty powód - Jarek rok temu wylosował 3 numer startowy co oznaczało starty kolejno z pól C,D,C,B,A. Pierwsze trzy biegi już było wiadomo że do dupy - każdego roku najlepsze są dwa wewnętrzne pola - A i B. W pierwszych trzech biegach zrobił tylko punkt i szukał ustawień silnika bo nie jechało.

Potem czwarty bieg Jarka - miał Grega w czerwonym, Smolinskiego w białym i Harrisa w żółtym. Nie dał rady żadnemu z powodu złych ustawień.

Ostatni bieg - w niebieskim jechał fenomenalny wtedy Darcy Ward (15 punktów w fazie zasadniczej), w białym Zagar - który też jechał bardzo dobre zawody i w żółtym Kenneth Bjerre - Jarek dał radę tylko słabemu krasnalowi.

Poza tym doszły jeszcze problemy w głowie Jarka gdzie cały czas szukał coś sprzętowo.

O ile też dobrze pamiętam to rok temu przed zawodami zdążyło jeszcze dobrze popadać i tor też był odrobinę inny niż normalnie.


Ze stawianiem dzisiaj Woffy&gt;Greg byłbym bardzo ostrożny. Woffy wygrał tutaj dwa ostatnie GP - ale Greg też tutaj jeździć potrafi - a losowanie było łaskawsze dla Grina.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Tajski26, ok dzięki.
A co powiesz o takim tripelku: Magic, Harris, Millik nie awansują do półfinału? ako 2,8 betGUN
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
Panowie ma ktoś z was dostęp do programu? Chodzi mi wynik losowania kto z jakiego pola startuje.
 
nyk 501

nyk

Użytkownik
Odemnie Milik powyżej 5 w bet365 kursik 2,5 warty ryzyka.
Do tego Tai win kurs 4 lub Jarek win 7.5.
 
rodzyn7 6,7K

rodzyn7

Użytkownik
Tai Woffienden over 11 @2,1 ✅
Tai Woffienden win @4
✅
Bet365
//Tak jak przewidywałem, Tajski pokrył linię już w fazie zasadniczej. Do finału też dotarł bez większych przeszkód i spokojnie wygrał finał.
Rozpoczynam od najodważniejszych typów. Tajski w świetnej formie, z czego każdy zdaje sobie sprawę. Pokonać go mogą jedynie Nicki i Jarek, ale 12 punktów powinien zrobić spokojnie. Myślę, że przynajmniej 10 to będzie miał po samej fazie zasadniczej. Typ na zwycięstwo wiadomo, ryzykowany. Do finału IMO Tajski wejdzie na pewno, ale tam już może być różnie.
Pedersen - Kasprzak 1 @1,3 ✅
Hampel - AJ 1 @1,32 ✅
Woffinden 1-6 @1,2 ✅
Hancock - Zagar 1 @1,4
✅
AKO: 2,88 Fortuna
✅
Moje AKO na dziś. Pedersen, Hampel i Tajski jak już pisałem, świetna forma na początku sezonu, tylko jakieś upadki mogą im pokrzyżować plany. KK za to w formie żałosnej, AJ powoli wraca do siebie po kontuzji, ale tutaj raczej nie będzie miał szans z Hampelem. Hancock zdobywa punkty, ale mnie osobiście nie przekonuje, jest dość wolny na torze i dużo nadrabia swoim doświadczeniem. Na Zagara, będącego w podobnej formie co KK, powinno to dziś jednak wystarczyć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom