>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Speedway Grand Prix 2013 (6) Gorzów, 15 czerwca godz 19.00

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
GRAND PRIX POLSKI-GORZÓW​




Tak było przed rokiem:

Wyniki:
1. Martin Vaculik (Słowacja) - 20 (3,2,2,2,3,2,6) + 1. miejsce w finale
2. Chris Holder (Australia) - 17 (2,2,1,3,3,2,4) + 2. miejsce w finale
3. Bartosz Zmarzlik (Polska) - 13 (2,1,3,2,0,3,2) + 3. miejsce w finale
4. Tomasz Gollob (Polska) - 12 (1,1,1,3,3,3,0) + 4. miejsce w finale
5. Greg Hancock (USA) - 12 (1,3,3,2,3,d)
6. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 11 (2,3,3,1,2,0)
7. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 10 (0,2,2,3,2,1)
8. Andreas Jonsson (Szwecja) - 9 (3,0,2,2,1,1)
9. Peter Ljung (Szwecja) - 7 (3,1,0,3,0)
10. Nicki Pedersen (Dania) - 7 (2,3,1,0,1)
11. Hans Andersen (Dania) - 7 (0,2,3,1,1)
12. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 6 (1,3,0,1,1)
13. Jason Crump (Australia) - 5 (3,w,0,0,2)
14. Bjarne Pedersen (Dania) - 4 (1,0,2,1,0)
15. Kenneth Bjerre (Dania) - 3 (0,1,0,0,2)
16. Chris Harris (Wielka Brytania) - 1 (0,d,1,d,0)

R1. Piotr Pawlicki (Polska) - NS
R2. Przemysław Pawlicki (Polska) - NS
Bieg po biegu:
1. Ljung, Lindgren, Lindbaeck, Harris
2. Vaculik, Zmarzlik, Gollob, Bjerre
3. Crump, Holder, Hancock, Sajfutdinow
4. Jonsson, N. Pedersen, B. Pedersen, Andersen
5. Hancock, Vaculik, Ljung, Jonsson
6. Lindgren, Holder, Gollob, B. Pedersen
7. N. Pedersen, Sajfutdinow, Zmarzlik, Harris (d)
8. Lindbaeck, Andersen, Bjerre, Crump (w)
9. Andersen, Sajfutdinow, Gollob, Ljung
10. Lindgren, Vaculik, N. Pedersen, Crump
11. Hancock, B. Pedersen, Harris, Bjerre
12. Zmarzlik, Jonsson, Holder, Lindbaeck
13. Ljung, Zmarzlik, B. Pedersen, Crump
14. Sajfutdinow, Jonsson, Lindgren, Bjerre
15. Holder, Vaculik, Andersen, Harris (d)
16. Gollob, Hancock, Lindbaeck, N. Pedersen
17. Holder, Bjerre, N. Pedersen, Ljung
18. Hancock, Lindgren, Andersen, Zmarzlik
19. Gollob, Crump, Jonsson, Harris
20. Vaculik, Sajfutdinow, Lindbaeck, B. Pedersen
Półfinały:
21. Zmarzlik, Holder, Sajfutdinow, Hancock (d)
22. Gollob, Vaculik, Jonsson, Lindgren
Finał:
23. Vaculik, Holder, Zmarzlik, Gollob
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Bartosz Zmarzlik-Antonio Lindbaeck: Zmarzlik @1,72(kto więcej pkt) Unibet✅✅6-3pkt

Szybko,bo zaraz spadnie.Zmarzlik po fatalnym początku sezonu ostatnie 2 tygodnie już wchodzi na swoje najwyższe obroty w ligach.Do tego dochodzi oczywiście własny tor i doświadczenie zdobyte przed rokiem w tej rundzie GP.A Anton? Wiadomo,że on może nagle wypalić.Ale jakoś nic tego nie zapowiada.Już nawet jadąc z rezerwy w Elitserien ma problemy z konkretnym punktowaniem na własnym torze-wczoraj 7 pkt.Nie ma prędkości w jego maszynach i wątpię żeby nagle ją znalazł.Jego występy w Gorzowie to pasmo beznadziejnych wyników,czy to w lidze czy w GP:

liga 2010: 5(1,1,2,1,0)
GP 2011: 3(0,1,1,1,-)
GP 2012: 6(1,3,0,1,1)
liga 2013: 3(1,2,0,0)

Jeden rodzynek to występ w SWC:

baraż- 11(1,3,2,3,2)
finał- 8(0,3,2,1,1,1)

Ja wierzę w dobry występ Bartosza,tzn awans do 1/2 finału.A to powinni wystarczyć na Toninho.
----------------
Bartosz Zmarzlik TOP 8 @2,02 Milenium⛔⛔

Argumenty jak powyżej.Być może Bwin da wyższy kurs.
------------
Zagar wygra 2.bieg @5,00 Bwin⛔
Kasprzak wygra 3.bieg @4,50 Bwin✅


Bwin założył że najlepsze będzie 4 pole startowe bo rok temu najwięcej biegów wygrali zawodnicy własnie z tego pola.W lidze normalne jest że w pierwszych biegach wszyscy startują na w miarę równo przygotowanych polach i pola zewnętrzne niosą lepiej dopiero po kilku biegach,jak coś tam po kołem się znajdzie.W GP organizatorzy często przygotowują te pola nierówno,często jakieś jedno od samego początku jest inaczej przygotowane.Czyli generalnie to jest loteria w GP przewidywać cokolwiek z polami.Ja wybrałem opcję która sprawdza się na początku zawodów nawet w GP-czyli pole A.Kursy są piękne,zawodnicy obaj w formie i ze sporą znajomością tego obiektu.Inni bukmacherzy na pewno nie wystawią takich wysokich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
C 407

cekaem

Użytkownik
Miałem pisać bet na Zmarzlika ale kolega wyżej mnie już uprzedził , także skupie się na innym zakładzie przeciwko Toninho:
Lindback - Dryml 2 3.20 Betsafe ⛔
Lindback jest tak beznadziejny w tym sezonie, że nie postawiłbym na niego złamanego grosza... Wiem , że Dryml nie jest też zawodnikiem wybitnym i zapewne też nie lepszym od Toninho ale upatruje tutaj słabości Szweda, który nie zaskoczy nawet jak przywiezie 0 pkt. Jak kolega wyżej pisał jego występy w Gorzowie też nie zaliczają się do najlepszych. Widzę tą parę typowo fifty/fifty. Punkty raczej będą zdobywać przypadkiem czy to na &quot;trupie&quot; czy jak kogoś wybitnie zamkną na pierwszym łuku. W dotychczasowym pojedynkach w GP w tym sezonie jest remis 1:1. Widzę tutaj spore value w becie na Czecha. Po takim kursie jak najbardziej pobieram.
Iversen - Woffinden 2 3.00 Betsafe ✅
Iversen w gazie , wszędzie ładnie punktuje, do tego w Gorzowie ma atut w postaci własnego toru. Tajski po kontuzji nie wiadomo jak to z nim będzie ale myślę, że jakby nie był do końca sprawny to by odpuścił. Zdaje sobie sprawę, że większość atutów ostatnio po stronie duńczyka ale... no właśnie w GP dotychczas Iversen oprócz ostatniego turnieju punktował średnio. Nie schodził poniżej pewnego poziomu ale też nie wchodził na pewien pułap na którym od początku sezonu jest Woffinden. I to jest dla mnie bardzo mocny argument dający podstawę do tego aby spróbować zagrać na Anglika po takim kursie. Gdyby to była liga to pewnie Niels oscylowałby wokół kompletu ale w GP kiedy przychodzi rywalizować z najmocniejszymi zawodnikami na świecie nie bywa to już tak w jego przypadku kolorowo. Jednorazowy wystrzał w GP ( i do tego w Anglii gdzie jeździ jako jeden z nielicznych uczestników ) nie stawia go w roli zdecydowanego faworyta tej pary. Dla mnie osobiście gra warta świeczki.
Jeśli ktoś jednak nie jest pewny to też polecam identyczny kurs na Tajskiego 3.0 ✅w pojedynku z Emilem. Szansa na powodzenie uważam podobna. Bukmacherzy widzę bardzo ostrożnie oceniają szanse zawodników wracających po kontuzjach a jak pokazuje nam przypadłość Nickiego Pedersena , który nie jeździ w ligach a w GP śmiga bardzo pewnie. Jakoś nie widać po nim, żeby specjalnie mu to przeszkadzało w osiąganiu dobrych wyników. Co do samego Emila to on obniżył loty w ligach coś mu te maszyny nie ciągną szczególnie w Częstochowie. W Szwecji jak wiadomo on prawdopodobnie testuje sprzęt , więc jego wyniki tam nie są do końca miarodajne ale jest to zawodnik turniejowy, który poniżej pewnego pułapu nie schodzi.
Podsumowując widzę bardzo dużą dozę podobieństwa , że któryś z zakładów na Tajskiego będzie trafny , wystarczy jeden po takich kursach i będziemy do przodu.
Już miałem wysyłać ale jednak znalazłem jeszcze jeden bet na Taia 2.55 ✅przeciwko Kasprzakowi. Uważam , że warto spróbować.. Oby Tai jeździł równie skutecznie jak przed kontuzją.
Niels Kristian Iversen wygra bieg 4 1.83✅ Sportingbet
Kurs może nie jest zachwycający ale nie bardzo widzę inna możliwość. Od krawężnika Dryml , Iversen , Lindgren i Zmarzlik. Myślę , że szerszy komentarz nie jest wymagany. Iversen zamyka Drymla i wychodzi na prowadzenie , którego nie oddaje do mety. Nie ma za bardzo kto mu zagrozić w tej gonitwie.
Greg Hancock over 8,5 1.70 ✅Sportingbet
W zeszłym roku Herbie 12 pkt po fazie zasadniczej zawalił półfinał w Gorzowie. 2 lata temu 11 pkt w 4 startach , zawody zostały przerwane -Hancock zwycięzcą. W lidze odpowiednio w tym roku 9 pkt w zeszłym 10 pkt. Za każdym razem linia została pokryta. W tym roku forma bez rewelacji jednak długi okres Amerykanin odczuwał skutki upadku. Teraz jednak wydaje się , że wraca na właściwe tory. Forma w GP zazwyczaj oscyluje wokół 8-10 pkt. Myślę , że biorąc pod uwagę jego dotychczasowe występy w Gorzowie plus zwyżkującą formę jutro osiągnie ten pułap.
Tai Woffinden top8 1.85 ✅Milenium
O Tajskim napisałem już wystarczająco. Czy ktoś sobie wyobraża jak już on wsiądzie na motor , że nie załapie się do czołowej ósemki zawodów? Mi to sobie ciężko wyobrazić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Wygra GP Polski:
Iversen @ 6 (bet365)
Kasprzak @ 9 (bet365)
Zagar @ 17 (sportingbet)
Zmarzlik @ 35 (Tobet)

To wszystko są ciekawe zakłady, zawodnicy jeżdżący w klubie z Gorzowa obecnie (lub w ub. sezonie - patrz Zagar).

Ze względu na kurs sam skłaniałbym się na wyraźnie niedoszacowanego Słowaka (wygrał rok temu):
Vaculik @ 70 (Tobet)
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Emil Sajfutdinov - Krzysztof Kasprzak 2 2,45 Betsafe
Gram na Kasprzaka, ponieważ forma za nim przemawia. Ostatnio Emil coś obniżył loty i zobaczymy czy to kryzys czy też &quot;ligowy&quot; kryzys. Kasprzak formę ma mimo, że we Wrocławiu jechał słabo to właśnie rewelacyjnie od paru spotkań spisuje się Kasprzak na torze w Gorzowie. Może losowanie trochę dla niego nie najlepsze ale Krzysztof szczególnie w meczu z Polonią pokazał, że na &quot;Jancarzu&quot; potrafi przegrać start i mijać rywali na dystansie niczym Gollob kiedyś na tym torze. Dzisiaj liczę na Kasprzaka a może to dla niego zostanie zagrany &quot;Mazurek&quot; ;)
Tai Woffinden - Matej Zagar 2 1,82 Betsafe
Uważam, że kontuzja obojczyka to nie byle co. Pamiętam Vojens w 99 roku i chyba Gollob jadący o tytuł włąsnie z kontuzjach obojczyka. Wtedy co prawda jechał chyba po 6 dniach od wypadku a nie po dwóch tygodniach ale jednak kotnuzja jest ciężka. Co nie zmienia faktu, że nie ma co ich porównywać bo Tai to super &quot;show rider&quot; a Gollob &quot;płaczek&quot; ;). Jeśli chodzi o typ uważam, że forma jest po stronie Taia ale znajomość stać zdrowie po stronie Matej. Do tego znajomość toru więc uważam, że Matej który dzisiaj pojedzie dwukrotnie z pola A ma olbrzymią szansę na finał. Dla Taia dzisiejszy turniej może być straszną męczarnia i na pewno zdarzyć się mogą momenty gdzie zamknie gaz. Gram na Mateja.
Ps. W końcu dobre losowanie Gollob, ciekawe czy wykorzysta to ???? Nawet jak nie to już i tak gorzej nie którzy użytkownicy tego forum nie mogą go nazwać więc się nić nie stanie ????
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
FREDKA LINDGREN - TONINHO LINDBAECK 1 ZA 1,40 w millenium

Kurs marny, ale nie wyobrażam sobie, żeby nie weszło. I nie chodzi tu już o to, że Fredka jedzie w GP ostatnio coraz lepiej, ale raczej o to, co prezentuje Toninho. Tor, pola tu nie mają znaczenia - forma Linbaecka w GP jest poniżej krytyki i nie przewiduję to żadnych niespodzianek.

Reszta jutro..
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Zuzel GP 2013 Gorzow
Spotkanie.Emil Sajfutdinov - Greg Hancock
typ.1
kurs.1,50
buk.Tobet
data.15.06.2013 g.19.00
Analiza.
Grand Prix w Gorzowie i para zawodnikow Emil Sajfutdinov - Greg Hancock.Jak dla mnie zdecydowanym faworytem jest tutaj Emil.Co prawda w wystepach ligowych ostatnio to Greg sprawia lepsze wrazenie i lepiej punktuje w Szwecji i w Polsce,ale to jest GP i calkiem inna jazda,a tu Emil ma jeden cel -zostac w tym roku mistrzem swiata i jak na razie jest na dobrej drodze.I tak po 5 turniejach Emil Sajfutdinov w klasyfikacji generalnej jest na 1 miejscu z dorobkiem 69 punktow,natomiast Greg Hancock znajduje sie na 8 lokacie z 45 oczkami.Tak wiec sama tabela pokazuje kto dzieli i rzadzi w GP.I na koniec jeszcze porownanie obu zawodnikow w ostatnich 3 turniejach GP...
Grand Prix Wielkiej Brytanii w Cardiff
Emil Sajfutdinov -3m i 14pkt Greg Hancock-7m i 11pkt
Grand Prix Czech w Pradze
Emil Sajfutdinov -2m i 17pkt Greg Hancock-11m i 7pkt
Grand Prix Szwecji w Goeteborgu
Emil Sajfutdinov -1m i 17pkt Greg Hancock-9m i 8pkt
Tak wiec ostatnie turnieje to widoczna przewaga Emila nad Gregiem i wszystko wskazuje na to ,ze w Gorzowie bedzie podobnie.Polecam.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
KK - Fredka Lindgren - 1 ✅
Emil Sajfutdinow - AJ - 1 ✅
@2 Tobet
Krzysiu na przekór ekspertom drwiącym z niego zaczął ładnie śmigać. Forma w lidze jak i w GP jest. Pojedzie na swoim torze, gdzie o ile się nie spali (a wcale się nie zdziwię), to powinien zakończyć sobotnie zawody wysoko. Mam nadzieję, że dojrzał i potwierdzi dobrą dyspozycję. Fredka jedzie poprawnie, ale na dobrze dopasowanego Kasprzaka to za mało. Jak Emil jedzie w lidze, to wszyscy wiemy, ale w GP powinien odpalić właściwe rakiety. Tu nie ma odpuszczania. Widać, że idzie w dobrym kierunku po swój cel. Co do AJ, to znów przeciwko niemu. W ogóle mnie nie przekonuje. Jeździ bez błysku, motywacja nie ta.
Greg Hancock - Matej Zagar - 2 ⛔
@2.3 Unibet
Herbie stary lis, wszędzie dobrze się czuje, potrafi szybko się dopasować. Forma jest całkiem niezła, ale bez błysku. Występy w GP w Gorzowie były udane, jednak mnie Herbie nie przekonuje. Myślę, że zakręci się koło półfinału. Z kolei Matej doskonale zna ten tor, z formą nie jest źle. Jutro z pewnością powinien osiągnąć półfinał, a przy dobrych wiatrach stać go na finał. Parę oceniam na 50-50, tu mamy value, w betsyfie płacą na obu po 1.86.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Zapowiada się ciekawa sobota... oj bardzo ciekawa. Przejrzałem ofertę bukmacherów i wydaję się, że jest sporo atrakcyjnych opcji. Ameryki nie odkryję, ale zawodnicy na co dzień jeżdżący na gorzowskim torze powinni być dużym zagrożeniem dla reszty. Do rzeczy:

Iversen wygra GP Polski - Gorzów, kurs: 6, Milenium 3/10 ⛔
Iversen top 4, kurs: 1.65, STS 8/10 ⛔ początek planowo, ale później zgasł...

Duńczyk to od poprzedniego sezonu czołowa postać nie tylko Gorzowa, ale i całej ENEA Ekstraligi. Od początku tego sezonu bardziej pasuje do niego przydomek Dominatora. Punktuje jak chce, kiedy chce i ile chce. Na gorzowskim owalu jest prawie nie do objechania i w końcu musi przełożyć tę swoja rewelacyjną dyspozycje ligową na GP. Dlaczego w końcu? Ano dlatego, że w cyklu nie błyszczy, owszem solidne występy notuje, ale nie ma błysku. Myślę, że lepszej okazji niż na swoim domowym torze do pokazania swojego kunsztu mieć nie będzie dlatego stawiam go w roli faworyta dzisiejszych zawodów!

Zagar top 8, kurs: 1.85, STS 5/10 ⛔

Słoweniec zna ten tor, jak własną kieszeń bo przecież jeszcze sezon temu reprezentował barwy Stali. Jakie były efekty? Takie, że wraz z Iversenem stworzyli parę, która była praktycznie nie do ugryzienia w Gorzowie. W tym sezonie w polskiej lidze radzi sobie znakomicie bo jako jedyny zawodnik Startu nie zawodzi i stał się niekwestionowanym liderem tej drużyny. W GP zajmuje aktualnie 9 pozycje w stawce, co chyba odzwierciedla na ten moment jego poziom sportowy. Potrafi zaleźć za skórę najlepszym. No i znów rodzi się pytanie... Gdzie, jak nie w Gorzowie? No właśnie. Dla mnie bardzo atrakcyjna propozycja.

Vaculik - Linbaeck - Vaculik, kurs: 1.40, Unibet
Iversen - Hancock - Iversen, kurs 1.40, Unibet
ako:1.96
(milenium 2.10 -podatek) 7/10 ⛔ oj Iver Iver...

Słowak rok temu tu wygrał, a to oznacza, że potrafi jeździć w Gorzowie. Sprawiedliwie trzeba jednak przyznać, że w tym sezonie obniżył loty, a jego początek sezonu delikatnie mówiąc był mizerny. Mimo wszystko od pewnego momentu widać, że coś drgnęło i swoje wyniki poprawił, co napawa umiarkowanym optymizmem co do jego występu. Mając za rywala pewnego Szweda o nazwisku Lindbaeck przypuszczam, że umiarkowanie dobry wynik pozwoli Vaculikowi wyjść na plus z tego pojedynku... ;)
No właśnie, a to, że czarnoskóry żużlowiec jeździ, jak jeździ w tym sezonie (a właściwie nie jeździ) bardzo mnie boli bo kibicuję ekipie z Gniezna. Chyba najbardziej przepłacony kontrakt w Ekstralidze. Facet pojechał pierwsze kilka meczy, wszystkie zawalił po czym został odsunięty od składu i do teraz ni słychu, ni widu ???? (oczywiście słusznie). W GP wcale lepiej nie jest bo Szwed zajmuje ostatnie miejsce wśród stałych uczestników cyklu i czołga się przeważnie na końcu stawki. Dlatego zdecydowanie w tej parze stawiam na sąsiada Słowaka!

O Iversenie już napisałem trochę, więc nie ma sensu powielać... Skoro wygra to znaczy, że i Amerykanin będzie za nim ;)
A tak już serio to absolutnie nie przekonuje mnie w tym sezonie podstarzały Pan z Bydgoszczy. W lidze nie błyszczy, w GP bez błysku
(8 miejsce w generalce) i jedyne co za nim przemawia to fakt, że rok temu zanotował tu bardzo dobry występ i gdyby nie defekt w półfinale mógłby być na podium. Ok, tylko ten argument od razu robi się wyblakły, gdy się doda, że Iversen całkiem nieźle sobie tu poczyna ;)
Dla mnie dubel baaardzo mocny...

Na sucho:

Hancock - Zagar - Zagar, kurs: 2.30, Unibet 3/10 ⛔
Zmarzlik - Lindbaeck - Zmarzlik, kurs: 1.50, Unibet 6/10 ✅

W zasadzie nie tak na sucho bo przecież o Mateju, Gregu i Antonio pisałem wyżej, a Zmarzlika ładnie opisał kolega Levy42 i przychylam się do jego słów. Kurs na Bartka spadł, ale dla mnie i tak nadal to opłacalna inwestycja.

No... to życzę by było zacnie! ;)
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sure bets
Holder-Pedersen
bet365 1.90 1.80
betsafe 1.40 2.70
Żaden sure bets bo oba buki inaczej rozliczają zakłady. Więc może być spektakularna wtopa a nie siurek.
Lindgren - Jonsson 1 @ 1,69 Betsson ⛔
Gram na Fredkę ostatnio wysoka forma, w GP robi swoje i spokojnie w półfinałach powinien pojechać. Jonsson zawodzi na całej linii dzisiaj żeby tylko wyprzedził Drymla i Bambo to będzie dobrze. Nie ma motorów na poziomie GP w tym roku i zamiast walki o najwyższe cele to jeździ i walczy tylko z tymi najsłabszymi. Do tego dochodzi kontuzja nogi której nabawił się w Cardiff i są pogłoski że jeszcze nie jest w 100% sprawna. Co by się potwierdzało bo wyniki w ostatnich dniach po Cardiff AJ ma fatalne.
Zagrałem też wcześniej Zmarzlik - Antek L. 1 @ 1,72 Unibet ✅
Wszystko opisał Levy z tym że teraz mocne spadki na bezjajecznego ale powinien spokojnie ogarnąć kolorowego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Panowie, to GP jest niestety nie do obstawiania. Wybieracie zawodników, którzy mają być w czołówce (co ciekawe każdy innych) i oczekujecie na sukces. ????
Tor na treningu był twardy jak skała ponoć, co jest niemal równoznaczne z tym, że taki sam w zawodach już nie będzie.
Iversen - nasz zawodnik, ale w GP jeździ bez szału. Jak dla mnie dzisiaj nie wygra, w Gorzowie jeździł gorzej niż na innych torach (fakt, że przy takich osiągach różnica jest subtelna, ale warta odnotowania)
Gollob - mój osobisty faworyt na dziś. Jedyny, którego mam zamiar obstawić. ⛔ Jeszcze sezon temu kurs na niego tutaj pewnie oscylowałby w okolicy 4,00, pamiętajmy, że on kiedyś śmigał tutaj jak na motoarenie niemalże, tylko zaczęto przygotowywać inny tor, z odrobiną dziur i speniał.
Emil, Hampel, Holder - nie ma czarów, w moim osobistym odczuciu nie są to faworyci do wygrania dziś, ale mogą zaskoczyć. Zawsze. Bo to po prostu światowy top.
Kasprzak, Zagar, Zmarzlik, Lindgren - każdy z nich może zaskoczyć. Co robi tutaj Fredka? Bardzo proste, wystarczy spojrzeć na to, co robił u nas często w derbach. Zagar to nawet powiedziałbym, że lekki faworyt dziś.
Hancock, Woffy, Pedersen - rekonwalescenci, obstawiać ich wygraną, to duże szaleństwo, ale czy aby na pewno cała trójka pojedzie dzisiaj mocno przeciętnie? Gdyby nie upadki cała trójka mogła by się znaleźć na podium i nikt nie byłby zdziwiony.
Pozostała czwórka raczej nie odegra większej roli. Vaculik rok temu wygrał, ale już jak spojrzymy na jego wyniki u nas w lidze, to szału nie ma. Jonsson zna gorzowski obiekt, ale właśnie, zna resztki obiektu, który kiedyś tu był, więc z zalet nie będzie miał problemów z dojazdem. Poza tym od 2000 roku zmieniło się bardzo wiele i raczej nabyte doświadczenie nie zaprocentuje. Forma jaka jest, to wiadomo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Sportingbet: Hancock powyżej 8,5 punktów @ 1,70 [liczą się pkt w całych zawodach] lub powyżej 8 pkt @ 2,00 w Bet365 [tylko biegi 1-20] ✅ ✅ izziii
Ten kurs uważam za absolutne nieporozumienie. Greg ostatnio bryluje i można powiedzieć że wraca po mału do b.dobrej formy. Nie ma już śladu po dzwonie z meczu z Wrocławieum. Znów ma fantastyczne starty i na trasie nie jest już tak pogubiony. Miał już niezły występ w Cardiff. W zeszłą sobotę wyglądał fantastycznie podczas zmagań parowych w Toruniu, podobnie w Elitserien. Brakuje może troszkę w Ektralidze ale jak wiadomo tor w Gorzowie w GP będzie znacznie inny niż na lidze. Mniej wymagający i to będzie woda na młyn dla Jankesa. Hancock w Gorzowie podczas zmagań ligowych nie zanotował jeszcze dobrego występu, ale podczas GP to inny zawodnik. Rok temu wygrał serię zasadniczą z 12 punktami. W 2011 wygrał cały turniej (przerwany jednak po 4 seriach).
Na tej samej zasadzie warto według mnie pograć over Tomka Golloba, ale ja mam go już w h2h i nie będę dublował typu.Na koniec moja mała sugestia, bo widzę że dużo typów powtarza się na Kasprzaka i Zmarzlika. Ja bym z tymi zawodnikami uważał. Kursy na nich są mocno zaniżone. Ja wręcz próbuję to wykorzystać i gram przeciwko ???? Z byłych/obecnych zawodników Stali poszukałbym bardziej betów w stronę Zagara no i Tomka.
+ for fun
STS: Antonio Lindbaeck powyżej 3,5 punktów @ 1,75
OK, Toninho jest słabiutki w tym sezonie. Nie zmienia to jednak faktu, że linia jest śmiesznie niska. Szwed wylosował nr. 1, który nie jest może najkorzystniejszy ale cieżko też z niego nie zdobyć żadnych punktów. Do tej pory w GP to Auckland 6 pkt, Bydgoszcz 3 pkt, Geteborg 8 pkt, Praga 5 pkt i w Cardiff 1 pkt.
 
grycu 1,9K

grycu

Użytkownik
Martin Vaculik 1.45 - Antonio Lindbaeck ✅
Matej Zagar 1.40 - Andreas Jonsson ⛔
Niels Kristian Iversen 1.40 - Greg Hancock ⛔
Krótko: Vaculik wygrał tutaj przed rokiem. Co prawda teraz jest w dużo gorszej dyspozycji, ale w takim razie co powiedzieć o Lindbaecku ? Jak dla mnie Anton dzisiaj będzie walczył z Drymlem, by nie zająć ostatniego miejsca. Brazylijski Szwed słabo jeździ w GP, bez szału w Szwecji, a w Polsce stracił ostatnio miejsce w składzie. Druga para: Zagar w dobrej dyspozycji i tor w Gorzowie zna jak własną kieszeń, bo przecież kilka ładnych lat tu startował. Po drugiej stronie AJ, który jakoś nie może powrócić do formy z 2011 roku. Ten sezon bardzo przeciętny. Szwed w moim odczuciu strasznie się męczy w ligach nie wspominając o GP gdzie jest po prostu słaby. Ostatnia para to mój faworyt do zwycięstwa czyli Iversen w parze z Hancockiem. Duńczyk w kapitalnej formie i tak jak nieprzekonująco jeździł w walce o Mistrzostwo Świata, tak ostatnio zaliczył dobry wynik. Dzisiaj dodatkowo jedzie w Gorzowie gdzie ma okazję startować regularnie. Hancock jakiś taki bezbarwny dla mnie jest. Niby te półfinały zawsze może uciułać, ale nie jest to już ta moc co w 2011. Chyba jednak wiek zaczyna powoli robić swoje.
Do tego za drobne:
Niels Kristian Iversen wygra 6.00 ⛔
oraz
Matej Zagar TOP 4 3.10 ⛔
O Duńczyku i Słoweńcu napisałem wyżej więc nie ma sensu się powtarzać. Obu dzisiaj widzę w czołówce turnieju. Wszystkie typy z Milenium.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Greg Hancock vs Krzysztof Kasprzak 1,90 @ Tobet
Czy tylko ja widzę że tu wyraźnym faworytem powinien być Kasprzak? Hancock wygrał tu 2011 roku ale w tym samym roku był mistrzem świata, w 2012 roku był w Gorzowie piąty ale w tym samym roku był trzecim żużlowcem świata. Obecnie Hancock jeździ o wiele słabiej, przecież obecnie jest na pograniczu zakwalifikowanie się do przyszłorocznego cyklu GP. Kasprzak za to na co dzień jeździ na tym torze, ostatnio świetna forma, w GP Wielkiej Brytanii był przecież trzeci i gdyby nie powtórka biegu finałowego to by odniósł tu zwycięstwo. Hancock ostatnio w zaległej kolejce w Ekstralidze gdzie Polonia jechała u siebie ze słabiutkim Startem Gniezno przywiózł tylko 8 punktów. W ostatnim meczu Stali z Polonia który odbył się nie tak dawno na Gorzowskim (na tym torze na którym dzisiaj przecież odbywa się Grand Prix) torze Kasprzak w 6 startach zdobył aż 17 punktów, Hancock w tylu samych startach zdobył ich tylko 9. Amerykanin w ostatnim GP wszedł do pierwszej ósemki i zajął 6 miejsce ale przecież to był tak naprawdę jego tor, więc tutaj to nie jest wcale dobry wynik dla niego (Kasprzak wtedy był trzeci o czym pisałem wyżej). We wcześniejszym GP w Pradze był dopiero 11, Kasprzak drugi. Jeśli nic tu się nie wydarzy, jakaś kontuzja czy coś podobnego to ten typ po prostu musi wejść, Hancock może powalczy o pierwszą ósemkę w co wątpię, Kasprzak tutaj powinien walczyć nawet o wygraną. Warto też dodać że w 6 biegu Kasprzak jedzie z drugiego, teoretycznie lepszego pola, Hancock z trzeciego, w 17 starcie Kasprzak ma bardzo łatwy bieg, jedzie Emil, ale jedzie też Lindback i Dryml więc tutaj można powiedzieć że powinny być spokojnie co najmniej dwa punkty. Jeszcze dodam że w meczu Stali z Polonią w bezpośrednich pojedynkach wygrał Kasprzak 8:5.
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda sytuacja w Gorzowie z torem.. chodzi mi czy są duże różnice w przygotowaniu tam toru miedzy ligą a gp? bo zastanawiam się nad grą przeciwko Iversenovi.. Np Kasprzak 3.60 bądź Hancock 3.0..co myślicie?
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Ja bym nie gral przeciwko Iversenowi, dla mnie to dzisiejszy TOP4 na 90%
Jezeli zgadzasz sie z moja opinia, to Twoj typ nie ma sensu, bo szanse na jego powodzenie sa w tym momencie znikome.
za SF:
&quot;Kibice z Gorzowa będą mocno trzymali kciuki za jednego z liderów swojej ligowej drużyny - Krzysztofa Kasprzaka, który dość szybko zakończył próby na swoim klubowym torze. Jak przyznał, mimo startu przed własną publicznością, nie czuje ogromnej presji.
- Tor będzie podobny, jest jak skała, tak jak zawsze na Grand Prix, ale będziemy starali się sobie z tym poradzić (...). Nie ma presji, jadę zbierać punkty i walczyć o utrzymanie w ósemce. Wszyscy będą bardzo groźni. W Cardiff nie wszyscy jechali dobrze, bo tor był dziurawy, a tutaj jest prosty i łatwy - cała szesnastka ma szansę wygrać - powiedział PAP Krzysztof Kasprzak.&quot;
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Ja bym nie gral przeciwko Iversenowi, dla mnie to dzisiejszy TOP4 na 90%
Serio? Ameryki nie odkryłeś. Dzięki ale oczekuje bardziej rzeczowej porady. Bo ja w życiu nie zagram na gościa, który objechał raptem jedno dobre GP w karierze po kursach zbliżonych do 1.4. Prędzej właśnie zastanawiam się nad grą przeciwko niemu. Bo oprócz toru to, który zna jak własną kieszeń nic nie jest po jego stronie. ( bo forma ligowa od początku była bardzo wysoka, co jednak nie przekładało się na wyniki w GP). Dlatego bardzo mi zależy na jakiejś konkretnej opinii na temat przygotowania toru w Gorzowie na GP.
 
karmol2 6,8K

karmol2

Użytkownik
Panowie, to GP jest niestety nie do obstawiania. Wybieracie zawodników, którzy mają być w czołówce (co ciekawe każdy innych) i oczekujecie na sukces.
Z całym szacunkiem, ale to że Ty uważasz jakoby GP Gorzowa było jednym no betem nie oznacza, że musisz narzucać ten pogląd całemu forum. Tak samo ja mogę napisać, że dla mnie jest dużo fajnych i ciekawych typków, które warto grać. Do tego jesteś dość niekonsekwentny w swoich poczynaniach bo 2 linijki niżej podajesz swoją propozycje na Golloba. Mało tego ja mam wrażenie, że większość obiera podobną drogę typowania i bety powtarzają się. To, że ktoś typuje inaczej... hmmm normalne zjawisko?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Ktoś mógłby mi powiedzieć jak wygląda sytuacja w Gorzowie z torem.. chodzi mi czy są duże różnice w przygotowaniu tam toru miedzy ligą a gp? bo zastanawiam się nad grą przeciwko Iversenovi.. Np Kasprzak 3.60 bądź Hancock 3.0..co myślicie?
Nie powiem Ci jak wygląda sytuacja z torem. Ale odnośnie typów to sam się mocno zastanawiam czy nie grać na Grega właśnie z Iversenem. Tor na ligę a na GP to zawsze dwa inne światy. Kto pierwszy trafi w ustawienia i odpowiednio je skoryguje w czasie zawodów będzie krok przed rywalami. Właśnie mistrzem w doborze ustawień jest Hancock i kurs jaki oferują buki na kowboja z Kalifornii jest przeogromnym value. Tym bardziej że Greg również dobrze jeździ na tym torze. Jak ktoś gra na Iversena po kursie @1,40 albo niższym właśnie z Hancockiem to nie mam pytań. Dla porównania że tor w GP a lidze jest diametralnie różny potwierdza Iversen w GP w Bydgoszcz z biedą półfinał i tylko 9 oczek a w lidze niepokonany i 21 punktów. Wiem wiem inna obsada inne to inne tamto czy sramto ale do mnie nie trafia taki argument że tor będzie decydował bo to bzdurka. Poza tym co to za argument że wszyscy typują tak a nie inaczej to tak właśnie będzie... Zmarzlik, Zagar, Kasprzak, Iversen i Gollob jak dobrze pójdzie to wszyscy 5 pojadą w finale bo jeździli/jeżdżą w Gorzowie, tjaa.....
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Panowie, to GP jest niestety nie do obstawiania. Wybieracie zawodników, którzy mają być w czołówce (co ciekawe każdy innych) i oczekujecie na sukces
Nie do obstawiania. Pewnie też nie do oglądania. Najlepiej to w ogóle odwołajmy! ;)

Chcesz nam powiedzieć, że nie da się przewidzieć wyników? No to w takim razie oczywistym walju jest:
Wygra GP: Dryml @ 501 (tobet)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom