>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix 2013 (2) Bydgoszcz, 20 Kwietnia 19:00

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Motorsportwash.com European FIM Speedway Grand Prix

Lista startowa:
1. Fredrik Lindgren (Szwecja)
2. Martin Vaculik (Słowacja)
3. Greg Hancock (USA)
4. Chris Holder (Australia)
5. Krzysztof Buczkowski (Polska)
6. Krzysztof Kasprzak (Polska)
7. Tomasz Gollob (Polska)
8. Nicki Pedersen (Dania)
9. Jarosław Hampel (Polska)
10. Emil Sajfutdinow (Rosja)
11. Darcy Ward (Australia)
12. Andreas Jonsson (Szwecja)
13. Niels Kristian Iversen (Dania)
14. Antonio Lindbaeck (Szwecja)
15. Matej Zagar (Słowenia)
16. Tai Woffinden (Wielka Brytania)
Tabela biegowa:

Sportowefakty.pl​

Wyniki ostatniego turnieju w Bydgoszczy:
1.Andreas Jonsson - 16 (0,3,0,3,2,2,6)
2.Chris Harris - 13 (0,3,1,0,3,2,4)
3.Janusz Kołodziej - 14 (1,2,3,2,1,3,2)
4.Rune Holta - 12 (2,1,2,3,1,3,0)
5.Nicki Pedersen - 13 (2,3,3,2,2,1)
6.Greg Hancock - 12 (3,2,2,3,1,1)
7.Fredrik Lindgren - 11 (2,2,3,1,3,0)
8.Piotr Protasiewicz - 8 (0,3,3,2,0,0)
9.Magnus Zetterstroem - 7 (3,2,2,0,0)
10.Hans Andersen - 7 (1,1,2,0,3)
11.Chris Holder - 7 (1,1,1,2,2)
12.Jason Crump - 6 (1,1,0,1,3)
13.Jarosław Hampel - 6 (2,0,1,1,2)
14.Tai Woffinden - 4 (0,0,1,3,0)
15.Kenneth Bjerre - 4 (3,0,0,1,d)
16.Tomasz Gollob - 3 (3,d,d,-,-)
17.Artur Mroczka - 1 (1)
18.Przemysław Pawlicki - 0 (0)
Wyniki wszystich turniejów w Bydgoszczy: LINK
Więcej informacji odnośnie turnieju
Relacje Live
:
Canal+ (godz. 18:30 - studio)

Kursy na zwycięzce Europy w firmie Tobet.

Zapraszamy do dyskusji i podawania pewnych typów!
 
C 407

cekaem

Użytkownik
Emil Sajfutdinov - Greg Hancock 1 1.60 Tobet✅
Dlaczego Emil? Po pierwsze jedzie na torze dobrze sobie znanym co przemawia bardziej niż za Gregiem. Po drugie w pierwszym GP stracił trochę punktów więc jest podwójna mobilizacja , żeby nie powiększyć straty do czołówki. Po trzecie dlatego ponieważ widziałem na własne oczy , że chłopak jest w niesamowitym gazie. Zmiana klubu w Polsce uważam , że wyjdzie mu na dobre. Trzeba było coś zmienić i myślę , że w tym sezonie spokojnie będzie bił się o pudło w GP jak nie o mistrza. W pierwszym spotkaniu przeciwko swojemu byłemu klubowi był o niebo lepszy od Grega. Śmigał na częstochowskim owalu tak jak przyzwyczaił do tego miejscowych kibiców Laguta. A przypomnę , że Emil nigdy nie brylował w Częstochowie. Wystarczy sięgnąć do poprzednich sezonów by zobaczyć, że ten tor nigdy mu nie sprzyjał. Także jest w formie i myślę , że w GP tym razem to udowodni i na torze najlepiej sobie znanym i pokażę plecy byłemu mistrzowi świata.
Tai Woffinden - Krzysztof Kasprzak 1 1.75 Tobet✅
Tajski w niesamowitym gazie zarówno w Polsce jak i w Anglii tak i pierwszym GP pojechał naprawdę dobrze. Kasprzak natomiast lekko mówiąc rozczarował zarówno w lidze jak i GP nie pokazał niczego ciekawego. Wszystkie atuty na początku sezonu przemawiają za Tajskim. Wiem , że GP rządzi się swoimi prawami ale z oferty , która przedstawił nam Tobet te 2 zdarzenia uważam za najlepsze do grania.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Betsson: Chris Holder - Tomasz Gollob 2 @ 1,64 ✅ ✅ 7-3

Moja pierwsza selekcja na to GP, bo typ wydaje się oczywisty. O jeździe Golloba na tym torze pisałem niemal rokrocznie i nie ma sensu się powtarzać. Tor od czasu jego ostatniego zwycięstwa w GP na Sportowej się co prawda trochę zmienił, lecz Tomek dalej czuje się tutaj fantastycznie. Według mnie będzie się tu bił z Emilem, Nickim i może Wardem o zwycięstwo. Zarówno w Nowej Zelandii jak i w lidze pokazał się z b.dobrej strony. Sprzętowo wygląda to obiecująco. Tor twardy, więc wszystkie warunki są spełnione by zrobić dobry wynik.
Z kolei tegoroczny Crispy nie nawiązuje póki co do zeszłorocznej formy. W Auckland ledwo półfinały. Bardzo przeciętne ostatnie mecze w BEL czy w lidze polskiej. Jeśli on przegrywa regularnie na swoich torach w Poole czy w Toruniu to z formą jednak nie jest najlepiej. Dodat kowo Australijczyk najnormalniej w świecie bardzo słabo radzi sobie z owalem w Bydgoszczy. Ro k temu w lidze zdobył tylko 9 pkt (wcześnie występy nie lepsze) a w ostatnim GP na tym torze nie było go nawet w półfinałach. Kurs nawet spory. Spodziewałem się znacznie niższego, bo jedyny atut po stronie Holdera to fa kt że jest a ktualnym IMŚ. Innych nie widzę ...
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Chris Holder - Greg Hancock 2 2,12 Betsafe ⛔
Śmieszne te kursy na Tomka w parach więc próbuje również przeciwko Holderowi ale w innej parze. Greg w Bydgoszczy czuje się bardzo dobrze co pokazywał ostatnio w ligach czy przed rokiem w SWC. Holder tak jak zostało powiedziane kiepsko sobie radzi w Bydgoszczy do tego słaba forma u progu sezonu. Jeśli Neil nawet mówi, że jego podopieczny jest w niskiej formie to już musi być coś na rzeczy. Co mnie tutaj zadziwia to kurs. Myślę, że obaj pojadą w półfinałach ale z nich tylko jeden w finale i będzie to Greg. Stawiam w tej parze na Grega.
Co do Golloba trochę śmieszne te kursy na zwycięstwo itd . Ostatnie dwa jego występy w Bydgoszczy były średnie. Jeden przez kontuzje a drugi w 2009 gdzie odpadł w półfinałach. Sam Tomek tonuje nastroje i bardzo dobrze bo już na pewno nie jest tego wszystkiego tak pewny jak kiedyś. Do tego układ pól znowu nie za ciekawy. No nic buki widzą w nich wielkiego faworyta. Ja w niego wierze ale w mojej ocenie trochę przesadzają.

// początek obiecujący ale póżniej to nie wiem co zaczął Greg jechać. Prowadził w jednym z biegów i nagle przyjechał trzeci eh... Czyżby &quot;Jankes&quot; się kończył? Ale też Holder pojechał lepiej niż od niego oczekiwałem.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Kasprzak powyżej 4 oczek B365 @1,72 ⛔
Over Kaspera, który dojeżdżał w Bydzi do finału. 5 oczek, to śmiesznie niska wg mnie linia. Jeśli tak jak w 2009 i 2010 będzie najlepszy kask żółty to ma dziś 2 biegi z 4 pola. W 9 biegu jest wg mnie faworytem z czerwonego vs Woffi Fredka i kontuzjowany Ward. 5 oczek przynajmniej dziś przywiezie, wg mnie może nawet wjechać do półfinałów, jak dopisze mu szczęscie.
Gollob - Ward @1,45 Betsafe ✅
Emil - Hancock @2,32 Betsafe ⛔
Nicki - Toninio @1,49 Betsafe ✅
Iversen - Vaculik @1,54 Betsafe ✅
Lindgren - Zagar @1,64 Betsafe ⛔
1~ Gollob, król Bydgoszczy nie ma co opisywać za dużo. O krok od zwycięstwa w Auckland (dlaczego wybrał pole B?), jest w formie, dziś pokaże parę pięknych ataków. Vs Ward chłopak, ktorego występ w niedzielnym pojedynku stał pod znakiem zapytania, zamiast po meczu się oszczędzać poszedł do klubu z fellą Holderem. Pochlali, później mecz w Anglii i znowu kontuzja, tym razem kciuka. Ma jeździć w usztywniaczu, a Ward jeżdżący asekuracyjnie wg mnie będzie miał problem by wejść do półfinału.
2~ Emil vs Herbie. Były ulubieniec publiczności i przyszły ulubieniec. Jeden i drugi będą chcieli coś udowodnić sobie i kibicom. Obaj jadą dziś 2x z pola C, spotkają się w 15 biegu gdzie to jednak Amerykanin będzie miał Rosjanina po prawej stronie. To małe handi na jedo korzyść, tę parę oceniam 50/50. W Czewie był lepszy Rusek, w Auckland Hancock. Tor zna lepiej Emil, ale to Herbie jest dużo bardziej doświadczony i lepiej mu się wiedzie w GP. Kurs warty zagrania.
3~ Nicki w Bydgoszczy zawsze spina się podwójnie, nie wiem czy to dlatego że chce pokonać za wszelką cene Tomka, czy poprostu wyjątkowo lezy mu ten tor. Nicki w Bydzi jeździ wysmienicie, w Auckland podniósł się z kolan. Tonino słabo zaczął sezon, jeździ jak na niego przystało przeciętnie. Buki wysoko oceniają Murzynka, przez pryzmat końcówki poprzedniego sezonu gdzie zapewnił sobie miejsce w 8ce, niby zna ten tor w Bydzi, ale obiektywnie spójrzmy, nie szło mu w Bydzi, w tym sezonie tez mu nie idzie.
4~ Iversen dobre losowanie wg mnie dziś dojedzie do półfinału. Wielka forma, jestem zaskoczony, że udało mu się utrzymać taki poziom brawo. Na przeciw Vacul, ma talent, ma predyspozycje, dziś jednak jego występ to jedna wielka niewiadoma.
5~ Ostatnia para to mój Fredka, ktorego buki zawsze oceniają na 6 oczek (no chyba, że turniej jest w Szwecji). Taki zawodnik, który w półfinałach albo jest z małą ilością oczek albo się o niego otrze. Dziś szęśliwe losowanie 2x czerwony, Zagar dla porównania 2x biały. Spotkają się w 17 gonitwie Szwed z A, Słoweniec z C. W Auckland też był lepszy Szwed, wg mnie warto grać.
Osobiście nie gram tego, ale jak by ktoś wolał zamiast Puka można dać Holdera.
Holder - Vaculik @1,75 Sportingbet
 
casio 1

casio

Użytkownik
Zwycięzca wyścigu 3 - E.Sayfutdinov @3,10 Sportingbet
Zwycięzca wyścigu 4 - T.Woffinden @5,25 Sportingbet
Osobiście na pewno zagram taki kuponik po łącznym kursie 16,27
Rosjanin jest w świetnej formie, miałem okazje obejrzeć jego jazdę w meczu ligowym i co gość śmiga to poemat, do tego znajomość bydgoskiego toru na którym jeździł przez wiele lat. Zaraz obok niego przy taśmie kolejno Ward, Hampel, Jonsson. Ward jedzie z rozwalonym kciukiem, co na pewno nie ułatwia mu sprawy. Hampel natomiast jakoś nigdy specjalnie rewelacyjnie nie jeździł w Bydgoszczy, przynajmniej jeśli chodzi o GP. W tym biegu moim zdaniem, Emilowi może zagrozić jedynie Jonsson, jednak znajomość toru i 1 pole startowe przemawia za Emilem, uważam, że zajdzie wysoko w tej rundzie GP, a zacznie zwyciężać już od 1 biegu.
Tajski W świetnej formie, śmiga aż miło. w 4 biegu startuje z 3 pola, po jego prawej stronie Iversen, który spisuje się świetnie w lidze, w GP ten gość to dla mnie zagadka trochę. Po lewej stronie Lindbaeck, świetna końcówka GP w poprzednim sezonie. Ma za sobą już 2 mecze ligowe w Polsce i rewelacji nie ma. GP to inna bajka, jednak osobiście nie wierze w dobrą dyspozycje Lindbaecka w Bydgoszczy. Z pierwszego pola natomiast Zagar, Może wystrzelić, aczkolwiek w moim odczuciu Zagar nie nadaje się do GP i nie zwojuje tam dużo. Życzę mu jednak jak najlepiej, ale nie w biegu z Tajskim ????

Warto postawić głupie 5 zł na taki kuponik, wygrana satysfakcjonująca, ewentualna strata nie duża, a scenariusz bardzo prawdopodobny.
Pozdrawiam serdecznie.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
@casio

Pole nr 3 jest w Bydgoszczy najgorsze bez względu na to czy jest przyczepny tor czy beton.Rzuć okiem choćby na ostatnie GP w Bydgoszczy i pierwsze biegi(było twardo wtedy).W pierwszych trzech biegach nikt z pola nr 3 nie zdobył punktu,dopiero w 4 wyścigu zrobił to Nicki.

Ja delikatnie takie coś sobie zagrałem:

Krzysztof Buczkowski wygra bieg 2 @5,50 Sportingbet 1/10

Jeśli mają być niespodzianki,to na pewno w pierwszych biegach gdy nie wszyscy trafią z przełożeniami. Buczek jedzie z pierwszego pola więc tu widzę szansę.Rywale z najwyższej półki co prawda bo Gollob,Pedersen i Kasprzak. Ale tak jak mówię-wygrany start to będzie 90% sukcesu w pierwszych biegach.Na twardym nawet Gollob nie wyprzedzi na dystansie dopóki coś się nie odsypie.
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
Znawcą wielkim nie jestem ale zagrałem cos takiego wszystko single
Tai over 6 pkt. @2.2
Tajski ma mega forme smiga doskonale , policzylem ile pkt zdobedzie Tajski i tak mi wyszlo ze to dobry typ a wiec : 4 bieg 2 pkt 8 bieg 1 pkt 9 bieg 2 pkt 15 bieg 1 pkt 18 bieg 1 pkt ;) to jest wersja pesymistyczna.
Sajfudinow over 10 1.75
O Emilu napisal kolega wyżej znajomośc toru + mega forma.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 407

cekaem

Użytkownik
Jestem bardzo ukontentowany z oferty , która jak zwykle ma Betsafe. Wiele można by wybierać wśród tej oferty. Ja w poszukiwaniu teoretycznie niespodzianek znalazłem takie oto typy :
C.Holder - N.K.Iversen 2 2.21⛔
Holder jak koledzy wyżej pisali formy nie ta co w zeszłym sezonie, Iversen natomiast w gazie zarówno w Polsce jak i w Anglii. Może pierwsze GP w jego wykonaniu nie było najlepsze ale dzisiaj liczę , że pokażę klasę. Dziwię się bukmacherzy tak go nie doceniają. Przynajmniej kursy na Betsafe są na niego jak dla mnie rewelacyjne. Dlatego ten pobieram z przyjemnością.
A. Lindback - T.Woffinden 2 1.91✅
Gram identyczny zakład jak 2 dni temu na lidze , tam był jeszcze lepszy kurs na Tajskiego. Wtedy wszedł , więc czemu nie spróbować jeszcze raz. Tajski w mega formie od początku sezonu , śmiga wszędzie aż miło. W pierwszym GP również lepiej od Toninho. Pobieram.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
STS: Pozycja 1-4: Emil Sajfutidnow @ 2,30 ✅ ✅ 1 msc.
Miałem go w zamiarze grać w parze h2h ale kursy mnie nie zadowalają. Natomiast awans do finału płacony jest już należycie. Więcej już raczej nie wzrośnie (dla przy kładu milenium 1,90, betgun 2,20 za podium) . Dlaczego warto?
Można powiedzieć że Emil to wychowanek Polonii. Moim zdaniem nie ma w tej chwili lepiej znającego ten tor zawodnika. Rosjanin bowiem ścigał się na tym torze zarówno przed dosypaniem nowej nawierzchni kiedy to mocno &quot;chodziła&quot; zewnętrza. Przeżył także bydgoski ultrabetonik, a także dwa ostatnie lata kiedy to przygotowywano bardzo przyczepną i dziurawą nawierzchnię. Zna dosłownie każdą ścieżkę. Wie ja k sprzęt będzie spisywał się na różnej nawierzchni czy temperaturze. Na piątkowym treningu było bardzo twardo. Podczas zawodów będzie pewnie nieco bardziej pod koło. Zapewne tak jak podczas zeszłorocznego półfinału DPŚ kiedy to Emil zdobył 16 pkt i poprowadził Rosjan do sensacyjnego zwycięstwa.
Sajfutdinow zaliczył falstart w loteryjnym turnieju w Auc kland. Jednak w lidze pokazał, że forma jest. Silni ki mają moc. A jak Emil ma dobry sprzęt, to na tym torze po konać go nie sposób. Nieco słabszy zeszły sezon, kiedy to trener Sawina przygotowywał znacznie trudniejszy tor zaciera obraz skuteczności Emila na Sportowej. Przypomnę że wcześniej notował tu najwyższą średnią biegopunktową w Ekstralidze. Grubo ponad 2,5 p kt/bieg. Co ciekawe nie dane mu było tego przełożyć na sukces w GP. W 2010 r. nie jechał w tym turnieju ze względu na kontuzję. Natomiast w jego debiutanckim sezonie 2009 walcząc o medal lekko się spalił. Dziś spodziewam się jednak bardzo dobrego rezultatu Rosjanina. Dla mnie to główny kandydat do zwycięstwa. STS wystawił też zbyt wysoki kurs na zwycięstwo. Inni mają 6-7, a polski ziemnia k 10 . ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Z 4

zaba1992

Użytkownik
W expekt na miejsca 1-3 Emila Sajfutidnowa jest kurs 3.25 ;)

J:/ No cóż, gdy grałem to jeszcze oferty EXP nie było. Oczywiste value, choć je
dna k i ta k bym chyba został przy 1-4, bo w finale będzie ścis k ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 0

cinek20059

Użytkownik
Osobiście obstawiłem :
Holder - Iversen 2 2.30 Tobet
Nie jest to pewny bet, jednak Iversen jest w dobrej formie. Holder nigdy w Bydgoszczy nie błyszczał. Ani w lidze ani w GP. Myślę że mistrz świata dopiero się rozkręca i później pokaże co potrafi. Holder pojedzie w biegu 1 i uwaga.. biegu 8. Iversen ma korzystniejsze pola startowe, pierwsze biegi to D, A, A. Powodzenia!
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Tai Woffinden - Krzysztof Kasprzak (1-2) 2 @1.95 ⛔ nie wiem czy komedia, czy dramat?...
Nicki Pedersen - Darcy Ward (1-2) 1 @1.75 ⛔
AKO 3.41 Tobet

Zagrane wczoraj. Widzę teraz, że kurs na Krzysia poszedł w górę, a na Nikiego spadł.

Znaczy się, ludzie grają na Tajskiego? Ok, ale myślę, że Krzysiu zepnie się na polskie GP, umiejętności ma, na torze w Bydgoszczy jeździł w karierze znacznie częściej niż Tajski, poza tym lubi ten tor, a jak &quot;tata Zenon&quot; pomoże doświadczeniem z przełożeniami, to nie widzę powodu, dla którego typ miałby nie wejść.

Niki wiadomo, a Darky do tego nie wiadomo co z łapą.
 
casio 1

casio

Użytkownik
Świetny turniej, 2 półfinał w wykonaniu Emila, Woffindena i Warda to kawał dobrego żużla który każdy chciałby oglądać na co dzień.
Pierwszy raz obstawiałem live GP za drobne stawki każdy bieg, 30 zł ugrane więc nie jest źle.
Szkoda tych drugich pozycji w pierwszych startach Emila i Woffindena, mało brakło i by kuponik wszedł.
Jutro zapowiada się równie ciekawie co dziś, ale w lidze ????
Pozdrawiam.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Zawody bardzo fajne. Szkoda Gollob bo chodził pięknie tak na prawdę każdy bieg to wygrane po walce na dystansie oprócz półfinału i 18 no i oczywiście tego gdzie był czwarty. Co mnie cieszy to jego równa forma. Jest zdecydowanym liderem ale widać jak bardzo był zawiedziony może mówić co chce ale znam go już na tyle, że wiem jak bardzo chciał wygrać w Bydgoszczy. Brawa za walkę nawet na takim rowerze czy to w finale czy w 7 biegu. Może nie wygrać żadnego turnieju GP i być w samych finałach czy półfinałach a medal może złoty w pełni to jemu i jego kibicom w tym mi zrekompensuje. Nicki wczoraj bardzo szybki był też ale dał sie ograć jak junior w półfinale. Emil pod koniec zawodów już dobrze dopasowany i wygrał zasłużenie. Co mnie cieszy to to, że rywale Tomka Ci najgrożniejsi są już teraz dużo dalej niż on. Chyba najmniejszą stratę ma Jarek 8 punktów bo Warda nie liczę.. ;) Ale taki Hancock to już jak na dwa turnieje bardzo dużą stratę. Mnóstwo turniejów przed nami jeszcze i wiele się może zdarzyć, puki co jest bardzo dobrze.
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Bardzo zdziwiła mnie postawa Nickiego w 1/2... We wcześniejszych biegach za każdym razem po wygranym starcie szedł szerzej i tracił zwyczajnie pozycję. Półfinał, start, Nicki pół motoru z przodu i co ? I to samo, wyjazd pod bandę, ostatnia pozycja, markowany defekt. Co jak co, ale taki doświadczony zawodnik powinien umieć wyciągnąć jeden prosty wniosek - w drugiej połowie zawodów: po starcie trzymać krawężnik. Cieszyłaby jego głupota, gdyby mnie trochę nie kosztowała... ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom