>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Speedway Grand Prix 2013 (1) Nowa Zelandia - Auckland, 23 marca 4:00

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Wyniki rundy zasadniczej:
1 Darcy Ward 3 3 1 1 3 11
2 Andreas Jonsson 3 2 3 2 1 11
3 Tomasz Gollob 3 1 3 0 3 10
4 Nicki Pedersen 0 0 3 3 3 9
5 Greg Hancock 3 3 1 1 1 9
6 Tai Woffinden 2 2 0 3 2 9
7 Jarosław Hampel 1 1 3 2 2 9
8 Chris Holder 2 2 0 3 1 8
9 Fredrik Lindgren 2 1 2 2 1 8
10 Niels K. Iversen 1 2 2 w 2 7
11 Krzysztof Kasprzak 0 3 2 1 0 6
12 Emil Sajfutdinow 0 3 0 1 2 6
13 Antonio Lindbaeck 1 0 2 3 0 6
14 Matej Zagar 1 0 1 0 3 5
15 Martin Vaculik 2 0 1 2 0 5
16 Jason Bunyan 0 1 0 w 0 1

Półfinał (1):
Hampel, Pedersen, Ward, Woffinden
Półfinał (2): Gollob, Hancock, Holder, Jonsson
Finał: Hampel, Gollob, Pedersen, Hancock
Wyniki końcowe:
1. Jarosław Hampel (Polska) - 15 (1,1,3,2,2,3,3)
2. Tomasz Gollob (Polska) - 15 (3,1,3,0,3,3,2)
3. Nicki Pedersen (Dania) - 12 (0,0,3,3,3,2,1)
4. Greg Hancock (USA) - 11 (3,3,1,1,1,2)
5. Darcy Ward (Australia) - 12 (3,3,1,1,3,1)
6. Andreas Jonsson (Szwecja) - 11 (3,2,3,2,1,0)
7. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 9 (2,2,0,3,2,0)
8. Chris Holder (Australia) - 9 (2,2,0,3,1,1)
9. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 8 (2,1,2,2,1)
10. Niels Kristian Iversen (Dania) - 7 (1,2,2,w,2)
11. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 6 (0,3,0,1,2)
13. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 6 (1,0,2,3,0)
12. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 6 (0,3,2,1,0)
14. Matej Zagar (Słowenia) - 5 (1,0,1,0,3)
15. Martin Vaculik (Słowacja) - 5 (2,0,1,2,0)
16. Jason Bunyan (Wielka Brytania) - 1 (0,1,0,w,0)
No i jak wrażenia po pierwszej rundzie? Ja jestem mocno rozczarowany. Zawody bardzo nudne. Decydowały pola startowe, zwłaszcza w rundzie zasadniczej. Trzech finalistów ledwo ledwo awansowało do SF. Najlepsi w rundzie zasadniczej: Ward i Jonsson przegrali z najlepszego pola A. Jednym słowem loteria. W finale Gollob wziął pole B. Dziwne zawody. Stawka wydaje się być bardzo wyrównana i już czekam na zawody w Bydgoszczy, gdzie Hampel i Gollob pojadą jako liderzy cyklu .
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Nie ma co ukrywać - najjaśniejszym puktem SGP była ... prowadząca studio Daria, która wyglądała prześlicznie :). Dublet Polaków oczywiście megacieszy, ale zawody najnudniejsze od wielu, wielu miesięcy. Gollob wybrał drugie pole ?? cały Gollob, nigdy nie może być zbyt łatwo. Zawiódł Toninio, ale to przede wszystkim wina losowania. Dziś jechała jedynka a potem sznureczek ( za wyjatkiem majstersztyku Hampela w półfinale ). Początek za nami, wnioski ? będzie ciasno do końca, zawody będą ciekawe, ale czy pod względem bukmacherskim będzie łatwiej ? - nie sądzę ....
 
waska 131

waska

Użytkownik
Spokojnie panowie to dopiero początek sezonu te zawody to była dość duża loteria , a zwyciestwo narzekajacego na sprzet i na brak jazdy Hampela dość zaskakująca.Ten sezon zapowiada sie arcy ciekawie bo stawka w GP jest naprawde wyrównana i nie ma w niej takich kelnerów jak Andersen , Bjarne Pedersen czy Ljung. Najwiekszym przegranym oczywiscie Jonsson ktory był szybki w zasadniczej czesci ,a w półfinale jakby jego silnik stracił całkowicie moc.Zawody powiem nawet ze &#39;&#39;bardzo&quot; ale to bardzo nudne , ale juz kolejne zawody w Bydgoszczy gwarantuja nam o wiele ciekawszy speedway.
 
pedro1994 761

pedro1994

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej napisał, zwycięsto narzekającego Hampela jest lekkim zaskoczeniem, ale pozytywnym. Na pewno przegranymi mogą się czuć Jonsson i Ward, którzy w zasadnicznej jechali naprawde dobrze. Dodatkowo Martin Vaculik już nie był dla reszty stawki zaskoczeniem i jakoś się nie odnalazł dobrze. Ale ogólnie zawody nudne i głównie decydowały pola startowe, czyli losowanie. Poczekajmy na start ligi i kolejne GP w Bydgoszczy, bo dzisiejsze zawody nie były do końca miernikiem, kto jest w jakiej formie.
-------------------------------------------------
Z każdej porażki należy wyciągać wnioski.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zawody nudne bo niestety decydowały pola startowe... Fajny żużel pokazał Ward gdzie minął jak chciał Hancocka a później Sajfutdniowa bardzo fajny bieg no i Hampel w półfinale i ogólnie to by było na tyle.Acha i jeszcze błędy Kasprzaka na trasie też warto zauważyć przez co stracił 2-3pkt a tyle Mu brakło do najlepszej 8. Holder słabo tzn słabe miał motory co było widać na dystansie.

Zawodnicy Unibaxu ogólnie bardzo dobre wyniki więc powinno być dobrze w lidze. Falubaz też bardzo dobrze;)
Pod względem bukmacherskim zawody jak najbardziej na plus!
 
C 0

cinek20059

Użytkownik
Stawka bardzo wyrównana, bardzo zaskoczył Woffinden, ale to dopiero początek. Myślę że Lindback, Vaculik na pewno lepiej pojadą w Bydgoszczy. Osobiście również jestem zadowolony z GP, moje typy weszły choć Woofinden nabawił mnie strachu ;)
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
W ramach ciekawostki wklejam kursy na poszczególne biegi wraz z zaznaczonymi zwycięzcami:

Kursy z Tobet. Jak widać pola startowe rozdawały karty i kto nie wykorzystał pola A ten gapa ???? Ciężko było ustrzelić wysoki kurs, tylko w jednym biegu wygrał zawodnik z kursem ponad 4 co jest bardzo rzadko spotykane. Podobnie jak to, że weszły wszystkie kursy &lt; 2.00 ????
Przy okazji, jeśli ktoś ma zapisane kursy h2h z Tobet czy Betsson/Betsafe proszę o PW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zksstal 5,4K

zksstal

Użytkownik
Jacques chyba to nie jest do końca dobrze bo np. w biegu trzecim Ward jechał w niebieskim, w czwartym AJ w żółtym. wg Twojej rozpiski tylko w dwóch biegach nie wygrywali zawodnicy z pola A, a takich biegów było więcej.
J:/ A kto powiedział, że ja podawałem w kolejności pól startowych? W większości przypadków są uszeregowani według kursów.

OK, wyglądało na to że są poustawiani według pól. można skasować
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
@ ozborn86 Widzę, że Leszno ma nowego idola Moim zdaniem strasznie nie doceniasz Toninho. Podobnie zresztą jak buki i mam nadzieję, że sowicie za to zapłacą. Nie wiem czemu zakładasz, że forma z drugiej części sezonu to był przypadek. Według mnie Szwed dobił już do czołówki na stałe. Mam przynajmniej taką nadzieję, bo to bardzo efektowny zawodnik i jego sukcesy są korzystne dla rywalizacji. Sprzętowo był poza zasięgiem większości rywali i tego tak się z dnia na dzień nie traci. Nawet jeśli wprowadzono &quot;tytanowe&quot; nowinki. Nie mogę się też zgodzić, że jego forma jest zagadką. Akurat z Antonio sprawa jest prosta. Jest to dość jednowymiarowy zawodnik, który na torach charakteryzujących się jego ulubioną nawierzchnią zawsze jeździ solidnie, natomiast na bardziej wymagających jeździ znacznie słabiej. Tor w Auckland nadaje się do walki i wybitnie mu pasował w zeszłym roku.
Masz na myśli Lindgrena jako tego nowego idola? Nie wiem po czym to wydedukowałeś no ale ok. Co do Lindbaecka było jak było, można wszystko zrzucić na pola startowe ale nie zmienia to faktu, że każdy kto zagrał cokolwiek w stronę Antona to poległ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom