>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Speedway Grand Prix (2) Europy - Bydgoszcz, 26 kwietnia 19:00

Status
Zamknięty.
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Nie lepiej zagrać Hampla/Kasprzaka/Zagara czy nawet Hancocka w betsafe przeciwko Smole? Bardziej pewni niż AJ.
Jak już grać AJ to w triobecie po 1,85 a nie po 1,40. Swoją drogą mamy surebet 10%.
Przeglądałem tylko ofertę Bet365, ale masz rację. Teraz widzę u nich 1,45 na ten sam typ (AJ vs Marcinek). W Triobecie teraz 1,68 na AJ.
Cholera, chyba czas zacząć przeglądać więcej buków. Żużel jest na tyle małym rynkiem, że są duże wachania kursów. Co prawda to mocno ogranicza stawki, ale pewny pieniądz to pewny pieniądz.
PS. Ten Triobet to to samo co Tobet? Z czego wynika zmiana nazwy? Bo strona wygląda identycznie...
* * *
Uczestnicy - H2H/handicap - H2H (Grand Prix i indywidualne spotkania)
Powyższe zasady mają zastosowanie jeżeli żaden z podanych uczestników H2H nie osiągnie Finału. Jeżeli jeden lub obydwaj podani uczestnicy H2H osiągną Finał, to rozliczenie będzie oparte na odpowiednich pozycjach końcowych uzyskanych w Finale.
Suma punktów kierowcy
Wszystkie wyścigi liczą się, ze wszystkimi punktami taktycznymi liczącymi się jako normalne wyniki np. 3-2-1-0. Punkty bonusowe nie liczą się do rozliczenia. Zakłady będą ważne, kiedy kierowca stanie przed taśmą startową. Ponadto, jeżeli mecz zostanie odwołany przed zakończeniem, wszystkie zaklady zostaną anulowane, chyba że wynik zakładu został już określony. W meczach Knockout Cup, biegi taktyczne &#39;Man on Man&#39; nie liczą się przy rozliczeniach.
Kiedy suma punktów kierowcy jest oferowana dla wyścigu Grand Prix i Mistrzostw Europy, rozliczenie będzie oparte na podstawie punktów zdobytych w głównej rundzie (20 wyścigów), z wyłączeniem wyścigów barażowych w półfinale i finale.
 
R 67

route66

Użytkownik
PS. Ten Triobet to to samo co Tobet? Z czego wynika zmiana nazwy? Bo strona wygląda identycznie...
* * *
Tobet to był to samo co Triobet - to jest główny bukmacher który urodził syna którego wypuścił ukierunkowanego na rynek Polski. Triobote był zawsze tylko o nim nie wiedziałeś bo nie miałeś takiej potrzbey
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Popieram w 100% typ na over Warda z Bet365. Linia komicznie śmieszna. na ten temat było już sporo napisane więc nie będę się rozpisywał tylko dorzucę coś innego od siebie.
Hampel - Kasprzak 2 @ 1,85 Triobet ✅
Kasprzak jest w wysokiej formie. Jego wyskok w Auckland to nie przypadek co potwierdził świetnymi występami w lidze. Co do Jarka mam mieszane uczucia, bo tak naprawdę wyszły mu tylko jedne zawody - mam tu na myśli mecz Falubazu z Unią Tarnów. W Auckland słabo, w Częstochowie się męczył. No a tor w Bydgoszczy nie należy do jego ulubionych i też nie notuje tutaj jakiś świetnych rezultatów.
Smolinski - Harris 1 @ 1,43 Triobet ✅
Smoła zamknął wszystkim usta w Auckland. Jak widać to i tak mało bo zdażają się osoby które grają przeciwko niemu. Nie wiem czego się można po nim dziś spodziewać nie mniej sprzęt ma dobry i dobieram mu do pary najłatwiejszego przeciwnika jakiego mógłby dostać. Harrisa forma to kompletne dno. Moim zdaniem nie powinno go być w GP, no ale jest to trzeba na tym trochę skorzystać :grin:
Co do Smoły to granie przeciwko niemu w parze z Jonssonem czy Miedzińskim moim zdaniem nie ma sensu. Smoliński to największa niewiadoma tego cyklu, głównie ze względu na jego zupełnie inną taktykę w której odpuszcza jazdę w wielu zagranicznych ligach. I dlatego za grosze próbuję:
Smolinski - Miedziński 1 @ 2,12 Betsson ✅
Smolinski - Jonsson 1 @ 2,55 Betsson ⛔
Smolinski - Hancock 1 @ 2,95 Betsson ⛔
Smolinski - Woffinden 1 @ 2,32 Betsson
✅
Ryzykancko ale próbuję. Smoła albo zaskoczy albo nie. Nikt tego nie wie. Przed pierwszym GP kursy na takie bety były jeszcze wyższe. Po świetnym występie spadły ale moim zdaniem są wciąż do zaakceptowania. Buki chyba nie do końca w niego wierzą. Ta sytuacja przypomina mi rok poprzedni kiedy też długo wisiały wysokie kursy na Tajskiego, dopiero po 3-4 rundach kiedy Woffinden potwierdził wysoką formę spadły. Wtedy nie skorzystałem, ale teraz takiej sytuacji nie przepuszcze. Zawodnicy których wybrałem to w tym sezonie nie są jakieś asy. Woffinden słabo, już nawet u siebie na wyspach przegrywa z jakimiś leszczami. Hancock chimeryczny. Miedziński bez formy (choć ostatnio z Wrockiem od połowy meczu ładnie pojechał). No i Jonsson który też jeździ w kratkę, słabo w Auckland, ale w Czewce swoje zrobił, choć niektóre biegi miał słabe. Typy nie są bez szans więc warto zaryzykować moim zdaniem.
edit: Roxanne, skoro Smoła amator to jak nazwiesz to co wyczynia Harris? :cool:
 
M 4

mikaelsson

Użytkownik
Witam Wszystkich,
Wstawiam mój pierwszy tutaj post, ale nie oznacza to jednocześnie,że jestem nowicjuszem żużla, gdyż interesuję się tą dyscypliną od lat ; )

Po obserwacji treningu w Bydgoszczy, który miałem możliwość oglądania oto moje typy.. Sugerowałem się przygotowaniem sprzętu i pomiarami czasów na poszczególnych okrążeniach oraz samym przygotowaniem zawodników.

Betsafe
- Krzysiu Kasprzak - Jarek Hampel 1...1,86...✅
- Darki Ward - Matej Zagar 1...1,50...✅
- Martin Smolinski - Troy Batchelor 1...1,35...✅
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Nie wiem co wy widziecie w tym Smolinskim to generalnie amator 3 razy do roku robiacy dobry wynik. W tamtym sezonie zyciowa forma ale jednak spore zamieszanie z silnikami i sprawa bardzo smierdzaca. Auckland wyszlo i na tym sie w GP skonczy bo to zawodnik ktory powalczy maksymalnie o top8 chociaz i tu nie widze szans.
Jonsson znajacy doskonale tor w Bydzi to pewniak ze slabym niemieszkiem 1.50 kurs ok wzroslo z 1.40 co jest dla mnie szokiem. Martin to jest 3 zuzlowa liga sprawdzajaca sie jedynie z rezerwy w slabej British Elite(?) League.
✅amator udem w polfinale ale tam oczywiscie ostatni
 
P 27

pajter

Użytkownik
No i panowie Smoła lekko zamyka nam usta. Może fajerwerków nie było, ale pokazał waleczną jazdę. Ja osobiście wczoraj &quot;wtopiłem&quot; na pojedynku Pedersen vs Holder. Problemy Nicki&#39;ego wczoraj pozbawiły mnie szans na przytulenie trochę kasy, a co do Martina to ja osobiście chciałem grać Zagar vs Smoła wczoraj, ale w ostatniej chwili się wycofałem, bo uznałem, że Matej niezbyt mnie przekonuje i tutaj czuja miałem dobrego.

Martin mimo wszystko dobrze się wczoraj pokazał. Na pewno nie będzie on częstym gościem w ósemce, ale pokazał, że przy dobrym przygotowaniu i odrobinie szczęścia może rywalizować z Batchelorem czy Lindgrenem.

Totalnym outsiderem cyklu jest Harris, który jeździ fatalnie. Martin szału nie robi i nie będzie robił, ale nie ma co na siłę robić z niego najgorszego zawodnika cyklu, bo jak widać niektórym tutaj odbiło się to czkawką, jedynie typ Smoła - Bomber od kolegi wyżej naprawdę konkretny. ????
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Granie na Smolinskiego wczesniej czy pozniej wyjdzie wam bokiem. Poczatkowa podnietka cyklem + doswiadczenie z dlugich torow co zaowocowalo w Auckland i Bydgoszczy ale im dalej w las tym bedzie gorzej. Ogromne naklady sponorskie na sprzet nie zamarza tego, ze Niemiec to jest poziom I lub nawet II ligi. Nie ten poziom. W Pradze czy Malilli wyjdzie to odrazu. Ja sam postawilem Hampel - Smolinski 1 na Bydgoszcz po 1,40 w sts i sie nie zawiodlem. Spojrzcie lata wstecz, swego czasu Jesper Jensen (dzisiaj Monberg) czy Tomasz Bajerski tez mieli pojedyncze wyskoki a pozniej wszystko wracalo do normy. Co innego Harris, koles jest w gp tylko dzieki Gollobowi i temu, ze Tomek nie dopilnowal, zeby zastapil go Polak. Nie ma nawet polowy sponsorow z tego co mial przed laty to nie ma juz na czym nadrabiac tragicznych startow, ktore dyskwalfikuja go z tego cyklu. Nawet z I-szo ligowego Grudziadza go wyrzucili.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Nikt nie oczekuje od Smolińskiego cudów, ale moim zdaniem takich grajków jak Harris, Batchelor, Lindgren, Bjerre jest w stanie na luzaku objeżdżać. W Bydzi znalazł się w półfinale dlatego że zawalił Nicki a i inni zawodnicy stawiani jako kandydaci do półfinałów zawodzą po raz kolejny (Zagar, Woffinden). I nie zgadzam się z kolegą powyżej. Uważam że sprzęt to 3/4 sukcesu. W poprzednim sezonie Kasprzak w GP cienizna, teraz ma konkretny sprzęt to rządzi i dzieli. Tajski rok temu miał armate, teraz nie trafił sprzętowo i wozi ogony. I co z tego że Smoliński jako zawodnik to 1-2 liga? W Auckland porobił tyle błędów że to się w głowie nie mieści, a i tak inni nie mogli go dogonić. Ale czas pokaże, myślę że nie ma co z nim szarżować, ale granie na niego w pojedynkach z Batchelorem, Lindgrenen, Harrisem czy w obecnej formie z Woffindenem uważam że ma sens i te bety nie są bez szans.
 
majin33 211

majin33

Użytkownik
Bjerre to wciaga Smolinskiego nosem, moge sie z toba o dobra szkocka zalozyc, ze na koncu Bjerre bedzie duzo wyzej niz Smolinski. Lindgren raczej tak samo. To, ze na dzisiaj Smolinski jest gdzies tam w czolowce to wynik tego iz mamy poczatek sezonu, czolowka eksperymentuje technologicznie i na razie mamy jeszcze troche chaos sprzetowy. Ale juz Bydgoszcz pokazala, ze czolowka zaczyna lapac o co chodzi i gdyby nie Pedersen to Smolinski skonczylby tam gdzie jest jego miejsce czyli poza polfinalami i jeszcze dalej. To cienki zawodnik. Ja przy nastepnej rundzie w Tampere zagram cala czolowke przeciwko niemu.
Co do Kasprzaka, ogladales zeszloroczny cykl GP :]? juz rok temu Kasper ostro ocieral sie o finaly i w przypadku tego zawodnika mamy ten sam problem co w przypadku Janusza Kolodzieja = PSYCHIKA! Chlopak sie strasznie spala w najwazniejszym momencie i bardzo przezywa porazki. To mu bardzo przeszkadza, ale Kasprzak od 10 lat jezdzi po anglii, polsce, szwecji + gp,dps i nie zdziwie sie wcale, jak w tym roku stuknie jakis medal. Ale pisanie o zlocie po 2 rundach cyklu to gruba przesada.
Co do sprzetu, temat rzeka nie bedziemy sie przekomarzac, ale super sprzet pod czterema literami nie gwarantuje nic jak sie nie ma talentu. Przyklad? Kujawa, Baran, Zabik czy startujacy obecnie w Lublinie Lampart.
Mimo fajnego miejsca w generalce zachowuje zimna glowe i uwazam, ze Smolinski w stawce przewyzsza nadal tylko Harrisa. Sami lada dzien zobaczycie dlatego mowie, jak grac Smolinskiego to tylko przeciwko niemu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom