>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Speedway Grand Prix (2) Europy - Bydgoszcz, 26 kwietnia 19:00

Status
Zamknięty.
robson_26 612

robson_26

Forum VIP


Meridian Lifts European FIM Speedway Grand Prix



Przed nami druga runda cyklu Grand Prix. Tym razem zawodnicy będą ścigać się w Bydgoszczy. W minionym roku zwyciężył Emil Sajfutdinow, który jak wiadomo w tym sezonie zrezygnował ze SGP. Kto jest faworytem? Oczywiście Darcy Ward, który wraca po kontuzji z GP Nowej Zelandii. Australijczyk pokazał w poniedziałek na MotoArenie, że jest bardzo szybki, mimo że nadal odczuwa ból ręki. Kto może mu zagrozić? Z pewnością będący w formie Nicki Pedersen, Niels Kristian Iversen czy Matej Zagar, który rok temu zajął tu drugie miejsce. Bez szans nie są też Polacy, czyli Jarek Hampel oraz Krzysztof Kasprzak. Ten drugi ma bardzo dobry sprzęt i zapewne zaliczy zdecydowanie lepszy występ niż rok temu, gdy nie wywalczył nawet punktu.

Wyniki z 2013 roku:
1. Emil Sajfutdinow (Rosja) - 15 (2,3,1,2,1,3,3) + 1. miejsce w finale
2. Matej Zagar (Słowenia) - 14 (3,1,2,1,3,2,2) + 2. miejsce w finale
3. Tomasz Gollob (Polska) - 16 (3,0,3,3,3,3,1) + 3. miejsce w finale
4. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 14 (2,2,3,3,2,2,0) + 4. miejsce w finale
5. Darcy Ward (Australia) - 13 (1,3,2,3,3,1)
6. Nicki Pedersen (Dania) - 10 (1,3,3,1,2,d)
7. Chris Holder (Australia) - 10 (1,1,2,3,2,1)
8. Niels Kristian Iversen (Dania) - 9 (1,3,0,2,3,0)
9. Jarosław Hampel (Polska) - 8 (3,d,2,2,1)
10. Greg Hancock (USA) - 8 (3,2,1,1,1)
11. Krzysztof Buczkowski (Polska) - 6 (2,2,1,0,1)
12. Martin Vaculik (Słowacja) - 4 (0,1,3,0,0)
13. Andreas Jonsson (Szwecja) - 4 (0,0,0,2,2)
14. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 4 (2,1,1,d,0)
15. Antonio Lindbaeck (Szwecja) - 3 (0,2,0,1,0)
16. Krzysztof Kasprzak (Polska) - 0 (0,0,0,d,0)
Bieg po biegu:
1. Hancock, Lindgren, Holder, Vaculik
2. Gollob, Buczkowski, Pedersen, Kasprzak
3. Hampel, Sajfutdinow, Ward, Jonsson
4. Zagar, Woffinden, Iversen, Lindbaeck
5. Iversen, Buczkowski, Lindgren, Hampel (d)
6. Sajfutdinow, Lindbaeck, Vaculik, Kasprzak
7. Ward, Hancock, Zagar, Gollob
8. Pedersen, Woffinden, Holder, Jonsson
9. Woffinden, Ward, Lindgren, Kasprzak
10. Vaculik, Zagar, Buczkowski, Jonsson
11. Pedersen, Hampel, Hancock, Lindbaeck
12. Gollob, Holder, Sajfutdinow, Iversen
13. Gollob, Jonsson, Lindbaeck, Lindgren (d)
14. Ward, Iversen, Pedersen, Vaculik
15. Woffinden, Sajfutdinow, Hancock, Buczkowski
16. Holder, Hampel, Zagar, Kasprzak (d)
17. Zagar, Pedersen, Sajfutdinow, Lindgren
18. Gollob, Woffinden, Hampel, Vaculik
19. Iversen, Jonsson, Hancock, Kasprzak
20. Ward, Holder, Buczkowski, Lindbaeck
Półfinały:
21. Gollob, Zagar, Holder, Iversen
22. Sajfutdinow, Woffinden, Ward, Pedersen (d)
Finał:
23. Sajfutdinow, Zagar, Gollob, Woffinden

Kursy z Bet365:

Zapraszam do podawania typów!
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Na jutrzejszcze GP dwie Peffki od Betsson
D.Ward - J.Hampel 1 1,59✅
K.Kasprzak - J.Hampel 1 1,97 ✅
Forma Darcy Warda jest niesamowita.Przed kontuzją był w gazie teraz na MotoArenie znowu to potwierdził. Jarek jakoś tak niby punktuje dobrze ale ciągle czegoś u niego brakuje. Uwazam,że może mieć problem z wejsciem do TOP 8 jutro.
Krzysiu wybornie trafił ze sprzętem i naprawdę wygląda na zawodnika który jutro powinien powalczyc znowu o finał.
Ward i Kasprzak to zawodnicy którzy jutro będą walczyć o finał a Jarek co najwyżej o półfinał ale i tak Mu nie będzie łatwo. Po takich kursach naprawdę warto!
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Tai Woffinden - Greg Hancock - 2 @1.91 ✅ mega bet
Betsson
Bet zdecydowanie przeciwko Brytyjczykowi. Każdy widzi jakie motocykle ma obecnie Tai Woffinden. Totalnie nie jedzie w Polsce, nawet nie idzie mu z przeciętnymi zawodnikami w BEL. Z tych wszystkich zawodników, którzy są ustawieni z nim w parze decyduję na Amerykanina. Dobrze zna ten tor. Jeździł w Polonii, choć niedługo ;) Greg to stary wyjadacz i cwany lis. Zawsze w GP będzie groźny. Może przeciętnie pojechać w rundzie zasadniczej, wejdzie ledwo do półfinału, a tam często potrafi wykorzystać doświadczenie i awansować do finału. Dla mnie para z lekkim wskazaniem na Hancocka, więc przy tym kursie warto.
Do tego myślę, że można też spróbować Hancocka z Andreasem Jonssonem, który w GP zawodzi i jest już raczej wypalony w cyklu.
Darcy Ward - Chris Holder - 1 @ 1.4 ✅
Betsson
Jeszcze dodaję od siebie bet na Warda. W sam raz do jakiegoś zacnego dubla. Forma Holdera pozostawia wiele do życzenia. Jego motocykle nie jadą, jest pogubiony i trochę brakuje tej zadziorności. Jedzie bardzo średnio. Ma kilka przebłysków, ale przy kapitalnej formie Warda to będzie za mało. Jest jednak jedna rzecz. Ward często lubi pogubić się w półfinałach. Świetnie pojedzie swoje pierwszych pięć biegów, wydaje się być faworytem, a potem nagle wybiera beznadziejne pole startowe, spala się na starcie lub popełnia proste błędy na dystansie. Generalnie lubi tor w Bydgoszczy i ma tam dobre wyniki, jednak czy w każdej parze będzie &quot;pewniakiem&quot;? Wątpię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Nicki - Bjerre @1,50
Kasprzak - Woffinden @1,50
ako @2,1 betsafe ✅
Dla mnie dwie peffki Nicki wyborna forma, bardzo szybki, Kenio będzie mocnym punktem w Lesznie na wyjazdach nie robił bym z niego lidera. Różnica klas widoczna. Zaskoczył w Auckland nie sądzę by w Bydzi zrobił więcej niż 8-9 oczek.
KK wyborna forma, współpracuje z Julią Chomską, która jest &quot;tunerem&quot; jego mózgu, jak sam mówił spalał się podczas zawodów, nie wytrzymywał presji. Rok temu na nowych silnikach od Johnsa zrobił olimpiadę, ale w tym roku widać, że mu pasują te silniki. Krzysiek trenował tydzień temu w Bydgoszczy co też będzie dla niego duzym handicapem. Holder narzeka, Woffinden narzeka, Batch narzeka, a jemu o dziwo jadą jednostki PJ. Tajski zaczął kontuzją, motory nie jadą jak to mówi Piotrek Baron nadrabia ambicją, ale w GP na tak szybkim i szerokim torze w Bydgoszczy bez prędkości nic nie wskórasz.
Smolinski - Harris @1,43 triobet ✅
Totalny outsaider Harris vs zwycięzca I rundy. Smolinski jest szybki, waleczny kto wie może w Bydzi znowu namiesza, co można powiedzieć pozytywnego o Harrisie? Od 2 lat to w sumie... yyy, eee, nic?
Mam jeszcze kilka przemyśleń, ale to dopiero po losowaniu, które zaczyna się o 14:30. Później zawodnicy odbędą oficjalny trening.
Po losowaniu i widząc, że w Bydgoszczy nie pada jestem spokojny o typy. Nawet jakby miało popadać lekko to zbronują ten tor on ładnie przyjmie wodę i będzie fajna walka.
Ward over 8 @1,72 b365 ✅
Darcy po kontuzji, ale w T oruniu prawie zdobył 18 oczek, wiadomo motoarena jest równa jak stół i Darcy czy Tomek jeżdżą po niej z zamkniętymi oczami. Po Wardzie nie widać śladu kontuzji wg mnie u Johnsa jest to nr 1 w tym momencie. Ma na czym jechać, losowanie średnie spójrzmy na układ biegów.
Najpierw 2/3 z Hamplem powalczy, później trudny bieg w którym może zdarzyć się wszystko załóżmy 1 oczko, następnie Jonsson Harris i Bjerre łatwy bieg 2/3pkt spokojnie. Później Miedziak Hancock i Niki też 2/3 oczka. Ostatni bieg Lindgren Zagar i Iversen więc spokojnie 2 oczka. Daje nam to 9-11, linia niska warto pobrać.
Iversen poniżej 10 b365 @1,83 równe 10 :p
Nie jest tak szybki jak w latach ubiegłych, trudne biegi, w pierwszej fazie zewnętrzne pola, później wewnętrzne więc pechowe losowanie. Myśle, że nie uzbiera 11 oczek to jest GP, tutaj jest za dużo klasowych rywali. Tor w Bydzi albo kocha albo nienawidzi, nie upatrywałbym Duńczyka w roli faworyta. Lider po 1 serii jak uzbiera 11/12 oczek to będzie sukces, czy to będzie Iversen ? Nie sądze.
Hancock wygra bieg 2 b365 @2,37 ✅
W Auckland miał problemy, ale zapomnijmy o tym. Mnie Herbi przyzwyczaił, że 1-2 wyścig swój ma atomowy strat i wygrywa. Skubany wie jak ustawić motor szybko czyta tor. W późniejszych fazach turnieju jak już reszta się dopasuje nie jest już taki szybki, ale to jego droga do półfinałów, 2 pierwsze biegi i już 5-6 oczek. Dlatego też wiem, że Greg wygra ten bieg jedzie z pola A, po prawej ręce ma Zagara, AJ i Tajskiego. Zagar z niekorzystnego pola B, AJ średnio jeździ, Tajski najdalej do łuku pozatym nie zachwyca. Dla mnie faworyt jest tylko 1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Martin Smolinski - Troy Batchelor 1 @1.60 Betsafe ✅
Smolinski ma maszyny z kosmosu. Silniki Tornado - JRM już w SBPC pokazywały, że są mega szybkie. Potwierdziły to wygrywając Martinowi GP w Auckland. Ostatnio również komplet w Niemczech. (Tak wiem, przeciwnicy marni).
Batchelor zaś poszedł w ilość a nie w jakość. Jego maszyny kompletnie nie jadą. To, że wczoraj zrobił wysoki wynik w Anglii nic nie znaczy bo sprzęt z Anglii jest na Anglię.

Co do innych typów z pewnością ludzie na których warto stawiać to Ward, Pedersen, Kasprzak i Iversen. Zawodnicy na minus to Holder, Woffinden, Miedziński, Batchelor i Harris. Jadą oni piach albo totalny piach. Reszta zawodników to dla mnie niewiadoma.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Zawodnicy na minus to Holder, Woffinden, Miedziński, Batchelor i Harris. Jadą oni piach albo totalny piach.
Chyba z tym Holderem to się zagalopowałeś bo czy on jedzie taki piach? Nie sądzę. GP w Auckland dobry wynik później co prawda w Gdańsku pojechał słabo zresztą jak cała drużyna. Ostatni występ nie licząc początku już bardzo dobry.W Anglii też się ruszyło i ostatnie dwa mecze dobre. Porównując Batchelora czy Harrisa z Holderem to widać różnice w jeździe jak by nie patrzeć.
 
cielak221 71

cielak221

Użytkownik
Chyba z tym Holderem to się zagalopowałeś bo czy on jedzie taki piach? Nie sądzę. GP w Auckland dobry wynik później co prawda w Gdańsku pojechał słabo zresztą jak cała drużyna. Ostatni występ nie licząc początku już bardzo dobry.W Anglii też się ruszyło i ostatnie dwa mecze dobre. Porównując Batchelora czy Harrisa z Holderem to widać różnice w jeździe jak by nie patrzeć.
Oczywiście, że nie ma co porównywać jazdy Harrisa czy Batchelora z jazdą Holdera. Wrzuciłem ich do jednego koszyka bo uważam, że są oni pod formą. Co do samego Chrisa. Okej w Auckland, pojechał na przyzwoitym poziomie ale występ w Gdańsku czy w Toruniu nie należały do najlepszych i dla mnie to jest właśnie ten piach. Jego średnia biegopunktowa u siebie to 1.833, wyjazd 1.600. Każdy z wymienionych przeze mnie zawodników na plus ma średnią wyższą i są oni po prostu w lepszej dyspozycji niż Holder, i uważam, że każdy z nich zrobi lepszy wynik niż Chris w Bydgoszczy. Według mnie jest on teraz na tym samym poziomie co Tai Woffinden. Anglia mogła wpłynąć na niego mobilizująco ale nie sugerowałbym się tym zbytnio. To tylko moje zdanie. ;)
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Matej Zagar - Andreas Jonsson - 1 @ 1.6 ⛔
Triobet
Ciekawą propozycję nam przedstawiono. Nigdzie takiej pary nie ma na razie, a jest bardzo ciekawa i do tego fajny kurs. W GP potrafią dziać się dziwne rzeczy (patrz wygrana Smoły), ale tu powinno być bezboleśnie. AJ jeździł w Bydgoszczy wiele lat, ale obecnie forma nie jest jakaś wyjątkowa, ponadto Szwed najlepsze lata to raczej ma za sobą. Już nie jeździ w GP tak widowiskowo, pojawiły się dzieci, wielkie biznesy w Szwecji i z Adrenaliny zrobił się przeciętniak. Od chyba dwóch sezonów pojedzie dobrze w polskiej i szwedzkiej lidze, ale w GP to jest na siłę. Z kolei Zagar inna bajka. Po niemrawym początku sezonu od swoich siedmiu występów (SE i BEL) nie zrobił poniżej 10 punktów. Rok temu był tu na pudle. Nie za specjalnie na to patrzę, ale bardziej na aktualną formę i motywację. To wszystko po stronie Zagara, który powinien być lepszy od Szweda.
Uważam, że można próbować grać też przeciwko Batchelorowi. Jak na razie motocykle nie jadą i na pewno warto spróbować na Lindgrena z nim. Jest taki bet w Betssonie. Kurs już poleciał, ale z czymś można połączyć.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Chris Holder - Tai Woffinden 1 1,70 Betsafe ✅
Jeśli mówimy, że Holder jest pod formą to brakuje słów by opisać postawę Mistrza Świata. W mojej ocenie Holder zaczyna wracać na właściwe tory. W Toruniu w drugiej połowie zawodów to był właśnie ten stary zadziorny Holder. Więc jeśli jest sprzęt to i Chris jedzie jak w 2012 roku. Tai natomiast to po prostu chyba już teraz tragedia. Facet robi po 6-7 punktów nawet w Anglii gdzie normalnie zrobiłby na rezerwowej maszynie 12. Ja stawiam na Holder również z tego powodu, że Bydgoszcz sprzyja walce a gdy jest taka możliwość ta facet będzie atakował bo dysponuje na pewno lepszymi motocyklami obecnie.

Darcy Ward
- Jarosław Hampel 1 1,50 Unibet ✅ brawo &quot;Darek&quot;! &quot;Show Men!&quot;
Chris Holder - Jarosław Hampel 1 2,33 Betsafe ⛔
Jeszcze złapałem dobry kurs na &quot;Darka&quot;. Jarek jutro może mieć problem nie tyle przez formę a nieumiejętność jazdy na tym torze. Bardzo mało występów w Bydgoszczy Jarek miał pozytywnych a już w Bydgoszczy to nawet nie pamiętam kiedy. Ward natomiast nie dość, że jest w formie to do tego potrafi &quot;chodzić&quot; po płocie jak Gollob na tym torze a właśnie tacy zawodnicy są skazani na sukces na tym torze. Może losowanie trochę lepsze po stronie Jarka ale w póżniejszej fazie pola już raczej nie będą miał znaczenia bo zacznie się ściganie... O Holderze napisałem wyżej, również ważne jest to, że lepiej czuje się na torze w Bydgoszczy a kurs bardzo wysoki stąd gram. Rok temu &quot;Turbo Twins&quot; byli i prezentowali się na tym torze o niebo lepiej niż Hampel.
Brawo dla Kasprzaka facet na prawdę ma szanse być w tym roku numerem jeden w GP jeśli chodzi o Polaków! A &quot;Darek&quot; to poezja jak facet przegrywa te starty i potem idzie pod tym &quot;dmuchawcami&quot;, &quot;palce lizać&quot;!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
V 161

vogel22

Użytkownik
Wszyscy prognozujecie jak to Jarek jutro cienizne pojedzie, a ja sie nie zdziwie jak kupony będą w plecy i będzie np na podium, przypomnijmy może że jest to GP Polski, więc nie galopowałbym tak z typami przeciwko Hampelowi, który uwielbia jezdzic przy własnej widowni, nie zaskoczy mnie to jak doda mu to skrzydeł i wyląduje na pudle.
 
Grac45 57,3K

Grac45

Forum VIP
Trochę posiedziałem i zrobiłem porównanie ofert 3 buków naziemnych Milenium - STS - Toto pominąłem po kilku minutach Fortunę bo niczym ciekawym się nie wyróżniali a jedyne co to jak nie te same kursy w/w trójki to jeszcze słabsze.
I tak zacząłem od Kasprzaka na poszczególne miejsca bo to jest dla mnie cichy faworyt na te zawody: EDIT: KRZYCHU KASPRZAK AEJAEJAO
- Top8 i tutaj fajnie wychodzi w STS kurs 1,40 (Milenium 1,35)
- Top4 odważniejsza gra i kurs o całe 0,25 lepszy od Milenium na Toto 2,60
- Top1-2 tutaj już znaczne różnice między Milenium 4,25 a STS 5,50
- Top1 dla formalności zarówno STS jak i Toto na przodzie z kursem 12,00
Z samego H2H Kasprzaka spodobało mi się, że Milenium go połączyło z Miedzińskim z kursem 1,42 , Toto widać nie chce być gorszy i na tą samą parę wystawił 1,52. STS nie oferuje takiej pary. (Tutaj akurat nie skorzystam z Toto, ale może komuś przypasuje takie info)
Od polskiego akcentu wstęp był to czas na zawodników aspirujących do podium. I tutaj ze strony Milenium najwyższe kursy i dwa bety bynajmniej według mnie najpewniejsze na te zawody czyli:
Ward - Holder 1,45 ✅
Pedersen - Woffinden 1,45 ( jak dla mnie perełka, ale u naziemnego grać singla po takim kursie to się nie da stąd dubel z Wardem ). Toto w obu przypadkach ma kurs 1,40. STS pary Ward-Holder nie oferuje w ogóle. Nicky why ?! :-|
=1,85 (po odliczeniu 12%)⛔
Drugi dubel i drugi typ &quot;pod Wofffindena&quot; gdzie Milenium góruje nad resztą to Kasprzak - Woffinden 1,75 ✅ natomiast STS nie ma takiej pary a Toto zaledwie 1,57.
I dopełnienie dubla para Iversen - Holder i kurs wystawiony z Milenium 1,75 gdzie i Toto i STS odstają mając u siebie 1,60.
=2,69 (po odliczeniu 12%)⛔
Typy jak widać bez szczegółowej analizy, podszedłem czysto analitycznie do jutrzejszego GP korzystając na najlepszych kursach i oczywiście z jakąś realną perspektywą, że mogą wejść. A z drugiej strony komuś pomóc lub skrócić czas szukania, analizowania. ;)
EDIT:Krzysiek w pełni rekompensuje straty na Pedersenie, Krzychu dzięki za ducha walki !!!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Przy typowaniu jutrzejszych zawodów miejcie na uwadze fakt, że jutro w Bydgoszczy zapowiadają spore opady deszczu. Jestem ciekaw czy zawody w ogóle wystartują, bo skrajne prognozy są niezbyt optymistyczne. A nawet jeśli, to ciężko się spodziewać by zawody były jutro tak emocjonujące jak zazwyczaj w Bydgoszczy. Z tego względu rzeczywiście chyba nie warto stawiać przeciwko startowcom, bo oni mogą mieć jutro swoje żniwa. Taki Hampel przy normalnym torze w Bydgoszczy zawsze był zagubiony ale jak będzie decydował sam start, to będzie pewnie jednym z głównych faworytów. Zwłaszcza, że losowanie ułożyło się dla niego idealnie.
Na koniec typek:
Tai Woffinden - Matej Zagar 2 @ 1,98 Fortuna ✅ ✅
Co tutaj dużo pisać, Fortuna wyskoczyła ze znacznie wyższym kursem niż inni i warto to pobrać. Słoweniec latał w Bydgoszczy w zeszłym roku, a w tym forma wydaje się być równie dobra. Z drugiej strony mamy &quot;uśpionego&quot; mistrza świata, który niczym się w 2014 nie wyróżnia i przypomina bardziej tego zawodnika z 2012 i lat wcześniejszych, niż dominatora z 2013. Niby kontuzja robi swoje ale głównie brakuje tych rakiet pod tyłkiem. W zeszłym roku był w innej lidze, w 2014 r. sprzęt nie jest jego atutem i Tajski jest nijaki + popełnia sporo błędów. W tym roku nawet na Wyspach rzadko kiedy robi dwucyfrówkę. W Elidze średnia grubo poniżej 2 pkt / bieg. Z drugiej strony mamy Zagara, który poza jedną wpadką w Angli, we wszystkich pozostałych meczach kręci dwucyfrówki. Dla mnie sprawa jest oczywista.

/ Alternatywnie polecam tę parę w Millenium w wersji kto więcej punktów po 2,00 lub Zagar TOP8 @ 2,00
 
m4ku 63

m4ku

Użytkownik
Chris Holder - Krzysztof Kasprzak 2 @ 1,72 Unibet

CHRIS HOLDER nie trafił jeszcze dobrze z formą w początek sezonu, dopiero się rozkręca ale nie ma rewelacji.
Pierwsza kolejka SGP (Auckland) - zrobił 11 punktów (2,2,2,3,1,1)
Pierwsza kolejka Enea Ekstraligi (Gdańsk) - zrobił 7 punktów (0,2*,2,1,2)
Druga kolejka Enea Ekstraligi (Toruń) - zrobił 9 punktów (t,0,1*,2*,3,3)
Także nie ma rewelacji ale to chłopak z wolą walki więc będzie ciekawie

Natomiast KRZYSZTOF KASPRZAK od początku jedzie dobrze, widać że ma szybki motocykle, odnajduje dobre ścieżki na torze, jest dobrze przygotowany do zawodów na najwyższym poziomie.
Pierwsza kolejka SGP (Auckland) - zrobił 17 punktów ( 3,3,3,2,2,3,1) i ukończył zawody na 3 miejscu.
Pierwsza kolejka Enea Ekstraligi (Wrocław) - zrobił 10 punktów (3,w,2*,3,2)
Druga kolejka Enea Ekstraligi ( Gorzów) - zrobił 13 punktów (2,3,3,3,2*)
Widać że dwu cyfrówkę robi za każdym razem, tym razem jeżdżą w Polsce, co może być ma korzyść Krzyśka.

Tai Woffinden - Adrian Miedziński 2 @ 2,10 Unibet

TAI WOFFINDEN jak na razie jedzie padake, oglądałem ligę angielską z jego wykonaniem, to przegrywał z zawodnikami na niskim poziomie. w Polskiej lidze i SPG także nie błyszczy
Pierwsza kolejka Enea Ekstraligi (Wrocław) - zrobił 8 punktów (3,2 0,0,3,0)
Druga kolejka Enea Ekstraligi (Toruń) - zrobił 7 punktów (1*,1*,2,2,1)
Elite League (mecz u siebie) - zrobił 8 punktów (2*,3,0,2,1)
Także podsumowujące coś nie pykło dla Tai`a w tym sezonie, początku sezonu jak na razie. Nie ma optymizmu.

Natomiast, ADRIAN MIEDZIŃSKI już w tamtym roku na SGP w Toruniu gdzie dostał dziką kartę pokazał swoją formę wygrywając zawody. Wiem że tam to był Toruń a teraz jest Bydgoszcz ale czytałem artykuł gdzie wypowiadał się że pojedzie na 100%, dla kibiców.
Pierwsza kolejka Enea Ekstraligi (Gdańsk) - zrobił 6 punktów (1,3,1*,1,0)
Druga kolejka Enea Ekstraligi (Toruń) - zrobił 10 punktów (0,2,2*,3,1,2*)
Mam nadzieje że dzisiaj będzie jego dzień i pojedzie dobrze (czyt. lepiej od Tajskiego)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Ward over 8 @1.72 bet365 ✅
U wszystkich buków faworyt turnieju i taka linia ? Ward jak tu nie zapunktuje na wysokim poziomie, czołówka już znacznie mu odjedzie. Moim zdaniem Australijczyk spokojnie awansuje co najmniej do półfinałów, a żeby to się stało no to przynajmniej 9 musi zdobyć. Pamiętajmy, że KAŻDY punkcik liczy się do generalki.
 
V 161

vogel22

Użytkownik
Troy Batchelor powyżej 4 pkt [2.00]
Bet 365

Batchelor jasno sie określił, jego mechanicy spisują sie dobrze, motocykle są szybsze, także prace nad sprzętem myślę że spowodują to że Troy zrobi więcej jak te 4 punkty ...otwarcie mówi ze ma jasny cel, półfinaly..
w Anglii ostatnio zrobił 11+3, także taki występ napawa optymizmem ????
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Również popieram typ na Warda ✅✅✅ sam go już zagrałem buk kierował się chyba niedawna kontuzją i brakiem udziału w treningu spokojnie te 9-10 oczek jest w jego zasięgu. Do tego wydaję mi się pewny typ:

G.Hancock - Miejsce-Półfinał TAK Betgun 1,60 ✅✅✅

Greg w Bydgoszczy zawsze na niezłym poziomie dobre losowanie 2 razy pole A co przy jego startach i znajomości bydgoskiego toru to duży handicap. Tak jak w poprzednich latach prawie zawsze nawet jak słabo szło jakoś do półfinalu udalo sie wejść oby tak było i tym razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aikman 460

aikman

Użytkownik
Chris Harris powyzej 3 pkt @ 2.37 Bet365 ⛔

Wiadome Harris potentatem nie jest w GP.Ostatni wystep fatalny na Wyspach tez roznie jednak zdecyduje sie na over 3 pkt przez Chrisa.Nie ukrywam ze licze na jakis tam wystep i te pare punkcikow dzis uciula.Kurs zachecajacy.

Rozpiska biegowa Harrisa

1.Harris,Lindgren,Pedersen,Kasprzak
5.Hampel,Harris,Hancock,Iversen
9.Jonsson,Ward,Harris,Bjerre
13.Zagar,Holder,Batchelor,Harris
17.Harris,Woffinden,Smolinski,Miedzinski

Do tego mozna probowac typy co wyzej zostaly wymienione

Troy Batchelor powyzej 4 pkt @ 2.00 ⛔
Darcy Ward powyzej 8 pkt @ 1.72 ✅
I ewentualnie
Kenneth Bjerre ponizej 9 pkt @ 1.80
✅
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Bet365
(typy ustawione w kolejności od najbardziej do najmniej polecanego)
#1 Adrian Miedziński (suma punktów)
Typ: Adrian Miedziński powyżej 6
Kurs: 2,15 &gt;&gt; b.z.

Adrian początek sezonu miał fatalny. Wystarczy jak sobie przypomnę jak w Gdańsku 3 okrążenia męczył się z Marcelem Szymko... Ale tutaj problemu upatruję w głowie gdyż Adrian ma według mnie dobry sprzęt. W Gdańsku był cholernie szybki tylko nie potrafił tego wykorzystać albo źle jadąc (ścieżki), albo po prostu robiąc błędy techniczne na trasie (vide 1.łuk 4.okrążenia gdy minął go Mroczka). W Bydgoszczy chłopak umie jeździć i pewnie też się odpowiednio przygotował wiedząc od dawna o DK i czując, że ten występ na poziomie 1/2 jest mu potrzebny.
Wyniki: Adrian Miedziński - 3,2,w,w,0 - 5
Komentarz: O Boże, co on zrobił?! Mieć 5 punktów po dwóch biegach i nie dać rady zrobić kolejnych dwóch w trzech biegach? Facet ma WIELKI problem z psychiką. Jeśli nie upora się z tym w jakiś cudowny sposób, to będzie pikował w dół w żużlowej hierarchi - aż dojdzie do dzisiejszego poziomu Karola Ząbika...

#2 Greg Hancock - Chris Holder (H2H)
Typ: Greg Hancock
Kurs: 1,80 &gt;&gt; b.z.

Herbie w Bydgoszczy potrafi jeździć jak mało kto, choć paradoksalnie rok temu w lidze nie był takim liderem jak od niego oczekiwano. Ale tutaj pewnie chodziło o kasę. Czy w SGP stać go na coś? Z pewnością tak. Co prawda tragiczny był początek cyklu w Nowej Zelandii, ale po paru startach się ogarnął i pokazał co i jak. Dodatkowo uważam konsekwentnie, że Holder będzie dzisiaj mocno bity.
Wyniki: Greg Hancock - 3,3,3,2,2 - 13 + Finał
Chris Holder - 1,2,2,3,2 - 10
Komentarz: Herbie od początku piekielnie szybki. Holder rozpędzał się, ale do finału nie dojechał. Ciekawa rzecz, że obaj spotkali się w półfinale, którego wyniki, zgodnie z regulaminem Bet365, mogły jeszcze wpłynąć na wynik kuponu. Ale Herbie (i Ward) nie zawiódł.

#3 Andreas Jonsson - Martin Smoliński (H2H)
Typ: Andreas Jonsson
Kurs: 1,40 &gt;&gt; 1,50

To jest jakiś żart? ???? Ja rozumiem, że Smoliński wygrał w Auckland, ale IMO był to jednorazowy wyskok. Częstochowa pokazała, że Jonsson nie będzie bolkiem. AJ ten tor zna jak własną kieszeń i powinien spokojnie zameldować się w 1/2, gdzie z pewnością zabraknie miejsca dla Marcina.
Wyniki: Andreas Jonsson - 1,3,2,3,0 - 9
Martin Smoliński - 1,3,1,0,2 - 7
Komentarz: O dziwo Smoła dojechał do 1/2 i trzeba przyznać, że nie jest takim leszczem jak sądziłem, choć wciąż czuję, że &quot;agrafki&quot; uwypuklą jego braki. AJ praktycznie od samego początku na dobrym poziomie, więc raczej nie było nerwów. No może jedynie po drugiej serii biegów, gdy Smoliński wygrał naprawdę silny bieg.

#4 Darcy Ward (suma punktów)
Typ: Darcy Ward powyżej 8
Kurs: 1,72 &gt;&gt; 1,50

Co to za linia?! 8 na Darka? OK, wraca po kontuzji, ale mecz z Wrocławiem pokazał, że to jest kocur. Co prawda w Bydgoszczy nigdy rewelacji nie prezentował, ale tutaj jest parę plastronów do obrysowania, a i kilku kozakom powinien urwać punktów. Liczę, że skończy się na dwucyfrówce, a więc taka linia, z punktem zapasu można śmiało zagrać.
Wyniki: Darcy Ward - 2,1,3,3,3 - 12
Komentarz: Linia przekroczona już po 4 biegu. Typ dnia, bez dwóch zdań. ???? Szczególnie gdy był pobierany wczesną porą, gdy kursy jeszcze były relatywnie wysokie. Choć z drugiej strony 1,50 też brzmi dobrze!

#5 Fredrik Lindgren (suma punktów)
Typ: Fredrik Lindgren powyżej 6
Kurs: 2,00 &gt;&gt; b.z.

Fredka ostatnio nie ma zbyt wielu okazji do jazdy, ale po Auckland można zauważyć, że poważnie traktuje ten sezon. Tam spisał się wyśmienicie dojeżdżając do finału. W Bydgoszczy potrafi zrobić swoje, więc i dzisiaj liczę na to, że Szwed głodny jazdy dojedzie do półfinału i da przy okazji Stanisławowi Chomskiemu kolejny argument do postawienia na niego w meczu z Włókniarzem.
Wyniki: Fredrik Lindgren - 2,1,0,2,0 - 5
Komentarz: Wiele nie brakowało. Niestety Szwed nie spisał się, szczególnie w drugiej części zawodów, gdy jego starty były wręcz fatalne. I choć na trasie nie był taki wolny, to jednak pierwszy etap biegu sytuował go na przegranej pozycji.

#6 Chris Holder (sumap punktów)
Typ: Chris Holder poniżej 8
Kurs: 2,30 &gt;&gt; b.z.

Linia i niska i wysoka. Holder w tym roku cierpi na podobne dolegliwości co Woffinden - brak formy i raczej kiepski sprzęt. Auckland - słabo, polska liga to momentami farsa w jego wykonaniu. W Anglii też jest dobra piaskownica. Te linie strasznie kuszą także z uwagi na kursy!
Wyniki: Chris Holder - 1,2,2,3,2 - 10
Komentarz: Początek zawodów dał nadzieję, że to może siąść, ale z biegiem czasu Holder jechał co raz lepiej i pewnie przekroczył linię 8 punktów.

#7 Tai Woffinden (suma punktów)
Typ: Tai Woffinden poniżej 7
Kurs: 2,50 &gt;&gt; b.z.

Typ bardzo ryzykowny, ale powiedzmy sobie szczerze, że facet jest w czarnej dupie nie chwilę obecną. Po zeszłorocznej super formie nie ma nawet śladu. Anglia, Polska - gdzie nie pojedzie to poza może małymi przebłyskami jest piach. A w Bydgoszczy ma kto mu urywać punkty, tak żeby nie zdobył ich więcej niż 6. Dodatkowo trzeba przyznać, że kurs jest bardzo zachęcający do pogrania.
Wyniki: Tai Woffinden - 0,0,1,1,3 - 5
Komentarz: Tai zgodnie z tym co napisałem jest daleko w polu przede wszystkim ze sprzętem, ale odnoszę wrażenie, że i jego forma, jako zawodnika jest słaba. To zupełnie inny zawodnik niż w zeszłym sezonie i śmiem wątpić, żeby kiedykolwiek był jeszcze w stanie nawiązać do 2013 roku. Choć z drugiej strony sezon po mistrzostwie zawsze jest najtrudniejszy.

4/3
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Bet365
(typy ustawione w kolejności od najbardziej do najmniej polecanego)
#3 Andreas Jonsson - Martin Smoliński (H2H)
Typ: Andreas Jonsson
Kurs: 1,40
To jest jakiś żart? ???? Ja rozumiem, że Smoliński wygrał w Auckland, ale IMO był to jednorazowy wyskok. Częstochowa pokazała, że Jonsson nie będzie bolkiem. AJ ten tor zna jak własną kieszeń i powinien spokojnie zameldować się w 1/2, gdzie z pewnością zabraknie miejsca dla Marcina.
?/?
Nie lepiej zagrać Hampla/Kasprzaka/Zagara czy nawet Hancocka w betsafe przeciwko Smole? Bardziej pewni niż AJ.
Jak już grać AJ to w triobecie po 1,85 a nie po 1,40. Swoją drogą mamy surebet 10%.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom